Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

jupiter4

Cytuj wiadomość#6748969 wtorek, 1 grudzień 2020, 17:23:02
bezaczek7 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

czy ktoś z Was wygrywał w konkursie BREF  pro nature?  

Zglosilam chyba z 15 albo wiecej roznych produktow pro nature i nic sie nie udalo.

Czy to o recykloterię chodzi? Ja tylko 4 zgłoszenia i skuteczność zerowa. Pewnie będzie rezerwa jak w Dino pełen koszyk, to co z bramek nie trafione będą losować, ja to nawet się nie łudzę... 

fiona25

Cytuj wiadomość#6748970 wtorek, 1 grudzień 2020, 17:24:07
ewikewikk napisał(a):

Czy z Kiwi poszły główne i tylko ślą skarpety? Czy wpierw skarpety, a na główne czekamy?

Ja mam nadzieję,ze idą skarpety a główne i niegłówne jeszcze przed nami emotka Skarpety były gwarantowane,więc mam nadzieję,ze się nie mylę i główne jeszcze przyjdą... Chyba jeszcze mają czas na informowanie...
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6748972 wtorek, 1 grudzień 2020, 17:25:40
fiona25 napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Czy z Kiwi poszły główne i tylko ślą skarpety? Czy wpierw skarpety, a na główne czekamy?

Ja mam nadzieję,ze idą skarpety a główne i niegłówne jeszcze przed nami emotka Skarpety były gwarantowane,więc mam nadzieję,ze się nie mylę i główne jeszcze przed nami... Chyba jeszcze mają czas na informowanie...

Skarpety informowali w piątek- jest wpis w "informują". 
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6748973 wtorek, 1 grudzień 2020, 17:26:08
jupiter4 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Zglosilam chyba z 15 albo wiecej roznych produktow pro nature i nic sie nie udalo.

Czy to o recykloterię chodzi? Ja tylko 4 zgłoszenia i skuteczność zerowa. Pewnie będzie rezerwa jak w Dino pełen koszyk, to co z bramek nie trafione będą losować, ja to nawet się nie łudzę... 

Ja też nic nie trafiłam...ale ja jestem słaby strzelec bo próbowałam tylko dwa razy  emotka  To taka moja metoda,żeby czuć mniejsze rozczarowanie jak nie wygrywam emotka  

garyman

Cytuj wiadomość#6748975 wtorek, 1 grudzień 2020, 17:26:47
fiona25 napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Ja mam nadzieję,ze idą skarpety a główne i niegłówne jeszcze przed nami emotka Skarpety były gwarantowane,więc mam nadzieję,ze się nie mylę i główne jeszcze przyjdą... Chyba jeszcze mają czas na informowanie...

Chyba nie mieli zbyt wielu zgłoszeń. Wysłałem ostatniego dnia i załapałem się na gwarantowane skarpety.
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6748976 wtorek, 1 grudzień 2020, 17:27:41
darog napisał(a):

fiona25 napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Ja mam nadzieję,ze idą skarpety a główne i niegłówne jeszcze przed nami emotka Skarpety były gwarantowane,więc mam nadzieję,ze się nie mylę i główne jeszcze przed nami... Chyba jeszcze mają czas na informowanie...

Skarpety informowali w piątek- jest wpis w "informują". 

nie tylko w piątek...ja dostałam we wtorek lub we środę...co według mnie wcale nie oznacza,że główne poszły wcześniej  emotka
0 0

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6748978 wtorek, 1 grudzień 2020, 17:29:06
Dziś mam 2 sms-y o skarpetach.a gwarantowanych było chyba 300 par?
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6748979 wtorek, 1 grudzień 2020, 17:30:00
garyman napisał(a):

fiona25 napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Chyba nie mieli zbyt wielu zgłoszeń. Wysłałem ostatniego dnia i załapałem się na gwarantowane skarpety.

Noo to powiem Ci,że jestem zaskoczona...konkurs w którym wpływa mniej niż 300 zgłoszeń? Rzadkość  emotka
0 0

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6748983 wtorek, 1 grudzień 2020, 17:43:29
W konku Kiwi nie podawało się numeru paragonu, więc według mnie zgłoszeń jest 1300 a nie poniżej 300... To wysyłanie na raty informacji też jest dziwne, gdy nie ma podanych głównych. Może ma to związek z tym punktem regulaminu:  W  razie  niewydania  jakiejkolwiek  nagrodynp.w razie braku zgłoszeń Uczestników Konkursu spośród, których można byłoby wyłonić Laureatów lub z  przyczyn wynikających z Regulaminu, dana nagroda pozostaje  do  wyłącznej  dyspozycji Organizatoraktóry  może  w  szczególności  dokonać  ponownego wyłonienia Laureata danej nagrody na zasadach wynikających z Regulaminu."

