Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

asantesana

Cytuj wiadomość#6681700 wtorek, 11 luty 2020, 11:31:20
Victoria33 napisał(a):

Sama wprowadziłąm w świat konkursów i loterii koleżankę, czego żałuję. Nie wygrywa ona w konkursach, nie wygrywa w loteriach sieciówek (no może czasem się uda, gdy może towar odsprzedać). Za to wygrywa po kilka nagród loteriach ogólnoplskich - bramkowych (coccoilino, surf, paczka- sprzątaczka, tic- tac). Wszędzie tam, gdzie wymagany jest paragon, a nie trzeba otwierać opakowania, żeby odczytać kod. Jaki ma patent? Otóż pracuje w małym sklepie. Gdy nie ma klientów, sprawdza na kasie jaki będzię kolejny numer paragonu, wysyła smsa z tym numerem, a gdy uda jej się trafić w otwartą bramkę, nabija produkt na kasę i drukuje zwycięski paragon. Kreatyność nie ma granic.

No i rozwiązanie takiej sytuacji jest banalnie proste. Uwaga! Podpowiadam agencjom: wystarczy chcieć wszystkie paragony zgłoszone do loterii przez daną osobę.

joan

Cytuj wiadomość#6681702 wtorek, 11 luty 2020, 11:33:39
asantesana napisał(a):

Victoria33 napisał(a):

Sama wprowadziłąm w świat konkursów i loterii koleżankę, czego żałuję. Nie wygrywa ona w konkursach, nie wygrywa w loteriach sieciówek (no może czasem się uda, gdy może towar odsprzedać). Za to wygrywa po kilka nagród loteriach ogólnoplskich - bramkowych (coccoilino, surf, paczka- sprzątaczka, tic- tac). Wszędzie tam, gdzie wymagany jest paragon, a nie trzeba otwierać opakowania, żeby odczytać kod. Jaki ma patent? Otóż pracuje w małym sklepie. Gdy nie ma klientów, sprawdza na kasie jaki będzię kolejny numer paragonu, wysyła smsa z tym numerem, a gdy uda jej się trafić w otwartą bramkę, nabija produkt na kasę i drukuje zwycięski paragon. Kreatyność nie ma granic.

No i rozwiązanie takiej sytuacji jest banalnie proste. Uwaga! Podpowiadam agencjom: wystarczy chcieć wszystkie paragony zgłoszone do loterii przez daną osobę.

Tylko ze pewnie rejestruje każdy paragon na innego mejla emotka Wychodzi na to, że bramki = loteryjny syf, a nagrody powinny być losowane na sam koniec akcji emotka

ikropka

Cytuj wiadomość#6681703 wtorek, 11 luty 2020, 11:36:29
Pytanie o loterię Kinder. Czy 5 zgłoszeń w tygodniu to tylko paragony z datą zakupu z tego tygodnia czy też mogę pozbierać z różnymi datami i zgłosić w jednym tygodniu wtedy, kiedy zbiorę już 5?
0 0

mrmax

Cytuj wiadomość#6681704 wtorek, 11 luty 2020, 11:43:21
joan napisał(a):

asantesana napisał(a):

Victoria33 napisał(a):

Tylko ze pewnie rejestruje każdy paragon na innego mejla emotka Wychodzi na to, że bramki = loteryjny syf, a nagrody powinny być losowane na sam koniec akcji emotka

dlatego najlepsza i chyba nie do wydymania opcja to znakowanie opakowań/kody w środku, wtedy jak musisz otworzyć produkt/opakowanie to nie ma oszustw i krętaczy, no ale wiadomo, to dodatkowy koszt w produkcji i zmiany opakowań
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6681711 wtorek, 11 luty 2020, 11:55:58
mrmax napisał(a):

joan napisał(a):

asantesana napisał(a):

Victoria33 napisał(a):

dlatego najlepsza i chyba nie do wydymania opcja to znakowanie opakowań/kody w środku, wtedy jak musisz otworzyć produkt/opakowanie to nie ma oszustw i krętaczy, no ale wiadomo, to dodatkowy koszt w produkcji i zmiany opakowań

a nie jest przypadkiem tak że paragony mogą być tylko zgłaszane z wcześniejszą datą i godziną niż poszło zgłoszenie? No bo jak ona tak robi czyli powiedzmy o 8:36 wysyła smsa i wygrywa a paragon drukuje o 8:38... ?
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6681715 wtorek, 11 luty 2020, 12:08:49
Wystarczy że nie trzeba podawać godziny i już może wygrywać. Niekoniecznie wysyła sms. Prędzej formularz z telefonu wypełnia
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6681716 wtorek, 11 luty 2020, 12:14:46
delfinka101 napisał(a):

Wystarczy że nie trzeba podawać godziny i już może wygrywać. Niekoniecznie wysyła sms. Prędzej formularz z telefonu wypełnia

no może tak być, kiedyś wiem że w regulaminach było zastrzeżone że musi być paragon wcześniejszy niż zgłoszenie, teraz nie wiem jak jest bo coraz rzadziej czytam regulaminy bramek - bo zwyczajnie i sie nie chce.
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6681717 wtorek, 11 luty 2020, 12:16:23
nanajka81 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

no może tak być, kiedyś wiem że w regulaminach było zastrzeżone że musi być paragon wcześniejszy niż zgłoszenie, teraz nie wiem jak jest bo coraz rzadziej czytam regulaminy bramek - bo zwyczajnie i sie nie chce.

