Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

pikawka

Cytuj wiadomość#6746533 poniedziałek, 23 listopad 2020, 08:36:20
pikawka napisał(a):

Soraya Intermarche agencja  Orkla Care S.A. 
Czy lokujecie produkt w odpowiedzi do tego konkursu? Kurde skleciłam fajny wg mnie  emotka  wierszyk ale bez lokowania produktu. Wcześniej w innym konkursie wygrałam u nich właśnie z lokowaniem. I teraz nie wiem czy jest szansa i wysyłać czy zmieniać. Jakie macie doświadczenie?   emotka  

0 0

domika

Cytuj wiadomość#6746549 poniedziałek, 23 listopad 2020, 09:51:26
pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Czy lokujecie produkt w odpowiedzi do tego konkursu? Kurde skleciłam fajny wg mnie  emotka  wierszyk ale bez lokowania produktu. Wcześniej w innym konkursie wygrałam u nich właśnie z lokowaniem. I teraz nie wiem czy jest szansa i wysyłać czy zmieniać. Jakie macie doświadczenie?   emotka  

nie lokowałam - w jordan bez lokowania wygrałam emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6746550 poniedziałek, 23 listopad 2020, 09:53:18
domika napisał(a):

pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

nie lokowałam - w jordan bez lokowania wygrałam emotka

Oo super. Dziękuję Ci bardzo. Ja właśnie w Jordan lokowałam i teraz zwatpilam. W takim razie wysyłam  emotka
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6746552 poniedziałek, 23 listopad 2020, 09:55:47
Kochani szukam konkursu ze słodyczami . Odpada Wedel w Leclerc bo nie mam go us siebie blisko.

W naszym mieście jest organizowana zbiórka czekolad i innych  słodyczy dla dzieciaków z Senegalu, które miały do nas przylecieć aby zagrać mecz z miejscową drużyną. 
Zbieraliśmy dla nich na bilety ilipa pandemia pokrzyżowała plany.
Jak wszystko sie skończy to przylecą, ale teraz chcielibyśmy osłodzić im Mikołaja chociaż słodyczami.

A że konkursowicz woli skorzystać i z paragonu i z produktu stąd wiec pytanie emotka

blanca

Cytuj wiadomość#6746557 poniedziałek, 23 listopad 2020, 10:04:40
domika napisał(a):

Kochani szukam konkursu ze słodyczami .

Lubisie
domika 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6746571 poniedziałek, 23 listopad 2020, 10:40:52
Monster energy, jest przewidziana rezerwa?  emotka
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6746572 poniedziałek, 23 listopad 2020, 10:43:39
pikawka napisał(a):

Wydaje mi się, że już ktoś się chwalił w zeszłym tyg...
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6746575 poniedziałek, 23 listopad 2020, 10:50:02
superloser napisał(a):

domika napisał(a):

Kochani szukam konkursu ze słodyczami . Odpada Wedel w Leclerc bo nie mam go us siebie blisko.

W naszym mieście jest organizowana zbiórka czekolad i innych  słodyczy dla dzieciaków z Senegalu, które miały do nas przylecieć aby zagrać mecz z miejscową drużyną. 
Zbieraliśmy dla nich na bilety ilipa pandemia pokrzyżowała plany.
Jak wszystko sie skończy to przylecą, ale teraz chcielibyśmy osłodzić im Mikołaja chociaż słodyczami.

A że konkursowicz woli skorzystać i z paragonu i z produktu stąd wiec pytanie emotka

Tic Tac gumy/draze dzieciaki tez lubia, Nestle batoniki  emotka

lusette jeszcze trwa ale juz krotko
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6746579 poniedziałek, 23 listopad 2020, 10:58:55
magdalena-chili napisał(a):

pikawka napisał(a):

Wydaje mi się, że już ktoś się chwalił w zeszłym tyg...

