Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

tkostek30

Cytuj wiadomość#6776852 środa, 21 kwiecień 2021, 19:08:54
loteria ale pitny to jakaś porażka. Trafiłem iPhone ale żadna informacja nie przyszła. Po kontakcie z agencją okazało się że to pomyłka systemu. Porażka...Chyba pójdzie laurka do Danone...
0 0

nataliii

Cytuj wiadomość#6776854 środa, 21 kwiecień 2021, 19:09:40
banka-manka napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Konkurs Vanish - czy ktoś też ma problem z wysłaniem zgłoszenia? Po naciśnięciu 'zgłaszam się'  nie dzieje się nic. Formularz dalej wypełniony, żadnego ładowania czy podziękowania. Czy tak ma być?
Próbowałam na kompie i telefonie, to samo. 

Ponawiam pytanie! 
Jak u Was zgłaszanie się do konkursu?

Ja wysyłałam wczoraj koło 12 i był komunikat o poprawnie wysłanym zgłoszeniu. I dziś dostałam emaila ze jest w bazie. Może spróbuj na innym urządzeniu.

banka-manka

Cytuj wiadomość#6776855 środa, 21 kwiecień 2021, 19:12:52
nataliii napisał(a):

banka-manka napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Konkurs Vanish - czy ktoś też ma problem z wysłaniem zgłoszenia? Po naciśnięciu 'zgłaszam się'  nie dzieje się nic. Formularz dalej wypełniony, żadnego ładowania czy podziękowania. Czy tak ma być?

Ponawiam pytanie! 

Ja wysyłałam wczoraj koło 12 i był komunikat o poprawnie wysłanym zgłoszeniu. I dziś dostałam emaila ze jest w bazie. Może spróbuj na innym urządzeniu.

Dziękuje za odzew.
Próbowałam na dwóch komputerach i telefonie. Kombinowałam z rozszerzeniem zdjęcia paragonu. Zmianą rozmiaru itp. 
I nic.
Będę kombinować, bo teraz wiem że to problem z mojej strony. 

nataliii

Cytuj wiadomość#6776865 środa, 21 kwiecień 2021, 20:31:40
banka-manka napisał(a):

nataliii napisał(a):

banka-manka napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Ponawiam pytanie! 

Dziękuje za odzew.
Próbowałam na dwóch komputerach i telefonie. Kombinowałam z rozszerzeniem zdjęcia paragonu. Zmianą rozmiaru itp. 
I nic.
Będę kombinować, bo teraz wiem że to problem z mojej strony. 

Ciężko powiedziec czy po Twojej. Bo Twój wpis był już po moim zgłoszeniu emotka  wiec coś może jednak jest u nich i mi się udało w ostatniej chwili 

anaesth

Cytuj wiadomość#6776873 środa, 21 kwiecień 2021, 21:41:28
banka-manka napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Ponawiam pytanie! 

A bardzo Ci zależy na wysłaniu zgłoszenia akurat dzisiaj? Bo jeśli nie jesteś pewna czy poszło, to zawsze możesz poczekać na maila od nich - w ciągu 3 dni wysyłają potwierdzenie otrzymania zgłoszenia emotka Niemniej jednak powinno wyskoczyć podziękowanie/potwierdzenie na stronie.

banka-manka

Cytuj wiadomość#6776875 środa, 21 kwiecień 2021, 21:52:45
anaesth napisał(a):

banka-manka napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Ponawiam pytanie! 

A bardzo Ci zależy na wysłaniu zgłoszenia akurat dzisiaj? Bo jeśli nie jesteś pewna czy poszło, to zawsze możesz poczekać na maila od nich - w ciągu 3 dni wysyłają potwierdzenie otrzymania zgłoszenia emotka Niemniej jednak powinno wyskoczyć podziękowanie/potwierdzenie na stronie.

Nie zależy emotka  
Probuje od wczoraj. I w ogóle guzik ,zgłaszam się’ jakby nie był u mnie w ogóle aktywny. Nie ma też żadnego błędu, że któreś z pół jest źle wypełnione. 
Może to wina próby zgłoszenia filmiku. 
Przed chwilą znalazłam takie pretensje u kogoś na IG. I chyba też jest problem z wysłaniem filmu (nie do końca rozumiem co ta Pani pisze). 

0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6776892 środa, 21 kwiecień 2021, 23:37:06
Jestem wk2*@#*wiona
właśnie się zorientowałam, ze paragony z TESCO mają datę dzień przed rozpoczęciem konkursu - godzina 23.38 - kiedy w ogóle TESCO jest zamknięte. Zmarnowana kasa, zmarnowane zgłoszenia.
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6776893 środa, 21 kwiecień 2021, 23:39:35
prosiaczek napisał(a):

Jestem wk2*@#*wiona
właśnie się zorientowałam, ze paragony z TESCO mają datę dzień przed rozpoczęciem konkursu - godzina 23.38 - kiedy w ogóle TESCO jest zamknięte. Zmarnowana kasa, zmarnowane zgłoszenia.

