Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

izak1000

Cytuj wiadomość#6728896 poniedziałek, 14 wrzesień 2020, 15:50:17
Czy okocim lewiatan ostatni etap już informowali? 

pioge7

Cytuj wiadomość#6728975 poniedziałek, 14 wrzesień 2020, 20:41:04
Wygral ktoś w nutelli zakupem na mały słoik (230g) w sklepie INNE?
Wiem, że to loteria, wiem że farta trzeba mieć, ale czytam że na 1 zgłoszenie wygrana, a u mnie już 5 zgłoszeń poszło i nic emotka  
i nie wiem czy to że zaznaczam sklep osiedlowy to tu tkwi problem i lepiej kupić w tych z listy czy że mały słoik, czy że co emotka  
0 0

cleo25

Cytuj wiadomość#6728994 poniedziałek, 14 wrzesień 2020, 21:39:23
Czy Avanti odeśle mi paragon (mam tam produkty na inny konkurs), jeśli dołączę kopertę zwrotną ?
I czy nagroda główna będzie wybierana wśród osób, które wygrały bluzy ?, Jak to już bywało u Avanti?w
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6728998 poniedziałek, 14 wrzesień 2020, 21:42:35
pioge7 napisał(a):

Wiem, że to loteria, wiem że farta trzeba mieć, ale czytam że na 1 zgłoszenie wygrana, a u mnie już 5 zgłoszeń poszło i nic emotka  
i nie wiem czy to że zaznaczam sklep osiedlowy to tu tkwi problem i lepiej kupić w tych z listy czy że mały słoik, czy że co emotka  

a skan/zdjęcia paragonów spełniają ten warunek "Wymagana szerokość zdjęcia: min. 1200 pikseli." ?
pioge7 0

domika

Cytuj wiadomość#6729005 poniedziałek, 14 wrzesień 2020, 21:47:30
halliday napisał(a):

pioge7 napisał(a):

a skan/zdjęcia paragonów spełniają ten warunek "Wymagana szerokość zdjęcia: min. 1200 pikseli." ?

a skąd takie wymagania ?
0 0

venix

Cytuj wiadomość#6729007 poniedziałek, 14 wrzesień 2020, 21:49:19
cleo25 napisał(a):

Czy Avanti odeśle mi paragon (mam tam produkty na inny konkurs), jeśli dołączę kopertę zwrotną ?
I czy nagroda główna będzie wybierana wśród osób, które wygrały bluzy ?, Jak to już bywało u Avanti?w

Organizator jest zobowiązany do zwrotu Dowodu Zakupu Uczestnikowi, o ile Uczestnik prześle Organizatorowi zaadresowaną kopertę ze znaczkiem pozwalającym na nadanie
przesyłki rejestrowanej na wskazany adres. Organizator zobowiązany jest do nadania przesyłki z Dowodem Zakupu niezwłocznie,
nie później niż do dnia 30.10.2020 roku.

Główna z wszystkich,  ale na wszelki wypadek wolałam odesłać im na tą bluzę 

edzia21

Cytuj wiadomość#6729010 poniedziałek, 14 wrzesień 2020, 22:06:17
-Violka- napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Organizator jest zobowiązany do zwrotu Dowodu Zakupu Uczestnikowi, o ile Uczestnik prześle Organizatorowi zaadresowaną kopertę ze znaczkiem pozwalającym na nadanie
przesyłki rejestrowanej na wskazany adres. Organizator zobowiązany jest do nadania przesyłki z Dowodem Zakupu niezwłocznie,

Kiedyś AVANTI potrafiło "dowalić" i na koniec nagrodzić nagrodą GŁÓWNĄ odpowiedź, która nie była "odpowiedzią najlepszą" w jakimkolwiek etapie konkursu - w myśl zasady "ostatni będą pierwszymi". Nie wiem czy się opamiętali, czy też ktoś zrobił im aferę, ale od dłuższego czasu nagrody główne wybierają z odpowiedzi wcześniej wyróżnionych nagrodami dziennymi/etapowymi. Nie dotyczy to oczywiście konkursów, które są rozwiązywane "jednorazowo", czyli bez etapów. Zatem 10k będzie na 99,99% wybierane z bluz. 

