Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

ninakow7712

Cytuj wiadomość#6721408 wtorek, 11 sierpień 2020, 16:09:44
pytanie do osób, które wygrały plecak rekanken mini w loterii wody nestle. Czy dostaliście mejla z informacją o poprawnej weryfikacji? emotka
0 0

nikos

Cytuj wiadomość#6721432 wtorek, 11 sierpień 2020, 17:41:50
anialistopad napisał(a):

I co w końcu z brefem,gdzie odsyłać dane? List czy email?

e-mail: info@albedomarketing.pl

asantesana

Cytuj wiadomość#6721436 wtorek, 11 sierpień 2020, 18:15:16
nikos napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ale to jest jakieś info od nich? Ma ktoś potwierdzenie? Co za paranoja z tą dezinformacją...
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6721438 wtorek, 11 sierpień 2020, 18:47:09
Dla tych zapominalskich tylko przypominam, że Elseve ma ograniczenie na gospodarstwo  emotka

anialistopad

Cytuj wiadomość#6721443 wtorek, 11 sierpień 2020, 19:02:08
elseve jakies oświadczenie się odsyła? nie mam teraz telefonu przed sobą. jak jest oświadczenie przesle mi,ktos jego tresc? 
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6721445 wtorek, 11 sierpień 2020, 19:04:00
anialistopad napisał(a):

elseve jakies oświadczenie się odsyła? nie mam teraz telefonu przed sobą. jak jest oświadczenie przesle mi,ktos jego tresc? 

tu masz gotowiec do pobrania https://konkursy.columbit.pl/wp-content/uploads/2020/06/1417_oswiadczenie_laureata.pdf

as32572

Cytuj wiadomość#6721463 wtorek, 11 sierpień 2020, 20:39:19
Czy wody Żywiec w Carrefour mają różne ceny jeśli chodzi o ngaz i gaz? Na paragonie mam woda Żywiec więc nie wiem czy to się da jakoś rozróżnić czy muszę iść po pieczątkę.
0 0

nikos

Cytuj wiadomość#6721464 wtorek, 11 sierpień 2020, 20:44:11
asantesana napisał(a):

nikos napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ale to jest jakieś info od nich? Ma ktoś potwierdzenie? Co za paranoja z tą dezinformacją...

Nie mam na piśmie. Info przez telefon od Pani, która obdzwaniała, więc z pierwszej ręki.

asantesana

Cytuj wiadomość#6721483 wtorek, 11 sierpień 2020, 21:29:10
nikos napisał(a):

asantesana napisał(a):

nikos napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Nie mam na piśmie. Info przez telefon od Pani, która obdzwaniała, więc z pierwszej ręki.

To znaczy kiedy obdzwaniała? Bo powiadomienia przyszły smsem, dzwonił ktoś do Ciebie później?
0 0

nikos

Cytuj wiadomość#6721491 wtorek, 11 sierpień 2020, 22:09:15
asantesana napisał(a):

nikos napisał(a):

asantesana napisał(a):

nikos napisał(a):

anialistopad napisał(a):

To znaczy kiedy obdzwaniała? Bo powiadomienia przyszły smsem, dzwonił ktoś do Ciebie później?

Obdzwaniała inny konkurs. Nałożyły mi się konki na siebie. Tu przyszły eski. Dzwoniłam ja w sprawie tamtego konka, a przy okazji zapytałam o maila.

FBmarta22

Cytuj wiadomość#6721527 środa, 12 sierpień 2020, 09:47:39
Zauważyliście, że w Bref Lewiatan, oświadczenia z pkt. 3.6 Regulaminu różnią się od tego z gotowego druku na końcu Regulaminu (zał. 1) ? Brakuje np. całego punktu o danych osobowych  emotka  Chyba dostaną ode mnie dwa druczki, niech se wybiorą...
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6721536 środa, 12 sierpień 2020, 10:06:20
FBmarta22 napisał(a):

Zauważyliście, że w Bref Lewiatan, oświadczenia z pkt. 3.6 Regulaminu różnią się od tego z gotowego druku na końcu Regulaminu (zał. 1) ? Brakuje np. całego punktu o danych osobowych  emotka  Chyba dostaną ode mnie dwa druczki, niech se wybiorą...

