Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

ziolko

Cytuj wiadomość#6777034 czwartek, 22 kwiecień 2021, 15:42:48
@maverick - fakt, loteria emotka  
Słowa konkurs użyłam jako ogólnie stosowanego pojęcia. 

@superloser - bo ja wiem, czy mniejsza konkurencja w losowaniu? 
Chyba, ze zgłaszasz setki paragonów  emotka
Ale tak czy siak, w jednej i drugiej opcji i tak przy tej ilości zgłoszeń masz większą szansę emotka  

anaesth

Cytuj wiadomość#6777038 czwartek, 22 kwiecień 2021, 15:48:03
ziolko napisał(a):

MAM PYTANIE - WOLICIE KONKURSY Z BRAMKAMI CZASOWYMI, CZY TAKIE, GDZIE SĄ LOSOWANIA?
Poproszę o odpowiedzi i dlaczego takie, a nie inne rozwiązanie??

Mnie wkurzają konkursy na bramki, szczególnie, jeśli jest tylko jedna nagroda dziennie. 

Te z 1 bramką na tydzień są gorsze emotka
A tak serio: sama nie wiem. Kiedyś wygrałam nagrodę o wartości 9000zł w losowaniu, 1 smsem. To mi dało kopa motywacji. Niestety od tamtego czasu wpadała sama drobnica, a ostatni raz w loterii wygrałam ROK TEMU... Porażka na całej linii. Mam wrażenie, że jednak częściej trafiam w bramki emotka
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6777039 czwartek, 22 kwiecień 2021, 15:50:26
ziolko napisał(a):

maverick - fakt, loteria emotka  
Słowa konkurs użyłam jako ogólnie stosowanego pojęcia. 

superloser - bo ja wiem, czy mniejsza konkurencja w losowaniu? 
Chyba, ze zgłaszasz setki paragonów  emotka
Ale tak czy siak, w jednej i drugiej opcji i tak przy tej ilości zgłoszeń masz większą szansę emotka  

uważam że w bramkach pracownik który wbijał czas który wygrywa może wynieść ten terminarz i przekazać znajomym, dlatego wole losowanie albo bramki które są widoczne dla każdego i wygrywam ten który będzie pierwszy o podanej godzinie.

ziolko

Cytuj wiadomość#6777041 czwartek, 22 kwiecień 2021, 15:52:59
superloser dla mnie drukowanie paragonów po wygraniu czy coś, to czarna magia. Nie wiem, o czym piszesz (w sensie dokładnym, bo ogólnie coś mi obiło o uszy, ale nigdy nie zgłębiałam tematu).
0 0

maverick

Cytuj wiadomość#6777042 czwartek, 22 kwiecień 2021, 15:54:50
ziolko napisał(a):

MAM PYTANIE - WOLICIE KONKURSY Z BRAMKAMI CZASOWYMI, CZY TAKIE, GDZIE SĄ LOSOWANIA?

Mnie wkurzają konkursy na bramki, szczególnie, jeśli jest tylko jedna nagroda dziennie. 

A żeby to zobrazować, to osobiście wolę zagrać w Jacobs niż w Oreo - zakup porównywalny cenowo, ilość nagród dziennych zbliżona - suma taka sama (główną pomijam) i jakoś do mnie przemawia np to, że z Jacobsa CODZIENNIE się ktoś chwali po losowaniach i po telefonie od miłej Pani, a z Oreo jakoś zdjęć instant win nie widuje... emotka
p.s. grałem tu i tu, nigdzie nie wygrałem emotka

ivanotta

Cytuj wiadomość#6777048 czwartek, 22 kwiecień 2021, 16:06:34
superloser napisał(a):

superloser dla mnie drukowanie paragonów po wygraniu czy coś, to czarna magia. Nie wiem, o czym piszesz (w sensie dokładnym, bo ogólnie coś mi obiło o uszy, ale nigdy nie zgłębiałam tematu).

Ostatio w Tesco ludzie mieli paragony z datami z poprzednich dni. Poslizg jakies 12 godzin.
Masz swoj sklepik to sobie mozesz ustawic zegar o 10-15 minut wczesniej, od rzeczywistego.
Zagrasz o 16ej i wygrywasz... to sobie kupujesz produkt konkursowy, a na paragonie masz 15:50 emotka  Regulaminowy zakup "przed" zgloszeniem  emotka
Nie wygrasz, to nie wydajesz kasy na przegrane zgloszenia  emotka
Pochodz sobie po malych sklepikach i lookaj na godziny na paragonach, czy zawsze Ci sie zgodza z telefonem emotka  

W losowaniu sklepiki zglosza tylko te paragony, ktore klient zostawi emotka

Człowiek uczy się całe życie  emotka
ziolko 0

olunka

Cytuj wiadomość#6777051 czwartek, 22 kwiecień 2021, 16:12:05
superloser napisał(a):

Ostatio w Tesco ludzie mieli paragony z datami z poprzednich dni. Poslizg jakies 12 godzin.
Masz swoj sklepik to sobie mozesz ustawic zegar o 10-15 minut wczesniej, od rzeczywistego.
Zagrasz o 16ej i wygrywasz... to sobie kupujesz produkt konkursowy, a na paragonie masz 15:50 emotka  Regulaminowy zakup "przed" zgloszeniem  emotka
Pochodz sobie po malych sklepikach i lookaj na godziny na paragonach, czy zawsze Ci sie zgodza z telefonem emotka  

a co w sytuacji jak ostatnio w loterii Haribo, że najpierw były bramki ,a potem samochód losowali? co wtedy taki sklepikarz zrobi?
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6777055 czwartek, 22 kwiecień 2021, 16:16:36
olunka napisał(a):

superloser napisał(a):

a co w sytuacji jak ostatnio w loterii Haribo, że najpierw były bramki ,a potem samochód losowali? co wtedy taki sklepikarz zrobi?