Może ale nie musi.
0 0

kalinea

Cytuj wiadomość#6748985 wtorek, 1 grudzień 2020, 17:44:48
Ten Kujawski to już cały poszedł?
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6748986 wtorek, 1 grudzień 2020, 17:46:44
ewikewikk napisał(a):

W konku Kiwi nie podawało się numeru paragonu, więc według mnie zgłoszeń jest 1300 a nie poniżej 300... To wysyłanie na raty informacji też jest dziwne, gdy nie ma podanych głównych. Może ma to związek z tym punktem regulaminu:  W  razie  niewydania  jakiejkolwiek  nagrodynp.w razie braku zgłoszeń Uczestników Konkursu spośród, których można byłoby wyłonić Laureatów lub z  przyczyn wynikających z Regulaminu, dana nagroda pozostaje  do  wyłącznej  dyspozycji Organizatoraktóry  może  w  szczególności  dokonać  ponownego wyłonienia Laureata danej nagrody na zasadach wynikających z Regulaminu."

Może ale nie musi.

ale skarpety były dla 300 pierwszych...
a jest tu na forum wpis o zgłoszeniu przed północą
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6748987 wtorek, 1 grudzień 2020, 17:48:14
FBsylwia18 napisał(a):

czy wy też macie problem żeby odebrać Tyskie w Groszku z Tyskie Wspomnienia? nikt nic nie wie o żadnym konkursie i nie chcą wydać nagrody....

Tak, ale w Dużym Benie... Pani nie wie o co kaman i do jutra ma się dowiedzieć... 
0 0

agusiac87

Cytuj wiadomość#6748988 wtorek, 1 grudzień 2020, 17:49:55
jupiter4 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

tak to recykloteria, ja to chętnie przygarnę rezerwę ale tylko pieniężna  emotka
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6748989 wtorek, 1 grudzień 2020, 17:55:07
darog napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Może ale nie musi.

dokładnie...skoro 300 pierwszych osób dostaje gwarantowaną a zgłoszenie z ostatniego dnia ją dostaje to raczej nie było to 1300 zgłoszeń...
0 0

roksana2802

Cytuj wiadomość#6748991 wtorek, 1 grudzień 2020, 18:03:31
myślicie, że kujawski będzie jeszcze jutro informowal? czy to już wszystko dzis poszło??
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6748993 wtorek, 1 grudzień 2020, 18:05:16
roksana2802 napisał(a):

myślicie, że kujawski będzie jeszcze jutro informowal? czy to już wszystko dzis poszło??

Nie widzę inne opcji. Muszą dzwonić jutro  emotka

anaesth

Cytuj wiadomość#6749003 wtorek, 1 grudzień 2020, 18:39:51
Działa Wam kalendarz adwentowy BabyBoom? U mnie error od rana  emotka
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6749005 wtorek, 1 grudzień 2020, 18:44:02
mariolakal napisał(a):

FBsylwia18 napisał(a):

czy wy też macie problem żeby odebrać Tyskie w Groszku z Tyskie Wspomnienia? nikt nic nie wie o żadnym konkursie i nie chcą wydać nagrody....

Tak, ale w Dużym Benie... Pani nie wie o co kaman i do jutra ma się dowiedzieć... 

bez problemu ale trafiłam na kierownika i wybrałam całe piwo ze sklepu  emotka

kejm

Cytuj wiadomość#6749007 wtorek, 1 grudzień 2020, 18:46:28
fiona25 napisał(a):

darog napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Może ale nie musi.

dokładnie...skoro 300 pierwszych osób dostaje gwarantowaną a zgłoszenie z ostatniego dnia ją dostaje to raczej nie było to 1300 zgłoszeń...

Myślę, że po weryfikacji skarpet okazało się, że wiele smsów było bezparagonowych, cześć zgłoszeń przez to odpadła. A do właściwego konkursu zostali tylko Ci z paragonem.

helcia85

Cytuj wiadomość#6749014 wtorek, 1 grudzień 2020, 19:18:01
Czy cyfrowy Polsat powiadamia mailowo o wygranej, bo wydaje mi się, że jestem na liście z 2 etapu, ale nie dostałam żadnego powiadomienia. 
0 0