Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6686265 czwartek, 27 luty 2020, 17:26:44
fiona25 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

fiona25 napisał(a):

A ja mam dzisiaj nowy problem - konkurs Milka w Tesco , wysłałam zgłoszenie do konkursu, trzecie -chwilkę później zobaczyłam ,że na dwóch z trzech zgłoszonych paragonów, mam identyczny numer transakcji , chociaż różne daty zakupu, różne paragony, różne numery kasy...Niby wszystko prawidłowo, tylko,że na stronie konkursu jak byk stoi ,że "wszystkie zgłoszenia z powtarzającymi się numerami transakcji z jednego sklepu, zostaną wyeliminowane przed wyłonieniem zwycięzców". Czyli co , już wiem,że moje dwa z trzech zgłoszeń idą w śmietnik? A jeśli u mnie taki zbieg okoliczności się pojawił to jaką mam pewność,że całkiem obcy osobnik , również nie trafi na innej kasie numeru transakcji identycznego jak mój? Coś tu chyba jest nie tak - powinni wybierać i ewentualnie weryfikować paragony a nie odrzucać je jeszcze przed rozstrzygnięciem konkursu. Wkurzyłam się lekko...a chyba nawet nie lekko...

A chciałam walizkę ze słodyczami...bo o głównej to nawet nie marzę...

Masz inną datę, wszystko będzie ok. Ktoś może mieć taki sam numer transakcji w danym dniu ale w innym sklepie, więc też ok. Zgłoszenia usuną jeśli masz ten sam numer transakcji, datę i sklep.

Obyś miała rację , ale na stronie o dacie ani słowa , piszą tylko o dyskwalifikującym , powtarzającym się numerze transakcji na jednym sklepie, a że życzyli sobie dolny numer (te obok daty są kilkucyfrowe - mniejsza szansa na powtórkę), no to trafiłam dubla emotka Oczywiście pytanie zadałam , ale odpowiedzi jeszcze nie mam. Szkoda by mi było... wolę nie wygrać bo się komuś nie podoba a nie dlatego, że mi się numer transakcji powtórzył emotka

W regulaminie mają to lepiej sformułowane;) tam piszą o tym, że wszystkie kolejne zgłoszenia zarejestrowane na ten sam dowód zakupu będą usuwane:)

fiona25

Cytuj wiadomość#6686270 czwartek, 27 luty 2020, 17:42:32

fiona25 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

A ja mam dzisiaj nowy problem - konkurs Milka w Tesco , wysłałam zgłoszenie do konkursu, trzecie -chwilkę później zobaczyłam ,że na dwóch z trzech zgłoszonych paragonów, mam identyczny numer transakcji , chociaż różne daty zakupu, różne paragony, różne numery kasy...Niby wszystko prawidłowo, tylko,że na stronie konkursu jak byk stoi ,że "wszystkie zgłoszenia z powtarzającymi się numerami transakcji z jednego sklepu, zostaną wyeliminowane przed wyłonieniem zwycięzców". Czyli co , już wiem,że moje dwa z trzech zgłoszeń idą w śmietnik? A jeśli u mnie taki zbieg okoliczności się pojawił to jaką mam pewność,że całkiem obcy osobnik , również nie trafi na innej kasie numeru transakcji identycznego jak mój? Coś tu chyba jest nie tak - powinni wybierać i ewentualnie weryfikować paragony a nie odrzucać je jeszcze przed rozstrzygnięciem konkursu. Wkurzyłam się lekko...a chyba nawet nie lekko...

A chciałam walizkę ze słodyczami...bo o głównej to nawet nie marzę...

Masz inną datę, wszystko będzie ok. Ktoś może mieć taki sam numer transakcji w danym dniu ale w innym sklepie, więc też ok. Zgłoszenia usuną jeśli masz ten sam numer transakcji, datę i sklep.

Obyś miała rację , ale na stronie o dacie ani słowa , piszą tylko o dyskwalifikującym , powtarzającym się numerze transakcji na jednym sklepie, a że życzyli sobie dolny numer (te obok daty są kilkucyfrowe - mniejsza szansa na powtórkę), no to trafiłam dubla emotka Oczywiście pytanie zadałam , ale odpowiedzi jeszcze nie mam. Szkoda by mi było... wolę nie wygrać bo się komuś nie podoba a nie dlatego, że mi się numer transakcji powtórzył emotka

W regulaminie mają to lepiej sformułowane;) tam piszą o tym, że wszystkie kolejne zgłoszenia zarejestrowane na ten sam dowód zakupu będą usuwanetak

tak, widziałam i z tym nie walczę, zamęt mi zasiał dopisek pod wizerunkami naszych skoczków emotka
0 0

mmika26

Cytuj wiadomość#6686273 czwartek, 27 luty 2020, 17:49:04
Czy Comedy Central informowało mailowo wygranych z konkursu Dzień Pizzy
Pytam bo wygrałam zegarek, ale nie mam maila. 
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6686289 czwartek, 27 luty 2020, 18:45:10
[quote=asandraa] Mógłby ktoś wstawić zdjęcie nagród z wiosennego konkursu Kropka TV? Niestety nie mam gazety emotka
W regulaminie. Bardzo słabe tym razem 

asandraa

Cytuj wiadomość#6686290 czwartek, 27 luty 2020, 18:48:59
pikawka napisał(a):

[quote=asandraa] Mógłby ktoś wstawić zdjęcie nagród z wiosennego konkursu Kropka TV? Niestety nie mam gazety emotka

W regulaminie. Bardzo słabe tym razem 

Ciekawi mnie jak wyglądają, np. torebka, waga... Może ktoś ma zdjęcie z gazety??
0 0

rogala

Cytuj wiadomość#6686313 czwartek, 27 luty 2020, 20:50:10
mmika26 napisał(a):

Czy Comedy Central informowało mailowo wygranych z konkursu Dzień Pizzy
Pytam bo wygrałam zegarek, ale nie mam maila. 

