Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6768468 niedziela, 7 marzec 2021, 21:09:07
melancholia napisał(a):

samuraj napisał(a):

Tego jeszcze nie grali emotka
kup dowolne produkty Aviko za minimum 10 złotych i wygraj czekoladowego zajączka emotka

emotka

Chyba większym żartem jest to, że sporo osób zadeklarowało swój udział. Ja choć czasem kupuję te produkty, to nigdy nie wezmę w tym udziału i z marką chyba też się pożegnam. Bo dla mnie taki konkurs, to jak dostać w twarz od sponsora i organizatora. Wydać sporo pieniędzy na ich produkty, pisać im tekst reklamowy, potem bawić się w oświadczenia, czekanie na kuriera... a to wszystko dla kawałka czekolady... A i jeszcze trzeba wygrać ten kawałek czekolady. Po prostu kpina z konsumentów. 

Zwłaszcza, że na Boże Narodzenie do klubowiczów rozesłali w prezencie ładne czekoladki, ot tak, bez paragonu, bez konkursu, po prostu. Jako miły gest. Ten zając to prawdziwe wielkanocne jaja.

anaesth

Cytuj wiadomość#6768472 niedziela, 7 marzec 2021, 21:29:54
melancholia napisał(a):

samuraj napisał(a):

Tego jeszcze nie grali emotka
kup dowolne produkty Aviko za minimum 10 złotych i wygraj czekoladowego zajączka emotka

emotka

Chyba większym żartem jest to, że sporo osób zadeklarowało swój udział. Ja choć czasem kupuję te produkty, to nigdy nie wezmę w tym udziału i z marką chyba też się pożegnam. Bo dla mnie taki konkurs, to jak dostać w twarz od sponsora i organizatora. Wydać sporo pieniędzy na ich produkty, pisać im tekst reklamowy, potem bawić się w oświadczenia, czekanie na kuriera... a to wszystko dla kawałka czekolady... A i jeszcze trzeba wygrać ten kawałek czekolady. Po prostu kpina z konsumentów. 

Zaraz ktoś mnie zlinczuje, ale i tak się wypowiem emotka Obserwując konkurs z piniatami doszłam do wniosku, że niektórzy mają chorobliwe parcie na słodycze (i faszerowanie nimi swoich dzieci). Tak więc najpierw fryteczki z E450, E500, E415, dekstryną, maltodekstryną (Aviko Super Crunch - tak, wiem, klasyczne mają dobry skład emotka ), potem cukier, olej palmowy i emulgator z zająca (tu akurat Lindt) i miażdżyca gotowa emotka

osman121

Cytuj wiadomość#6768480 niedziela, 7 marzec 2021, 22:01:44
Czy w konkursie Burna, można zgłosić kilka zgłoszeń na te same dane ? 
W regulaminie jest napisane: "Jeden dowód zakupu przypada wyłącznie na jednego Uczestnika, zaś na
podstawie jednego dowodu zakupu (tego samego dowodu zakupu) można uzyskać
prawo do nie więcej niż jednej Nagrody"
Dopiero zaczynam i nie bardzo rozumiem.
0 0

eee2021

Cytuj wiadomość#6768484 niedziela, 7 marzec 2021, 22:07:18
kerocna napisał(a):

inska napisał(a):

edzia21 napisał(a):

eslo napisał(a):

Witam chodzi o konkurs Colgate Lidl
Jaki jest prefiks? Bo w regulaminie nie widzę jak ma SMS przykładowy wyglądać 
oraz na paragonie z Lidla który numer podać ten u góry po prawej (jak większość paragonów ma) czy ten lidlowy z dołu

z góry dziękuje za pomoc 

ten z góry po prawej stronie
Punkt 7c regulaminu zawiera zasady dotyczące sms`a.

może ktoś rozwiązał ten problem, nr paragonu z kasy samoobsługowej z lidla zawiera "/" czy to też wysyłać czy same cyfry?