atlantydek

Cytuj wiadomość#6729027 poniedziałek, 14 wrzesień 2020, 22:49:29
Czy w Makro Henkel jest limit znaków?
0 0

adriannaa

Cytuj wiadomość#6729029 poniedziałek, 14 wrzesień 2020, 23:14:51
atlantydek napisał(a):

Tak, w regulaminie jest informacja, że maks 300 znaków
0 0

atlantydek

Cytuj wiadomość#6729033 poniedziałek, 14 wrzesień 2020, 23:43:12
adriannaa napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Tak, w regulaminie jest informacja, że maks 300 znaków

Dziękuję bardzo, miałem problemy z odczytaniem regulaminu emotka
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6729035 poniedziałek, 14 wrzesień 2020, 23:56:44
domika napisał(a):

halliday napisał(a):

pioge7 napisał(a):

a skąd takie wymagania ?

w formularzu pod polem do wstawiania zdjęcia jest taka informacja.
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6729044 wtorek, 15 wrzesień 2020, 06:29:06
halliday napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Tak. Chodzi mi o to czy ktos poprostu wygrał innym sklepem jak te wymienione w liście sklepów... czy raczej kupować w carrefour Tesco itp... 
0 0

yaagatka

Cytuj wiadomość#6729066 wtorek, 15 wrzesień 2020, 09:17:01
-Violka- napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Ja odesłałam kopertę z prośbą o zwrot, bo jak zwykle wzięłam 'wszystko na jeden'. Nagroda przyszła chyba w piątek a na paragon ciągle czekam emotka
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6729087 wtorek, 15 wrzesień 2020, 10:23:13
yaagatka napisał(a):

-Violka- napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Ja odesłałam kopertę z prośbą o zwrot, bo jak zwykle wzięłam 'wszystko na jeden'. Nagroda przyszła chyba w piątek a na paragon ciągle czekam emotka

Ja to samo, nagroda przyszła we czwartek a na paragon nadal czekam...a nawet priorytet zapłaciłam ,żeby szybciej do mnie wróciło  emotka  A teraz jednak trzymam kcuki,żeby nie wygrać nic "bogatego" z pozostałych konkursów  emotka   Jak wygram a paragon nie wróci to sie zdenerwuję, bo niemal zawsze biore wszystko na osobne paragony ,teraz mnie skusiło wyjątkowo  emotka
0 0

flinta_13

Cytuj wiadomość#6729090 wtorek, 15 wrzesień 2020, 10:32:55
Czy ktoś wie kiedy mają wysyłać nagrody (bon do Smyka ) z konkursu Aquafresh ? 
0 0

venix

Cytuj wiadomość#6729095 wtorek, 15 wrzesień 2020, 10:53:41
flinta_13 napisał(a):

Czy ktoś wie kiedy mają wysyłać nagrody (bon do Smyka ) z konkursu Aquafresh ?

18.4 Nagrody natychmiastowe zostaną wysłane do laureatów za pośrednictwem wiadomości e-mail na adresy e-mail podane w formularzu dla laureatów nagród natychmiastowych zgodnie z pkt. 16.3 regulaminu, nie później niż do dnia 28.10.2020 r.

rare85

Cytuj wiadomość#6729175 wtorek, 15 wrzesień 2020, 12:48:27
Czy ktoś napisze co to za konkurs Henkel w Intermarche? Ponoć jest w zapowiedziach, ale niestety nie mam dostępu do tego wątku.
0 0

aniolka2310

Cytuj wiadomość#6729177 wtorek, 15 wrzesień 2020, 12:50:11
rare85 napisał(a):

Czy ktoś napisze co to za konkurs Henkel w Intermarche? Ponoć jest w zapowiedziach, ale niestety nie mam dostępu do tego wątku.

Zakup produktów Henkel za 30 zł. Do wygrania telewizory i smartfony. Organizuje Smolar 

szczupak

Cytuj wiadomość#6729225 wtorek, 15 wrzesień 2020, 14:42:52
czy w konku pepsi/lay's stokrotka przychodzą e-maile potwierdzające zgłoszenie?????
jesli tak , to kiedy zaraz? czy po dłuższym czasie???
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6729228 wtorek, 15 wrzesień 2020, 14:47:32
szczupak napisał(a):

czy w konku pepsi/lay's stokrotka przychodzą e-maile potwierdzające zgłoszenie?????
jesli tak , to kiedy zaraz? czy po dłuższym czasie???

Mi nie przyszedł, a wygrałam.