Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

agusiac87

Cytuj wiadomość#6760211 czwartek, 21 styczeń 2021, 21:06:01
FBmagdalena17 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Czy Underground odpisal komukolwiek w temacie konkursu MK Cafe Selgros?
Nie działał im formularz, więc odesłałam dane mailem, ale brak jakiejkolwiek odpowiedzi.
Ktoś coś wie? Komuś już wysłali nagrode?

Nie dostałam nagrody, nie odpisali mi też. Dane wysłałam na meila emotka

do jutrzejszego dnia wg regulaminu mają czas na wysyłkę, napisałam im wczoraj maila, że dane zostały wysłane mailem i kiedy można się spodziewać weryfikacji i czy wysyłka nagród nastąpi w terminie, ale brak odpowiedzi.

Czy ktoś ma nr tel do UG  bo na ich stronie w zakładce kontakt  nie ma numeru tel, bardzo proszę o wiadomość na PW jeśli ktoś ma do UG nr telefonu
0 0

patyk

Cytuj wiadomość#6760212 czwartek, 21 styczeń 2021, 21:15:09
agusiac87 napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Czy Underground odpisal komukolwiek w temacie konkursu MK Cafe Selgros?
Nie działał im formularz, więc odesłałam dane mailem, ale brak jakiejkolwiek odpowiedzi.
Ktoś coś wie? Komuś już wysłali nagrode?

Nie dostałam nagrody, nie odpisali mi też. Dane wysłałam na meila emotka

do jutrzejszego dnia wg regulaminu mają czas na wysyłkę, napisałam im wczoraj maila, że dane zostały wysłane mailem i kiedy można się spodziewać weryfikacji i czy wysyłka nagród nastąpi w terminie, ale brak odpowiedzi.

Czy ktoś ma nr tel do UG  bo na ich stronie w zakładce kontakt  nie ma numeru tel, bardzo proszę o wiadomość na PW jeśli ktoś ma do UG nr telefonu

Ja wysłałam normalnie dane przez formularz i też nie ma odpowiedzi jeszcze o weryfikacji. A wiem że formularz przeszedł do nich, bo od razu była zwrotka potwierdzająca wprowadzenie danych. 
Nie zdziwię się jak np jutro zapuka kurier z nagrodą bez wcześniejszego info. Już tak bywało. 
0 0

annnoniii

Cytuj wiadomość#6760226 czwartek, 21 styczeń 2021, 22:04:09
Dobry wieczór czy ktoś podpowie,jak wygrać piniate?  Będę wdzięczny za wskazówki,rady:) pozdrawiam.
0 0

xpac

Cytuj wiadomość#6760231 czwartek, 21 styczeń 2021, 22:11:46
annnoniii napisał(a):

Dobry wieczór czy ktoś podpowie,jak wygrać piniate?  Będę wdzięczny za wskazówki,rady:) pozdrawiam.

Hej hej, tam jest losowanie, codziennie pisałem kompletne bzdury, 2-3 słowa i dzisiaj wpadło, także nie patrz na jakość tylko na ilość 

asantesana

Cytuj wiadomość#6760232 czwartek, 21 styczeń 2021, 22:15:25
@trampek, napisał(a):

Podpowie ktoś jak wugar pibiate próbowałam kilka razy i nic ️ piszecie eymownake czy coś onego chciałam wygrać 1 na urodziny 

Ja piszę coś onego, ale jeszcze nie wygrałam, więc nie podpowiem emotka

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6760233 czwartek, 21 styczeń 2021, 22:35:17
Niepierwsza to literówka i nie ostatnia. Możecie przestać jechać po Trampku? Robi się nieprzyjemnie.

FBilona

Cytuj wiadomość#6760243 piątek, 22 styczeń 2021, 00:00:33
kermit napisał(a):

@trampek, napisał(a):

Podpowie ktoś jak wugar pibiate próbowałam kilka razy i nic ️ piszecie eymownake czy coś onego chciałam wygrać 1 na urodziny 

Ja podpowiem. Z moich obserwacji wynika, że biorą pod uwagę wyłącznie zgłoszenia napisane w języku polskim.

