Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

mariolakal

Cytuj wiadomość#6749744 piątek, 4 grudzień 2020, 12:54:52
aanneettaa napisał(a):

Czy miał ktoś sytuację, że wpisując zgłoszenie do loterii Graj o skodę w DINO na liście nie było sklepu w którym dokonano zakupu??

Sprawdź dokładnie... Niektóre miasta są ujęte po dwa razy...
0 0

aanneettaa

Cytuj wiadomość#6749751 piątek, 4 grudzień 2020, 13:08:40
mariolakal napisał(a):

aanneettaa napisał(a):

Czy miał ktoś sytuację, że wpisując zgłoszenie do loterii Graj o skodę w DINO na liście nie było sklepu w którym dokonano zakupu??

Sprawdź dokładnie... Niektóre miasta są ujęte po dwa razy...

PW
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6749762 piątek, 4 grudzień 2020, 13:56:04
jupiter4 napisał(a):

nitka310 napisał(a):

jokan napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Kinder informuje o pozytywnej weryfikacji z 13 listopada. Chciałam jeszcze tylko napisać, że rezerwy losują 7 grudnia czy jakoś tak emotka

tam trzeba miec tylko opakowania?

Już nawet zapomniałam, pamiętam tylko że do kodów na VOD trzeba było w formularzu wysłać zdjęcie opakowania z zewnątrz i wewnątrz z widocznym kodem... emotka

Z ciekawośći zajrzałam na stronę loterii, owszem będzie losowanie i wygląda na to, że każdy, komu się nie udało dostanie niebawem nagrodę pocieszenia w postaci kodów na VOD ponieważ jest ogromna ilość nagród III stopnia, które przeszły do puli losowania dodatkowego. Jednak nie to jest najciekawsze, pofatygowałam się i policzyłam nagrody II stopnia (bony po 300zł), które przeszły na rzecz organizatora i jest ich ponad 50 szt. oraz 1 szt. pierwszego stopnia - oczywiście również przeszła na rzecz organizatora.  I dodatkowo wisi 10 bonów po 300zł z ostatniego etapu, których werfikacja trwa od 13go listopada i nie spodziewam się tu pozytywnych weryfikacji... Także wychodzi na to, że organizator jest tak lekko 15-20 tyś. do przodu a kupa ludzi niech się cieszy, bo dostanie kody na filmy, które są ogólnodostępne.  emotka  No chyba, że jestem w błędzie i to co przeszło na organizatora też się losuje w dodatkowym losowaniu  emotka

Jeśli masz rację i jest tak, jak piszesz, to bardzo niefajnie, ludzie tyle tego wysyłali i nie mogli nic ustrzelić emotka
jokan 0

Cytrusek77

Cytuj wiadomość#6749767 piątek, 4 grudzień 2020, 14:03:51
misiamarysia napisał(a):

jupiter4 napisał(a):

nitka310 napisał(a):

jokan napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Kinder informuje o pozytywnej weryfikacji z 13 listopada. Chciałam jeszcze tylko napisać, że rezerwy losują 7 grudnia czy jakoś tak emotka

tam trzeba miec tylko opakowania?

Już nawet zapomniałam, pamiętam tylko że do kodów na VOD trzeba było w formularzu wysłać zdjęcie opakowania z zewnątrz i wewnątrz z widocznym kodem... emotka

Z ciekawośći zajrzałam na stronę loterii, owszem będzie losowanie i wygląda na to, że każdy, komu się nie udało dostanie niebawem nagrodę pocieszenia w postaci kodów na VOD ponieważ jest ogromna ilość nagród III stopnia, które przeszły do puli losowania dodatkowego. Jednak nie to jest najciekawsze, pofatygowałam się i policzyłam nagrody II stopnia (bony po 300zł), które przeszły na rzecz organizatora i jest ich ponad 50 szt. oraz 1 szt. pierwszego stopnia - oczywiście również przeszła na rzecz organizatora.  I dodatkowo wisi 10 bonów po 300zł z ostatniego etapu, których werfikacja trwa od 13go listopada i nie spodziewam się tu pozytywnych weryfikacji... Także wychodzi na to, że organizator jest tak lekko 15-20 tyś. do przodu a kupa ludzi niech się cieszy, bo dostanie kody na filmy, które są ogólnodostępne.  emotka  No chyba, że jestem w błędzie i to co przeszło na organizatora też się losuje w dodatkowym losowaniu  emotka

Jeśli masz rację i jest tak, jak piszesz, to bardzo niefajnie, ludzie tyle tego wysyłali i nie mogli nic ustrzelić emotka

Tylko kody vod idą do rezerwy niestety  emotka
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6749770 piątek, 4 grudzień 2020, 14:07:41
Cytrusek77 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

jupiter4 napisał(a):

