Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

magie1982

Cytuj wiadomość#6781051 czwartek, 13 maj 2021, 11:41:56
asantesana napisał(a):

Kojarzy ktoś jakiś konkurs piwny (nie loteria), chodzi mi o klasyczne piwa, nie te smakowe? Oprócz Łomży w C4.

Heineken/Warka Groszek emotka

Jasminum

Cytuj wiadomość#6781071 czwartek, 13 maj 2021, 12:31:09
Mam problem z formularzem w konkursie Żubrówka Bison Grass. Nie chce mnie puścić, bo wyskakuje komunikat o błędzie. Usunąłem nietypowe znaki i "przerobione" wyrazy i wraz nie da się wysłać zgłoszenia... Ktoś tak miał?
0 0

Jasminum

Cytuj wiadomość#6781075 czwartek, 13 maj 2021, 12:44:13
anaesth napisał(a):

Jeanettka. napisał(a):

Też przyłożyłam się do zgłoszeń i byłam zadowolona ze swojej kreatywności a nic nie wygrałam  emotka a jeśli swoimi pomysłami nie jestem w stanie wygrać jednej z kilkuset nagród wysyłając przemyślane odpowiedzi to co dopiero w innych konkursach emotka

Akurat to nie jest zasada emotka  Udało mi się kilka razy wygrać w konkursach, w których była tylko 1 nagroda, za to potrafię nie wygrać jednego z 200 zestawów past do zębów emotka  Taki paradoks. 

Ja też nie potrafię często wygrać gdy jest sporo nagród. Być może gdy nagród więcej nieświadomie obniżamy własny poziom haseł. Gdy nagród mniej to bardziej grzebiemy w zakątkach kreatywności wydobywając słowne perły

gryszelm

Cytuj wiadomość#6781131 czwartek, 13 maj 2021, 15:31:31
joan napisał(a):

radosna napisał(a):

Jakbym siebie czytała. Potrafiłam wygrać w konkursach, w których była tylko 1 nagroda, ale nie potrafię czasem wygrać tam, gdzie jest 100, 200 a nawet 500 nagród (tak, był taki jeden konkurs Helleny - do dzisiaj nie mogę na nią patrzeć  emotka  ).

To chyba jakaś złota reguła, bo kiedyś nie wygrałam w konkursie Smolara, gdzie do zgarnięcia było kilka tysięcy zestawów produktów (bodajże 8.000 sztuk)  emotka

Też tak myślę. Ja nie wygrałam w tym tygodniu vouchera na 2 koktajle od Johnniego Walkera, a jest ich 2500 na tydzień i byłam pewna, że każdy dostanie... ale widać każdy, a nie ja. Z drugiej strony to nie sądziłam, że tyle osób w naszym kraju pije tego Jasia Wędrowniczka i że tam takie tysiące zgłoszeń idą... Dobrze, że chociaż Karlsbad docenił w tym tygodniu i Zottarella, bo by mnie te vouchery załamały...

anialistopad

Cytuj wiadomość#6781133 czwartek, 13 maj 2021, 15:34:41
Tchibo to za wczoraj informowało dzisiaj?
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6781141 czwartek, 13 maj 2021, 15:44:09
anialistopad napisał(a):

Tchibo to za wczoraj informowało dzisiaj?

Tak

anaesth

Cytuj wiadomość#6781212 czwartek, 13 maj 2021, 19:14:37
Macie zwrotki z konkursu "Wiosenne porządki z profesjonalistami" ITM? Jeśli tak, to o jakiej treści?
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6781216 czwartek, 13 maj 2021, 19:23:58
anaesth napisał(a):

Macie zwrotki z konkursu "Wiosenne porządki z profesjonalistami" ITM? Jeśli tak, to o jakiej treści?

"Dziekujemy za zgloszenie do konkursie" (ja jestem nietomna, ale oni chyba też)  emotka  

domika

Cytuj wiadomość#6781289 piątek, 14 maj 2021, 08:46:48
anaesth napisał(a):

U mnie nie ma zwrotki emotka ( t mobile)

EDIT :

Przyszła po jakimś czasie
0 0

ktosiek1

Cytuj wiadomość#6781292 piątek, 14 maj 2021, 09:03:05
gryszelm napisał(a):

joan napisał(a):

radosna napisał(a):

Jakbym siebie czytała. Potrafiłam wygrać w konkursach, w których była tylko 1 nagroda, ale nie potrafię czasem wygrać tam, gdzie jest 100, 200 a nawet 500 nagród (tak, był taki jeden konkurs Helleny - do dzisiaj nie mogę na nią patrzeć  emotka  ).