Uuuu. Dzięki. 
0 0

adriannaa

Cytuj wiadomość#6746580 poniedziałek, 23 listopad 2020, 10:59:10
Czy wasze zgłoszenia są w bazie w tym konkursie https://www.e-kon...ko-byc-mistrzem.html
Dodałam zgłoszenie w piątek i chciałam sprawdzić, który paragon wysłałam i o dziwo pokazuje, że żadnego nie ma w bazie, ma ktoś podobny problem czy to ja musiałam coś zupełnie pomieszać z numerem paragonu?
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6746583 poniedziałek, 23 listopad 2020, 11:08:31
adriannaa napisał(a):

Czy wasze zgłoszenia są w bazie w tym konkursie https://www.e-kon...ko-byc-mistrzem.html
Dodałam zgłoszenie w piątek i chciałam sprawdzić, który paragon wysłałam i o dziwo pokazuje, że żadnego nie ma w bazie, ma ktoś podobny problem czy to ja musiałam coś zupełnie pomieszać z numerem paragonu?

moje jest, z piątku lub soboty, nie zapisałam sobie
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6746586 poniedziałek, 23 listopad 2020, 11:24:09
Kochani czy Glade/Duck można zagrać na dwa konkursy ? jednym paragonem

ktosiek1

Cytuj wiadomość#6746588 poniedziałek, 23 listopad 2020, 11:38:20
A czy mając paragon na konkurs Bakalland/Delecta w INT (już zakończony) - mogę wziąć udział w ogólnopolskim konkursie La Chocolaterie? Na pierwszy konkurs kupiła właśnie te produkty i teraz dopadły mnie wątpliwości....oba konkursy organizuje Smolar
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6746590 poniedziałek, 23 listopad 2020, 11:43:42
ktosiek1 napisał(a):

A czy mając paragon na konkurs Bakalland/Delecta w INT (już zakończony) - mogę wziąć udział w ogólnopolskim konkursie La Chocolaterie? Na pierwszy konkurs kupiła właśnie te produkty i teraz dopadły mnie wątpliwości....oba konkursy organizuje Smolar

na La Chocolaterie nie można kupić produktów Bakalland....a co masz kupione?
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6746591 poniedziałek, 23 listopad 2020, 11:45:10
ktosiek1 napisał(a):

W gazetce było info, że na konkurs Bakalland ITM nie obowiązuje zakup Delecty z linii La Chocolaterie - nie wiem jak odniesie się do tego Smolar (w regulaminie info brak).
0 0

ktosiek1

Cytuj wiadomość#6746633 poniedziałek, 23 listopad 2020, 13:08:27
jokan napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

na La Chocolaterie nie można kupić produktów Bakalland....a co masz kupione?

Były kupione produkty Delecta La Chocolatiere....
0 0

ktosiek1

Cytuj wiadomość#6746635 poniedziałek, 23 listopad 2020, 13:10:50
edzia21 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

W gazetce było info, że na konkurs Bakalland ITM nie obowiązuje zakup Delecty z linii La Chocolaterie - nie wiem jak odniesie się do tego Smolar (w regulaminie info brak).

No właśnie.... ja gazetki nie widziałam, tylko regulamin czytałam. Dla mnie regulamin jest wiążący. Ale pomijając już te kwestie to czy można jednym paragonem na dwa konkursy u Smolara zagrać...? 
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6746636 poniedziałek, 23 listopad 2020, 13:12:01
ktosiek1 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

No właśnie.... ja gazetki nie widziałam, tylko regulamin czytałam. Dla mnie regulamin jest wiążący. Ale pomijając już te kwestie to czy można jednym paragonem na dwa konkursy u Smolara zagrać...? 

Nie wiem, najlepiej pytaj u źródła emotka  
Osobiście nie zastanawiałabym się nawet przez chwilę nad graniem w La Chocolaterie - zagrałabym, bo jak najbardziej paragon spełnia zasady. Nie był on odpowiedni do konkursu Intermarche Bakalland/Delecta (natomiast tutaj pozostaje kwestia gazetka-regulamin). 
0 0

soulfly

Cytuj wiadomość#6746646 poniedziałek, 23 listopad 2020, 13:33:08
edzia21 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Nie wiem, najlepiej pytaj u źródła emotka  
Osobiście nie zastanawiałabym się nawet przez chwilę nad graniem w La Chocolaterie - zagrałabym, bo jak najbardziej paragon spełnia zasady. Nie był on odpowiedni do konkursu Intermarche Bakalland/Delecta (natomiast tutaj pozostaje kwestia gazetka-regulamin). 

Były sytuacje gdzie w gazetkach były błędy,regulamin to podstawa.

xena

Cytuj wiadomość#6746677 poniedziałek, 23 listopad 2020, 15:16:47
no właśnie skoro mowa o "świętości" regulaminu to mnie zastanawia ilość walizek dla dzieci w konkursie  nivea. Na plakacie 50 walizek, 100 książeczek, w regulaminie zaś odwrotnie. I co z tego wyniknie?? emotka
0 0