Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

jokan

Cytuj wiadomość#6688040 czwartek, 5 marzec 2020, 12:22:32
czy do kogos odezwala sie rezerwa Belvita? ktos pisal, ze mialo byc 28.02.2020....
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6688041 czwartek, 5 marzec 2020, 12:24:48
superloser napisał(a):

Kolejne 500 pilek

słabo...trzeba wydac prawie 15 zł...ostatnio wystarczyło 5,99zł, oj zostaną im te piłki....mogli już dać mniej nagród sportowych, ale lepszych, albo jakieś bony do sklepów sportowych na 200-300 zł
bruce 0

nyndrza

Cytuj wiadomość#6688042 czwartek, 5 marzec 2020, 12:29:32
[quote=500, czy 300, to tylko w sytuacji, gdy kwalifikujesz odmiany. Pisałem do nich i  odpisali, że nie tylko odmiany, ale i słowa pochodzące od siebie nie będą uznawane. Tzn jak jest "kotwica", to już nie możesz dodać "zakotwiczyć".

delfinka101]
stamp2 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

aspartaqs napisał(a):

Jak myślicie - czy w konkursie kotyfundują loty 300 słów wystarczy do wygranej?

hmm obstawiam ok 500

i ze niby 500 ''kocich'' słów kojarzy sie z podróżą? emotka wątpie że jest tyle emotka

Zobaczymy przy wynikach emotka  Mogę się mylić ale wiem że jestt bardzo dużo
0 0

yonex

Cytuj wiadomość#6688043 czwartek, 5 marzec 2020, 12:36:07
nyndrza napisał(a):

[quote=500, czy 300, to tylko w sytuacji, gdy kwalifikujesz odmiany. Pisałem do nich i  odpisali, że nie tylko odmiany, ale i słowa pochodzące od siebie nie będą uznawane. Tzn jak jest "kotwica", to już nie możesz dodać "zakotwiczyć".

delfinka101]

stamp2 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

aspartaqs napisał(a):

hmm obstawiam ok 500

i ze niby 500 ''kocich'' słów kojarzy sie z podróżą? emotka wątpie że jest tyle emotka

https://slownik.a...?keyword=+%5BKot%5D*
0 0

mountain

Cytuj wiadomość#6688048 czwartek, 5 marzec 2020, 12:46:24
yonex napisał(a):

nyndrza napisał(a):

delfinka101]

stamp2 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

aspartaqs napisał(a):

hmm obstawiam ok 500

https://slownik.a...?keyword=+%5BKot%5D* ok to ja już nie liczę na wygraną, bo chyba źle coś zrozumiałam emotka wpisałam tylko 40 słów ale typowo związanymi z podróżami emotka

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6688053 czwartek, 5 marzec 2020, 12:56:43
czy wyniki "Parodontax w hebe" na stronie smolara, są już podpięte?
0 0

deva

Cytuj wiadomość#6688055 czwartek, 5 marzec 2020, 13:03:01
Walizki z Heinz wyślą dopiero na początku przyszłego tygodnia, ketchupy dziś
0 0

benasia

Cytuj wiadomość#6688060 czwartek, 5 marzec 2020, 13:20:49
mountain napisał(a):

yonex napisał(a):

nyndrza napisał(a):

delfinka101]

stamp2 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

aspartaqs napisał(a):

hmm obstawiam ok 500

ok to ja już nie liczę na wygraną, bo chyba źle coś zrozumiałam emotka wpisałam tylko 40 słów ale typowo związanymi z podróżami emotka Ale wiekszosc z tych 500 nijak sie nie ma do podrozy lub sie powielaja bo sa odmiana tego samego wyrazu

melancholia

Cytuj wiadomość#6688068 czwartek, 5 marzec 2020, 13:59:19
benasia napisał(a):

mountain napisał(a):

yonex napisał(a):

nyndrza napisał(a):

delfinka101]

stamp2 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

aspartaqs napisał(a):

hmm obstawiam ok 500

ok to ja już nie liczę na wygraną, bo chyba źle coś zrozumiałam emotka wpisałam tylko 40 słów ale typowo związanymi z podróżami emotka