Wysłać wszystko tak jak widnieje na paragonie. emotka

tylko czy to nie jest nr wydruku tylko ? gdyby wyblakł człowiek dostanie kopie z całkiem innym numerem- dokładnie tym co jest pod "suma". ktoś wie w końcu co tam trzeba wpisać? emotka
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6768485 niedziela, 7 marzec 2021, 22:10:19
osman121 napisał(a):

Czy w konkursie Burna, można zgłosić kilka zgłoszeń na te same dane ? 
W regulaminie jest napisane: "Jeden dowód zakupu przypada wyłącznie na jednego Uczestnika, zaś na
podstawie jednego dowodu zakupu (tego samego dowodu zakupu) można uzyskać
prawo do nie więcej niż jednej Nagrody"
Dopiero zaczynam i nie bardzo rozumiem.

Masz też taki zapis:
Jeden Uczestnik może uzyskać prawo do nie więcej niż jednej Nagrody Dnia, nie więcej niż jednej Nagrody Tygodnia i nie więcej niż jednej Nagrody Głównej, na podstawie jednego lub różnych zgłoszeń nadesłanych w poszczególnych etapach konkursu opisanych w § 1 punkt 5, z uwzględnieniem zastrzeżenia określonego w §1 ust. 1.1. Regulaminu.

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6768486 niedziela, 7 marzec 2021, 22:12:25
eee2021 napisał(a):

kerocna napisał(a):

inska napisał(a):

edzia21 napisał(a):

eslo napisał(a):

oraz na paragonie z Lidla który numer podać ten u góry po prawej (jak większość paragonów ma) czy ten lidlowy z dołu

z góry dziękuje za pomoc 

może ktoś rozwiązał ten problem, nr paragonu z kasy samoobsługowej z lidla zawiera "/" czy to też wysyłać czy same cyfry?

tylko czy to nie jest nr wydruku tylko ? gdyby wyblakł człowiek dostanie kopie z całkiem innym numerem- dokładnie tym co jest pod "suma". ktoś wie w końcu co tam trzeba wpisać? emotka

Kopie czy paragony zastępcze nie są zazwyczaj przyjmowane przez agencje, więc niech Cię o to głowa nie boli emotka  Jak boisz się, że wyblaknie to zrób sobie zdjęcie już teraz (o ile nie trzeba odsyłać paragonu pocztą to będziesz miał z głowy). Podobno też trzymanie paragonów w lodówce zapobiega ich blaknięciu, ale z lidlowymi paragonami chyba nie ma tego problemu.
0 0

samuraj

Cytuj wiadomość#6768488 niedziela, 7 marzec 2021, 22:12:39
Nie chcę nikogo tutaj z forumowiczów urazić ale my sami się przyczyniamy do takich właśnie loterii czy konkursów emotka Gramy o misie, piątaki itp.i dostajemy w zamian coraz biedniejsze nagrody.

eee2021

Cytuj wiadomość#6768491 niedziela, 7 marzec 2021, 22:16:19
zielonaszpilka napisał(a):

eee2021 napisał(a):

kerocna napisał(a):

inska napisał(a):

edzia21 napisał(a):

eslo napisał(a):

z góry dziękuje za pomoc 

Kopie czy paragony zastępcze nie są zazwyczaj przyjmowane przez agencje, więc niech Cię o to głowa nie boli emotka  Jak boisz się, że wyblaknie to zrób sobie zdjęcie już teraz (o ile nie trzeba odsyłać paragonu pocztą to będziesz miał z głowy). Podobno też trzymanie paragonów w lodówce zapobiega ich blaknięciu, ale z lidlowymi paragonami chyba nie ma tego problemu.

ostatnio po 2 miesiącach mi wyblakł Lidlowski emotka
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6768493 niedziela, 7 marzec 2021, 22:19:29
eee2021 napisał(a):

Ten konkurs będzie rozwiązany najpóźniej do 07.04. Nie trzymaj paragonu na słońcu, tylko gdzieś go schowaj i wytrzyma. Albo jak wyżej. Zrób zdjęcie już teraz. Kopii w tym konkursie i tak Ci nie przyjmą,
0 0

antylopia

Cytuj wiadomość#6768498 niedziela, 7 marzec 2021, 22:33:07
fiona25 napisał(a):

antylopia napisał(a):

29renata napisał(a):

antylopia napisał(a):

czy w haribo przychodziło do Was potwierdzenie zgloszenia? u mnia ani maila ani żadnego komunikatu na stronie:/

Tak, dostałam maila: "Dziękujemy za udział w konkursie.
Twoje zgłoszenie zostało poprawnie zapisane.

W przypadku wygranej skontaktujemy się z Tobą.