Podpowiadam, dwie wygrane rymami

anialistopad

Cytuj wiadomość#6760245 piątek, 22 styczeń 2021, 00:07:36
W Haribo jest jakieś podziękowanie czy email? Po wysłaniu wraca mi do formularza
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6760247 piątek, 22 styczeń 2021, 01:05:16
anialistopad napisał(a):

W Haribo jest jakieś podziękowanie czy email? Po wysłaniu wraca mi do formularza

U mnie nic się nie pojawiło, ani na stronie, ani mail. Może ktoś jeszcze się wypowie i potwierdzi.
0 0

mapro27

Cytuj wiadomość#6760249 piątek, 22 styczeń 2021, 05:47:17
Nie wiem jak Wy wygrywacie te piniety ? Ja juz wysłałam 4 zgłoszenia i naprawdę sie starałam, więc nie rozumiem, co tam trzeba napisać, żeby dotarło i żyby się udało
0 0

patyk

Cytuj wiadomość#6760251 piątek, 22 styczeń 2021, 06:54:48
misiamarysia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

U mnie nic się nie pojawiło, ani na stronie, ani mail. Może ktoś jeszcze się wypowie i potwierdzi.

Właśnie wysłałam. Nie było ani komunikatu na stronie ani maila. 
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6760253 piątek, 22 styczeń 2021, 07:05:17
patyk napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

ja wczoraj na maila dostałam "Dziękujemy za udział w konkursie.

Twoje zgłoszenie zostało poprawnie zapisane.

W przypadku wygranej skontaktujemy się z Tobą.

Pamiętaj o konieczności zachowania dowodu zakupu
w celu weryfikacji."

0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6760254 piątek, 22 styczeń 2021, 07:13:04
mapro27 napisał(a):

Nie wiem jak Wy wygrywacie te piniety ? Ja juz wysłałam 4 zgłoszenia i naprawdę sie starałam, więc nie rozumiem, co tam trzeba napisać, żeby dotarło i żyby się udało

Wystarczy czytać forum, żeby wiedzieć, ze to jest losowanie. Poza tym co to są 4 zgłoszenia w dzisiejszych czasach?

margobb

Cytuj wiadomość#6760255 piątek, 22 styczeń 2021, 07:25:33
Wygralam ,4x pod rząd, piniatę. Każdy tekst był przemyślany i dopracowany. Także nie ma złotego środka. :) Trochę losują, trochę wybierają. Wysyłałam jedno zgłoszenie dziennie. 

Wspomnę, że przed wygraną, razem z forumową koleżanką, wysyłałyśmy różne zgłoszenia, w końcu  udało się wstrzelić w gust komisji i dalej poszło. 

Wysyłajcie dużo, może Was wylosują albo postarajcie się stworzyć "coś innego".

jokan

Cytuj wiadomość#6760257 piątek, 22 styczeń 2021, 08:30:16
nanajka81 napisał(a):

patyk napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

ja wczoraj na maila dostałam "Dziękujemy za udział w konkursie

w celu weryfikacji."

a w jakiej domenie mail?
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6760260 piątek, 22 styczeń 2021, 08:40:34
jokan napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

(...)

w celu weryfikacji."

a w jakiej domenie mail?

do mnie na o2 przyszedł mail potwierdzający, wieczorem
jokan 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6760262 piątek, 22 styczeń 2021, 08:56:07
magdalena-chili napisał(a):

jokan napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

(...)

w celu weryfikacji."

a w jakiej domenie mail?

do mnie na o2 przyszedł mail potwierdzający, wieczorem

mi Gmail (konkurs@podarujzradoscia.pl)
jokan 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6760297 piątek, 22 styczeń 2021, 11:21:05
Orientuje się ktoś może do kiedy ważne są te kody z Glade na świąteczne swetry? Co to za nagroda, gdy nie ma praktycznie z żadnego modelu mojego rozmiaru?  emotka
I czy możecie mi powiedzieć, czy te rozmiary są normalne, czy zaniżone/zawyżone?
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6760299 piątek, 22 styczeń 2021, 11:25:46
asantesana napisał(a):

Orientuje się ktoś może do kiedy ważne są te kody z Glade na świąteczne swetry? Co to za nagroda, gdy nie ma praktycznie z żadnego modelu mojego rozmiaru?  emotka
I czy możecie mi powiedzieć, czy te rozmiary są normalne, czy zaniżone/zawyżone?

chyba jakoś do września? my od razu jak dostaliśmy kod kupiliśmy za niego podkoszulki bo jeszcze rozmiary były jako takie. Aczkolwiek jakość Fruitowska, 50 zł za koszulkę to duża przesada, 140 za sweter - też.
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6760300 piątek, 22 styczeń 2021, 11:33:58
nanajka81 napisał(a):

asantesana napisał(a):

chyba jakoś do września? my od razu jak dostaliśmy kod kupiliśmy za niego podkoszulki bo jeszcze rozmiary były jako takie. Aczkolwiek jakość Fruitowska, 50 zł za koszulkę to duża przesada, 140 za sweter - też.

Ja wygrałam w ostatnim etapie, kod doszedł grubo po świętach, rozmiarów już wtedy nie było z tego co chciałam, więc taka nagroda, że niech to chudy Mojżesz...