Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

mariolakal

Cytuj wiadomość#6720476 czwartek, 6 sierpień 2020, 17:40:20
Czy w loterii Wawel "Zręcznie Robiona" nie posiadał ktoś konta bankowego i prosił o przekaz poczztowy ? Udało mi się ustrzelić stówki dla dwóch znajomych /25.06 i 03.07/, ale kasy brak... Nadmieniam, że pisałam do nich i była taka opcja, a teraz mi głupio, gdyż czytałam na forum, że przelewy doszły tydzień temu...   emotka
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6720477 czwartek, 6 sierpień 2020, 17:41:32
slomkab napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

slomkab napisał(a):

Czy mial.ktos  z Was problem z wysłaniem  zgloszenia na konkurs Odido, gdzie trzeba zkozyc życzenia?Ciągle pojawia sie błąd i nie moge wyslac zgloszenia, a limit znakow nie jest przekroczony.

Tak, miał. Były już o tym wpisy. Powciskaj kilka razy wyślij, w końcu powinno pójśc.

Niestety to nic nie daje emotka

Komuś poszło dopiero z telefonu. Spróbuj albo chociaż zmień przeglądarkę emotka
0 0

ashanti

Cytuj wiadomość#6720478 czwartek, 6 sierpień 2020, 17:43:40

slomkab napisał(a):

slomkab napisał(a):

Czy mial.ktos  z Was problem z wysłaniem  zgloszenia na konkurs Odido, gdzie trzeba zkozyc życzenia?Ciągle pojawia sie błąd i nie moge wyslac zgloszenia, a limit znakow nie jest przekroczony.

Tak, miał. Były już o tym wpisy. Powciskaj kilka razy wyślij, w końcu powinno pójśc.

Niestety to nic nie daje emotka

Komuś poszło dopiero z telefonu. Spróbuj albo chociaż zmień przeglądarkę emotka

U mnie też nic to nie dawało, dopiero za radą innej forumowiczki skrocilam trochę tekst i poszło, tam niby jest limit 360, ale przepuszcza dopiero ok. 340  emotka

halliday

Cytuj wiadomość#6720483 czwartek, 6 sierpień 2020, 17:53:54

halliday napisał(a):

Czy dobrze widzę w regulaminie Black że nie ma informacji ze jeden paragon jedno zgłoszenie?
Czyli jak mam 4 produkty Black na paragonie mogę wysłać 4 razy formularz?

Moim zdaniem nie. "Każdy zakup Produktów Promocyjnych daje prawo do dokonania 1 zgłoszenia w Loterii." Zakup promocyjny to zakup dowolnego produktu black, nawet jak będziesz mieć ich kilka na jednym paragonie to dalej jest to jeden zakup, bo masz jeden paragon. Nie próbowałabym tak obchodzić tego regulaminu, bo w razie wygranej możesz się rozczarować. Jeśli taka interpretacja Cię nie satysfakcjonuje to lepiej napisz do organizatora z prośbą o wyjaśnienia. Ja uważam, że jeden paragon to możliwość tylko jednej rejestracji bez względu na ilość produktów na paragonie.

napisałem do nich 3 dni temu, ale nie dostałem odpowiedzi dlatego pytam tu.
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6720484 czwartek, 6 sierpień 2020, 17:55:20
halliday napisał(a):

halliday napisał(a):

Czy dobrze widzę w regulaminie Black że nie ma informacji ze jeden paragon jedno zgłoszenie?

Moim zdaniem nie. "Każdy zakup Produktów Promocyjnych daje prawo do dokonania 1 zgłoszenia w Loterii." Zakup promocyjny to zakup dowolnego produktu black, nawet jak będziesz mieć ich kilka na jednym paragonie to dalej jest to jeden zakup, bo masz jeden paragon. Nie próbowałabym tak obchodzić tego regulaminu, bo w razie wygranej możesz się rozczarować. Jeśli taka interpretacja Cię nie satysfakcjonuje to lepiej napisz do organizatora z prośbą o wyjaśnienia. Ja uważam, że jeden paragon to możliwość tylko jednej rejestracji bez względu na ilość produktów na paragonie.

Ja bym ponowiła pytanie na innego maila albo zadzwoniła, jeśli masz wątpliwości emotka

nswe69

Cytuj wiadomość#6720485 czwartek, 6 sierpień 2020, 18:02:26
G3 Group Sp. z o.o. to wysyłka z loterii Żywca czy coś innego ?
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6720487 czwartek, 6 sierpień 2020, 18:07:32

halliday napisał(a):

halliday napisał(a):

Ja bym ponowiła pytanie na innego maila albo zadzwoniła, jeśli masz wątpliwości emotka

tak też zrobiłem, wysłałem przed chwilą na maila ogólnego tej agencji, a nie na maila do danej loterii.
0 0

FBmarta22

Cytuj wiadomość#6720490 czwartek, 6 sierpień 2020, 18:14:45
nswe69 napisał(a):

