Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

rozczochrana-bobrzyca

Cytuj wiadomość#6759873 środa, 20 styczeń 2021, 16:29:16
fiona25 napisał(a):

domika napisał(a):

rare85 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

rare85 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ejulek59 napisał(a):

Nie tylko filmiki ale jak zwykle linki do fotek z makietami, świecidełkami, rozkładówkami, rzeźbami... emotka Bo to pierwszy raz takie szopki ludzie odstawiają emotka

Jedni wstawiają fotki, inni owe makiety wysyłają na adres agencji.
Nie jedno, nie dwa, nie trzy auta wpadły na naszym forum za wysyłkę makiet do agencji...zamiast "eska na 160 znaków". 

emotka Czasami im więcej czytam forum, tym bardziej mnie coś zaskakuje, ale też coraz mniej mnie dziwi..

To zdziwię Cię jeszcze bardziej emotka  Dawno, dawno, dawno temu była pewna LOTERIA (tak, zgłaszało się numer paragonu). Pewna osoba postanowiła stworzyć makietę, wysłała ją (tak z miłości do marki)...i finalnie wygrała główną nagrodę w owej...loterii.  emotka
-----------------------------------------------------------------------
Kiedyś był konkurs jubileuszowy TEFAL, rozdawali swoje wypasione roboty (te za około 4 tys.). Należało zrobić zakupy, wziąć kupon ze sklepu (Biedronka), napisać życzenia...i odesłać go pocztą. Zadzwoniłam do agencji z info o "specjalistach makietowych". Miła babeczka z agencji powiedziała mi, że przyszło więcej świecących i grających makiet/laurek niż poprawnie wypełnionych kuponów ze sklepu (dostali nawet około 2-metrową patelnię wykonaną z kartonu z życzeniami emotka ). Finalnie nagrodzili tych od "kuponów" emotka

Dżizas, dlatego tak mało wygrywam... nie jestem AŻ tak kreatywna emotka

A ja sie kudźwa cieszę jak mi sie uda dobry tekst sklecić . powinnam patelnie z kartonu lepić hahah.

.

Aaa to dlatego nie wygrywam...bo czytam regulaminy... i żeby tego było mało jeszcze się do nich stosuję...durna ja  emotka

I ja się złoszczę jak mój super tekst nic nie wygrywa, a co czuje człowiek, który wyklejał patelnie 2 dni i nic nie dostał za to, hahah, nawet mi go nie szkoda emotka  

edzia21

Cytuj wiadomość#6759876 środa, 20 styczeń 2021, 16:33:09
rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

I ja się złoszczę jak mój super tekst nic nie wygrywa, a co czuje człowiek, który wyklejał patelnie 2 dni i nic nie dostał za to, hahah, nawet mi go nie szkoda emotka  

Na 100% ta osoba jest na forum, więc nie podnoś jej dodatkowo ciśnienia (szczerze wątpię, że mugol wpadł na taki pomysł) emotka emotka

soulfly

Cytuj wiadomość#6759880 środa, 20 styczeń 2021, 16:42:01
Czas zabrać się za 2 m makiety  emotka emotka emotka dość wierszy!!!

ziolko

Cytuj wiadomość#6759881 środa, 20 styczeń 2021, 16:49:04
Nawet mi nie mówcie o tych laurkach i świecidełkach, bo mnie szlag trafia  emotka
Kilka lat temu była loteria w którymś centrum handlowym (kojarzy mi się, że w Poznaniu, ale nie jestem pewna).
Trzeba było zrobić zakupy za określoną kwotę i kupon z przypiętym paragonem wrzucić do urny konkursowej.
Osoba obecna na losowaniu opowiadała, że w urny wyciągnęli nawet muffinki!! 
Nie pamiętam, czy autor od muffinek coś wygrał, czy nie.

Ale za to był kiedyś konkurs w którejś sieci kin, trzeba było wypełnić kupon. I co? Auto wygrała osoba od prac grająco-świecących  emotka
Akurat miałam fazę wkurzania się na organizatorów, że nie przestrzegają własnych regulaminów i zadzwoniłam do nich, grzecznie zapytałam, dlaczego nagradzają zgłoszenie, które jest niezgodne z regulaminem.
Oni na to, że "ujęło ich kreatywne podejście do tematu i że praca wyróżniała się wśród kuponów".
No tak.. o to chodziło tej osobie (i innym cwaniakom). I kolejne auto do kolekcji było. 

rare85

Cytuj wiadomość#6759882 środa, 20 styczeń 2021, 16:49:10
Po wynikach z tego tygodnia, i moich przegranych, serio, poprawiliście mi humor  emotka  Dzięki!  emotka
0 0

ankabialy

Cytuj wiadomość#6759897 środa, 20 styczeń 2021, 17:17:23
Cześć.Czy jak mam od columbit smsa że wygraleś 1 nagrod to zmywarka Finish Lidl? Bo aż nie mogę uwierzyć.Może być pw.