Potwierdzam, coś mają nie tak, przynajmniej mój, bo wysyłałam  zgłoszenie w dniu zakupu i byłam zdumiona, że zakup według paragonu był dzień wcześniej i o zupełnie innej godzinie.
0 0

madllen

Cytuj wiadomość#6776894 środa, 21 kwiecień 2021, 23:51:11
prosiaczek napisał(a):

Jestem wk2*@#*wiona

Były o tym wpisy na forum. Nie ty jedna masz taką sytuacje. 
Jeśli masz gotowe zgłoszenia to spróbowałabym je teraz  zgłosić z datą faktyczną zakupu a potem napisać do organizatora maila z opisem sytuacji.  Może uwzględnią, może nie ale jednak szkoda, żeby przepadło jak masz odpowiedź przygotowaną.
ps. może płaciłaś kartą to byś miała dodatkowe potwierdzenie 
rare85 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6776897 czwartek, 22 kwiecień 2021, 00:12:44
madllen napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Jestem wk2*@#*wiona

Były o tym wpisy na forum. Nie ty jedna masz taką sytuacje. 
Jeśli masz gotowe zgłoszenia to spróbowałabym je teraz  zgłosić z datą faktyczną zakupu a potem napisać do organizatora maila z opisem sytuacji.  Może uwzględnią, może nie ale jednak szkoda, żeby przepadło jak masz odpowiedź przygotowaną.
ps. może płaciłaś kartą to byś miała dodatkowe potwierdzenie 

Wiesz co, nie wchodziła data z dia przed, ale masz rację, mogę spróbowac napisać z potwierdzeniem z karty, tylko... to Karlsbad, to nie sądze emotka  
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6776950 czwartek, 22 kwiecień 2021, 12:23:14
w jakim sklepie są promocyjne bułeczki mleczne z kodem? emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6776957 czwartek, 22 kwiecień 2021, 12:46:59
Z itm bony też już poszły?bo z kawą mam sms
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6776974 czwartek, 22 kwiecień 2021, 13:27:35
Czy udało się komuś z Was ustalić listę sklepów z winami z Faktorii Win (zakup Prosecco), bo na mojego maila z zapytaniem organizatorzy nie odpowiedzieli. W regulaminie piszą o załączniku z wykazem sklepów, ale go brak, więc nie wiem, czy każdy sklep w kraju z tym regalikiem Faktoria Win bierze udział. Dajcie znać, z góry dziękuję:)
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6776978 czwartek, 22 kwiecień 2021, 13:37:03
misiamarysia napisał(a):

Czy udało się komuś z Was ustalić listę sklepów z winami z Faktorii Win (zakup Prosecco), bo na mojego maila z zapytaniem organizatorzy nie odpowiedzieli. W regulaminie piszą o załączniku z wykazem sklepów, ale go brak, więc nie wiem, czy każdy sklep w kraju z tym regalikiem Faktoria Win bierze udział. Dajcie znać, z góry dziękuję:)

Ostatnio zlokalizowałam sklep tutaj emotka

https://faktoriawin.pl/gdzie-jestesmy/

mariolakal

Cytuj wiadomość#6776980 czwartek, 22 kwiecień 2021, 13:39:38
Czy z loterii jacobs wysyłają jakieś potwierdzenie otrzymania formularza laureata lub weryfikują ? Koleżanka-mugolka zadała mi takie pytanie...
0 0

kerocna

Cytuj wiadomość#6776981 czwartek, 22 kwiecień 2021, 13:43:42
mariolakal napisał(a):

Czy z loterii jacobs wysyłają jakieś potwierdzenie otrzymania formularza laureata lub weryfikują ? Koleżanka-mugolka zadała mi takie pytanie...

Nic nie wysyłają, wysyłają przelew na konto bez żadnej informacji. emotka

rare85

Cytuj wiadomość#6776992 czwartek, 22 kwiecień 2021, 13:58:33
Nie dopytałam Pani z Jacobs emotka , może ktoś wie za jaki dzień wygrane były dziś informowane? 
0 0

leniuszka

Cytuj wiadomość#6777010 czwartek, 22 kwiecień 2021, 14:51:57
Faktoria win udostępniła na fb zwycięskie toasty, gdyby ktoś był ciekaw
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6777020 czwartek, 22 kwiecień 2021, 15:14:03
superloser napisał(a):

stamp2 napisał(a):

w jakim sklepie są promocyjne bułeczki mleczne z kodem? emotka

W C4 byly

ta naklejka jest na zewnatrz? w moim c4 nie ma emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6777024 czwartek, 22 kwiecień 2021, 15:31:06
MAM PYTANIE - WOLICIE KONKURSY Z BRAMKAMI CZASOWYMI, CZY TAKIE, GDZIE SĄ LOSOWANIA?
Poproszę o odpowiedzi i dlaczego takie, a nie inne rozwiązanie??

Mnie wkurzają konkursy na bramki, szczególnie, jeśli jest tylko jedna nagroda dziennie.