Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6777100 czwartek, 22 kwiecień 2021, 19:46:32
superloser napisał(a):

kerocna napisał(a):

superloser napisał(a):

superloser dla mnie drukowanie paragonów po wygraniu czy coś, to czarna magia. Nie wiem, o czym piszesz (w sensie dokładnym, bo ogólnie coś mi obiło o uszy, ale nigdy nie zgłębiałam tematu).

Ostatio w Tesco ludzie mieli paragony z datami z poprzednich dni. Poslizg jakies 12 godzin.
Masz swoj sklepik to sobie mozesz ustawic zegar o 10-15 minut wczesniej, od rzeczywistego.
Zagrasz o 16ej i wygrywasz... to sobie kupujesz produkt konkursowy, a na paragonie masz 15:50 emotka  Regulaminowy zakup "przed" zgloszeniem  emotka
Nie wygrasz, to nie wydajesz kasy na przegrane zgloszenia  emotka
Pochodz sobie po malych sklepikach i lookaj na godziny na paragonach, czy zawsze Ci sie zgodza z telefonem emotka  

W losowaniu sklepiki zglosza tylko te paragony, ktore klient zostawi emotka

A co jeśli w losowaniu nagród głównych ci drukarze trafią zgłoszeniem nie zwcięskim i nie mają paragonu?

Rezerwa dostaje albo Organizator  emotka

Im natychmiastowe wystarcza  emotka  Delicje tysiaki dawaly, Prince Polo tez mial "konkretne" wartosci nagrod ... Przy zerowych stratach inwestycyjnych, nagrody z bramkek sa chyba spelnieniem marzen emotka

OK. A sprzedaż i paragon w takim sklepiku to tez konieczność opłacenia podatkuza sprzedany towar, czy nie?. Jak ci drukarze radzą sobie z podatkiem? Przeciez jak nastukają 100 paragonów to muszą to jakoś rozliczyć z us? 
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6777103 czwartek, 22 kwiecień 2021, 19:53:32
magdalena-chili napisał(a):

OK. A sprzedaż i paragon w takim sklepiku to tez konieczność opłacenia podatkuza sprzedany towar, czy nie?. Jak ci drukarze radzą sobie z podatkiem? Przeciez jak nastukają 100 paragonów to muszą to jakoś rozliczyć z us? 

Oni drukują ten paragon dopiero po wygranej - zerkają, jaki będzie następny numer paragonu, zgłaszają go w formularzu bramkowym i jeśli wygra, to sobie drukują paragon o tymże numerze "sprzed pięciu minut".

Mnie najbardziej odpowiadają loterie tradycyjne, gdzie zgłasza się paragon, a losowanie jest dzień później albo nawet na końcu loterii. I tak zwykle posyłam tylko jedno zgłoszenie, dla zasady emotka

bubba

Cytuj wiadomość#6777109 czwartek, 22 kwiecień 2021, 20:07:07

Siedzisz na kasie... 20 klientow na godzine, czasem mniej albo wiecej...
99% paragonow zostaje na ladzie
Masz ostatni wbity paragon 123456
To zglaszasz 123457
Wygrasz - kupujesz ciastka, batonika albo husteczki z WYGRANYM NUMEREM
Nie wygrasz to nastepny klient kupuje cos, a numer znika z kasy  emotka
Mozesz sobie kupic kilka bulek po 50 groszy... zapalki, bo tanie... I przeskakuje 10-20 numerow, jak nie ma klientow  emotka
Paragon drukujesz tylko z wygranym wczesniej zgloszeniem  emotka