To zadanie konkursowe to totalna porażka. Bo na jakiej podstawie będą oceniać te słowa. Jednemu kotłownia skojarzy się  z ogrzewaniem, a drugiemu z podróżą. Bo niektóre stare kotłownie są przerobione na atrakcje turystyczne. Poza tym co to za karkołomna praca sprawdzać te zgłoszenia i wszystkie słowa, np. czy koś np. nie odmienił jakiegoś słowa. Przecież to robota głupiego, jak ktoś napisał kilkaset słów, to połap się w tym czy czegoś nie powtórzył albo nie odmienił, i tak przez setki czy tysiące zgłoszeń, w których powtarzają się te same słowa. Nie wiem kto wpada na takie pomysły... Ale jak widać sponsorom to bez różnicy jak konkurs wygląda w oczach konsumentów. Tylko czego się spodziewać po agencji, która nagrodziła rozmazane zdjęcie psa stojącego w oknie, które ktoś cyknął z ulicy. Dziwię się, że te wszystkie kreatywne zespoły z agencji i z działu promocji od sponsora, wpadają i godzą się na takie pomysły. 

stamp2

Cytuj wiadomość#6688069 czwartek, 5 marzec 2020, 13:59:53
mountain napisał(a):

yonex napisał(a):

nyndrza napisał(a):

delfinka101]

stamp2 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

aspartaqs napisał(a):

hmm obstawiam ok 500

ok to ja już nie liczę na wygraną, bo chyba źle coś zrozumiałam emotka wpisałam tylko 40 słów ale typowo związanymi z podróżami emotka a ja uważam że bardzo dobrze zrozumiałaś emotka na bank tych słow nie ma wiecej jak 40 emotka co z tego że w słowniku jest 500-zadanie konkursowe nie polegało tylko na ilości,ale i na jakości

maverick

Cytuj wiadomość#6688082 czwartek, 5 marzec 2020, 14:07:27
emotka Pytanie do osób co grają w konkursie Cheetos i wygrali: emotka
widzę w wynikach z ostatniego etapu swoje inicjały (2 razy ) ale @ nie mam, czy to raczej zbieżność danych czy mam czekać na info?
bruce 0

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6688084 czwartek, 5 marzec 2020, 14:09:34
maverick napisał(a):

ekać na info?

To zbieżność, ale graj dalej. Powodzenia!
0 0

maverick

Cytuj wiadomość#6688086 czwartek, 5 marzec 2020, 14:10:30
agniehaha89 napisał(a):

maverick napisał(a):

ekać na info?

To zbieżność, ale graj dalej. Powodzenia!

Dziękuję emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6688087 czwartek, 5 marzec 2020, 14:13:53
maverick napisał(a):

emotka Pytanie do osób co grają w konkursie Cheetos i wygrali: emotka
widzę w wynikach z ostatniego etapu swoje inicjały (2 razy ) ale @ nie mam, czy to raczej zbieżność danych czy mam czekać na info?

Mam dokładnie to samo.  emotka

nyndrza

Cytuj wiadomość#6688103 czwartek, 5 marzec 2020, 14:46:23
yonex napisał(a):

nyndrza napisał(a):

delfinka101]

stamp2 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

aspartaqs napisał(a):

hmm obstawiam ok 500

I co z tego, że słownik pokazuje 523 wyrazy?
Jeśli komuś podróże kojarzą się z bełkotem, to tych słów już nie powinien wpisywać:
  • bełkotać
  • bełkotka
  • bełkotliwość
  • bełkotliwy
  • niebełkotanie
  • niebełkotany
  • niewybełkotanie
  • niewybełkotany
  • niezabełkotanie
  • wybełkotać
  • wybełkotawszy
  • zabełkotać
    • zabełkotawszy

case

Cytuj wiadomość#6688105 czwartek, 5 marzec 2020, 14:51:12
jokan napisał(a):

melancholia napisał(a):

Ten nowy konkurs Danio w Biedronce to jakaś kpina  emotka  Walka o to, kto kupi więcej serków, żeby dostać chińską maskotkę... To nawet żart z osób, które kupują to na co dzień. Żeby się musiały bić o kilkadziesiąt marnych maskotek.  Zgarną na tym sporą kasę, rzucą jakiś ochłap, a Ty się człowieku o to przepychaj i jedz na siłę serki. Zero szacunku do konsumenta, żeby coś takiego organizować. 

dokładnie, to jest jakaś żenada z ich strony  emotka

Halooo, NAV Agency, czytasz nas?  emotka emotka emotka

Czytam, czytam.

