Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

domika

Cytuj wiadomość#6786033 sobota, 5 czerwiec 2021, 19:44:21
anialistopad napisał(a):

domika napisał(a):

anialistopad napisał(a):

surfinia009 napisał(a):

Witam ma ktoś jakieś informacje na temat tego konkursu z biedronki? W naszej bazie go nie ma na stronie biedronki nie ma regulaminu.
Na stronie Albedo marketing się nie umiem połapać 
Nie wiem ile znakow może mieć sms, a konkurs trwa do dziś 

Siostra dzwoniła do albedo  i oni nic nie wiedzą. Mówili jej,że ma być dopiero taki konkurs . I zdziwieni,że jest w gazetce. Nie wiem w końcu czy trwa czy nie skoro oni nie ogarniają tematu

To dziwne skoro moja Biedra jest oklejona tym konkursem na regałach z Fa

To wiedziałaś o tym konku i nic nie napisałaś? Tak by się im wysłalo kilka e-maili z fotkami i może by ogarnęli temat. A tak teraz to sobie można wysłać zgłoszenie w kosmos. A jak zadzwoniła 1 osoba to powiedzieli jej na odczepnego,że nic nie wiedzą i tyle

Konkurs wisi od 29 maja w zapowiedziach. Niestety nie zawsze mam czas weryfikować co jest już dodane a co nie.

soulfly

Cytuj wiadomość#6786046 sobota, 5 czerwiec 2021, 21:34:35
kumulacja napisał(a):

Czy macie Schweppsy w swoich Lidlach? Dzisiaj byłam w dwóch i nie było. Wkurza mnie takie szukanie.
Konkursowicz ma wejść do sklepu i od progu natknąć się na poszukiwane na konkurs towary.  emotka

...a nawet potknąć  emotka

Andzik

Cytuj wiadomość#6786052 sobota, 5 czerwiec 2021, 22:14:48
Czy w tym konkursie "BRO Party" Żabka jest ograniczenie znaków?
Szukam i nie widzę. emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6786059 sobota, 5 czerwiec 2021, 23:10:06
natka005 napisał(a):

surfinia009 napisał(a):

Witam ma ktoś jakieś informacje na temat tego konkursu z biedronki? W naszej bazie go nie ma na stronie biedronki nie ma regulaminu.

Regulamin jest na stronie Biedronki, wysłałam zgłoszenie zwrotka przychodzi normalnie, limit 160 znaków

surfinia, dzięki za cynk o konkursie  emotka
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6786060 sobota, 5 czerwiec 2021, 23:11:56
kumulacja napisał(a):

Czy macie Schweppsy w swoich Lidlach? Dzisiaj byłam w dwóch i nie było. Wkurza mnie takie szukanie.
Konkursowicz ma wejść do sklepu i od progu natknąć się na poszukiwane na konkurs towary.  emotka

w moim lidlu stoi w jednej kasie stand z schweppsem.
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6786062 sobota, 5 czerwiec 2021, 23:18:34
Surfinia009. Pytanie brzmi: jak dbasz o środowisko. Odpowiadamy zaczynając od prefiks Biedronka, a następnie piszemy tekst do 160 znaków max i wysyłamy pod 4321. Do wygrania 30 rowerów Goetze 28.
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6786063 sobota, 5 czerwiec 2021, 23:31:04
Wino Diablo https://www.e-kon...18.html#.YLvshLczapo

- czy wysyłali już narody? Mieli DO 21 dni od podania danych osobowych/adresowych.
czyli DO 2-3 czerwca wysłać.
0 0

misiamisiam

Cytuj wiadomość#6786065 sobota, 5 czerwiec 2021, 23:49:50
Odnośnie konkursu Albedo w Biedronce to w zeszłym roku już była podobna akcja, że konkurs był już na stronie biedronki a oni niby nic nie wiedzieli. Wtedy przedłużyli konkurs i teraz pewnie też tak zrobią. 
mia 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6786066 sobota, 5 czerwiec 2021, 23:58:12
misiamisiam napisał(a):

Odnośnie konkursu Albedo w Biedronce to w zeszłym roku już była podobna akcja, że konkurs był już na stronie biedronki a oni niby nic nie wiedzieli. Wtedy przedłużyli konkurs i teraz pewnie też tak zrobią. 