Pamiętaj o konieczności zachowania dowodu zakupu
w celu weryfikacji."

dziękuję poczekam jeszcze trochę na maila i zgłoszę jeszcze raz jeśli nie przyjdzie

Już to przerabialiśmy, nie ma maila-zgłoszenie nie dotarło , przeloguj sie albo zmień przeglądarkę i puść to samo zgłoszenie jeszcze raz - konsultowałam to z agencją i takie info mi przekazali 

wielkie dzięki za odp
0 0

bonawentura23

Cytuj wiadomość#6768523 poniedziałek, 8 marzec 2021, 08:45:02
Wiem, że konkurs nie cieszy się się dużą popularnością, ale może jednak ktoś próbował wgrać paragony na Sielski Kurczak?

Od wczoraj pojawia mi się biała strona po wysłaniu dowodu zakupu...
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6768525 poniedziałek, 8 marzec 2021, 08:50:03
antylopia napisał(a):

fiona25 napisał(a):

antylopia napisał(a):

29renata napisał(a):

antylopia napisał(a):

czy w haribo przychodziło do Was potwierdzenie zgloszenia? u mnia ani maila ani żadnego komunikatu na stronie:/

Tak, dostałam maila: "Dziękujemy za udział w konkursie.
Twoje zgłoszenie zostało poprawnie zapisane.

W przypadku wygranej skontaktujemy się z Tobą.

Pamiętaj o konieczności zachowania dowodu zakupu
w celu weryfikacji."

dziękuję poczekam jeszcze trochę na maila i zgłoszę jeszcze raz jeśli nie przyjdzie

Już to przerabialiśmy, nie ma maila-zgłoszenie nie dotarło , przeloguj sie albo zmień przeglądarkę i puść to samo zgłoszenie jeszcze raz - konsultowałam to z agencją i takie info mi przekazali 

wielkie dzięki za odp

Nie ma za co, miałam dokładnie to samo z pierwszym zgloszeniem - nie było potwierdzenia a nie byłam pewna,czy to nie jakiś błąd u mnie i potem się okaze,że zgłoszenie nie ważne bo zdublowane.Upewniłam sie w agencji - zgłoszenia nie mieli , kazali puszczac do skutku , dopiero za 4 razem się udało  emotka
0 0

rencia163

Cytuj wiadomość#6768536 poniedziałek, 8 marzec 2021, 09:15:43
Mam pytanie do osób które wygrały w konkursie e.wedel Intermarche. Czy odsyłając dane i zdjęcie paragonu dostaliście jakieś informacje o poprawnej weryfikacji? Oraz czy po dodaniu pliku z paragonem wyswietlało się wam to zdjęcie? Bo mi właśnie nie, i martwię się czy formularz wysłał się poprawnie.
0 0

ola120

Cytuj wiadomość#6768543 poniedziałek, 8 marzec 2021, 09:24:09
A ja mam pytanie- co za wygrane w jakiejś apce DC? Co to za konkurs?
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6768547 poniedziałek, 8 marzec 2021, 09:27:36
ola120 napisał(a):

A ja mam pytanie- co za wygrane w jakiejś apce DC? Co to za konkurs?

Delikatesy Centrum
0 0

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6768561 poniedziałek, 8 marzec 2021, 10:18:31
Gdzieś coś się szykuje ? Jakaś akcja z blenderami z Amica czy coś ? 
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6768564 poniedziałek, 8 marzec 2021, 10:25:05
agniehaha89 napisał(a):

oj chyba te czasy nie wrócą.... emotka
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6768566 poniedziałek, 8 marzec 2021, 10:27:14
jokan napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

oj chyba te czasy nie wrócą.... emotka

Strasznie ubogo w konkursy w tym roku na Dzień Kobiet ..
jokan 0

fineessa

Cytuj wiadomość#6768587 poniedziałek, 8 marzec 2021, 11:55:53
eee2021 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

eee2021 napisał(a):

kerocna napisał(a):

inska napisał(a):

edzia21 napisał(a):

eslo napisał(a):

z góry dziękuje za pomoc 

Schowaj do lodówki to nie wyblaknie 

anialistopad

Cytuj wiadomość#6768616 poniedziałek, 8 marzec 2021, 13:15:18
Ta Ipla z lays działa też na seriale np. nowy sezon przyjaciółki?
0 0