Cóż, nie każda akcja musi każdemu pasować.

1. W którym miejscu nazywamy to konkursem?
2. Pamiętajcie o kodach polecających. Ludzie, którzy mają po 200 pkt w rankingu wcale niekoniecznie kupili po 200 serków. Przeciwnie, niektórzy po 4, 8, nie więcej. Ale dzięki systemowi poleceń mają tyle pkt, ile mają.
3. Jeśli do otrzymania maskotki w I turze potrzebne było 9-10 punktów, to znaczy, że ktoś musiał kupić 9-10 serków (pomijając system poleceń). Czyli wydać 13-15 zł. Za maskotkę wartą regulaminowo 24 zł (tak, wiem... proszę zostawić dla siebie komentarze o wartości realnej, nie ja ustalam te wartości emotka ).
4. Zdziwię Was, ale poza forum e-konkursy również istnieje świat emotka I to, że całe szacowne grono ma już całą paletę maskotek u siebie, nie znaczy, że cała Polska też emotka
5. Zanim ktoś zacznie wymyślać (w sumie już zaczął) teorie o opłacalności takiej akcji dla Fundatora, spieszę poinformować, że jeśli w pierwszej turze było na okrągło licząc 300 osób (dane oficjalne, widać w rankingu), które kupiły średnio 5 serków na łeb (liczba nie jest "z cenzura"), to... matematykę zostawiam Wam, ale faktycznie, cała ta akcja to tylko po to, żeby się obłowić. Ja na przykład kupiłem z samej prowizji od tego dom z basenem i dwa Lamborghini. emotka  
Opłacalność leży w zupełnie innym aspekcie.
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6688110 czwartek, 5 marzec 2020, 14:53:41
nyndrza napisał(a):

yonex napisał(a):

nyndrza napisał(a):

delfinka101]

stamp2 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

aspartaqs napisał(a):

hmm obstawiam ok 500

Jeśli komuś podróże kojarzą się z bełkotem, to tych słów już nie powinien wpisywać:
  • bełkotać
  • bełkotka
  • bełkotliwość
  • bełkotliwy
  • niebełkotanie
  • niebełkotany
  • niewybełkotanie
  • niewybełkotany
  • niezabełkotanie
  • wybełkotać
  • wybełkotawszy
  • zabełkotać
    • zabełkotawszy

no można podróżować tak szybko,że aż sie człowiek zabełkota emotka i co nie kojarzy sie? emotka
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6688111 czwartek, 5 marzec 2020, 14:53:48
sylzab2294 napisał(a):

czy wyniki "Parodontax w hebe" na stronie smolara, są już podpięte?

Już są wyniki emotka
0 0

nyndrza

Cytuj wiadomość#6688132 czwartek, 5 marzec 2020, 15:26:01
stamp2 napisał(a):

nyndrza napisał(a):

yonex napisał(a):

nyndrza napisał(a):

delfinka101]

stamp2 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

aspartaqs napisał(a):

hmm obstawiam ok 500

• bełkotać
  • bełkotka
  • bełkotliwość
  • bełkotliwy
  • niebełkotanie
  • niebełkotany
  • niewybełkotanie
  • niewybełkotany
  • niezabełkotanie
  • wybełkotać
  • wybełkotawszy
  • zabełkotać
    • zabełkotawszy

no można podróżować tak szybko,że aż sie człowiek zabełkota emotka i co nie kojarzy sie? emotka

Kojarzy. Sam wpisałem bełkot w odniesieniu np do języków dzikich ludów. Chodzi mi o wszystkie wyżej wymienione wyrazy pochodzące od słowa "bełkot" - one już się nie liczą.
Nie wiem dlaczego muszę to tłumaczyć trzeci raz XD
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6688136 czwartek, 5 marzec 2020, 15:36:15
case napisał(a):

(...) ale faktycznie, cała ta akcja to tylko po to, żeby się obłowić. Ja na przykład kupiłem z samej prowizji od tego dom z basenem i dwa Lamborghini. emotka  
Opłacalność leży w zupełnie innym aspekcie.

Eh sympatyczny człowieku emotka szkoda, że żadna z Waszych akcji nie trafia w moje kręgi zainteresowania, bo chętnie przystąpiłabym do zabawy / rywalizacji. Na razie zatem tylko pozdrawiam i życzę dnia pełnego emotka