A potem trafiasz główną (samochód albo 100 tyś) i z żalu ci się ryczeć chce...
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6777111 czwartek, 22 kwiecień 2021, 20:12:53
Ile zgłoszeń w taki sposób ktoś pracujący w sklepie jest w stanie puścić?  emotka
Najpierw trzeba pomyśleć o mailach/numerach telefonów. W loteriach prawie zawsze chcą wszystkie zgłoszone paragony, więc roboty z tym trochę jest. W niektórych jeszcze podaje się imię i nazwisko  - tu taka metoda więc odpada  emotka
Szybciej i bezpieczniej po pracy przeglądnąć pozostawione w koszu paragony i wybrać sobie te, co się przydają. 
Ale nie tacy gracze w loteriach rządzą.
Jak ktoś ma firmę i organizuje spotkania/konferencje,100 wafelków to tyle co nic, a nie trzeba brać faktury na firmę. Są tacy, co zauważyli, że im kupowanie ciastek czy kawy na pojedyncze paragony dużo bardziej się opłaca jak jakieś późniejsze odliczanie. 
Są też tacy, którzy inwestują tysiące, a odsprzedają potem produkty w sieci. 
Loterie dziś to algorytmy, prawnicy i cała niewidoczna dla nas otoczka. Niektórzy się dziwią, że jeszcze nie wygrali, a są proszeni o odesłanie paragonu przed losowaniem. To znaczy, że program coś wyłapał nie tak  emotka
0 0

FBewa36

Cytuj wiadomość#6777116 czwartek, 22 kwiecień 2021, 20:28:00
Hortex auchan, ile tam znaków w smsie można puścić, ma ktoś regulamin?
0 0

vivi

Cytuj wiadomość#6777117 czwartek, 22 kwiecień 2021, 20:35:36
FBewa36 napisał(a):

Wprzypadku wysłania SMS-a zgłoszeniowego zawierającego więcej niż 160 znaków, opłata
operatora będzie naliczona za każdego SMS-a, zgodnie z taryfą operatora, a zgłoszenie
konkursowe zostanie potraktowane jako jedno. 
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6777121 czwartek, 22 kwiecień 2021, 20:56:28
vivi napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

Wprzypadku wysłania SMS-a zgłoszeniowego zawierającego więcej niż 160 znaków, opłata
operatora będzie naliczona za każdego SMS-a, zgodnie z taryfą operatora, a zgłoszenie
konkursowe zostanie potraktowane jako jedno. 

Ja to rozumiem że można więcej niż 160 znaków emotka

sks900

Cytuj wiadomość#6777153 czwartek, 22 kwiecień 2021, 22:57:49
Ponad miesiąc od losowania, a na stronie loterii Milka nie ma zwycięzcy głównej nagrody. Rezerwę zweryfikowali. 

https://www.loteriamilka.pl/after
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6777158 czwartek, 22 kwiecień 2021, 23:21:14
Superloser: Kto lubi loterie, gra a nie odpuszcza. To jak nałóg dla wielu.
Niestety, na 300 nagród chętnych czasem 100 000, czasem pół miliona, a bywa i więcej. To żadna tajemnica. Te dane są przez wiele firm publikowane. (Piwniczanka, kody pod zakrętką, prawie 1 000 000 zgłoszeń. Dobrych nagród było kilkanaście, jedno auto.)
Dużo nagród jest niewydawanych w loteriach. Błędy w zgłoszeniach, puste zgłoszenia (tzw. testowanie opłacalności) czy nieodebrane telefony (wyłączony starter) to norma. Tak ludzie grali i grają.
Kombinowanie z kasami? Biznes nieopłacalny. Podrabianie paragonów? Czasem jakiś amator.
Inni zgłaszają po 100 wafelków... na dzień  emotka
Kupili, mają prawo. Grają uczciwie. Nieważne, czy zje rodzina, czy klienci. 
Lubię kody w opakowaniach, ale dobrze wiem, że tam, gdzie zaczyna się walka od 1000, tam są mocni gracze. Dla takich jak ja zostają stówki - modne ostatnio aż 10 ich na dzień  emotka

kumulacja

Cytuj wiadomość#6777159 czwartek, 22 kwiecień 2021, 23:29:01
Powinien być wątek: Zawsze cieszę się ... 
Zawsze cieszę się, że nie biorę udziału w loteriach oraz w bramkach.
Spokojniej śpię, mniej wydaję, skupiam się na pisaniu i nie mam kosztownych marzeń. 

onka37

Cytuj wiadomość#6777178 piątek, 23 kwiecień 2021, 09:32:50
ziolko napisał(a):

MAM PYTANIE - WOLICIE KONKURSY Z BRAMKAMI CZASOWYMI, CZY TAKIE, GDZIE SĄ LOSOWANIA?
Poproszę o odpowiedzi i dlaczego takie, a nie inne rozwiązanie??