Ja im wysłałam bez tego załącznika 1 . Skopiowałam treść oświadczeń i wypełnił am 
0 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6721548 środa, 12 sierpień 2020, 11:11:05
as32572 napisał(a):

Czy wody Żywiec w Carrefour mają różne ceny jeśli chodzi o ngaz i gaz? Na paragonie mam woda Żywiec więc nie wiem czy to się da jakoś rozróżnić czy muszę iść po pieczątkę.

Ceny są różne.  I zmienne . Smolar nie jest czepialski,  ale chodzi o dużą kasę i ja bym nie ryzykowała.  Zawsze możesz poprosić o wydruk w pok j zobaczyć co tam.  
0 0

bibeck

Cytuj wiadomość#6721551 środa, 12 sierpień 2020, 11:23:53
Jak informują z cheetos?  @ jest tego samego dnia co losowanie, czy mają poślizg?
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6721555 środa, 12 sierpień 2020, 11:43:59
as32572 napisał(a):

Tak to jest z wyciąganymi "znalezionymi" paragonami.
Ile to razy w kolejce do BOK stoi ktoś i prosi o sprawdzenie: np "jaka to pasta do zębów"? ma na paragonie colg ale czy to "colg MAX"? 
Ten kto rzeczywiście kupuje WIE JAKĄ WODĘ KUPIŁ I ZA JAKĄ CENĘ.

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6721556 środa, 12 sierpień 2020, 11:47:03
darog napisał(a):

as32572 napisał(a):

Ile to razy w kolejce do BOK stoi ktoś i prosi o sprawdzenie: np "jaka to pasta do zębów"? ma na paragonie colg ale czy to "colg MAX"? 

Ma ochotę, niech wyjmuje z kosza zakupowego. Czy to naprawdę taki problem? ????
Woda NG i gaz 1.85 zł. Przynajmniej u mnie. 

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6721559 środa, 12 sierpień 2020, 12:00:49
darog napisał(a):

as32572 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Ja wiem jaką wodę kupiłam, ale też się nad tym zastanawiałam, bo o ile w Biedronce drukuje mi się, że to woda niegazowana, to w C4 nie i też nie wiem czy przy okazji zakupów nie prosić od razu o pieczątkę, żeby nie latać potem dwa razy, ale tą loterię organizuje akurat Smolar, więc oni sobie chyba zawsze sami sprawdzają.

Robili by dobre opisy to nikt by w BOKu im tyłka nie zawracał emotka  Jak to jest, że niektóre sklepy mają świetne opisy, a inne nie potrafą tego ogarnąć?

kiedystobylo

Cytuj wiadomość#6721563 środa, 12 sierpień 2020, 12:09:06
Hej. Czy w konkursie Bic (Fortis - Hebe) zakupem promocyjnym mogą być pojedyńcze maszynki (cos koło 2 zł). Nie ma ich na zdjęciu, ale w regulaminie mowa jest o: dowolnym produkcie do golenia Bic. Są też te duże opakowania po 10 zł... 
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6721566 środa, 12 sierpień 2020, 12:13:13
kiedystobylo napisał(a):

Hej. Czy w konkursie Bic (Fortis - Hebe) zakupem promocyjnym mogą być pojedyńcze maszynki (cos koło 2 zł). Nie ma ich na zdjęciu, ale w regulaminie mowa jest o: dowolnym produkcie do golenia Bic. Są też te duże opakowania po 10 zł... 

Tak, Ja takie kupiłam. emotka

darog

Cytuj wiadomość#6721588 środa, 12 sierpień 2020, 14:22:13
zaczytana-pola napisał(a):

darog napisał(a):

as32572 napisał(a):

mi chodzi o koronawirusa i higiene.
w tych czasach można odpuścić grzebanie w koszu, nawet "na wierzchu"

a pytając czy jest różnica  w cenie wody gaz i NG wskazuje na "inne" pochodzenie paragonu niż kupno towaru. Moja najbliższa rodzina - lekarz życie naraża przez innych: "głupotki - konkursiki - śmietniki"
0 0