Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

jokan

Cytuj wiadomość#6738147 środa, 21 październik 2020, 19:16:03
veldominik napisał(a):

Witam co znaczy dla organizatora uczestnik? Na podstawie adresu mail czy po danych do wysyłki.
chodzi o to ze wygrałem 8 nagród lecz tylko 1 może wygrać uczestnik. Każde zgłoszenie było na inny mail. Wiec nie wiem czy to przejdzie 8x te same dane do wysyłki.

muszą być 8 x inne dane
0 0

sylwika76

Cytuj wiadomość#6738149 środa, 21 październik 2020, 19:20:33
koniczynka123 dziękuję za odpowiedź w sprawie Nutelli emotka

rkvi

Cytuj wiadomość#6738177 środa, 21 październik 2020, 20:34:46
Nie dochodzi mi kod weryfikujący z Lecha (konkurs z Eko bluzami). Miał ktoś podobny problem?
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6738178 środa, 21 październik 2020, 20:37:23
rkvi napisał(a):

Nie dochodzi mi kod weryfikujący z Lecha (konkurs z Eko bluzami). Miał ktoś podobny problem?

Zobacz w spamie

rkvi

Cytuj wiadomość#6738181 środa, 21 październik 2020, 20:45:46
@[email protected] napisał(a):

rkvi napisał(a):

Zobacz w spamie

Nie ma w spamie emotka
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6738191 środa, 21 październik 2020, 21:50:14
visserarthur napisał(a):

Czeka ktoś jeszcze na bony z Lecha w Dino, które wczoraj przychodziły? Niby napisałem na maila z regulaminu z pytaniem, ale nikt nie odpisał- do Kropki lepiej dzwonić?

sprawdzałeś skrzynkę pocztową?
0 0

mdepfs

Cytuj wiadomość#6738196 środa, 21 październik 2020, 22:06:02
Hej,
jak robicie z konkursem Melvita?
Przy wysłaniu pracy jako MMS w regulaminie jest napisane, że trzeba podać tylko numer paragonu.
Na stronie internetowej natomiast jest podane, że przy MMS należy podać prefiks MELVIT.numer paragonu.
Ktoś już wysyłał?
Przychodzi jakaś zwrotka?
0 0

izak1000

Cytuj wiadomość#6738198 środa, 21 październik 2020, 22:27:37
kurczak5 napisał(a):

dwa razy dostalam maila o zakwa;ifikowaniu do testu. byl link do potwierdzenia adresu w ktory weszlam, zgadzal sie i byl ok.
do dzisiaj nie dostalam do testow ani zelu pp z wrzesnia ani kremu nawilzajacego ...

czy te rzeczy jeszcze nie podochodzily czy ja cos zrabalam z potwierdzaniem adresu i wybrali na moje miejsce kogos i nnego?

Mam tak samo z NIVEA, 
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6738202 środa, 21 październik 2020, 22:44:01
halliday napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Czeka ktoś jeszcze na bony z Lecha w Dino, które wczoraj przychodziły? Niby napisałem na maila z regulaminu z pytaniem, ale nikt nie odpisał- do Kropki lepiej dzwonić?

sprawdzałeś skrzynkę pocztową?

Nie, ale Inpost był, tylko że zamiast dwóch, przyniósł jedną kopertę. Już dzwoniłem, to pan ma się z kimś skonsultować (pewnie z tą firmą wysyłkową) i dać znać.
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6738211 czwartek, 22 październik 2020, 06:07:03
rkvi napisał(a):

Ja też tak miałam, wejdź jeszcze raz od nowa w formularz z linka I wypełnij ,
przejdzie spokojnie 
0 0

slomkab

Cytuj wiadomość#6738221 czwartek, 22 październik 2020, 07:51:05
Czy ktoś  wygral w Meloradio w ostatnim konkursie dzien soków ?jak tak to prosze o kontakt priv
0 0

ninakow7712

Cytuj wiadomość#6738222 czwartek, 22 październik 2020, 08:02:22
czy ktokolwiek wygrał coś w Recykloterii?....
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6738224 czwartek, 22 październik 2020, 08:14:28
ninakow7712 napisał(a):

