Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

sylwika76

Cytuj wiadomość#6762070 sobota, 30 styczeń 2021, 19:38:57
dzięki wielkie emotka
0 0

fineessa

Cytuj wiadomość#6762078 sobota, 30 styczeń 2021, 21:04:25
Działa komuś Wawel Itm na kompie? U mnie na smartfonie działa a na kompie nie chce się załadować
0 0

aniolka2310

Cytuj wiadomość#6762081 sobota, 30 styczeń 2021, 21:17:17
kalinea napisał(a):

Działa komuś Wawel Itm na kompie? U mnie na smartfonie działa a na kompie nie chce się załadować

Działa również na komputerze.
0 0

fineessa

Cytuj wiadomość#6762083 sobota, 30 styczeń 2021, 21:20:26
aniolka2310 napisał(a):

kalinea napisał(a):

Działa również na komputerze.

To w takim razie u mnie jakaś wada bo się nie ładuje
0 0

ananaska

Cytuj wiadomość#6762084 sobota, 30 styczeń 2021, 21:22:33
Cześć, czy dobrze zinterpretowałem regulamin Kinder Pingwi, że tylko ja mogę być na zdjęciu?
0 0

banka-manka

Cytuj wiadomość#6762085 sobota, 30 styczeń 2021, 21:27:18
Czy ktoś ma problem z dodaniem zgłoszenia na Kinder piniata? Przy wyślij kręci się kółko przez chwilę, a potem dalej zostaje wypełniony formularz. Czy to przeszło?
Tak samo ma na kompie, jak i na telefonie. Zgłoszenie próbuje wysłać pierwszy raz i nie wiem co jest normą.
0 0

iwona0103

Cytuj wiadomość#6762086 sobota, 30 styczeń 2021, 21:34:25
banka-manka napisał(a):

Czy ktoś ma problem z dodaniem zgłoszenia na Kinder piniata? Przy wyślij kręci się kółko przez chwilę, a potem dalej zostaje wypełniony formularz. Czy to przeszło?
Tak samo ma na kompie, jak i na telefonie. Zgłoszenie próbuje wysłać pierwszy raz i nie wiem co jest normą.

Spróbuj zmniejszyć rozmiar paragonu albo skrócić tekst o kilka znaków emotka

halliday

Cytuj wiadomość#6762087 sobota, 30 styczeń 2021, 21:34:30
banka-manka napisał(a):

ktoś miał podobny i chyba to była wina zdjęcia, trzeba zmniejszyć jakość.

banka-manka

Cytuj wiadomość#6762088 sobota, 30 styczeń 2021, 21:39:50
iwona0103 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Spróbuj zmniejszyć rozmiar paragonu albo skrócić tekst o kilka znaków emotka

Dziękuje. 
Znaków ledwo ponad 200. 
Paragon ma już tylko 0,3 Mb.
Inna przeglądarka, ten sam problem.  
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6762092 sobota, 30 styczeń 2021, 21:50:42
Kurde siostra kupiła mi w netto syoss na konkurs i m opis farba mix 115 ml 12,99 ,schauma to szampon chłop 250 ml . Grać takim czy nie)?
0 0

law

Cytuj wiadomość#6762105 sobota, 30 styczeń 2021, 22:53:10
ananaska napisał(a):

Cześć, czy dobrze zinterpretowałem regulamin Kinder Pingwi, że tylko ja mogę być na zdjęciu?

Tak pisze w regulaminie ale ktoś tu wcześniej pisał,że na zdjęciu był mąż z córką i wygrali nagrodę II stopnia .
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6762106 sobota, 30 styczeń 2021, 23:03:34
law napisał(a):

ananaska napisał(a):

Tak pisze w regulaminie ale ktoś tu wcześniej pisał,że na zdjęciu był mąż z córką i wygrali nagrodę II stopnia .

