Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

izkak

Cytuj wiadomość#6739390 wtorek, 27 październik 2020, 09:38:54
[quote=

roksana2802]Tak, dostałam maila o treści:Pani zgłoszenie zostało zarejestrowane w konkursie. A w konkursie z tymi danymi i mailem w ogóle nie brałam udziału... 

Nie wiem nawet co napisać  emotka
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6739392 wtorek, 27 październik 2020, 09:46:04
izkak napisał(a):

[quote=

roksana2802]Tak, dostałam maila o treści:Pani zgłoszenie zostało zarejestrowane w konkursie. A w konkursie z tymi danymi i mailem w ogóle nie brałam udziału... 

Przez takie akcje człowiek zaczyna wątpić w uczciwość takich agencji   emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6739393 wtorek, 27 październik 2020, 09:50:14
fiona25 napisał(a):

izkak napisał(a):

[quote=

to może Wawel powinien się tym zainteresować ? emotka
0 0

roksana2802

Cytuj wiadomość#6739394 wtorek, 27 październik 2020, 09:54:14
jokan napisał(a):

fiona25 napisał(a):

izkak napisał(a):

[quote=

to może Wawel powinien się tym zainteresować ? emotka Zdecydowanie tak. Ale chcę poczekać, żeby przekonać się czy można wygrać nie mając maila potwierdzającego.  Bo ciekawi mnie to czy odpisują w ten sposób, bo mają mnóstwo zapytań, a zgłoszenia docierają, czy jednak zgłoszenia wcale nie są rejestrowane
0 0

maverick

Cytuj wiadomość#6739395 wtorek, 27 październik 2020, 09:58:04
jokan napisał(a):

fiona25 napisał(a):

izkak napisał(a):

[quote=

to może Wawel powinien się tym zainteresować ? emotka Mnie osobiście się ta Agencja nigdy nie podobała, głownie loterie i 1 i ten sam samochód zawsze na T. emotka i jeszcze jakimiś 100zł nagrodami ktoś się chwalił, ale były takie loterie, co żadnego wpisu nie widziałem po etapie...wiem, że chwali się kto chce, ale ja nigdy u nich nic nie wygrałem - staram się patrząc i oceniać to obiektywnie.
Zdecydowanie wolę zagrać u Smolara czy IQ emotka
W wielu przypadkach miałem tak, że zwrotki nie było potem jak pytałem telefonicznie u innych Agencji o zgłoszenie to co do sekundy mi podawali kiedy wysłałem i z jakiego numeru, a nawet treść - np numer paragonu itp emotka

p.s. jak coś wygram to się pochwalę emotka paragon na czekolady już mam, więc dam im szansę...

jokan

Cytuj wiadomość#6739396 wtorek, 27 październik 2020, 09:59:46
maverick napisał(a):

jokan napisał(a):

fiona25 napisał(a):

izkak napisał(a):

[quote=

to jakby co to pisz z maila, na ktore przychodzi potwierdzenie
0 0

antylopia

Cytuj wiadomość#6739409 wtorek, 27 październik 2020, 10:43:13
dziś nadano nagrody z konta Martini w Biedrze. będę żyła w niepewności do jutra co to emotka

visserarthur

Cytuj wiadomość#6739510 wtorek, 27 październik 2020, 13:27:54
jokan napisał(a):

maverick napisał(a):

jokan napisał(a):

fiona25 napisał(a):

izkak napisał(a):

[quote=

to jakby co to pisz z maila, na ktore przychodzi potwierdzenie A to ci, co robili też loterię raczków itp. To mi zwrotki smsowe od nich nie przychodziły, a oni twierdzili, że wszystko ok...
0 0

izkak

Cytuj wiadomość#6739517 wtorek, 27 październik 2020, 13:44:12
antylopia napisał(a):

dziś nadano nagrody z konta Martini w Biedrze. będę żyła w niepewności do jutra co to emotka

DHL-em? emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6739518 wtorek, 27 październik 2020, 13:46:29
izkak napisał(a):

antylopia napisał(a):

