Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

la-princessa

Cytuj wiadomość#6693306 niedziela, 29 marzec 2020, 19:30:23
Czy ktoś mógłby poratować mnie regulaminem do konkursu Henkel w Intermarche? https://www.e-kon...he.html#.XoDa10FR3IU Strona Intermarche padła i się nie otwiera, na stronie Albedo z regulaminami nie ma akurat regulaminu do tego konkursu emotka  Będę wdzięczna!
0 0

stokrotka238

Cytuj wiadomość#6693308 niedziela, 29 marzec 2020, 19:39:09
Czy na wygraną nagrodę w konkursie Hebe odsyłacie wymagane rzeczy z sms  czy z regulaminu? 
0 0

wiesia30

Cytuj wiadomość#6693311 niedziela, 29 marzec 2020, 19:52:41
stokrotka238 napisał(a):

Czy na wygraną nagrodę w konkursie Hebe odsyłacie wymagane rzeczy z sms  czy z regulaminu? 

ja z sms odesłałam

pikawka

Cytuj wiadomość#6693315 niedziela, 29 marzec 2020, 20:16:03
wiesia30 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

ja z sms odesłałam

Ja również z smsa
0 0

asper01

Cytuj wiadomość#6693316 niedziela, 29 marzec 2020, 20:21:33
vanillasky-2017 napisał(a):

Czy były wyniki Kinder za zeszły tydzień? 

Tak
0 0

nikos

Cytuj wiadomość#6693317 niedziela, 29 marzec 2020, 20:22:16
la-princessa napisał(a):

Czy ktoś mógłby poratować mnie regulaminem do konkursu Henkel w Intermarche? https://www.e-kon...he.html#.XoDa10FR3IU Strona Intermarche padła i się nie otwiera, na stronie Albedo z regulaminami nie ma akurat regulaminu do tego konkursu emotka  Będę wdzięczna!

Wyślij mi maila na pw, podeślę Ci regulamin 
0 0

gosiaczeq

Cytuj wiadomość#6693331 niedziela, 29 marzec 2020, 21:35:01
czy byly wyniki z velvet, papier turbo?
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6693333 niedziela, 29 marzec 2020, 21:48:11
gosiaczeq napisał(a):

czy byly wyniki z velvet, papier turbo?

Nie, czekamy
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6693341 niedziela, 29 marzec 2020, 23:29:50
pikawka napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

ja z sms odesłałam

Ja również z smsa

ja z SMSa
0 0

ktosiek1

Cytuj wiadomość#6693360 poniedziałek, 30 marzec 2020, 09:14:19
zielonaszpilka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

yonex napisał(a):

edzia21 napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam
Mam pytanie wygrywacie bon do biura podróży i co robicie ?:
- bonu nie da się zamienić na gotówkę emotka  - regulamin tak stanowi
- brać wycieczkę z jak najodleglejszym terminem i możliwością zmiany terminu, celu wycieczki
- męczyć agencję i zlecającego konkurs o zmianę nagrody

co robić ?

pozdrawiam
Krzysztof

Bony są przeważnie ważne minimum rok...zatem luźna gumka. 

Są duże szanse, że biuro podróży upadnie i wtedy taki bon będzie miał wartość niższą od rolki papieru toaletowego

W przypadku dużych biur - nie wydaje mi się. Sama mam uciułane kilkadziesiąt tys. do ITAKI i śpię spokojnie.

Ving - to kiedyś było duże biuro, zniknęło zanim nadeszła realizacja pomysłu na voucher - 5 tys zł
Triada - to kiedyś też duże biuro sytuacja jak wyżej zmarnowało się 3 tys zł
Wiem że są wygrane vouchery po 10 czy 20 tys zł,, ale mi szkoda było i tych w sumie 8 tys,.,.(i jeszcze trzeba było z własnej kasy zapłacić podatek 10%) myśle że to było ok 15 lat temu lub więcej

darog, nie stresuj mnie please emotka  bo osiwieję. 

Lub chociażby zeszłoroczne bankructwo Thomas Cook i Neckermanna - jedno z największych biur podróży. Ale nie ma co się martwić na zapas, myślę jednak, że teraz organizatorzy konkursów powinni wziąć pod uwagę różne opcje i może jednak zrezygnować z voucherów wakacyjnych. Z drugiej strony to kolejny mały gwoździk do trumny branży turystycznej... i tak źle i tak niedobrze emotka

Ja mam bony do Rainbow - pierwszy raz w mojej karierze konkursowej trafiły mi się tak zacne wygrane, a tu może być różnie. W każdym bądź razie nie śpię spokojnie jak edzia21, mając na względzie chociażby zeszłoroczny upadek Neckermanna. Z drugiej strony upaść wszyscy nie mogą....
0 0

yonex

Cytuj wiadomość#6693363 poniedziałek, 30 marzec 2020, 09:34:01
ktosiek1 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

yonex napisał(a):

edzia21 napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam
Mam pytanie wygrywacie bon do biura podróży i co robicie ?:
- bonu nie da się zamienić na gotówkę emotka  - regulamin tak stanowi
- brać wycieczkę z jak najodleglejszym terminem i możliwością zmiany terminu, celu wycieczki
- męczyć agencję i zlecającego konkurs o zmianę nagrody

co robić ?

pozdrawiam
Krzysztof

Bony są przeważnie ważne minimum rok...zatem luźna gumka. 

