Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6737296 poniedziałek, 19 październik 2020, 02:18:51
darog napisał(a):

Lewiatan - masło roślinne. Czy macie na mailu potwierdzenie zgłoszenia? Ma być do 24 h ...

Zgłaszałam ostatniego dnia, brak maila.
0 0

ninakow7712

Cytuj wiadomość#6737311 poniedziałek, 19 październik 2020, 08:55:44
czy z łaciatego trzeba zachować cały karton czy można wyciąć fragment z kodem?
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6737313 poniedziałek, 19 październik 2020, 08:58:04
ninakow7712 napisał(a):

czy z łaciatego trzeba zachować cały karton czy można wyciąć fragment z kodem?

oni chca tylko wyciety fragment z kodem i paragon

reniii

Cytuj wiadomość#6737362 poniedziałek, 19 październik 2020, 11:19:57
Wszyscy dostali zwrotki z konkursu E w Lidlu? U mnie zgłoszenie w ostatni dzień i do tej pory brak potwierdzenia.
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6737364 poniedziałek, 19 październik 2020, 11:23:55
reniii napisał(a):

Wszyscy dostali zwrotki z konkursu E w Lidlu? U mnie zgłoszenie w ostatni dzień i do tej pory brak potwierdzenia.

Też nie dostałam...
reniii 0

reniii

Cytuj wiadomość#6737367 poniedziałek, 19 październik 2020, 11:28:18
mariolakal napisał(a):

reniii napisał(a):

Też nie dostałam...

Już raczej nie dostaniemy. Pytanie tylko czy będą brały udział takie zgłoszenia? Masakra. Mogłam nie czekać na ostatnią chwilę z wysyłaniem.
0 0

izkak

Cytuj wiadomość#6737374 poniedziałek, 19 październik 2020, 11:57:44
andii napisał(a):

Hello,co to oznacza w praktyce... zreg Winiary---Uczestnikami Loterii nie mogą być osoby wydające paragony fiskalne potwierdzające zakup Produktów Promocyjnych oraz osoby nabywające
Produkty Promocyjne w prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej
lub zawodowej.

Jak masz swój sklep spożywczy to nie możesz u siebie kupić majonezu i wysłać zgłoszenia, a także przywłaszczyć cudzego paragonu i wysłać na siebie  emotka  
andii 0

jokan

Cytuj wiadomość#6737376 poniedziałek, 19 październik 2020, 12:01:40
izkak napisał(a):

andii napisał(a):

Hello,co to oznacza w praktyce... zreg Winiary---Uczestnikami Loterii nie mogą być osoby wydające paragony fiskalne potwierdzające zakup Produktów Promocyjnych oraz osoby nabywające
lub zawodowej.

Jak masz swój sklep spożywczy to nie możesz u siebie kupić majonezu i wysłać zgłoszenia, a także przywłaszczyć cudzego paragonu i wysłać na siebie  emotka  

no ok, pierwsze to latwo sprawdzic....a drugie? 
0 0

izkak

Cytuj wiadomość#6737382 poniedziałek, 19 październik 2020, 12:08:11
jokan napisał(a):

izkak napisał(a):

andii napisał(a):

lub zawodowej.

Nie jestem pewna, ale chyba chodziło im w regulaminie o takie "przechwycenie" cudzych paragonixów przez właściciela i wysłanie na siebie. Tak czy siak, zostałby zdyskwalifikowany. 

reniii

Cytuj wiadomość#6737419 poniedziałek, 19 październik 2020, 14:07:36
izkak napisał(a):

jokan napisał(a):

izkak napisał(a):

andii napisał(a):

lub zawodowej.

Nie jestem pewna, ale chyba chodziło im w regulaminie o takie "przechwycenie" cudzych paragonixów przez właściciela i wysłanie na siebie. Tak czy siak, zostałby zdyskwalifikowany. 

Ale można wysłać na stryjeczną córkę siostry babci albo psa lub chomika. Dla chcącego nic trudnego.
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6737421 poniedziałek, 19 październik 2020, 14:16:18
jokan napisał(a):

izkak napisał(a):

andii napisał(a):

lub zawodowej.

A ten drugi punkt nie oznacza czasem, że wykluczone są paragony z Nip- em? Tzn., że ktoś załóżmy ma sklepik lub np. punkt gastronomiczny i kupuje sobie w Kaufie po jednym majonezie (zakup w ramach prowadzonej przez siebie działalności) i potem sprzedaje/zużywa. Teraz nie ma już możliwości wystawienia fv na firmę do paragonu, ale do 450zl paragon z Nip.
andii 0

kaka72

Cytuj wiadomość#6737462 poniedziałek, 19 październik 2020, 16:25:29
Cz na bluzy z Tesco faktycznie trzeba odsyłać dokumenty  pocztą w tym oryginał paragonu?
0 0

bingo9842

Cytuj wiadomość#6737463 poniedziałek, 19 październik 2020, 16:30:45
kaka72 napisał(a):

Cz na bluzy z Tesco faktycznie trzeba odsyłać dokumenty  pocztą w tym oryginał paragonu?

Też jestem ciekawa?
Dodatkowo skąd mam wiedzieć który paragon?
Będę wdzięczna za pomoc.
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6737467 poniedziałek, 19 październik 2020, 16:34:37
nestle spakuj wodę poprawna weryfikacja paragonu plus info by wybrać kolor plecaka - SMS
0 0

kalinea

Cytuj wiadomość#6737468 poniedziałek, 19 październik 2020, 16:38:17
Jak wyglądają te słodycze La Chocolatiere bo wpisując w Google nic mi nie wyskakuje??
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6737469 poniedziałek, 19 październik 2020, 16:42:28
kalinea napisał(a):

Jak wyglądają te słodycze La Chocolatiere bo wpisując w Google nic mi nie wyskakuje??

www.slodkobycmistrzem.pl tu są pokazane
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6737470 poniedziałek, 19 październik 2020, 16:43:36
kalinea napisał(a):

Wpisz La chocolatiere Delecta i znajdzie ci - to raczej nie słodycze a jakieś czekolady do picia, gotowe ciasta do wypieku itp emotka
0 0

kerocna

Cytuj wiadomość#6737471 poniedziałek, 19 październik 2020, 16:43:45
kalinea napisał(a):

https://www.googl...p;client=firefox-b-d
venix 0

kalinea

Cytuj wiadomość#6737478 poniedziałek, 19 październik 2020, 16:54:46
Dzięki wszystkim emotka

A ktoś wie gdzie można je dostać?
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6737479 poniedziałek, 19 październik 2020, 16:56:52
kalinea napisał(a):

Dzięki wszystkim emotka

A ktoś wie gdzie można je dostać?