DHL-em? emotka

tak
Posprawdzajcie adresy dostawy w mailu od DHL emotka  u mnie w rodzinie jeden jest pomylony (zapewne to adres innego konkursowicza).
izkak 0

darog

Cytuj wiadomość#6739520 wtorek, 27 październik 2020, 13:47:01
visserarthur napisał(a):

jokan napisał(a):

maverick napisał(a):

jokan napisał(a):

fiona25 napisał(a):

izkak napisał(a):

[quote=

to jakby co to pisz z maila, na ktore przychodzi potwierdzenie

A to ci, co robili też loterię raczków itp. To mi zwrotki smsowe od nich nie przychodziły, a oni twierdzili, że wszystko ok... FORTUNA nigdy nic mi nie wylosowała...DNO totalne...Jak zwykle na tym kończy się z nimi korespondencja...Oczywiście żadnego zgłoszenia z tego maila nie było... Taki "eksperyment"... Oni nie powinni żadnej promocji i konkursu organizować!!! 
1. laureatów nie powiadamiają = twierdząc że "wszystko w porządku"
2. Potwierdzenia na mail w prawidłowym zgłoszeniu -nie wysyłają
3. Potwierdzają zgłoszenie w swojej bazie danych - które nigdy z tego konkretnego maila nie było wysłane..

veldominik

Cytuj wiadomość#6739555 wtorek, 27 październik 2020, 14:59:14
Witam wie ktoś co to za numer do mnie dzwonił?
506-645-910

w necie nic o nim nie ma, a numer mój tylko maja organizatorzy z konkursów bo mam osobną kartę 
0 0

veldominik

Cytuj wiadomość#6739556 wtorek, 27 październik 2020, 15:02:05
veldominik napisał(a):

Witam wie ktoś co to za numer do mnie dzwonił?
506-645-910

w necie nic o nim nie ma, a numer mój tylko maja organizatorzy z konkursów bo mam osobną kartę 

Przepraszam pomyliłem numer oto poprawny 506-454-910
0 0

mikita1978

Cytuj wiadomość#6739557 wtorek, 27 październik 2020, 15:09:49
W sprawie Wawel - uważam, że skandal jak ta agencja pracuje.
Właśnie biorę się za napisanie emaila do Firmy która zleciła = napiszę, że źle to wpływa na wizerunek firmy i takie tam - niech się zainteresują problemem.

Może ktoś jeszcze coś napisze - jak będzie nas więcej to może zwrócą na to uwagę! przecież płacą takiej agencji na pewno sporo kasy za zorganizowanie konkursu

Do Agencji tez napisałam niech mi prześlą moje zgłoszenie - cisza.....

edzia21

Cytuj wiadomość#6739558 wtorek, 27 październik 2020, 15:14:44
mikita1978 napisał(a):

Właśnie biorę się za napisanie emaila do Firmy która zleciła = napiszę, że źle to wpływa na wizerunek firmy i takie tam - niech się zainteresują problemem.

Może ktoś jeszcze coś napisze - jak będzie nas więcej to może zwrócą na to uwagę! przecież płacą takiej agencji na pewno sporo kasy za zorganizowanie konkursu

Nie gram w konkursach WAWEL od kiedy oni to organizują. Totalna porażka. Widziałam również nagradzane hasła w konkursach "kreatywnych" - jestem przekonana, że nawet ich nie przeczytali. Nie wspomnę już o nagradzaniu zgłoszenia, które zamiast WAWEL miało w treści WEDEL.
W celu sprawdzenia możecie napisać byle co w tym formularzu...i być może szczęście Wam dopisze  emotka

fiona25

Cytuj wiadomość#6739563 wtorek, 27 październik 2020, 15:27:41
edzia21 napisał(a):

mikita1978 napisał(a):

Nie gram w konkursach WAWEL od kiedy oni to organizują. Totalna porażka. Widziałam również nagradzane hasła w konkursach "kreatywnych" - jestem przekonana, że nawet ich nie przeczytali. Nie wspomnę już o nagradzaniu zgłoszenia, które zamiast WAWEL miało w treści WEDEL.