Mnie wkurzają konkursy na bramki, szczególnie, jeśli jest tylko jedna nagroda dziennie. 

mnie w zadnym takim sie nie udało nie mam knifu żadnego
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6777179 piątek, 23 kwiecień 2021, 09:42:01
onka37 napisał(a):

ziolko napisał(a):

MAM PYTANIE - WOLICIE KONKURSY Z BRAMKAMI CZASOWYMI, CZY TAKIE, GDZIE SĄ LOSOWANIA?

Mnie wkurzają konkursy na bramki, szczególnie, jeśli jest tylko jedna nagroda dziennie. 

w bramkach rzadko bo rzadko ale mi się udaje a w losowaniach to w ogóle. Jedno gorsze od drugiego - nie wiem co wybrać?

Gość dominikolx

Cytuj wiadomość#6777197 piątek, 23 kwiecień 2021, 10:22:02
nanajka81 napisał(a):

onka37 napisał(a):

ziolko napisał(a):

w bramkach rzadko bo rzadko ale mi się udaje a w losowaniach to w ogóle. Jedno gorsze od drugiego - nie wiem co wybrać?

Ja mam tak samo emotka
0 0

aniachudoba

Cytuj wiadomość#6777226 piątek, 23 kwiecień 2021, 11:39:08
dominikolx napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

onka37 napisał(a):

ziolko napisał(a):

Ja mam tak samo emotka

Tylko losowania. W bramkach to może ze dwa razy w życiu wygrałam. W losowaniach czasem coś wpadło.

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6777231 piątek, 23 kwiecień 2021, 11:48:11
sks900 napisał(a):

Ponad miesiąc od losowania, a na stronie loterii Milka nie ma zwycięzcy głównej nagrody. Rezerwę zweryfikowali. 

Poprzednio chcieli w Milce wszystkie paragony więc jeśli zwycięzcy brakowało choć jednego to nagroda zostanie do dyspozycji organizatora. Fundatorzy nagród powinni od razu zastrzegać u organizatora, że mają wybierać zwycięzce do upadłego- no ale kto by się tym przejmował. Organizatorzy szczęśliwi, że tyle nagród im zostaje, szczególnie tych wartościowych  emotka

assal

Cytuj wiadomość#6777239 piątek, 23 kwiecień 2021, 12:14:39
Koniczynka123: Nie da się losować bez końca. Loterie mają swoje przepisy i ustalane wcześniej terminy - o każde dodatkowe losowanie są formalności, zgody itp. Nagród niewydanych (pozostających u sponsora, bo to on się rozlicza z organizatorem) często zostaje nawet 30%. 
Jeżeli w regulaminie jest podane, że laureaci zostaną przykładowo poinformowani do końca kwietnia, a w tym terminie nikogo nie znajdą, to co? Musieliby wybierać w maju. Co z osobą, która już nie ma paragonu, bo regulaminowo mieć go już wcale mieć nie musi? Z końcem kwietnia loteria miała być zamknięta, a tu telefon, że jednak jest rezerwą numer... jakiś tam emotka
Takich problemów więcej. Do tego trzeba pamiętać, że do pewnych zadań bierze się osoby na zlecenie, więc dziś agencje najczęściej wybierają laureata i maksymalnie dwie rezerwy. Koniec. 

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6777248 piątek, 23 kwiecień 2021, 12:35:48
Sądziłam się dłuuugo z organizatorem o główną nagrodę więc znam wszystkie triki i szczegóły. Organizator niestety NIE ROZLICZA SIĘ z nagród po promocji emotka , dostaje on pule pieniędzy, w kosztorysie wymienia jaką kwotę i na co przeznacza, fundator się zgadza (lub nie) i przelewa kasę. Po promocji fundatorzy niestety umyli ręce, a kasę wydali naprawdę dużą, nie wydane 3 główne nagrody i wiele wartych tysiąc złotych emotka
  Poza tym organizator nie musi też dawać 14 dni na odesłanie paragonu lecz 3 dni. W dodatku skoro organizator  kasę może przelać po pół roku od zakończenia konkursu(na koncie rosną wtedy odsetki, choć nie tak duże jak kiedyś) to mogą też dzwonić i przez pół roku.