Są duże szanse, że biuro podróży upadnie i wtedy taki bon będzie miał wartość niższą od rolki papieru toaletowego

W przypadku dużych biur - nie wydaje mi się. Sama mam uciułane kilkadziesiąt tys. do ITAKI i śpię spokojnie.

Ving - to kiedyś było duże biuro, zniknęło zanim nadeszła realizacja pomysłu na voucher - 5 tys zł
Triada - to kiedyś też duże biuro sytuacja jak wyżej zmarnowało się 3 tys zł
Wiem że są wygrane vouchery po 10 czy 20 tys zł,, ale mi szkoda było i tych w sumie 8 tys,.,.(i jeszcze trzeba było z własnej kasy zapłacić podatek 10%) myśle że to było ok 15 lat temu lub więcej

darog, nie stresuj mnie please emotka  bo osiwieję. 

Lub chociażby zeszłoroczne bankructwo Thomas Cook i Neckermanna - jedno z największych biur podróży. Ale nie ma co się martwić na zapas, myślę jednak, że teraz organizatorzy konkursów powinni wziąć pod uwagę różne opcje i może jednak zrezygnować z voucherów wakacyjnych. Z drugiej strony to kolejny mały gwoździk do trumny branży turystycznej... i tak źle i tak niedobrze emotka

Ja mam bony do Rainbow - pierwszy raz w mojej karierze konkursowej trafiły mi się tak zacne wygrane, a tu może być różnie. W każdym bądź razie nie śpię spokojnie jak edzia21, mając na względzie chociażby zeszłoroczny upadek Neckermanna. Z drugiej strony upaść wszyscy nie mogą....

Bony potanieją, bo biura podróży będą mogły zwracać w bonach należności za imprezy, które się nie odbyły z powodu epidemii. Na olx widziałem wakacje.pl na 10k za 7,7k z terminem do sierpnia. Gdy biuro podróży upada lepiej mieć wykupioną wycieczkę niż bony wtedy jest szansa na kasę z gwarancji biura lub funduszu gwarancyjnego
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6693374 poniedziałek, 30 marzec 2020, 10:26:05
Rimmel. Czy ktoś ma problem z dostarczeniem maila ? Przychodzi mi zwrotka, że nie może być dostarczone. Wysłałam kilka razy. 
0 0

bizix

Cytuj wiadomość#6693383 poniedziałek, 30 marzec 2020, 10:46:12
pikawka napisał(a):

Rimmel. Czy ktoś ma problem z dostarczeniem maila ? Przychodzi mi zwrotka, że nie może być dostarczone. Wysłałam kilka razy. 

U mnie to samo.
0 0

tormenta77

Cytuj wiadomość#6693384 poniedziałek, 30 marzec 2020, 10:51:34
bizix napisał(a):

pikawka napisał(a):

U mnie to samo.

Mogę tylko napisać, że w czwartek mail wyszedł ode mnie bez problemu.
0 0

ilona162

Cytuj wiadomość#6693387 poniedziałek, 30 marzec 2020, 10:57:37
tormenta77 napisał(a):

bizix napisał(a):

pikawka napisał(a):

U mnie to samo.

a wpisujecie poprawnego maila, nairobia.com (nie .pl)?
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6693389 poniedziałek, 30 marzec 2020, 11:00:26
ilona162 napisał(a):

tormenta77 napisał(a):

bizix napisał(a):

pikawka napisał(a):

U mnie to samo.

Tak. Sprawdzalam. Z innego maila poszło. Skopiowalam i już z drugiego maila nie idzie. 
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6693392 poniedziałek, 30 marzec 2020, 11:11:40
pikawka napisał(a):

ilona162 napisał(a):

tormenta77 napisał(a):

bizix napisał(a):

pikawka napisał(a):

U mnie to samo.

Tak. Sprawdzalam. Z innego maila poszło. Skopiowalam i już z drugiego maila nie idzie. 

Mejl wracał mi kilka razy, aż zmniejszyłam wielkość załączników i wtedy poszedł bez problemu emotka
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6693393 poniedziałek, 30 marzec 2020, 11:12:50
Niebieska_Laguna napisał(a):

pikawka napisał(a):

ilona162 napisał(a):

tormenta77 napisał(a):

bizix napisał(a):

pikawka napisał(a):

U mnie to samo.

Mejl wracał mi kilka razy, aż zmniejszyłam wielkość załączników i wtedy poszedł bez problemu emotka

Wysłałam bez załączników i też komunikat....
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6693400 poniedziałek, 30 marzec 2020, 11:45:34
pikawka napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

pikawka napisał(a):

ilona162 napisał(a):

tormenta77 napisał(a):

bizix napisał(a):

pikawka napisał(a):

U mnie to samo.

Wysłałam bez załączników i też komunikat....

U mnie dokładnie to samo emotka
0 0

vanillasky-2017

Cytuj wiadomość#6693409 poniedziałek, 30 marzec 2020, 12:05:05
asper01 napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

Czy były wyniki Kinder za zeszły tydzień? 

Tak

Dziękuję emotka
0 0