Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

asantesana

Cytuj wiadomość#6686152 czwartek, 27 luty 2020, 11:49:56
Czy była już powiadamiana główna i rezerwa z loterii Milka? Regulaminowo 25.02
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6686153 czwartek, 27 luty 2020, 11:53:13
asantesana napisał(a):

Czy była już powiadamiana główna i rezerwa z loterii Milka? Regulaminowo 25.02

Rezerwa była więc zakładam że główna też.

trebor1

Cytuj wiadomość#6686157 czwartek, 27 luty 2020, 12:03:17
jackk76 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

jackk76 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

kreatia napisał(a):

persil się odzywał o weryfikacji, czy cisza?

cisza ….

Mam wrażenie, że część "logistyczna" ich przerosła...amatorzy emotka

Oj tak , czuję że bedą cyrki 

Właśnie dzwonią i informują gdzie i jak odebrać pralkę, ja mam do odbioru w innym mieście.
Wszystkie pralki mają być odebrane do 2 marca.

Dzwonią z 509 520 391?

Tak

Mi wyznaczyli sklep 400km od domu, potem zeszło na 240km, wg. mnie regulamin mocno sugeruje odbiór w miejscu zakupu
0 0

helcia85

Cytuj wiadomość#6686165 czwartek, 27 luty 2020, 12:18:01
Captain Jack dziś będzie informował?
0 0

ditomaso

Cytuj wiadomość#6686175 czwartek, 27 luty 2020, 12:47:21
Loteria Wawel ogólnopolska. Czy aby móc grać o samochód trzeba kupić na jednym paragonie 5 produktów i takie tylko zgłoszenia będą brały udział w losowaniu czy system zsumuje zgłoszenia z kilku paragonów tak aby suma wynosiła 5 produktów?
0 0

jusiaa

Cytuj wiadomość#6686183 czwartek, 27 luty 2020, 13:03:38
5 sztuk trzeba kupić, zgłaszając zaznaczasz ilość zakupionych wafelków.
0 0

rene

Cytuj wiadomość#6686186 czwartek, 27 luty 2020, 13:16:57
Nie do konca bo ja wysylalam po 1 szt. I zadalam im pytanie czy jesli uzbieram 5 to biore udział w losowaniu samochodu?i potwierdzili ze Tak!natomiast od nich zadnego info ze już mam komplet!
0 0

andzi18

Cytuj wiadomość#6686189 czwartek, 27 luty 2020, 13:20:21
helcia85 napisał(a):

Chyba do tej pory tak było. Czy tylko ja dostałem zwrotki w ostatnim etapie? 
0 0

jusiaa

Cytuj wiadomość#6686191 czwartek, 27 luty 2020, 13:26:37
rene napisał(a):

Nie do konca bo ja wysylalam po 1 szt. I zadalam im pytanie czy jesli uzbieram 5 to biore udział w losowaniu samochodu?i potwierdzili ze Tak!natomiast od nich zadnego info ze już mam komplet!

Każdy inaczej to rozumie, było już wiele pytań o ilość tych wafelków. 
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6686196 czwartek, 27 luty 2020, 13:32:49
trebor1 napisał(a):

jackk76 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

jackk76 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

kreatia napisał(a):

persil się odzywał o weryfikacji, czy cisza?

cisza ….

Mam wrażenie, że część "logistyczna" ich przerosła...amatorzy emotka

Oj tak , czuję że bedą cyrki 

Właśnie dzwonią i informują gdzie i jak odebrać pralkę, ja mam do odbioru w innym mieście.
Wszystkie pralki mają być odebrane do 2 marca.

Dzwonią z 509 520 391?

Tak

Mi wyznaczyli sklep 400km od domu, potem zeszło na 240km, wg. mnie regulamin mocno sugeruje odbiór w miejscu zakupu

Wg mnie regulamin absolutnie tego nie sugeruje. Wręcz przeciwnie;) od razu widać że może być problem bo to oni zdecydują gdzie masz odebrać pralkę:)

rufus

Cytuj wiadomość#6686207 czwartek, 27 luty 2020, 13:53:57
Jacuś dziś zaspał.  emotka
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6686211 czwartek, 27 luty 2020, 14:07:21
rufus napisał(a):

oj zaspał 
0 0

slomkab

Cytuj wiadomość#6686213 czwartek, 27 luty 2020, 14:08:44
Monika11 napisał(a):

rufus napisał(a):

oj zaspał 

Na Fb piszą  ze jeszcze debatuja i wybieraja wiec pewnie jutro beda informować 
0 0

nataszka

Cytuj wiadomość#6686214 czwartek, 27 luty 2020, 14:12:23
andzi18 napisał(a):

helcia85 napisał(a):

