Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6777249 piątek, 23 kwiecień 2021, 12:37:18
superloser napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

superloser napisał(a):

sks900 napisał(a):

Ponad miesiąc od losowania, a na stronie loterii Milka nie ma zwycięzcy głównej nagrody. Rezerwę zweryfikowali. 

https://www.loteriamilka.pl/after

Poprzednio chcieli w Milce wszystkie paragony więc jeśli zwycięzcy brakowało choć jednego to nagroda zostanie do dyspozycji organizatora. Fundatorzy nagród powinni od razu zastrzegać u organizatora, że mają wybierać zwycięzce do upadłego- no ale kto by się tym przejmował. Organizatorzy szczęśliwi, że tyle nagród im zostaje, szczególnie tych wartościowych  emotka

Czas to kasa emotka
Moze piwinni losowac glowna tylko z grajacych jednym paragonem, bo mniej problemow z paragonami  emotka Jak nie wydadza tej glownej, to bedzie kasa na kolejna loterie  emotka

Wszyscy organizatorzy dobrze wiedzą, że tym zapisem nagrody z 90%  konkursów u nich zostają. Regulaminy pisane są przecież pod dobro organizatora a nie klienta  emotka

Kasa ZOSTAJE u Sponsora a nie w Agencji  emotka
Agencje musza sie co do grosza, kubka i skarpetki wyliczyc z nagrod  emotka
Ze zapis " pozostaja do dyspozycji Organizatora" jest mylny, to oczywiste... Ale ani wlasciciel czy pracownik odpowiedzialny za promo, nie odjedzie sobie rowerem Hortex czy Tymbark z oszoma emotka

Mój organizator odjechał sobie Maserati za niewydane nagrody więc nie pisz bzdur jak nie znasz faktów!

assal

Cytuj wiadomość#6777253 piątek, 23 kwiecień 2021, 12:47:33
Koniczynka123: Bywało, że nagrody miały być, a w ogóle ich nie było. O kilku rodzinnych "biznesach" też było głośno emotka
Rynek dziś a kilka lat temu to dwa różne światy. 
Firmy się niejednego na swoich błędach nauczyły emotka
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6777259 piątek, 23 kwiecień 2021, 12:57:09
superloser napisał(a):

superloser napisał(a):

Sądziłam się dłuuugo z organizatorem o główną nagrodę więc znam wszystkie triki i szczegóły. Organizator niestety NIE ROZLICZA SIĘ z
nagród po promocji emotka , dostaje on pule pieniędzy, w kosztorysie wymienia jaką kwotę i na co
przeznacza, fundator się zgadza (lub nie) i przelewa kasę. Po promocji
fundatorzy niestety umyli ręce, a kasę wydali na prawdę dużą, nie wydane
3 główne nagrody i wiele wartych tysiąc złotych emotka
  Poza tym organizator nie musi też dawać 14 dni na odesłanie paragonu
lecz 3 dni. W dodatku skoro organizator  kasę może przelać po pół roku
od zakończenia konkursu(na koncie rosną wtedy odsetki, choć nie tak duże
jak kiedyś) to mogą też dzwonić i przez pół roku.

To jakies dziado$%%kie te agencje jak taki maja koncept pozyskania kasy dla siebie  emotka
Jak ktos u nich gra, to musi sie liczyc z przegrana i brakiem nagrody  emotka

Śmieszna jesteś superloser . Agencja o której piszę istnieje na rynku już drugą dekadę, wciąż ma zlecenia od największych firm... Szkoda że wciąż wypowiadasz się w tematach, o których często nie masz żadnego pojęcia

Smiesze to pisac o agencji, ktora podobno okrada zleceniodawcow z kasy i nie "promowac" jej nazwy  emotka

Czytaj ze zrozumieniem, napisałam ci powyżej że zleceniodawcy przed sądem stwierdzili, że mają gdzieś co organizator zrobił. Oni zapłacili, klientów pozyskali - sprawę wygrałam więc głupie komentarze zostaw naiwnym!

visserarthur

Cytuj wiadomość#6777260 piątek, 23 kwiecień 2021, 13:00:16
superloser napisał(a):

superloser napisał(a):

sks900 napisał(a):

Ponad miesiąc od losowania, a na stronie loterii Milka nie ma zwycięzcy głównej nagrody. Rezerwę zweryfikowali. 

Poprzednio chcieli w Milce wszystkie paragony więc jeśli zwycięzcy brakowało choć jednego to nagroda zostanie do dyspozycji organizatora. Fundatorzy nagród powinni od razu zastrzegać u organizatora, że mają wybierać zwycięzce do upadłego- no ale kto by się tym przejmował. Organizatorzy szczęśliwi, że tyle nagród im zostaje, szczególnie tych wartościowych  emotka

Czas to kasa emotka
Moze piwinni losowac glowna tylko z grajacych jednym paragonem, bo mniej problemow z paragonami  emotka Jak nie wydadza tej glownej, to bedzie kasa na kolejna loterie  emotka

Wszyscy organizatorzy dobrze wiedzą, że tym zapisem nagrody z 90%  konkursów u nich zostają. Regulaminy pisane są przecież pod dobro organizatora a nie klienta  emotka

Kasa ZOSTAJE u Sponsora a nie w Agencji  emotka
Agencje musza sie co do grosza, kubka i skarpetki wyliczyc z nagrod  emotka
Ze zapis " pozostaja do dyspozycji Organizatora" jest mylny, to oczywiste... Ale ani wlasciciel czy pracownik odpowiedzialny za promo, nie odjedzie sobie rowerem Hortex czy Tymbark z oszoma emotka

