Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

ewa-zielinska

Cytuj wiadomość#6785130 wtorek, 1 czerwiec 2021, 09:20:44
darog napisał(a):

mamimamu napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

mi mocniej pikawa pyknęła jak zobaczyłem,że przygotowaną odpowiedź na Metaxę w innym oknie nie da się wkleić w okienko na konkursową odpowiedź. Macie ten sam problem... ? jest jakby zablokowana możliwość wklejania tekstu. Kurde co to robić. 

Tak samo. Zostaje wklepać ręcznie. Dobrze, że człowiek teraz się za to wziął, a nie za pięć minut do końca  emotka

To fakt. Przygotowany tekst na 2 tys znaków a tu zonk-nie da się wkleić. I tym samym poszło zgłoszenie na ok500-600 znaków max. 

Mnie jeszcze zastanawia fakt że zwycięzców poinformują do jutra, kto to przeczyta w takim czasie?
0 0

ewa-zielinska

Cytuj wiadomość#6785131 wtorek, 1 czerwiec 2021, 09:21:41
darog napisał(a):

mamimamu napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

mi mocniej pikawa pyknęła jak zobaczyłem,że przygotowaną odpowiedź na Metaxę w innym oknie nie da się wkleić w okienko na konkursową odpowiedź. Macie ten sam problem... ? jest jakby zablokowana możliwość wklejania tekstu. Kurde co to robić. 

Tak samo. Zostaje wklepać ręcznie. Dobrze, że człowiek teraz się za to wziął, a nie za pięć minut do końca  emotka

To fakt. Przygotowany tekst na 2 tys znaków a tu zonk-nie da się wkleić. I tym samym poszło zgłoszenie na ok500-600 znaków max. 

Mnie jeszcze zastanawia fakt że zwycięzców poinformują do jutra, kto to przeczyta w takim czasie?
0 0

mamimamu

Cytuj wiadomość#6785134 wtorek, 1 czerwiec 2021, 09:44:21
ewa-zielinska napisał(a):

darog napisał(a):

mamimamu napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

Ciekawe jest też to, że w odpowiedzi na zgłoszenie dokonane wczoraj późnym wieczorem dostałam w nocy  maila, że weryfikują zgł pod kątem regulaminu i w ciągu 72 h dostanę info, czy zostało ono przyjęte czy odrzucone. Też tak mieliście?
Chyba się wyleczę z wysyłania zgłoszeń tuż przed zakończeniem konkursu  emotka

mia

Cytuj wiadomość#6785145 wtorek, 1 czerwiec 2021, 10:19:03
Widzę, że pojawił się formularz u Kiory. emotka Nie wiem na jak długo, ale z takiej uprzejmości to mam zamiar jednak skorzystać... emotka

ivanotta

Cytuj wiadomość#6785156 wtorek, 1 czerwiec 2021, 11:11:58
kody z leszka.. ile mają znaków w tej edycji? 
ok widze na stronie leszka już ale mam kody z lecha pilsa z majówki i niestety żaden nie działa
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6785200 wtorek, 1 czerwiec 2021, 13:57:13
Udało się komuś wygrać w amino-kasa Romana? Zgłosiłam dziś 7 paragonów i same pudla
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6785203 wtorek, 1 czerwiec 2021, 14:00:13
anialistopad napisał(a):

Udało się komuś wygrać w amino-kasa Romana? Zgłosiłam dziś 7 paragonów i same pudla

ja 10 i bez wygranej
0 0

aleksandra008

Cytuj wiadomość#6785204 wtorek, 1 czerwiec 2021, 14:00:34
Czy dostaliście sms z potwierdzeniem z konkursu Łowicz? Do mnie nie przyszedł  emotka
0 0

dany-duszek

Cytuj wiadomość#6785209 wtorek, 1 czerwiec 2021, 14:01:51
anialistopad napisał(a):

przecież dzisiaj jak podany cały terminarz wygranych w regulaminie, więc trzeba strzelać w dokładną sekundę.
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6785222 wtorek, 1 czerwiec 2021, 14:22:37
dany-duszek napisał(a):

anialistopad napisał(a):

przecież dzisiaj jak podany cały terminarz wygranych w regulaminie, więc trzeba strzelać w dokładną sekundę.

Eeee co? emotka  to jest tylko przykładowa rozpiska jak mogą wyglądać bramki, ale absolutnie nie jest to rzeczywista rozpiska na dziś.b

soulfly

Cytuj wiadomość#6785223 wtorek, 1 czerwiec 2021, 14:23:43
zielonaszpilka napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Eeee co? emotka  to jest tylko przykładowa rozpiska jak mogą wyglądać bramki, ale absolutnie nie jest to rzeczywista rozpiska na dziś.b

emotka
nkba 0

dany-duszek

Cytuj wiadomość#6785233 wtorek, 1 czerwiec 2021, 15:10:28

dany-duszek napisał(a):

anialistopad napisał(a):

ale mi się udało wygrać zgodnie z tą rozpiską.
0 0

mamimamu

Cytuj wiadomość#6785234 wtorek, 1 czerwiec 2021, 15:11:16
aleksandra008 napisał(a):

Czy dostaliście sms z potwierdzeniem z konkursu Łowicz? Do mnie nie przyszedł  emotka

Wysyłałam przed chwilą i zwrotka przyszła od razu.
0 0

aleksandra008

Cytuj wiadomość#6785237 wtorek, 1 czerwiec 2021, 15:22:35
mamimamu napisał(a):

Nie wiem co może być nie tak w zgłoszeniu. Czy trzeba może robić spacje po Lowicz i kropce? Numer kuponu to ten obok daty prawda?
0 0

margotkowe

Cytuj wiadomość#6785245 wtorek, 1 czerwiec 2021, 15:57:04
Czy ktoś po wysłaniu zgłoszenia w konkursie pyszne.pl dostał maila z ponownym zaproszeniem do wzięcia udziału w konkursie (przypominajkę)? emotka
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6785247 wtorek, 1 czerwiec 2021, 16:02:29
fajna ta loteria tchibo wczoraj wygrana dzis juz kasa odebrana
a milka to porażka wygrana w styczniu a tu ani widu ani slychu
0 0

fantagiro

Cytuj wiadomość#6785256 wtorek, 1 czerwiec 2021, 16:21:18
z Cola Zero od Fortisa - macie już swoje 30ki do pyszne.pl ?? 
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6785258 wtorek, 1 czerwiec 2021, 16:31:07
dany-duszek napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

anialistopad napisał(a):

ale mi się udało wygrać zgodnie z tą rozpiską.

Zupełny przypadek, o ile to w ogóle prawda;)
nkba 0

mamimamu

Cytuj wiadomość#6785260 wtorek, 1 czerwiec 2021, 16:46:36

mamimamu napisał(a):

Nie wiem co może być nie tak w zgłoszeniu. Czy trzeba może robić spacje po Lowicz i kropce? Numer kuponu to ten obok daty prawda?

numer ten z prawej (nie jest wskazane w reg, żeby miał być inny. Może znaki? za dużo? a może przekonwertowało Twój sms na wiad. mms? chyba tak jest przy wiadomości przekraczającej sumę 4 sms. Może w tym temacie ktos się jeszcze wypowie?
Kropki chyba nie powinny tu robić problemu.
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6785265 wtorek, 1 czerwiec 2021, 17:18:05
Mam pytanko. Czy karty Lidl od Smolara są już aktywne? 
0 0