Mam już dwa paragony na ten konkurs,ale w tym momencie zaczęłam sie zastanawiać czy nie szkoda mojego zachodu ...nienawidzę takich akcji, takie agencje powinny być " demaskowane " żeby każdy zleceniodawca wiedział,z kim ma do czynienia  emotka  
Miałam u nich jedno trafienie - bramki w loterii nieźle nadzianej...Wygrałam w marcu, o kasę doprosiłam się we wrzesniu...po złozeniu oficjalnej reklamacji. Wcześniejsze prośby mailowe pozostały bez jakiejkolwiek odpowiedzi.
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6739566 wtorek, 27 październik 2020, 15:38:15
fiona25 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mikita1978 napisał(a):

Mam już dwa paragony na ten konkurs,ale w tym momencie zaczęłam sie zastanawiać czy nie szkoda mojego zachodu ...nienawidzę takich akcji, takie agencje powinny być " demaskowane " żeby każdy zleceniodawca wiedział,z kim ma do czynienia  emotka  
Miałam u nich jedno trafienie - bramki w loterii nieźle nadzianej...Wygrałam w marcu, o kasę doprosiłam się we wrzesniu...po złozeniu oficjalnej reklamacji. Wcześniejsze prośby mailowe pozostały bez jakiejkolwiek odpowiedzi.

Być może będzie ok. Po nagonce...jest szansa, że się ogarną i przyłożą do swojej PRACY.
0 0

izak1000

Cytuj wiadomość#6739575 wtorek, 27 październik 2020, 16:08:18
jokan napisał(a):

maverick napisał(a):

jokan napisał(a):

fiona25 napisał(a):

izkak napisał(a):

[quote=

Brałam udział w tym konkursie i zwrotka przyszła na gmaila ale z całkowicie inna treścią, nie ma tam mowy o żadnej rejestracji a zapisaniu danych : jest imię,nr telefonu, mail oraz treść zgłoszenia. Jestem zdziwiona ta dyskusją bo może chodzi o ten drugi konkurs ze słodyczami Wawel w ITM a nie z 2x czekolada Wawel.
ZetZ 0

ZetZ

Cytuj wiadomość#6739577 wtorek, 27 październik 2020, 16:15:37
izak1000 napisał(a):

jokan napisał(a):

maverick napisał(a):

jokan napisał(a):

fiona25 napisał(a):

izkak napisał(a):

[quote=

Brałam udział w tym konkursie i zwrotka przyszła na gmaila ale z całkowicie inna treścią, nie ma tam mowy o żadnej rejestracji a zapisaniu danych : jest imię,nr telefonu, mail oraz treść zgłoszenia. Jestem zdziwiona ta dyskusją bo może chodzi o ten drugi konkurs ze słodyczami Wawel w ITM a nie z 2x czekolada Wawel.
Potwierdzam, ode mnie też poleciało zgłoszenie i od razu wróciło na skrzynkę onet potwierdzenie a w nim:nr telefonu, mail oraz treść zgłoszenia
0 0

FBmarta22

Cytuj wiadomość#6739578 wtorek, 27 październik 2020, 16:16:04
izak1000 napisał(a):

jokan napisał(a):

maverick napisał(a):

jokan napisał(a):

fiona25 napisał(a):

izkak napisał(a):

[quote=

Brałam udział w tym konkursie i zwrotka przyszła na gmaila ale z całkowicie inna treścią, nie ma tam mowy o żadnej rejestracji a zapisaniu danych : jest imię,nr telefonu, mail oraz treść zgłoszenia. Jestem zdziwiona ta dyskusją bo może chodzi o ten drugi konkurs ze słodyczami Wawel w ITM a nie z 2x czekolada Wawel. Nie zrozumiałaś, to nie jest zwrotka tylko odpowiedź na e-maila z pytaniem, czy zgłoszenie dotarło, wysłanego z adresu, który udziału nie brał...
ZetZ 0