Tak emotka
nswe69 0

FBmarta22

Cytuj wiadomość#6720491 czwartek, 6 sierpień 2020, 18:17:26
FBmarta22 napisał(a):

nswe69 napisał(a):

Tak emotka

W sensie tak, że z loterii Żywca  emotka
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6720493 czwartek, 6 sierpień 2020, 18:24:57
nswe69 napisał(a):

żywiec
nswe69 0

slomkab

Cytuj wiadomość#6720497 czwartek, 6 sierpień 2020, 18:44:42
mariolakal napisał(a):

Czy w loterii Wawel "Zręcznie Robiona" nie posiadał ktoś konta bankowego i prosił o przekaz poczztowy ? Udało mi się ustrzelić stówki dla dwóch znajomych /25.06 i 03.07/, ale kasy brak... Nadmieniam, że pisałam do nich i była taka opcja, a teraz mi głupio, gdyż czytałam na forum, że przelewy doszły tydzień temu...   emotka

Jeszcze nie wystkie przelewy poszly
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6720501 czwartek, 6 sierpień 2020, 18:51:35
z jaką częstotliwościa informuje discreet? z dnia na dzień? Albo, czy były już wyniki za wczoraj? emotka
0 0

rena-cz

Cytuj wiadomość#6720522 czwartek, 6 sierpień 2020, 21:52:52
prosiaczek napisał(a):

Słodycze Eti? Wygrałam na początku i w środku lipca i nic

Ja wygrałam 19 czerwca i 15 lipca (zgłoszenia 1-7 lipca) i słodycze przychodziły ekspresowo, chyba w tym samym tygodniu nawet.
0 0

rene

Cytuj wiadomość#6720542 czwartek, 6 sierpień 2020, 22:49:33
A co się podzialo z wynikami z Brefa Lewiatan?nie do 6.08 mialo być rozwiazanie?moze ktoś dostal jakies info? emotka
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6720544 czwartek, 6 sierpień 2020, 22:55:13
rene napisał(a):

A co się podzialo z wynikami z Brefa Lewiatan?nie do 6.08 mialo być rozwiazanie?moze ktoś dostal jakies info? emotka

Skąd Ci się wziął 06.08? emotka  "Do 12 sierpnia 2020 r. zwycięzca Konkursu zostanie powiadomiony przez Organizatora owygranej nagrodzie telefonicznie na numer telefonu, z którego wysłany został SMS konkursowy"

rene

Cytuj wiadomość#6720546 czwartek, 6 sierpień 2020, 23:17:36
Sorki!własnie doczytalam  emotka
To Hebe Nivea mial być do 6!
Dzieki za oprzytomnienie emotka
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6720547 czwartek, 6 sierpień 2020, 23:20:19
rene napisał(a):

Sorki!własnie doczytalam  emotka
To Hebe Nivea mial być do 6!
Dzieki za oprzytomnienie emotka

A Hebe robił NAV. Im się zdarzają obsuwy emotka

Edit. Ale oni mają jeszcze mnóstwoooo czasu... Zaraz Ci policzę do kiedy mają informować. Ale to na pewno nie jest 06.08.

Hebe Nivea jest do 21.08 - 14 dni roboczych na wybór od dnia zakończenia przyjmowania zgłoszeń + 3 dni robocze na poinformowanie.
0 0

rene

Cytuj wiadomość#6720549 czwartek, 6 sierpień 2020, 23:36:43
No Tak! Masz racje wszak to Dni Robocze emotka !To moge przynajmniej troszke się połudzić jeszcze na rowerek emotka bardzo bym.chciala go wygrać emotka
Ale wiadomo! Trzeba oprocz dobrego hasla! Szczypty Szczęścia  emotka
Dzięki Zielona Szpileczko za  ukłucie perfekcyjna wiedzą profesjonalnego konkursowicza emotka

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6720551 piątek, 7 sierpień 2020, 00:07:08
rene napisał(a):

No Tak! Masz racje wszak to Dni Robocze emotka !To moge przynajmniej troszke się połudzić jeszcze na rowerek emotka bardzo bym.chciala go wygrać emotka
Ale wiadomo! Trzeba oprocz dobrego hasla! Szczypty Szczęścia  emotka
Dzięki Zielona Szpileczko za  ukłucie perfekcyjna wiedzą profesjonalnego konkursowicza emotka

Dopóki nie ma wyników, każdy z nas jest potencjalnym zwycięzcą emotka   emotka

kaka72

Cytuj wiadomość#6720557 piątek, 7 sierpień 2020, 07:47:02
odsyłam dane do Amocco z konkursu w Lewiatanie "To mi pasuje na wakacje" i już trzeci raz "wiadomość niedostarczona-zwrócona do nadawcy" mają chyba skrzynkę przepełnioną czy jest tam inny adres e-mail ?
0 0