Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

mili05

Cytuj wiadomość#6778026 środa, 28 kwiecień 2021, 09:39:28
lager napisał(a):

lubiejesien napisał(a):

asia670 napisał(a):

[quote=

mili05 napisał(a):

Czy sprawdzaliście stan karty podarunkowej na stronie C4 z Konkurs "BIC - Zadbajmy o Siebie na Wiosnę" Carrefour? U mnie stan 0,00zł z datą do 01.01.1900.

mili05] Czy sprawdzaliście stan karty podarunkowej na stronie C4 z Konkurs "BIC - Zadbajmy o Siebie na Wiosnę" Carrefour? U mnie stan 0,00zł z datą do 01.01.1900.

U mnie to samo.Napisałam już do Fortis.

Dacie znać co Wam odpisali?:) odpisali, że ze względu na bezpieczeństwo karty wysłali nieaktywne, ale już są zasilone.
lager 0

lubiejesien

Cytuj wiadomość#6778044 środa, 28 kwiecień 2021, 10:33:06
Dzień dobry,ze względu bezpieczeństwa związanego z dostarczaniem kart przez firmę kurierską - wysłaliśmy karty niezasilone.Informujemy, że karta jest już aktywna.Pozdrawiamy,FORTIS

zdechlak-ponurak

Cytuj wiadomość#6778053 środa, 28 kwiecień 2021, 11:34:48
lubiejesien napisał(a):

Dzień dobry,ze względu bezpieczeństwa związanego z dostarczaniem kart przez firmę kurierską - wysłaliśmy karty niezasilone.Informujemy, że karta jest już aktywna.Pozdrawiamy,FORTIS

Wpadłem w panikę nad pustą kartą. Założyłem specjalnie konto, ale inni, jak widać mnie, wyprzedzili.
Tak powinno się wysyłać każdą paczkę, różnie bywa.
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6778055 środa, 28 kwiecień 2021, 11:40:52
Czy w loterii Tiger https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-tiger-power-2021.html#.YIksyiXo6Ec Smolar tym razem nie będzie rozlosowywał nierozdysponowanych nagród...? Trochę chamówa- ostatnio przy piwnej loterii, gdy też wygrywało co któreś zgłoszenie było sporo rozlosowanych nagród.
0 0

tkostek30

Cytuj wiadomość#6778059 środa, 28 kwiecień 2021, 11:58:34
czy macie też taki przypadek że nie da się zaznaczyć check boxa z regulaminem w Wiosennej loterii Regina?
0 0

1q1q1q

Cytuj wiadomość#6778060 środa, 28 kwiecień 2021, 12:00:09
tkostek30 napisał(a):

czy macie też taki przypadek że nie da się zaznaczyć check boxa z regulaminem w Wiosennej loterii Regina?

"przejedź" regulamin do dołu i wskoczy
0 0

tkostek30

Cytuj wiadomość#6778062 środa, 28 kwiecień 2021, 12:08:52
1q1q1q napisał(a):

tkostek30 napisał(a):

no właśnie nie wskakuje. próbowałem na różnych przeglądarkach...
0 0

samuraj

Cytuj wiadomość#6778066 środa, 28 kwiecień 2021, 12:26:08
tkostek30 napisał(a):

1q1q1q napisał(a):

tkostek30 napisał(a):

U mnie działa, musisz przewinąć cały reg.i wskoczy możliwość zaznaczenia
0 0

tkostek30

Cytuj wiadomość#6778067 środa, 28 kwiecień 2021, 12:27:13
samuraj napisał(a):

tkostek30 napisał(a):

1q1q1q napisał(a):

tkostek30 napisał(a):

na fakturze wskakuje, na paragonie nie...
0 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6778069 środa, 28 kwiecień 2021, 12:30:39
telemele napisał(a):

monkakk napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Czy Smolar  zweryfikował komuś paragon Mosso? Ani  weryfikacji ani kasy  emotka

Cisza

U mnie też cisza... 

u mnie tez cisza aż dziwne bo smolar raczej szybko weryfikuje paragony
0 0

tkostek30

Cytuj wiadomość#6778071 środa, 28 kwiecień 2021, 12:32:55
tkostek30 napisał(a):

samuraj napisał(a):

tkostek30 napisał(a):

1q1q1q napisał(a):

tkostek30 napisał(a):

na fakturze wskakuje, na paragonie nie...

ok, przez telefon poszło...
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6778087 środa, 28 kwiecień 2021, 14:40:17
superloser napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Czy w loterii Tiger https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-tiger-power-2021.html#.YIksyiXo6Ec Smolar tym razem nie będzie rozlosowywał nierozdysponowanych nagród...? Trochę chamówa- ostatnio przy piwnej loterii, gdy też wygrywało co któreś zgłoszenie było sporo rozlosowanych nagród.

