Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

dany-duszek

Cytuj wiadomość#6786167 niedziela, 6 czerwiec 2021, 21:11:26
fineessa napisał(a):

Jak w tym konkursie Żabki Bro Party wziąć udział w konkursie? Gdy wchodzę w baner w aplikacji pojawiają mi się tylko zasady konkursu bez żadnego pola do uzupełnienia...

kliknij baner poniżej tego banera co klikasz.
0 0

fineessa

Cytuj wiadomość#6786170 niedziela, 6 czerwiec 2021, 21:16:11
dany-duszek napisał(a):

fineessa napisał(a):

Jak w tym konkursie Żabki Bro Party wziąć udział w konkursie? Gdy wchodzę w baner w aplikacji pojawiają mi się tylko zasady konkursu bez żadnego pola do uzupełnienia...

Nie mam żadnego banera poniżej
0 0

banka-manka

Cytuj wiadomość#6786173 niedziela, 6 czerwiec 2021, 21:32:55
fineessa napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

fineessa napisał(a):

Jest napis: Opisz swoją bro ekipę... 
Na zielono. W to kliknij i wybierz o które piwa grasz.
0 0

fineessa

Cytuj wiadomość#6786176 niedziela, 6 czerwiec 2021, 21:51:51
banka-manka napisał(a):

fineessa napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

fineessa napisał(a):

Nie mam tego napisu
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6786177 niedziela, 6 czerwiec 2021, 21:53:29
fineessa napisał(a):

banka-manka napisał(a):

fineessa napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

fineessa napisał(a):

Nie mam tego napisu

Kupiłaś piwo biorące udział w akcji i zeskanowałaś kod aplikacji? Jak tak, to wyloguj się i zaloguj ponownie. Jak nie, to nic dziwnego, że nie masz tego baneru.

doo

Cytuj wiadomość#6786178 niedziela, 6 czerwiec 2021, 21:55:27
Czy wysyłał ktoś dzisiaj zgłoszenie na konkurs laciate.pl? Po uzupełnieniu formularza i wciśnięciu przycisku Wyślij nic się nie dzieje i tak na dwóch urządzeniach. Ani podziękowań, ani nie znika zgłoszony tekst. Na maila żadne podziękowanie też nie dotarło. Mam podejrzenie, że się nie wysłało. Ktoś wie jak powinno być po prawidłowym zgłoszeniu?
0 0

fineessa

Cytuj wiadomość#6786179 niedziela, 6 czerwiec 2021, 21:55:34
zielonaszpilka napisał(a):

fineessa napisał(a):

banka-manka napisał(a):

fineessa napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

fineessa napisał(a):

Nie mam tego napisu

Kupiłaś piwo biorące udział w akcji i zeskanowałaś kod aplikacji? Jak tak, to wyloguj się i zaloguj ponownie. Jak nie, to nic dziwnego, że nie masz tego baneru.

Tak kupiłam Lec Free i zeskanowałam apilkację
0 0

banka-manka

Cytuj wiadomość#6786180 niedziela, 6 czerwiec 2021, 21:56:48

fineessa napisał(a):

banka-manka napisał(a):

fineessa napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

fineessa napisał(a):

Nie mam tego napisu

Ja nie kupiłam piwa, a dostęp do konkursu mam. W ten sposób dowiedziałam się o konkursie (z bazy przegapiłam).
Tu chyba nie w tym problem emotka  

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6786181 niedziela, 6 czerwiec 2021, 21:57:46
doo napisał(a):

Czy wysyłał ktoś dzisiaj zgłoszenie na konkurs laciate.pl? Po uzupełnieniu formularza i wciśnięciu przycisku Wyślij nic się nie dzieje i tak na dwóch urządzeniach. Ani podziękowań, ani nie znika zgłoszony tekst. Na maila żadne podziękowanie też nie dotarło. Mam podejrzenie, że się nie wysłało. Ktoś wie jak powinno być po prawidłowym zgłoszeniu?

Powinno wyskoczyć okienko z komunikatem "Dziękujemy za wypełnienie formularza!
Sprawdź swoją skrzynkę email i potwierdź swój udział w konkursie.
Twoje zgłoszenie pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez moderację.
Ok
doo 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6786182 niedziela, 6 czerwiec 2021, 21:59:28
banka-manka napisał(a):

fineessa napisał(a):

banka-manka napisał(a):

fineessa napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

fineessa napisał(a):

Nie mam tego napisu

Ja nie kupiłam piwa, a dostęp do konkursu mam. W ten sposób dowiedziałam się o konkursie (z bazy przegapiłam).