Hej, napisałam do nich i mieli jakieś problemy techniczne, dziś mieli się kontaktować mailowo...ale nadal nic nie dostałam

sylwika76

Cytuj wiadomość#6686316 czwartek, 27 luty 2020, 21:24:45
czy w konkursie Lidl Niva jest ograniczenie znaków ? Nie widzę ! Może Ktoś jest bardziej doinformowany?
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6686318 czwartek, 27 luty 2020, 21:38:30
sylwika76 napisał(a):

czy w konkursie Lidl Niva jest ograniczenie znaków ? Nie widzę ! Może Ktoś jest bardziej doinformowany?

W regulaminie nic na ten temat nie pisze
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6686319 czwartek, 27 luty 2020, 21:54:21
Rimmel hebe. 
Czy z Waszego doświadczenia Nairobia lubi dłuższe czy krótsze odpowiedzi....? Nie jest mi zbytnio znana ta agencja  emotka
0 0

sylwika76

Cytuj wiadomość#6686321 czwartek, 27 luty 2020, 22:01:08
domika napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

czytałam regulamin, jest w nim wzmianka, o koszcie sms i nic o jego wielokrotności emotka Może Ktoś wysyłał i wie???
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6686322 czwartek, 27 luty 2020, 22:04:20
sylwika76 napisał(a):

domika napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

czytałam regulamin, jest w nim wzmianka, o koszcie sms i nic o jego wielokrotności emotka Może Ktoś wysyłał i wie???

Wysłałam powyżej 160. Dostałam potwierdzenie. 
0 0

sylwika76

Cytuj wiadomość#6686323 czwartek, 27 luty 2020, 22:07:28
wielkie dzięki za odpowiedzi emotka
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6686329 czwartek, 27 luty 2020, 22:48:28
pikawka napisał(a):

Rimmel hebe. 
Czy z Waszego doświadczenia Nairobia lubi dłuższe czy krótsze odpowiedzi....? Nie jest mi zbytnio znana ta agencja  emotka

Ktoś coś? emotka
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6686335 czwartek, 27 luty 2020, 23:24:02
forrrum napisał(a):

pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Rimmel hebe. 

Ktoś coś? emotka

Tak. emotka

Jesteś w stanie rozwinąć......?
0 0

mamuska085

Cytuj wiadomość#6686362 piątek, 28 luty 2020, 09:39:33
Mam pytanie o Cheetos emotka czy jedna osoba może wygrać np. dwa głośniki? Bo pisze tylko o nagrodzie głównej a nic o pozostałych (chyba, że gdzieś przegapiłam) emotka
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6686364 piątek, 28 luty 2020, 09:42:29
mamuska085 napisał(a):

Mam pytanie o Cheetos emotka czy jedna osoba może wygrać np. dwa głośniki? Bo pisze tylko o nagrodzie głównej a nic o pozostałych (chyba, że gdzieś przegapiłam) emotka

jak wejdziesz sobie na stronie konkursowej na listy zwycięzców, to wydaje mi się, że zwycięzcy się powtarzają... 

ashanti

Cytuj wiadomość#6686367 piątek, 28 luty 2020, 09:49:59
pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Rimmel hebe. 

Ktoś coś? emotka

Ja u nich głównej co prawda nigdy nie wygrałam, ale jeśli chodzi o drobniejsze - wygrywaly średniej długości teksty (np. 300/500), choć sama długość nie ma chyba aż takiego znaczenia  emotka  u mnie zwyciężyły odp mocno jajcarskie  emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6686369 piątek, 28 luty 2020, 09:51:02
ashanti napisał(a):

pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Rimmel hebe. 

Ktoś coś? emotka

Ja u nich głównej co prawda nigdy nie wygrałam, ale jeśli chodzi o drobniejsze - wygrywaly średniej długości teksty (np. 300/500), choć sama długość nie ma chyba aż takiego znaczenia  emotka  u mnie zwyciężyły odp mocno jajcarskie  emotka

Dziękuję.  emotka emotka emotka

ashanti

Cytuj wiadomość#6686370 piątek, 28 luty 2020, 09:57:00
mamuska085 napisał(a):

Teoretycznie można...
W regulaminie rzeczywiście jest zapis tylko o głównej; my wygraliśmy 3 głośniki/5 zgłoszeń - każdy na innego członka familii  emotka  Przypadek?

benasia

Cytuj wiadomość#6686386 piątek, 28 luty 2020, 10:10:54
Czy z Captain Jack wygral ktos z ostatniego etapu kto nie otrzymal na emeil potwierdzenie zgloszenia?
0 0