Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

iwona0103

Cytuj wiadomość#6760092 czwartek, 21 styczeń 2021, 14:26:23
paula3010 napisał(a):

Loteria Haribo - pisze że zakupu trzeba dokonać w Sklepie Promocyjnym. Ale ja w regulaminie nie widzę jakie to sklepy . Tylko ciągle, że zakup produktu Haribo w Sklepie Promocyjnym. Ktoś coś ? 

https://podarujzradoscia.pl/

"Konkurs Organizowany jest wyłącznie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, w dowolnych sklepach zlokalizowanych na terenie całej Polski, które prowadzą sprzedaż detaliczną produktów spożywczych („Sklepy konkursowe”)"

magdalena_g

Cytuj wiadomość#6760093 czwartek, 21 styczeń 2021, 14:27:12
paula3010 napisał(a):

Loteria Haribo - pisze że zakupu trzeba dokonać w Sklepie Promocyjnym. Ale ja w regulaminie nie widzę jakie to sklepy . Tylko ciągle, że zakup produktu Haribo w Sklepie Promocyjnym. Ktoś coś ? 

Po pierwsze to nie loteria tylko konkurs a po drugie pisze w regulaminie, że Sklep Promocyjny to wszystkie sklepy, które prowadzą sprzedaż Haribo emotka

mia

Cytuj wiadomość#6760098 czwartek, 21 styczeń 2021, 14:44:22
paula3010 napisał(a):

Czasem warto czytać komentarze pod konkursem... emotka

paula3010

Cytuj wiadomość#6760104 czwartek, 21 styczeń 2021, 15:31:21
mia napisał(a):

paula3010 napisał(a):

O jakie komentarze pod konkursem chodzi ?
To dziękuję za odpowiedź. I wybaczcie, że nie ogarnełam emotka

mia 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6760108 czwartek, 21 styczeń 2021, 15:39:05
paula3010 napisał(a):

mia napisał(a):

paula3010 napisał(a):

gdy czytasz na tej stronie info o konkursie, to jest zakładka "komentarze" - i tam z reguły znajdziesz dużo cennych informacji - dzięki Szanownym Koleżankom!  emotka  hmm, i niekiedy Kolegom emotka  
edit: i to najczęściej najważniejsze informacje, których często nie ma w opisie konkursu...
0 0

paula3010

Cytuj wiadomość#6760109 czwartek, 21 styczeń 2021, 15:41:35
magdalena-chili napisał(a):

paula3010 napisał(a):

mia napisał(a):

paula3010 napisał(a):

gdy czytasz na tej stronie info o konkursie, to jest zakładka "komentarze" - i tam z reguły znajdziesz dużo cennych informacji - dzięki Szanownym Koleżankom!  emotka  hmm, i niekiedy Kolegom emotka  
edit: i to najczęściej najważniejsze informacje, których często nie ma w opisie konkursu...

To dzięki, nie zwróciłam na to uwagi, że coś takiego wgl jest  emotka

0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6760154 czwartek, 21 styczeń 2021, 17:21:55
już rozumiem dlaczego  tak mało wpisów mamy w mdw
szkoda się chwalić  emotka
0 0

pini

Cytuj wiadomość#6760156 czwartek, 21 styczeń 2021, 17:27:33
agakaz2 napisał(a):

No cóż, tak o niej napisałaś, że I ja miałam ochotę do Ciebie napisać... mogę? emotka

ejulek59

Cytuj wiadomość#6760158 czwartek, 21 styczeń 2021, 17:31:05
agakaz2 napisał(a):

Czym się dziwić? Jeśli dziękujesz komuś za wskazówki sama insynuujesz, że jest jakaś metoda. Niektórzy chcą poznać tą tajemną metodę. Nie gram o
piniatę, bo nie potrzebuję ale bez sensu jest takie "drażnienie",
trzeba było pochwalić się wygraną a podziękować na pw!

agakaz2

Cytuj wiadomość#6760159 czwartek, 21 styczeń 2021, 17:35:46
ejulek59 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Czym się dziwić? Jeśli dziękujesz komuś za wskazówki sama insynuujesz, że jest jakaś metoda. Niektórzy chcą poznać tą tajemną metodę. Nie gram o
piniatę, bo nie potrzebuję ale bez sensu jest takie "drażnienie",
trzeba było pochwalić się wygraną a podziękować na pw!

