Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

lukasz6

Cytuj wiadomość#6713890 piątek, 3 lipiec 2020, 16:45:32
rena-cz napisał(a):

Cały świat, ziemia i woda z żyjącymi na nich i w nich roślinami, ludźmi i zwierzętami. To z niej pochodzi Olej Wielkopolski. Zaćmienie. Pomoże ktoś?

planeta?
0 0

e-e

Cytuj wiadomość#6713891 piątek, 3 lipiec 2020, 16:45:35
rena-cz napisał(a):

Cały świat, ziemia i woda z żyjącymi na nich i w nich roślinami, ludźmi i zwierzętami. To z niej pochodzi Olej Wielkopolski. Zaćmienie. Pomoże ktoś?

natura:)

justyna1411

Cytuj wiadomość#6713895 piątek, 3 lipiec 2020, 17:18:47
FBewa36 napisał(a):

Czy po wysłaniu zgłoszenia finish Rossmann przychodzi jakieś potwierdzenie na maila?

Tak mi przyszło ale następnego dnia
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6713935 piątek, 3 lipiec 2020, 22:04:39
Orientuje się ktoś czy w przypadku nagród głównych w loterii Leroy Merlin, w przypadku wygranej okazać należy sam ten kod ze zdrapki czy paragon też? Pytam, bo w regulaminie nie ma żadnego info o paragonie, tylko o tej zdrapce. Zakupy robił ojciec, ale w sumie nie wiem, czy brał fakturę czy na zwykły paragon. Dał mi kupon do rejestracji i zezwolił, abym go zarejestrowała na siebie (bo Ty, Kaśka, to masz więcej szczęścia). I tak się pewnie na zapas i niepotrzebnie martwię, co zrobię, jeśli on to brał na fakturę na biuro? Czy wydadzą mi ewentualną nagrodę?
0 0

zielonooka85

Cytuj wiadomość#6713941 piątek, 3 lipiec 2020, 22:49:48
jokan napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

jokan napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

z biedronki dostałam i ja smsa

dzisiaj?

chyba wczoraj.. albo przed. Na męża nr, to nie pamiętam dokładnie.

a pisalas wczesniej maila do nich? ja pisalam w dniu otrzymania koszulki, ale na razie nie mam zadnego smsa

nic nie pisałam, nie miałam na to czasu. Trochę zdziwił mnie ten SMS.. to znaczy, że wszyscy dostali złe?
Do mnie przyszła tak jak na foto(rozmiar L), oczywiście bez podpisu. W ogóle to taka miała być w Biedronce, czy jeszcze coś innego?
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6713944 piątek, 3 lipiec 2020, 22:59:36
zielonooka85 napisał(a):

jokan napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

jokan napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

z biedronki dostałam i ja smsa

dzisiaj?

chyba wczoraj.. albo przed. Na męża nr, to nie pamiętam dokładnie.

a pisalas wczesniej maila do nich? ja pisalam w dniu otrzymania koszulki, ale na razie nie mam zadnego smsa

nic nie pisałam, nie miałam na to czasu. Trochę zdziwił mnie ten SMS.. to znaczy, że wszyscy dostali złe?
Do mnie przyszła tak jak na foto(rozmiar L), oczywiście bez podpisu. W ogóle to taka miała być w Biedronce, czy jeszcze coś innego?

miała przyjść taka, ale z podpisem
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6713970 sobota, 4 lipiec 2020, 11:47:54
Garnier do zwrotu to wszystkie dezodaranty wchodzą w to? Bo kupiłam w biedronce garnier control stress i tak czytam regulamin i niby wszystkie, a w nawiasie jakieś wymienione są. Jak to zrozumieć w końcu? 
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6713973 sobota, 4 lipiec 2020, 11:53:51
superloser napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Garnier do zwrotu to wszystkie dezodaranty wchodzą w to? Bo kupiłam w biedronce garnier control stress i tak czytam regulamin i niby wszystkie, a w nawiasie jakieś wymienione są. Jak to zrozumieć w końcu? 