Nic, tylko zakładać agencję i robić kokosy na braku rezerwy.
I na co mi było tyle lat studiować i wybierać cholernie ciężki zawód, skoro można tak łatwo robić pieniądze? emotka emotka

fiona25

Cytuj wiadomość#6749779 piątek, 4 grudzień 2020, 14:30:45
anaesth napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

jupiter4 napisał(a):

Nic, tylko zakładać agencję i robić kokosy na braku rezerwy.
I na co mi było tyle lat studiować i wybierać cholernie ciężki zawód, skoro można tak łatwo robić pieniądze? emotka emotka

Dokładnie, też o tym myślałam ostatnio - sama niestety musiałam zostawić im w prezencie bon na 300 bo wygrałam 2 razy i chociaż miałam opakowanie ,nagroda mi sie po prostu nie należała ... Moim zdaniem brak rezerwy to mocno niefajna sprawa - wystarczy "wylosować" dwukrotnie te samą osobę w tej samej kategorii nagrody i już -prezent na święta jak znalazł... 
0 0

izak1000

Cytuj wiadomość#6749783 piątek, 4 grudzień 2020, 14:38:54
GRY Lubisie będą wysłane wg. Regulaminu. Czyli do 25.01.2021.Taką odpowiedź dziś otrzymalam od agencji. 
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6749784 piątek, 4 grudzień 2020, 14:40:49
izak1000 napisał(a):

GRY Lubisie będą wysłane wg. Regulaminu. Czyli do 25.01.2021.Taką odpowiedź dziś otrzymalam od agencji. 

buu czyli pod choinkę nie ma co liczyć
0 0

deva

Cytuj wiadomość#6749792 piątek, 4 grudzień 2020, 14:49:47
kto jeszcze czeka na bony Wawel Jedna to za mało?
0 0

roksana2802

Cytuj wiadomość#6749801 piątek, 4 grudzień 2020, 14:57:23
deva napisał(a):

Do mnie jeszcze kilka nie dotarło. Ale z tego co wiem, to na poczcie teraz już mają kooope roboty, więc może wszystko na raz powysyłali, ale poczta sobie różnie radzi z rozniesieniem
0 0

deva

Cytuj wiadomość#6749803 piątek, 4 grudzień 2020, 14:59:04
roksana2802 napisał(a):

deva napisał(a):

Do mnie jeszcze kilka nie dotarło. Ale z tego co wiem, to na poczcie teraz już mają kooope roboty, więc może wszystko na raz powysyłali, ale poczta sobie różnie radzi z rozniesieniem

Dziękuję za odpowiedź, miejmy nadzieję, że bezpiecznie do nas dotrą...
0 0

slomkab

Cytuj wiadomość#6749824 piątek, 4 grudzień 2020, 16:36:27
Czy przy wygranym 50 zl z potrojne wygrywanie podajecie nr dowodu osobistego? 
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6749825 piątek, 4 grudzień 2020, 16:42:29
deva napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

deva napisał(a):

Dziękuję za odpowiedź, miejmy nadzieję, że bezpiecznie do nas dotrą...

Ja też czekam i póki co cisza
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6749829 piątek, 4 grudzień 2020, 17:22:48
slomkab napisał(a):

nie, ja nie podawalam, 
chwilę potem dostalam kod do sklepu
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6749830 piątek, 4 grudzień 2020, 17:34:41
slomkab napisał(a):

a sprawdzałaś co oznacza 2 przy informacji o dowodzie? Jak nie to powiem ci ze jest informacja ze przy wygraniu nagrody rzeczowej trzeba podać numer dowodu, a bon to nie jest nagroda rzeczowa.
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6749832 piątek, 4 grudzień 2020, 17:41:04
halliday napisał(a):

slomkab napisał(a):

a sprawdzałaś co oznacza 2 przy informacji o dowodzie? Jak nie to powiem ci ze jest informacja ze przy wygraniu nagrody rzeczowej trzeba podać numer dowodu, a bon to nie jest nagroda rzeczowa.

wg informacji z maila - bon jest nagroda rzeczową

harnas

Cytuj wiadomość#6749841 piątek, 4 grudzień 2020, 18:56:13
a faktoria win się odzywała ? emotka
0 0

deva

Cytuj wiadomość#6749850 piątek, 4 grudzień 2020, 19:53:36
Jak myślicie, jeśli Smolar obraduje w sprawie konkursu la Chocolatier 7, to kiedy wyniki będą dostępne na stronie? 
0 0

masza

Cytuj wiadomość#6749858 piątek, 4 grudzień 2020, 20:27:45
Po jakim czasie Heineken wysyła @?
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6749859 piątek, 4 grudzień 2020, 20:30:13
masza napisał(a):

Po jakim czasie Heineken wysyła @?

Różnie. Ostatnio miałem po 2:40 w nocy, innym razem godzine od wyników na stronie.
Za wczoraj jeszcze nie mam.
masza 0