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6759898 środa, 20 styczeń 2021, 17:17:39
ziolko napisał(a):

Nawet mi nie mówcie o tych laurkach i świecidełkach, bo mnie szlag trafia  emotka
Kilka lat temu była loteria w którymś centrum handlowym (kojarzy mi się, że w Poznaniu, ale nie jestem pewna).
Trzeba było zrobić zakupy za określoną kwotę i kupon z przypiętym paragonem wrzucić do urny konkursowej.
Osoba obecna na losowaniu opowiadała, że w urny wyciągnęli nawet muffinki!! 
Nie pamiętam, czy autor od muffinek coś wygrał, czy nie.

Ale za to był kiedyś konkurs w którejś sieci kin, trzeba było wypełnić kupon. I co? Auto wygrała osoba od prac grająco-świecących  emotka
Akurat miałam fazę wkurzania się na organizatorów, że nie przestrzegają własnych regulaminów i zadzwoniłam do nich, grzecznie zapytałam, dlaczego nagradzają zgłoszenie, które jest niezgodne z regulaminem.
Oni na to, że "ujęło ich kreatywne podejście do tematu i że praca wyróżniała się wśród kuponów".
No tak.. o to chodziło tej osobie (i innym cwaniakom). I kolejne auto do kolekcji było. 

Oj tak emotka  Do organizatorów wtedy trafiały rózne rzeczy emotka  Oprócz laurek grająco świecących mi zapadła w pamięć jakaś przerażająca lalka (??!!) i oczywiście deski do krojenia, na których były wypalane różne cuda emotka Niektórzy organizatorzy publikowali wyniki i wrzucali zdjęcia tych koszmarków emotka  Na szczęście te czasy minęły. Smolar, Los Mejores, Columbit... żaden z dużych graczy już na to nie pójdzie emotka  Odłóżcie więc nożyczki i kleje do szuflady i skupcie się na wymyślaniu regulaminowych haseł emotka  

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6759899 środa, 20 styczeń 2021, 17:18:36
ankabialy napisał(a):

Cześć.Czy jak mam od columbit smsa że wygraleś 1 nagrod to zmywarka Finish Lidl? Bo aż nie mogę uwierzyć.Może być pw.

Tak, to zmywarka emotka
0 0

ankabialy

Cytuj wiadomość#6759900 środa, 20 styczeń 2021, 17:19:41
zielonaszpilka napisał(a):

ankabialy napisał(a):

Tak, to zmywarka emotka

Dziękuję za potwierdzenie bo regulamin mam przed oczami ale jakoś nie dociera.
Pozdrawiam

agakaz2

Cytuj wiadomość#6759910 środa, 20 styczeń 2021, 17:37:57
ankabialy napisał(a):

myślę że tak ja mam 3

mariannaorzech

Cytuj wiadomość#6759927 środa, 20 styczeń 2021, 18:32:06
Ja znalazłam w internecie konkurs BabyGO na darmowe wakacje: https://logicznezagadki.pl/konkurs-baby-go/ Mało uczestników a bardzo dużo nagród emotka
0 0

madllen

Cytuj wiadomość#6759928 środa, 20 styczeń 2021, 18:35:28
edzia21 napisał(a):

rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

Na 100% ta osoba jest na forum, więc nie podnoś jej dodatkowo ciśnienia (szczerze wątpię, że mugol wpadł na taki pomysł) emotka emotka

Tak samo nie będzie się wysilał i  pisał "wierszyka", żeby wygrać 5 zł w parówkach Indykpol  emotka
0 0

jan-no

Cytuj wiadomość#6759933 środa, 20 styczeń 2021, 19:16:53
rufus napisał(a):

superloser napisał(a):

rufus napisał(a):

superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

harnas napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

harnas napisał(a):

Jesteś tą panią z sekretariatu, czy wspomnianym prezesem, że mówisz, że nie zmienią wyników? Brałem udział już w nie jednym konkursie, gdzie Fundator=Organizator i po wytknięciu błędów usuwali prace niezgodne z regulaminem. W końcu marka ma się dobrze kojarzyć, a niesmak w takich wypadkach pozostaje, więc wg. mnie warto walczyć, jak się ugra - może autko pojedzie do kogoś, kto uczciwiej podszedł do zadania, jeśli nie - nic nie tracicie. W ogóle wydaje mi się, że laureatem jest osoba z forum ... emotka

Próbuj szczęścia emotka  Ja nie widzę złamania zasad regulaminu. Jestem przekonana, że odpowiedzią będzie to, że brali pod uwagę kreatywność, pomysłowość i oryginalność, a to właśnie pani Agnieszka wykazała się tymi cechami tworząc filmik. Wyszła poza szablonowe myślenie. Zaryzykowała i ma. 

nie kupowałem opon, udziału nie brałem, więc w czym mam próbować?
Piszę, że na miejscu osób, które kupiły opony Nokian ze względu na konkurs dwa razy bym się nie zastanawiał i pisał reklamacje, bo takie cwaniactwo należy tępić emotka  Następnym razem może Ty będziesz na drugim miejscu, bo co druga osoba z forum zacznie w formularzach na odpowiedź pisaną wysyłać linki do zdjęć "bombelków" i filmiki emotka peace!