m.in. - znaczy “przykład” 
wiec wszystkie

Dzięki za rozjaśni nie czyli spokojnie mogę mój zgłaszać 
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6713975 sobota, 4 lipiec 2020, 12:05:11
Właśnie to mnie zdziwiło, bo tu napis, że wszystkie, a wnawiesie wymienione. I dlatego pytałam, bo może oni mają inne pojęcie wszystkie tzn te co w nawiasie
0 0

bingo9842

Cytuj wiadomość#6714011 sobota, 4 lipiec 2020, 17:51:48
Pogoda robi swoje
Zdolność do wyobrażenia sobie czegoś. Zwłaszcza pysznych dań. 
Nie wiem czy ja się wypaliłam, czy słońce i Wielkopolski robią swoje
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6714012 sobota, 4 lipiec 2020, 17:53:29
bingo9842 napisał(a):

Pogoda robi swoje
Zdolność do wyobrażenia sobie czegoś. Zwłaszcza pysznych dań. 
Nie wiem czy ja się wypaliłam, czy słońce i Wielkopolski robią swoje

To było jakieś fantazjowanie chyba 
0 0

bingo9842

Cytuj wiadomość#6714014 sobota, 4 lipiec 2020, 18:08:25
Wielkie dzieki
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6714022 sobota, 4 lipiec 2020, 19:02:59
czy ktoś pytał smolar czy takie karmelki zozole biorą udział w loterii? https://abersklep...eniem-musujacym-30-g
0 0

melancholia

Cytuj wiadomość#6714028 sobota, 4 lipiec 2020, 20:57:23
Czy ktoś miał już styczność z wysyłką nagród od Unique One? Bo teraz dopatrzyłam się, że nagrody z konkursu Nestle w Intermarche, który skończył się ponad miesiąc temu, mają zamiar wysłać do 3 września... nigdy nic od nich wcześniej nie wygrałam i zastanawiam się czy oni dają sobie tylko dla spokoju taki termin czy faktycznie mają zamiar odczekać te 3 miesiące... bo to przecież 1/4 roku czekania na głupią nagrodę... 
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6714029 sobota, 4 lipiec 2020, 21:05:21
melancholia napisał(a):

Czy ktoś miał już styczność z wysyłką nagród od Unique One? Bo teraz dopatrzyłam się, że nagrody z konkursu Nestle w Intermarche, który skończył się ponad miesiąc temu, mają zamiar wysłać do 3 września... nigdy nic od nich wcześniej nie wygrałam i zastanawiam się czy oni dają sobie tylko dla spokoju taki termin czy faktycznie mają zamiar odczekać te 3 miesiące... bo to przecież 1/4 roku czekania na głupią nagrodę... 

zdąża się
ja wygrałam wejściówki dla córki w tamtym roku we wrześniu, dopiero dziś mogłam je użyć fakt tu inna sytuacja, zamknięte trampoliny wirus 
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6714030 sobota, 4 lipiec 2020, 21:10:50
melancholia napisał(a):

u mnie hulajnoga z tego konkursu już w domu więc chyba nie czekają na ostatni moment  emotka
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6714037 sobota, 4 lipiec 2020, 23:22:43
ivanotta napisał(a):

melancholia napisał(a):

u mnie hulajnoga z tego konkursu już w domu więc chyba nie czekają na ostatni moment  emotka

Mam same dobre doświadczenia zarówno z przelewami jak i z wysyłką nagród. Pewnie dali sobie zapas czasowy na wszelki wypadek.
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6714040 niedziela, 5 lipiec 2020, 00:28:21
misiamarysia napisał(a):

ivanotta napisał(a):

melancholia napisał(a):

Mam same dobre doświadczenia zarówno z przelewami jak i z wysyłką nagród. Pewnie dali sobie zapas czasowy na wszelki wypadek.

Ja za nimi nie przepadam. Wygrałam chyba 4spa dla kota- żadne nie dotarło. A przelewy robią ostatniego dnia 
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6714068 niedziela, 5 lipiec 2020, 11:23:57
podpowie ktoś czy w discreet wygrywa się podając konkretny tytuł piosenki czy rodzaj (np. hip hop, rock, jazz emotka ) nie wiem w co iść konkretnie emotka  

mandarynka16

Cytuj wiadomość#6714070 niedziela, 5 lipiec 2020, 11:39:15
pioge7 napisał(a):

podpowie ktoś czy w discreet wygrywa się podając konkretny tytuł piosenki czy rodzaj (np. hip hop, rock, jazz emotka ) nie wiem w co iść konkretnie emotka  

Tytuł emotka
pioge7 0