Wysłałam 2 zgł. i na 1 też nie przyszła zwrotka...
0 0

FBewa36

Cytuj wiadomość#6686217 czwartek, 27 luty 2020, 14:20:01
nataszka napisał(a):

andzi18 napisał(a):

helcia85 napisał(a):

Na pewno na koniec przyszło dużo więcej zgłoszeń niż zwykle i być może dużo bardzo dobrych

Monika11

Cytuj wiadomość#6686240 czwartek, 27 luty 2020, 15:42:27
FBewa36 napisał(a):

nataszka napisał(a):

andzi18 napisał(a):

helcia85 napisał(a):

Na pewno na koniec przyszło dużo więcej zgłoszeń niż zwykle i być może dużo bardzo dobrych

Właśnie informują o wysyłce piwa z przedostatniego etapu emotka

andzi18

Cytuj wiadomość#6686241 czwartek, 27 luty 2020, 15:45:00
Potwierdzam, też dostałem informację o piwie emotka
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6686254 czwartek, 27 luty 2020, 16:53:40
A ja mam dzisiaj nowy problem - konkurs Milka w Tesco , wysłałam zgłoszenie do konkursu, trzecie -chwilkę później zobaczyłam ,że na dwóch z trzech zgłoszonych paragonów, mam identyczny numer transakcji , chociaż różne daty zakupu, różne paragony, różne numery kasy...Niby wszystko prawidłowo, tylko,że na stronie konkursu jak byk stoi ,że "wszystkie zgłoszenia z powtarzającymi się numerami transakcji z jednego sklepu, zostaną wyeliminowane przed wyłonieniem zwycięzców". Czyli co , już wiem,że moje dwa z trzech zgłoszeń idą w śmietnik? A jeśli u mnie taki zbieg okoliczności się pojawił to jaką mam pewność,że całkiem obcy osobnik , również nie trafi na innej kasie numeru transakcji identycznego jak mój? Coś tu chyba jest nie tak - powinni wybierać i ewentualnie weryfikować paragony a nie odrzucać je jeszcze przed rozstrzygnięciem konkursu. Wkurzyłam się lekko...a chyba nawet nie lekko...

A chciałam walizkę ze słodyczami...bo o głównej to nawet nie marzę...
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6686261 czwartek, 27 luty 2020, 17:16:26
fiona25 napisał(a):

A ja mam dzisiaj nowy problem - konkurs Milka w Tesco , wysłałam zgłoszenie do konkursu, trzecie -chwilkę później zobaczyłam ,że na dwóch z trzech zgłoszonych paragonów, mam identyczny numer transakcji , chociaż różne daty zakupu, różne paragony, różne numery kasy...Niby wszystko prawidłowo, tylko,że na stronie konkursu jak byk stoi ,że "wszystkie zgłoszenia z powtarzającymi się numerami transakcji z jednego sklepu, zostaną wyeliminowane przed wyłonieniem zwycięzców". Czyli co , już wiem,że moje dwa z trzech zgłoszeń idą w śmietnik? A jeśli u mnie taki zbieg okoliczności się pojawił to jaką mam pewność,że całkiem obcy osobnik , również nie trafi na innej kasie numeru transakcji identycznego jak mój? Coś tu chyba jest nie tak - powinni wybierać i ewentualnie weryfikować paragony a nie odrzucać je jeszcze przed rozstrzygnięciem konkursu. Wkurzyłam się lekko...a chyba nawet nie lekko...

Masz inną datę, wszystko będzie ok. Ktoś może mieć taki sam numer transakcji w danym dniu ale w innym sklepie, więc też ok. Zgłoszenia usuną jeśli masz ten sam numer transakcji, datę i sklep.
Poza tym nie usuwają pierwszego zgłoszenia, tylko kolejne zgłoszenia zarejestrowane na ten sam paragon.

fiona25

Cytuj wiadomość#6686264 czwartek, 27 luty 2020, 17:24:29
zielonaszpilka napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Masz inną datę, wszystko będzie ok. Ktoś może mieć taki sam numer transakcji w danym dniu ale w innym sklepie, więc też ok. Zgłoszenia usuną jeśli masz ten sam numer transakcji, datę i sklep.

Obyś miała rację , ale na stronie o dacie ani słowa , piszą tylko o dyskwalifikującym , powtarzającym się numerze transakcji na jednym sklepie, a że życzyli sobie dolny numer (te obok daty są kilkucyfrowe - mniejsza szansa na powtórkę), no to trafiłam dubla emotka Oczywiście pytanie zadałam , ale odpowiedzi jeszcze nie mam. Szkoda by mi było... wolę nie wygrać bo się komuś nie podoba a nie dlatego, że mi się numer transakcji powtórzył emotka
0 0