Też nie brałam udziału, ale skoro pisało w regulaminie, że ma to być wypowiedź, to dlaczego wygrał film. Znając kreatywność niektórych to nie pierwszy raz, że co innego powinno być, a co innego  wygrywa.

Nie bylo napisane, ze zadanie to ma byc "wypowiedz"  emotka Regulamin okreslil wykonanie zadania jako "odpowiedz"  emotka  bez podania formy  emotka

Nie brałem udziału w tym konkursie i nie wiem jak wyglądał formularzu zgłoszeniowy, ale jeśli w nim nie było opcji załączenia pliku z pracą konkursową, to dodawanie jej w formie linku a co więcej nagradzanie jest strasznie naciągane.. 
Regulamin nic nie mówił O FORMIE ODPOWIEDZI i jeśli było to pole tekstowe to w domyśle jest to odpowiedź pisemna.
Gdybym brał udział to bym sie mocno wkurzył. 

Naciagane to sa foty na kubki Delma, haslo "pozyczone" i wycenione na 10tys zeta w Goralki, setki zdjec gdzie tylko produkty sa doklejane.

Interpretacja zadania zostala wykonana regulaminowo; orginalnie, pomyslowo i kreatywnie  emotka
Domyslnie ludzie tez powinni grac wylacznie na swoje teksty i swoje zdjecia.

Tu nawet regulamin nie okreslal ilosci znakow w odpowiedzi, wiec moze samochod chcieli dac za KREATYWNOSC a nie za wierszyk /haslo, ktore pewnie by bylok"przepisem" jak to w Spolem z majonezem emotka

Zadanie Konkursowe obejmuje odpowiedź na pytanie: Jak wyobrażasz sobie najlepszą zimową podróż z oponami Nokian Tyres?2. Wykonanie Zadania Konkursowego przez każdego Uczestnika zostanie ocenione przez komisję wyłonioną spośród przedstawicieli Organizatora (dalej: „Komisja”). Członkowie Komisji wybiorą laureatów Konkursu (dalej „Laureat” lub „LaureatKonkursu”), biorąc pod uwagę następujące kryteria przy ocenie Zadań Konkursowych wykonanych przez Uczestników: (i) kreatywność, (ii) oryginalność, (iii) pomysłowość. 

Wszystko zależy od punktu widzenia i tyle.

0 0

yonex

Cytuj wiadomość#6759939 środa, 20 styczeń 2021, 19:41:31
Jeśli zwycięska praca nie narusza regulaminu i nie jest plagiatem nie ma żadnej prawnej możliwości podważenia takiego rozstrzygnięcia.
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6759948 środa, 20 styczeń 2021, 20:05:22
mariannaorzech napisał(a):

Ja znalazłam w internecie konkurs BabyGO na darmowe wakacje: https://logicznezagadki.pl/konkurs-baby-go/ Mało uczestników a bardzo dużo nagród emotka

To GRAJ!!! Jesteś pierwszy dzień na forum, łap wiatr w żagle!!! No i zgłaszaj konkursy we właściwych wątkach. emotka

berenika2005

Cytuj wiadomość#6759979 środa, 20 styczeń 2021, 22:49:39
emotka  czytam, czytam i jestem w szoku, tyle lat tu jestem, ale mało czytałam inne wątki poza mdw. Nie miałam pojęcia o tych laurkach, tekturach itp. Naprawde nie wiedziałam, że ludzie robią takie rzeczy, patelnia z kartonu na 2 metry najlepsza  emotka  mega mnie rozbawiliście  emotka
0 0

rozczochrana-bobrzyca

Cytuj wiadomość#6760009 czwartek, 21 styczeń 2021, 09:11:26
Nie mogę wysłać swojej odpowiedzi do Vegety, mam mniej niż 200 znaków a  i tak mam to na czerwono. Ktoś wie dlaczego?
0 0

slomkab

Cytuj wiadomość#6760080 czwartek, 21 styczeń 2021, 14:01:05
Czy z Wawel ITM otrzymujecie powiadomienie wysłania zgłoszenia na pocztę na wp.pl
0 0

paula3010

Cytuj wiadomość#6760091 czwartek, 21 styczeń 2021, 14:23:43
Loteria Haribo - pisze że zakupu trzeba dokonać w Sklepie Promocyjnym. Ale ja w regulaminie nie widzę jakie to sklepy . Tylko ciągle, że zakup produktu Haribo w Sklepie Promocyjnym. Ktoś coś ? 

https://podarujzradoscia.pl/
0 0