Po pierwsze musi być wylosowany do tego samochodu, poza tym ryzyko kombinatorstwa- nachapie kilka dziennych, ale głównej nie dostanie, jeśli nie wylosowano któregoś ze zgłoszeń, które wygrały już dzienną.
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6777056 czwartek, 22 kwiecień 2021, 16:16:59
superloser napisał(a):

olunka napisał(a):

superloser napisał(a):

W Haribo sie ladowalo paragon w zgloszeniu emotka  wiesz, bo odjechalas  emotka
Sklepiki nie graja o glowne tylko o natychmiastowe  emotka

a fakt emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6777074 czwartek, 22 kwiecień 2021, 17:18:01
Tyle lat w konkursach, a zielona, jak szczypiorek na wiosnę...  emotka emotka emotka

sasaaabp

Cytuj wiadomość#6777079 czwartek, 22 kwiecień 2021, 18:05:41
Czy ktoś wygrał 100 zł z ostatniego etapu Monini ?? Bo na forum widzę tylko wpisy o zestawie produktów 
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6777080 czwartek, 22 kwiecień 2021, 18:11:54
ziolko napisał(a):

Jesli juz koniecznie bramki, to takie, gdzie przez cala dobe mozna cos trafic. Te z godzin 8-20 mnie wkurzaja, bo jest czlowiek w pracy do 15-17, nim wroci do domu, ogarnie siebie i dzieci, to sie robi dwudziesta pierwsza i paragony czekaja na nastepny dzien. Ile ja tak paragonow nazglaszalam z marca w kwietniu  emotka  a tak czlowiek idzie spac o tej polnocy, na dobranoc trafi stowke czy cos i juz lepsze sny  emotka
Tez wole loterie. Ewentualnie niech zmienia tresc z Niestety, tym razem nie wygrales, na Dzien dobry, sloneczko swieci, kup nastepny paragon do kolekcji. Albo cos. Na widok kolejnego Niestety nie tym razem dzwiga sie cisnienie  emotka
I serdeczna prosba o losowania dodatkowe z takich, co to ktos sobie probowal o ktorej bramki moga byc, ucelowal, ale paragonu nie odeslal, no bo go nie mial. Mocno smuci mnie zapis, ze nieodebrane przechodza na rzecz organizatora. Nie to, ze nie zycze organizatorowi, niech ma, i niech za to lepiej pilnuje swoich serwerow ( emotka ), ale ile jest takich delikwentow, co strzelaja bez paragonu i potem przepada tyyle nagrod  emotka
Aha no i bramki nie takie, co co dwie godziny o pelnej rownej godzinie sie pojawia nazwisko zwyciezcy, niewazne, ze godzin 12 i nagrod 6 na ten niby czas, ostatnia nagroda o osiemnastej, a ponoc bramki do dwudziestej trwaja codziennie  emotka
ziolko 0

kerocna

Cytuj wiadomość#6777082 czwartek, 22 kwiecień 2021, 18:29:05
superloser napisał(a):

A co jeśli w losowaniu nagród głównych ci drukarze trafią zgłoszeniem nie zwcięskim i nie mają paragonu?
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6777087 czwartek, 22 kwiecień 2021, 18:51:13
sasaaabp napisał(a):

Czy ktoś wygrał 100 zł z ostatniego etapu Monini ?? Bo na forum widzę tylko wpisy o zestawie produktów 

Tak, 100 też były
0 0

FBewa36

Cytuj wiadomość#6777089 czwartek, 22 kwiecień 2021, 19:06:24
Czy auchan leys Pepsi można kupić same laysy za tą kwote? Czy trzeba pomieszać produkty
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6777093 czwartek, 22 kwiecień 2021, 19:18:40
FBewa36 napisał(a):

Czy auchan leys Pepsi można kupić same laysy za tą kwote? Czy trzeba pomieszać produkty

Moim zdaniem można same laysy. Jak chcą i lays i Pepsi to piszą o tym wyraźnie. Tu jest zakup produktów promocyjnych za min. 12 zł i tyle. 
0 0

kalina590

Cytuj wiadomość#6777094 czwartek, 22 kwiecień 2021, 19:19:01
FBewa36 napisał(a):

Mogą być same Laysy. 
0 0

holala

Cytuj wiadomość#6777096 czwartek, 22 kwiecień 2021, 19:21:50
czesc!

dawno mnie tu nie bylo, szukalam przez lupe - ale bez rezultatu. czy jest watek poswiecony loterii narodowego spisu powszechnego?
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6777097 czwartek, 22 kwiecień 2021, 19:29:47
Pokaze ktos jak wyglada promocyjne opakowanie dan cake?
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6777099 czwartek, 22 kwiecień 2021, 19:44:39
holala napisał(a):

czesc!

dawno mnie tu nie bylo, szukalam przez lupe - ale bez rezultatu. czy jest watek poswiecony loterii narodowego spisu powszechnego?

nie ma
0 0