Ja pare dni temu trafilam w jedna bramke (nagroda II stopnia) 
0 0

flinta_13

Cytuj wiadomość#6738225 czwartek, 22 październik 2020, 08:18:02
ninakow7712 napisał(a):

Ja nic nie wygrałam podejrzewam że będzie jak z Lionem - mega ciężko
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6738227 czwartek, 22 październik 2020, 08:32:29
flinta_13 napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

W Recykloterii informacja,że nie wygrałam pojawia się w sekundkę po wysłaniu zgłoszenia, mam takie wrażenie jakby to było ustawione tylko  na opcję: nie wygrałeś.W innych loteriach informacja pojawia się z pewnym niewielkim opóźnieniem, a tu jeszcze nie zdąże dobrze wysłać, a już : nie wygrałeś.A na początku przez dwa dni  to tylko pisali,że przyjęli zgłoszenie.Coś mi się ta loteria nie podoba- sporo nagród , a na forum nie widziałam,by się ktoś chwalił choćby maskotką.

ninakow7712

Cytuj wiadomość#6738231 czwartek, 22 październik 2020, 08:46:40
FBbeata7 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

W Recykloterii informacja,że nie wygrałam pojawia się w sekundkę po wysłaniu zgłoszenia, mam takie wrażenie jakby to było ustawione tylko  na opcję: nie wygrałeś.W innych loteriach informacja pojawia się z pewnym niewielkim opóźnieniem, a tu jeszcze nie zdąże dobrze wysłać, a już : nie wygrałeś.A na początku przez dwa dni  to tylko pisali,że przyjęli zgłoszenie.Coś mi się ta loteria nie podoba- sporo nagród , a na forum nie widziałam,by się ktoś chwalił choćby maskotką.

dokładnie! to samo miałam pisać. Klikam i od razu info, ze nic. zero ładowania, niczego.
a może w pierwszych dwóch dniach zgłaszałaś po 20? wtedy jest info, że zgłoszenie przyjęte, bo nagrody natychmiastowe są losowane od 8 do 20.
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6738232 czwartek, 22 październik 2020, 08:49:46
FBbeata7 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

Co loteria bramkowa to informacja....nagrody nie wydane, pozostają dla agencji. Coś mi się wydaje, że organizatorzy zasilają sobie własny budżet na gorsze czasy. A powinno być zawsze losowanie dodatkowe tych niewydanych nagród. Ale kto ich sprawdza czy np. Kunegunda A, istnieje naprawdę? Niektóre agencje wcale nie publikują list zwycięzców i to jest dopiero pole do nadużyć.

rkvi

Cytuj wiadomość#6738238 czwartek, 22 październik 2020, 09:22:45
Monika11 napisał(a):

rkvi napisał(a):

Ja też tak miałam, wejdź jeszcze raz od nowa w formularz z linka I wypełnij ,
przejdzie spokojnie 

Dziękuję za odzew, próbowałam wiele razy już i nadal nic emotka  muszę do nich napisać.
0 0

flinta_13

Cytuj wiadomość#6738242 czwartek, 22 październik 2020, 09:29:03
FBbeata7 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

W lionie tak samo już odsłonięte listki i napis że nie wygrałeś od razu...
0 0

trampek,

Cytuj wiadomość#6738251 czwartek, 22 październik 2020, 09:43:32
Mam pytanie odnośnie konkursu colgate jak są u mnie pasty po 4, hakiem to mogę kupić 2 takie bo pisze na str że jedna na być z obniżka cenowa jak u mnie są chyba wszystkie w regularnie cenie. Wie ktoś 
0 0