Agencja odpisała komuś na maila, że najbliższa rodzina czyli mąż/żona i dzieci to wg nich nie są osoby trzecie i takie mogą być na zdjęciu. Na facebooku pochwaliły się osoby, które wygrały zdjęciami z całą rodziną a także tylko zdjęciami samych dzieci. 
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6762108 sobota, 30 styczeń 2021, 23:22:31
anialistopad napisał(a):

Kurde siostra kupiła mi w netto syoss na konkurs i m opis farba mix 115 ml 12,99 ,schauma to szampon chłop 250 ml . Grać takim czy nie)?

Graj, niech sobie weryfikują w konkretnym sklepie... Ja wysyłam z takimi opisami i ewentualnie /w raze "W"/ dołączam fotkę paragonu na tle zakupionego produktu i po żadne pieczątki nie mam zamiaru chodzić... Poza tym to głupota, gdyż nie każdy sklep/niestety/ posiada pieczątkę lub nie chce jej udostępnić, a adnotację mogę sobie zrobić sama...  emotka

ananaska

Cytuj wiadomość#6762113 niedziela, 31 styczeń 2021, 07:46:49
law napisał(a):

ananaska napisał(a):

Kurcze, bo dla mnie to absurd, że jest zadanie " pokaż rodzinną zimową zabawę", a rodzina nie może być na zdjęciu...

I właśnie rozkminiam jak podejść do tematu...
0 0

ananaska

Cytuj wiadomość#6762114 niedziela, 31 styczeń 2021, 07:53:45
domika napisał(a):

law napisał(a):

ananaska napisał(a):

Agencja odpisała komuś na maila, że najbliższa rodzina czyli mąż/żona i dzieci to wg nich nie są osoby trzecie i takie mogą być na zdjęciu. Na facebooku pochwaliły się osoby, które wygrały zdjęciami z całą rodziną a także tylko zdjęciami samych dzieci. 

Dobrze wiedzieć emotka Ale nasuwa mi się pytanie, czy jak mieszkam jeszcze z mamą i babci, to są one traktowane jako "najbliższą rodzina" czy już nie?
0 0

ananaska

Cytuj wiadomość#6762115 niedziela, 31 styczeń 2021, 09:04:45
ananaska napisał(a):

domika napisał(a):

law napisał(a):

ananaska napisał(a):

Dobrze wiedzieć emotka Ale nasuwa mi się pytanie, czy jak mieszkam jeszcze z mamą i babci, to są one traktowane jako "najbliższą rodzina" czy już nie?

Dostałam właśnie wiadomość z oficjalnego konta Kinder na Facebooku, że na zdjęciu może być tylko uczestnik konkursu...
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6762117 niedziela, 31 styczeń 2021, 09:26:51
baananaska napisał(a):

ananaska napisał(a):

domika napisał(a):

law napisał(a):

ananaska napisał(a):

Dostałam właśnie wiadomość z oficjalnego konta Kinder na Facebooku, że na zdjęciu może być tylko uczestnik konkursu...

bardzo śmieszne to teraz anulują te wygrane z rodziną?
0 0

law

Cytuj wiadomość#6762120 niedziela, 31 styczeń 2021, 10:27:14

A zamiescili wygrane prace?

Nie , nikt nie zamieszczał tylko pisali to pod postami konkursowymi . Może to ściema , chyba , że jakaś wygrana osoba z forum potwierdzi ? 
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6762123 niedziela, 31 styczeń 2021, 10:53:27
law napisał(a):

A zamiescili wygrane prace?

Nie , nikt nie zamieszczał tylko pisali to pod postami konkursowymi . Może to ściema , chyba , że jakaś wygrana osoba z forum potwierdzi ? 

Wiele osób się chwaliło na FB samymi zdjęciami albo pomysłami na zdjęcie i na większości była cała rodzina. Ktoś też wkleił maila, którego dostał, że rodzina może być na zdjęciu a osoby trzecie oni traktują jako przypadkowe osoby, które mogły znaleźć się w kadrze.
0 0

ananaska

Cytuj wiadomość#6762128 niedziela, 31 styczeń 2021, 11:29:20
To moja odpowiedź z oficjalnego konta na FB.

0 0