Wątpię. Wtedy była trochę inna sytuacja. Informacji o konkursie nie było ani w gazetce ani na wywieszkach w sklepie - tutaj wszystko było, więc nie ma podstaw do przedłużenia. Jest też info na stronie biedronki + regulamin. A to, że jakiś niekompetentny pracownik (w owej kwestii) napatoczył się "przez telefon", to już inna sprawa.

sasaaabp

Cytuj wiadomość#6786068 niedziela, 6 czerwiec 2021, 00:05:34
ktoś wie, gdzie znajduje się nr transakcji na paragonach w Selgros, potrzebny do wklejenia na leibniz?? 
0 0

flinta_13

Cytuj wiadomość#6786071 niedziela, 6 czerwiec 2021, 07:47:32
Jakiego typu teksty Albedo nominuje do nagród ? 
Niestety nie wygrałam u nich nic jak dotychczas, ciągle się łudzę i nie mam pomyslu jak trafić w ich gust emotka
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6786079 niedziela, 6 czerwiec 2021, 10:39:53
darog napisał(a):

Wino Diablo https://www.e-kon...18.html#.YLvshLczapo

- czy wysyłali już narody? Mieli DO 21 dni od podania danych osobowych/adresowych.
czyli DO 2-3 czerwca wysłać.

cisza.. czekamy. 
darog 0

fineessa

Cytuj wiadomość#6786085 niedziela, 6 czerwiec 2021, 11:20:45
domika napisał(a):

anialistopad napisał(a):

domika napisał(a):

anialistopad napisał(a):

surfinia009 napisał(a):

Siostra dzwoniła do albedo  i oni nic nie wiedzą. Mówili jej,że ma być dopiero taki konkurs . I zdziwieni,że jest w gazetce. Nie wiem w końcu czy trwa czy nie skoro oni nie ogarniają tematu

To dziwne skoro moja Biedra jest oklejona tym konkursem na regałach z Fa

To wiedziałaś o tym konku i nic nie napisałaś? Tak by się im wysłalo kilka e-maili z fotkami i może by ogarnęli temat. A tak teraz to sobie można wysłać zgłoszenie w kosmos. A jak zadzwoniła 1 osoba to powiedzieli jej na odczepnego,że nic nie wiedzą i tyle

Konkurs wisi od 29 maja w zapowiedziach. Niestety nie zawsze mam czas weryfikować co jest już dodane a co nie.

Szkoda ze już po konkursie 
0 0

psotka

Cytuj wiadomość#6786093 niedziela, 6 czerwiec 2021, 11:54:41
Czy ktos ogarnal loterie Lays i przeszedł trudy chatboxa? Jak zaakceptowac regulamin skoro chatbox dziala jak zdarta plyta?
0 0

cytriss19

Cytuj wiadomość#6786094 niedziela, 6 czerwiec 2021, 11:58:13
psotka napisał(a):

Czy ktos ogarnal loterie Lays i przeszedł trudy chatboxa? Jak zaakceptowac regulamin skoro chatbox dziala jak zdarta plyta?

Myslałam, że to tylko u mnie jest problem emotka  Również chętnie się dowiem jak zaakceptować regulamin...
0 0

psotka

Cytuj wiadomość#6786096 niedziela, 6 czerwiec 2021, 12:03:05
cytriss19 napisał(a):

psotka napisał(a):

Myslałam, że to tylko u mnie jest problem emotka  Również chętnie się dowiem jak zaakceptować regulamin...

Przeszlam. Po prostu ja odpowiadalam na pytania - tak. A trzeba czekac az pojawia sie okienka i kliknac. Trwa to dluuuugo. 
0 0

cytriss19

Cytuj wiadomość#6786097 niedziela, 6 czerwiec 2021, 12:10:25
psotka napisał(a):

cytriss19 napisał(a):

psotka napisał(a):

Przeszlam. Po prostu ja odpowiadalam na pytania - tak. A trzeba czekac az pojawia sie okienka i kliknac. Trwa to dluuuugo. 

Dziękuję! Może teraz sie uda emotka
0 0

banka-manka

Cytuj wiadomość#6786107 niedziela, 6 czerwiec 2021, 13:12:11
Czy przychodzi dziś zwrotka z BIC ITM?
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6786112 niedziela, 6 czerwiec 2021, 13:51:50
czy zna ktoś kogoś, kto zna kogoś, kto wygrał auto w jakimkolwiek konkusie/loterii Fortuna PS?  emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6786113 niedziela, 6 czerwiec 2021, 13:53:37
kreatia napisał(a):

czy zna ktoś kogoś, kto zna kogoś, kto wygrał auto w jakimkolwiek konkusie/loterii Fortuna PS?  emotka

Za ten tekst i stopkę, wybacz emotka , nie mogę się powstrzymać -  emotka emotka emotka