no tak, ale jak np. nie wygra to sobie nie drukuje tego paragonu, a co jak trafi nim tygodniowa? to juz pozamiatane.....?
0 0

mrmax

Cytuj wiadomość#6681718 wtorek, 11 luty 2020, 12:17:47
nanajka81 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

wystarczy mieć kasę ze złą godziną, godzina wstecz wystarczy emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6681723 wtorek, 11 luty 2020, 12:29:10
ikropka napisał(a):

Pytanie o loterię Kinder. Czy 5 zgłoszeń w tygodniu to tylko paragony z datą zakupu z tego tygodnia czy też mogę pozbierać z różnymi datami i zgłosić w jednym tygodniu wtedy, kiedy zbiorę już 5?

paragony z różnych dni zgłaszane po 1-2 i dostałem info:
W tym tygodniu zarejestrowałeś: 15 paragonów w loterii Kinder Time!
Ilość szans w losowaniu Nagrody I Stopnia w postaci vouchera na realizację wyjazdu zagranicznego w tym tygodniu: 3

tam nie podajesz daty tylko numer paragonu.

FBewelina13

Cytuj wiadomość#6681724 wtorek, 11 luty 2020, 12:30:41
Czy ktoś się orientuje czy ciastka pieguski można zgłosić do loterii milki? 
0 0

katrin1

Cytuj wiadomość#6681725 wtorek, 11 luty 2020, 12:32:24
visserarthur napisał(a):

Odnośnie toczącej się dyskusji... Na forum "wpadła mi w oko" już dawno temu jedna osoba, która chwali się często nagrodami z (paragonowych) loterii ogólnopolskich, natomiast chyba nigdy z "sieciówek". Jak dla mnie jest to dziwne i nie posądzam o druk, bardziej myślę o pieczątce (i posiadaniu sklepu, lub dostępie do takowego), dzięki której "produkt spożywczy" na paragonie, w razie potrzeby, staje się waflem prince polo, czekoladą milka, ..., ...

Jeśli to ta sama osoba, o której ja myślę zauważ, że wygrywa tylko tam, gdzie organizator żąda skanu paragonu, nie oryginału emotka niepojęta jest dla mnie jej regularna skuteczność w loteriach, gdzie do wygrania w bramkach jest zaledwie kilka nagród dziennych

anaesth

Cytuj wiadomość#6681727 wtorek, 11 luty 2020, 12:36:23
FBewelina13 napisał(a):

Jakiś czas też o to tu pytałam i dostałam odpowiedź, że można emotka
0 0

gosia16

Cytuj wiadomość#6681741 wtorek, 11 luty 2020, 13:57:39
bejca11 napisał(a):

Tak czytam Wasze posty i jestem coraz bardziej zniechęcona do loterii... Skoro jest tyle osób oszukujących lub grających w grupach itd. to moje dwa, trzy paragony to kropla w morzu... Co prawda nie inwestuje na siłę tj. nie kupuję produktu gdy go nie używam jednak dziś po Waszych wpisach tracę nadzieję na jakąś wygraną w loterii emotka  
Na szczęście zostają kreatywne emotka

Ja też tak myślałam w pewnej loterii.Szczęście miało w niej 1 miasto w Polsce,zbierało hurtem nagrody 1 i 2 stopnia,co spowodowało że mocno się zniechęciłam i wysłałam dosłownie 1 zgłoszenie.I bach ,wpadła główna nagroda.I nie wiem czemu,ale ucieszył mnie fakt ,nie tyle ze to główna nagroda,ale że wygrałam ją ja ,a nie oni.A wartość była dość zacna.

nikos

Cytuj wiadomość#6681743 wtorek, 11 luty 2020, 14:01:03
Po tym co czytam, to zakup nagrody, która trafia do mnie prosto od Organizatora nabiera nowego znaczenia emotka

zabcia0410

Cytuj wiadomość#6681744 wtorek, 11 luty 2020, 14:02:45
nikos napisał(a):

Po tym co czytam, to zakup nagrody, która trafia do mnie prosto od Organizatora nabiera nowego znaczenia emotka

Też o tym pomyślałam emotka

Victoria33

Cytuj wiadomość#6681745 wtorek, 11 luty 2020, 14:05:54
no tak, ale jak np. nie wygra to sobie nie drukuje tego paragonu, a co jak trafi nim tygodniowa? to juz pozamiatane.....?

To jedna z możliwych odpowiedzi na pytanie : Dlaczego nie przyznano tygodniowych, gównych?
0 0

ilona162

Cytuj wiadomość#6681748 wtorek, 11 luty 2020, 14:13:24
anaesth napisał(a):

FBewelina13 napisał(a):

a oreo też?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6681750 wtorek, 11 luty 2020, 14:18:25
ilona162 napisał(a):

anaesth napisał(a):

FBewelina13 napisał(a):

a oreo też?

Milka Oreo baton tak
Oreo jako same z siebie to nie, oreo na http://www.loteriaoreo.pl
0 0

mario74

Cytuj wiadomość#6681765 wtorek, 11 luty 2020, 14:44:07
czy karty z tigera do media markt sa aktywne, czy trzeba je rejestrować? można płacic kilkoma kartami za jeden paragon ?
0 0