To chyba jakaś złota reguła, bo kiedyś nie wygrałam w konkursie Smolara, gdzie do zgarnięcia było kilka tysięcy zestawów produktów (bodajże 8.000 sztuk)  emotka

Też tak myślę. Ja nie wygrałam w tym tygodniu vouchera na 2 koktajle od Johnniego Walkera, a jest ich 2500 na tydzień i byłam pewna, że każdy dostanie... ale widać każdy, a nie ja. Z drugiej strony to nie sądziłam, że tyle osób w naszym kraju pije tego Jasia Wędrowniczka i że tam takie tysiące zgłoszeń idą... Dobrze, że chociaż Karlsbad docenił w tym tygodniu i Zottarella, bo by mnie te vouchery załamały...

może odłożyli Twoje zgłoszenie do lepszej nagrody emotka  ja tak miałam w Casillero del Diablo. Nie wygrałam nagrody tygodniowej, dopiero na jedną z głównych się załapałam ;) 

freyja88

Cytuj wiadomość#6781303 piątek, 14 maj 2021, 09:43:40
ktosiek1 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

joan napisał(a):

radosna napisał(a):

może odłożyli Twoje zgłoszenie do lepszej nagrody emotka  ja tak miałam w Casillero del Diablo. Nie wygrałam nagrody tygodniowej, dopiero na jedną z głównych się załapałam ;) 

W Casillero było coś ostro "pociulane". W tym samym tygodniu wygrałam notes, oraz plecak. Plecak nie był dość dobry żeby dostać jedną z głównych nagród a notes i owszem, choć w tygodniu gorszy był od plecaka. Losowanko jak nic.

ktosiek1

Cytuj wiadomość#6781306 piątek, 14 maj 2021, 10:07:08
freyja88 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

joan napisał(a):

radosna napisał(a):

W Casillero było coś ostro "pociulane". W tym samym tygodniu wygrałam notes, oraz plecak. Plecak nie był dość dobry żeby dostać jedną z głównych nagród a notes i owszem, choć w tygodniu gorszy był od plecaka. Losowanko jak nic.

tak to był dziwny konkurs. łącznie z informowaniem znacznie po terminie. Ja nawet tego notesika nie dostałam, ale potem się okazało że jest koszulka na koniec. Może było też tak że inna komisja wybierała główne na koniec ze wszystkich zgłoszeń i to się nie pokryło z tygodniowymi. albo zorientowali się po fakcie że są po grubo po terminie głównych i wylosowali cokolwiek....

mrmax

Cytuj wiadomość#6781312 piątek, 14 maj 2021, 10:29:07
wie ktoś już, czy w razie wygranej w piwie Żywiec (te karty od 20 zł w górę) trzeba wysyłać zdjęcie kodu?
0 0

ikropka

Cytuj wiadomość#6781315 piątek, 14 maj 2021, 10:31:54
mrmax napisał(a):

wie ktoś już, czy w razie wygranej w piwie Żywiec (te karty od 20 zł w górę) trzeba wysyłać zdjęcie kodu?

nie wiem jak w tym roku. W poprzednim nawet na 10 tys. nie chcieli fotki
0 0

holaaolaa

Cytuj wiadomość#6781335 piątek, 14 maj 2021, 11:35:39
ikropka napisał(a):

mrmax napisał(a):

Takie pytanie retoryczne, kody z zeszłego roku nie działają ? emotka
0 0

as32572

Cytuj wiadomość#6781336 piątek, 14 maj 2021, 11:36:43
holaaolaa napisał(a):

ikropka napisał(a):

mrmax napisał(a):

NIE

ikropka

Cytuj wiadomość#6781337 piątek, 14 maj 2021, 11:39:10
holaaolaa napisał(a):

ikropka napisał(a):

mrmax napisał(a):

przy próbie wpisania od razu wyskakuje kod z poprzedniej promocji

fineessa

Cytuj wiadomość#6781343 piątek, 14 maj 2021, 12:00:26
Co najtaniej wychodzi na konkurs Kiory w Biedronce z bohaterami Disneya, Marvela?
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6781394 piątek, 14 maj 2021, 14:30:23
jak informuje staropoanka?

wyniki na stronie z 1 losowania juz sa
0 0

iszhara

Cytuj wiadomość#6781407 piątek, 14 maj 2021, 15:18:58
agakaz2 napisał(a):

jak informuje staropoanka?

wyniki na stronie z 1 losowania juz sa

Wczoraj słali @ emotka