Ale wskazówki nie dostałam na pw tu na forum pełno osób pisało po prostu czytam między wierszami
0 0

trampek,

Cytuj wiadomość#6760164 czwartek, 21 styczeń 2021, 17:56:12
Podpowie ktoś jak wugar pibiate próbowałam kilka razy i nic ️ piszecie eymownake czy coś onego chciałam wygrać 1 na urodziny 

FBmagdalena17

Cytuj wiadomość#6760166 czwartek, 21 styczeń 2021, 18:03:10
agusiac87 napisał(a):

Czy Underground odpisal komukolwiek w temacie konkursu MK Cafe Selgros?
Nie działał im formularz, więc odesłałam dane mailem, ale brak jakiejkolwiek odpowiedzi.
Ktoś coś wie? Komuś już wysłali nagrode?

Nie dostałam nagrody, nie odpisali mi też. Dane wysłałam na meila emotka
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6760167 czwartek, 21 styczeń 2021, 18:07:30
@trampek, napisał(a):

Podpowie ktoś jak wugar pibiate próbowałam kilka razy i nic ️ piszecie eymownake czy coś onego chciałam wygrać 1 na urodziny 

emotka To jest tekst roku. You made my day! emotka
A w wolnej chwili możesz przetłumaczyć.  Albo wysłać do Smolara na konkurs (gra słów na bank jest). emotka

rozczochrana-bobrzyca

Cytuj wiadomość#6760173 czwartek, 21 styczeń 2021, 18:40:49
Piniaty to są teraz jak Heńki 2.0- mityczne i trudne do zdobycia emotka  

kermit

Cytuj wiadomość#6760177 czwartek, 21 styczeń 2021, 18:48:47
@trampek, napisał(a):

Ja podpowiem. Z moich obserwacji wynika, że biorą pod uwagę wyłącznie zgłoszenia napisane w języku polskim.

szejknaftowy

Cytuj wiadomość#6760179 czwartek, 21 styczeń 2021, 18:55:37
kermit napisał(a):

@trampek, napisał(a):

Ja podpowiem. Z moich obserwacji wynika, że biorą pod uwagę wyłącznie zgłoszenia napisane w języku polskim.

Poryczałam się ze śmiechu  emotka  D

smocyca

Cytuj wiadomość#6760191 czwartek, 21 styczeń 2021, 19:43:04
@trampek, napisał(a):

Tekst do działu : Popraw sobie humor
MEGA!!!!!! Ryczę ze śmiechu emotka emotka emotka

fiona25

Cytuj wiadomość#6760194 czwartek, 21 styczeń 2021, 19:49:58
smocyca napisał(a):

@trampek, napisał(a):

A ja myślę,ze pisząc w tym stylu w niektórych konkursach główna pewna  emotka  Taka refleksja spowodowana dyskusją na temat wyników niektórych konkursów... emotka

Kiciunia21

Cytuj wiadomość#6760195 czwartek, 21 styczeń 2021, 19:50:43
Boże kochany...
Pomyślałam, że ,,wugar pibiate" to łacińska nazwa zwierzęcia, np. osła emotka  Albo powiedzenie typu: ,,jak krowie na rowie"...
Ale ktoś chciał zabłysnąć wiedzą i ładniej ubrać to w słowa  emotka

smocyca

Cytuj wiadomość#6760200 czwartek, 21 styczeń 2021, 19:59:05
fiona25 napisał(a):

smocyca napisał(a):

A ja myślę,ze pisząc w tym stylu w niektórych konkursach główna pewna  emotka  Taka refleksja spowodowana dyskusją na temat wyników niektórych konkursów... emotka

Coś jest na rzeczy, bo i uwagę tekst przyciągnął, i przeczytałam kilka razy, i dyskusja rozgorzała, i nagle większość się ożywiła emotka
No i @trampek, żeby było jasne nie krytykuję, po prostu rozwaliłaś system; a "pibiaty" też nie umiem wygrać..
0 0