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6777249 piątek, 23 kwiecień 2021, 12:37:18
superloser napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

superloser napisał(a):

sks900 napisał(a):

Poprzednio chcieli w Milce wszystkie paragony więc jeśli zwycięzcy brakowało choć jednego to nagroda zostanie do dyspozycji organizatora. Fundatorzy nagród powinni od razu zastrzegać u organizatora, że mają wybierać zwycięzce do upadłego- no ale kto by się tym przejmował. Organizatorzy szczęśliwi, że tyle nagród im zostaje, szczególnie tych wartościowych  emotka

Czas to kasa emotka
Moze piwinni losowac glowna tylko z grajacych jednym paragonem, bo mniej problemow z paragonami  emotka Jak nie wydadza tej glownej, to bedzie kasa na kolejna loterie  emotka

Wszyscy organizatorzy dobrze wiedzą, że tym zapisem nagrody z 90%  konkursów u nich zostają. Regulaminy pisane są przecież pod dobro organizatora a nie klienta  emotka

Kasa ZOSTAJE u Sponsora a nie w Agencji  emotka
Agencje musza sie co do grosza, kubka i skarpetki wyliczyc z nagrod  emotka
Ze zapis " pozostaja do dyspozycji Organizatora" jest mylny, to oczywiste... Ale ani wlasciciel czy pracownik odpowiedzialny za promo, nie odjedzie sobie rowerem Hortex czy Tymbark z oszoma emotka

Mój organizator odjechał sobie Maserati za niewydane nagrody więc nie pisz bzdur jak nie znasz faktów!

assal

Cytuj wiadomość#6777253 piątek, 23 kwiecień 2021, 12:47:33
Koniczynka123: Bywało, że nagrody miały być, a w ogóle ich nie było. O kilku rodzinnych "biznesach" też było głośno emotka
Rynek dziś a kilka lat temu to dwa różne światy. 
Firmy się niejednego na swoich błędach nauczyły emotka
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6777259 piątek, 23 kwiecień 2021, 12:57:09
superloser napisał(a):

superloser napisał(a):

Sądziłam się dłuuugo z organizatorem o główną nagrodę więc znam wszystkie triki i szczegóły. Organizator niestety NIE ROZLICZA SIĘ z
nagród po promocji emotka , dostaje on pule pieniędzy, w kosztorysie wymienia jaką kwotę i na co
przeznacza, fundator się zgadza (lub nie) i przelewa kasę. Po promocji
fundatorzy niestety umyli ręce, a kasę wydali na prawdę dużą, nie wydane
3 główne nagrody i wiele wartych tysiąc złotych emotka
  Poza tym organizator nie musi też dawać 14 dni na odesłanie paragonu
lecz 3 dni. W dodatku skoro organizator  kasę może przelać po pół roku
od zakończenia konkursu(na koncie rosną wtedy odsetki, choć nie tak duże
jak kiedyś) to mogą też dzwonić i przez pół roku.

To jakies dziado$%%kie te agencje jak taki maja koncept pozyskania kasy dla siebie  emotka
Jak ktos u nich gra, to musi sie liczyc z przegrana i brakiem nagrody  emotka

Śmieszna jesteś superloser . Agencja o której piszę istnieje na rynku już drugą dekadę, wciąż ma zlecenia od największych firm... Szkoda że wciąż wypowiadasz się w tematach, o których często nie masz żadnego pojęcia

Smiesze to pisac o agencji, ktora podobno okrada zleceniodawcow z kasy i nie "promowac" jej nazwy  emotka

Czytaj ze zrozumieniem, napisałam ci powyżej że zleceniodawcy przed sądem stwierdzili, że mają gdzieś co organizator zrobił. Oni zapłacili, klientów pozyskali - sprawę wygrałam więc głupie komentarze zostaw naiwnym!