Kurczę, tego się obawiałam emotka  U męża kasjerka wykonała jakiś dziwny manewr, bo jej się jedno piwo dodatkowo nabiło i chociaż aplikację też zeskanowała, to potem to jedno piwo wycofywała z paragonu i mam wrażenie, że nie nabiło mi się to piwo na aplikacje. Trzeba będzie zrobić sobie jeszcze spacerek emotka

fineessa

Cytuj wiadomość#6786183 niedziela, 6 czerwiec 2021, 22:02:32
U mnie jest tak: 

0 0

banka-manka

Cytuj wiadomość#6786184 niedziela, 6 czerwiec 2021, 22:03:36

banka-manka napisał(a):

fineessa napisał(a):

banka-manka napisał(a):

fineessa napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

fineessa napisał(a):

Nie mam tego napisu

Kurczę, tego się obawiałam emotka  U męża kasjerka wykonała jakiś dziwny manewr, bo jej się jedno piwo dodatkowo nabiło i chociaż aplikację też zeskanowała, to potem to jedno piwo wycofywała z paragonu i mam wrażenie, że nie nabiło mi się to piwo na aplikacje. Trzeba będzie zrobić sobie jeszcze spacerek emotka

Ja akurat nie biorę udziału, bo żadne z piw mi się smakuje.
Ale skoro bez kupna można wysłać zgłoszenie, to ciekawe czy będzie brane pod uwagę, albo jak będzie przebiegać weryfikacja tego punktu z regulaminu o konieczności zakupu. 
A taki spacerek to tak akurat miło emotka  Będziesz mieć jeszcze jedno piwko w zanadrzu, a na zbliżające się upały jak znalazł emotka  
Jeszcze Pringelsiki do tego i ideał!

banka-manka

Cytuj wiadomość#6786187 niedziela, 6 czerwiec 2021, 22:07:19
fineessa napisał(a):

U mnie jest tak:

A jesteś zalogowana? 
Albo masz wpisany dobry wiek - pełnoletność + zgody na otrzymywanie informacji o alkoholach?

0 0

fineessa

Cytuj wiadomość#6786189 niedziela, 6 czerwiec 2021, 22:12:20
banka-manka napisał(a):

fineessa napisał(a):

U mnie jest tak:

A jesteś zalogowana? 
Albo masz wpisany dobry wiek - pełnoletność + zgody na otrzymywanie informacji o alkoholach?

Tak, tak niby wszystko jest ok a jednak nie działa. No cóż odpuszczę sobie w takim razie ten konkurs bo założenie nowego konta też niewiele dało widocznie może dziewczyna w Żabce źle nabiła mi piwo na kartę? Nie wiem czy to możliwe ale skoro można mieć aplikację bez zakupu piwa to ja już nic nie rozumiem

agusiac87

Cytuj wiadomość#6786194 niedziela, 6 czerwiec 2021, 23:50:00
Po jakim czasie przychodzą monety z żywca na maila od wypełnienia formularza?
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6786198 poniedziałek, 7 czerwiec 2021, 05:26:34
agusiac87 napisał(a):

Po jakim czasie przychodzą monety z żywca na maila od wypełnienia formularza?

zależy
czasami jest to od razu czasami czeka sie do pół godzinki

bingo9842

Cytuj wiadomość#6786199 poniedziałek, 7 czerwiec 2021, 06:49:38

doo napisał(a):

Powinno wyskoczyć okienko z komunikatem "Dziękujemy za wypełnienie formularza!
Sprawdź swoją skrzynkę email i potwierdź swój udział w konkursie.
Twoje zgłoszenie pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez moderację.
Ok

Z serka faktycznie jest taki komunikat i przychodzi potwierdzenie na email, ale ma śmietance faktycznie się  zawieszalo i potwierdzenia brak.
0 0

kajeczka

Cytuj wiadomość#6786201 poniedziałek, 7 czerwiec 2021, 06:54:34
assal napisał(a):

A pytałyście, czy można voucher na buty wymienić na jakiś inny?  emotka

Ja nie pytałam, ale...po rezerwacji na Wyjatkowy Prezent przychodzi wiadomość od sklepu z konkretnym linkiem do kreatora trampek właśnie. Wydaje mi się, że wymiana nie wchodzi w grę  emotka , a kod jest przypisany do butów krótkich/długich. 
assal 0

tkostek30

Cytuj wiadomość#6786203 poniedziałek, 7 czerwiec 2021, 07:39:42
miał ktoś tak, że pomimo wygranej w Heineken w Groszku (mail), paragon po sprawdzeniu na stronie nie jest wygrany?
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6786209 poniedziałek, 7 czerwiec 2021, 08:27:19
tkostek30 napisał(a):

miał ktoś tak, że pomimo wygranej w Heineken w Groszku (mail), paragon po sprawdzeniu na stronie nie jest wygrany?

U mniw na odwrót. Na stronie info o wygranej a maila brak....
0 0