Tu masz puszke za 2 zeta a tam chyba bylo 4 piwa  emotka
500-600 zgloszen dziennie na 100% bedzie  emotka

No, tylko piwo łatwiej mi upłynnić, więc 2 czy 10 zł nie robi różnicy, jak Tiger ma mi zalegać...
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6778095 środa, 28 kwiecień 2021, 15:19:24
superloser napisał(a):

visserarthur napisał(a):

superloser napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Tu masz puszke za 2 zeta a tam chyba bylo 4 piwa  emotka
500-600 zgloszen dziennie na 100% bedzie  emotka

No, tylko piwo łatwiej mi upłynnić, więc 2 czy 10 zł nie robi różnicy, jak Tiger ma mi zalegać...

Ale to nie jest pod Ciebie robione  emotka

Ale tamto było... emotka ? Muszę Smolara zapytać, kiedy "pode mnie robią"  emotka

anaesth

Cytuj wiadomość#6778123 środa, 28 kwiecień 2021, 17:06:39
Działa Wam aplikacja Delikatesów Centrum? Mam kilka nagród z loterii do odebrania i na każdym kroku wywala mi błędy. Przeinstalowanie nic nie dało. Nie działa zarówno na Androidzie, jak i iOS emotka
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6778127 środa, 28 kwiecień 2021, 17:25:42
anaesth napisał(a):

Działa Wam aplikacja Delikatesów Centrum? Mam kilka nagród z loterii do odebrania i na każdym kroku wywala mi błędy. Przeinstalowanie nic nie dało. Nie działa zarówno na Androidzie, jak i iOS emotka

A potrzebna Ci ona do czegoś (no chyba, ze nie wiesz, co masz do odebrania)? Dzisiaj odbierałem nagrody i tylko numer telefonu trzeba było wbić na terminalu 

anaesth

Cytuj wiadomość#6778129 środa, 28 kwiecień 2021, 17:30:04
visserarthur napisał(a):

anaesth napisał(a):

A potrzebna Ci ona do czegoś (no chyba, ze nie wiesz, co masz do odebrania)? Dzisiaj odbierałem nagrody i tylko numer telefonu trzeba było wbić na terminalu 

Nie wszystkie pamiętam, dlatego chciałabym sprawdzić emotka   Od biedy odbiorę tylko te 2, którzych jestem pewna, chociaż trochę nie opłaca mi się jechać i płacić za parking tylko po to, żeby dostać paczkę Lay'sów i żelki emotka

edit: dziękuję za pomoc, już wiem jak obejść ten problem emotka
0 0

jagodowa

Cytuj wiadomość#6778137 środa, 28 kwiecień 2021, 17:54:45
Wizaz czy jest tam sens jeszcze zakładać konto, żeby dodać samo zgłoszenie? Czy trzeba być bardzo katywnym? Pamiętam, że kiedyś tam grałam, ale wystarczyło potem tylko recenzję napisać, a teraz to testują dziewczyny z instagramami, robią zdjęcia, itp... czy zwykłe zgłoszenie bez social mediów ma jeszcze szansę?
0 0

Reni

Cytuj wiadomość#6778150 środa, 28 kwiecień 2021, 18:51:39
anaesth napisał(a):

visserarthur napisał(a):

anaesth napisał(a):

Nie wszystkie pamiętam, dlatego chciałabym sprawdzić emotka   Od biedy odbiorę tylko te 2, którzych jestem pewna, chociaż trochę nie opłaca mi się jechać i płacić za parking tylko po to, żeby dostać paczkę Lay'sów i żelki emotka

U mnie działa normalnie i mam podgląd jakie nagrody jeszcze nie odebrałam 
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6778155 środa, 28 kwiecień 2021, 19:29:08
jagodowa napisał(a):

Wizaz czy jest tam sens jeszcze zakładać konto, żeby dodać samo zgłoszenie? Czy trzeba być bardzo katywnym? Pamiętam, że kiedyś tam grałam, ale wystarczyło potem tylko recenzję napisać, a teraz to testują dziewczyny z instagramami, robią zdjęcia, itp... czy zwykłe zgłoszenie bez social mediów ma jeszcze szansę?

nie ma szans.
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6778158 środa, 28 kwiecień 2021, 19:36:34
superloser napisał(a):

Byl ktos w Kauflandzie?
Te kupony sa jak rok temu, "szukaj merca z latarka z telefonu" ? Czy jakos zabezpieczone?

Kupony bardzo łatwo otworzyć. Bo to  taki pasek szeroki lekko przyklejony na  na kartce. To już na pewno będą przeszukane . Mój zawierał 3x więcej punktów na Payback i coś tam na BP- kicha. Lepiej jak zrobiliby losowanie i tyle.