Nie wiem jak to jest, bo sam w tym nie siedzę, ale z tego co mi wiadomo, to agencje niekoniecznie muszą się rozliczać. Byliśmy na wygranych zakupach w Paryżu ze stylistką i właścicielką agencji. W tej loterii były też do wygrania karty 1000 zł, mówiła, że kilka jej zostało, a zleceniodawca jej powiedział, że co ma niby z nimi zrobić, jak już wszystko zapłacone, więc (na tamtą chwilę) te karty „leżały w szufladzie w agencji”.
Ps: Jak dla mnie znaczenie ma na kogo w regulaminie przechodzi nagroda, jak na organizatora, którym jest agencja, to nic dziwnego, że będą utrudniać jej wydanie...

anialistopad

Cytuj wiadomość#6777266 piątek, 23 kwiecień 2021, 13:24:36
Z itm kawy odsyła się tylko paragon czy jest jakieś oświadczenie?
0 0

sks900

Cytuj wiadomość#6777267 piątek, 23 kwiecień 2021, 13:27:08

sks900 napisał(a):

W Milce jest 3 rezerwowych do głównej, więc mało prawdopodobne, że wszystkich zweryfikowali negatywnie.
0 0

FBmarta22

Cytuj wiadomość#6777270 piątek, 23 kwiecień 2021, 13:42:57
anialistopad napisał(a):

Z itm kawy odsyła się tylko paragon czy jest jakieś oświadczenie?

Paragon i dane w e-mailu.
0 0

magalan83

Cytuj wiadomość#6777280 piątek, 23 kwiecień 2021, 14:19:32
Próbuję wysłać zgłoszenie Pepsi Auchan, pozostało 1 znaków, nie przekroczyłam limitu, mimo to mam informację: Podany tekst jest za długi...
ma ktoś podobną sytuacje?
0 0

FBmarta22

Cytuj wiadomość#6777283 piątek, 23 kwiecień 2021, 14:48:35
magalan83 napisał(a):

Próbuję wysłać zgłoszenie Pepsi Auchan, pozostało 1 znaków, nie przekroczyłam limitu, mimo to mam informację: Podany tekst jest za długi...
ma ktoś podobną sytuacje?

Entery? Program/aplikacja może nie liczyć, formularz już tak...
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6777286 piątek, 23 kwiecień 2021, 14:56:11
Czy może ktoś podpowiedzieć jak rozwiązać ten super quiz Belriso żeby wyszedł Pieczony Johny? Napisałam sobie odpowiedź na jego pytanie i wybieram wszystko o chillu i Paryżu (bo tak mi się jakoś wydaje że to powinno pasować) a ciągle wyskakuje mi Karmeliszu, Czekolady, Pieknik Pistacjanna..no nie mogę trafić  emotka emotka  strasznie męczące jest rozwiązywanie tego i strzelanie w różne odpowiedzi z nadzieją, że w końcu wyskoczy to co chcę emotka
0 0

rainbowdash

Cytuj wiadomość#6777293 piątek, 23 kwiecień 2021, 15:18:08
Czy wygrał ktoś w salatino coś wartościowego? Czy same bufy, skarpety...
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6777314 piątek, 23 kwiecień 2021, 16:42:30
Ma ktoś regulamin do kaw astra?
0 0

kameleon1982

Cytuj wiadomość#6777315 piątek, 23 kwiecień 2021, 16:45:17
anialistopad napisał(a):

Ma ktoś regulamin do kaw astra?

https://www.astra...-lagodnie-do-wiosny/

rencia163

Cytuj wiadomość#6777327 piątek, 23 kwiecień 2021, 17:06:59
Wypełniał już ktoś formularz zwycięzcy Astra Łagodna? Mam problem ze zdjęciem paragonu. Cały czas wyskakuje mi że nie udało się załadować zdjęcia. Pomocy. 
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6777378 piątek, 23 kwiecień 2021, 22:22:57
rencia163 napisał(a):

Wypełniał już ktoś formularz zwycięzcy Astra Łagodna? Mam problem ze zdjęciem paragonu. Cały czas wyskakuje mi że nie udało się załadować zdjęcia. Pomocy. 

ForbiddenYou don't have permission to access this resource. A ja mam takie info po wyslaniu
0 0

rencia163

Cytuj wiadomość#6777382 piątek, 23 kwiecień 2021, 23:03:40
anialistopad napisał(a):

rencia163 napisał(a):

ForbiddenYou don't have permission to access this resource. A ja mam takie info po wyslaniu

Ja też po wielu próbach zaczęłam mieć takie info. Trzeba będzie poczekać do poniedziałku i napisać i'm może maila.
0 0

tkostek30

Cytuj wiadomość#6777386 sobota, 24 kwiecień 2021, 08:24:05
rencia163 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

rencia163 napisał(a):

Ja też po wielu próbach zaczęłam mieć takie info. Trzeba będzie poczekać do poniedziałku i napisać i'm może maila.

mi się wczoraj udało na kompie od razu...
0 0

rencia163

Cytuj wiadomość#6777430 sobota, 24 kwiecień 2021, 12:19:45
tkostek30 napisał(a):

rencia163 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

rencia163 napisał(a):

Rzeczywiście, na kompie udało się za pierwszym razem. 

nieprzytomna

Cytuj wiadomość#6777436 sobota, 24 kwiecień 2021, 13:24:24
Wygrał ktoś może w Knorr? emotka  
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6777438 sobota, 24 kwiecień 2021, 13:55:42
rencia163 napisał(a):

tkostek30 napisał(a):

rencia163 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

rencia163 napisał(a):

Rzeczywiście, na kompie udało się za pierwszym razem. 

Mi na kompie też nie działa. Już fotkę zmniejszyła i dalej mam to samo
0 0