Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

taalvikki

Cytuj wiadomość#6792119 środa, 30 czerwiec 2021, 23:39:13
bezaczek7 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

luuudzie, co z tym Profi? napisałam w okienku, wklepałam dane, klikam wyślij, a tam mi wyskakuje "wpisz nip sklepu", kiedy jest wpisany i jest przy nim zielony ptaszek, ze jest okej. 

co robić? zaraz mnie wykończy ten konkurs emotka

Mi przeszedl teraz formularz, moze odswiez strone i wpisz jeszcze raz? Same cyfry wpisujesz?

wpisywałam kilka razy po odświeżeniu, zarówno z samymi cyframi, jak i z myślnikami i nic. dwa razy zaczęło kręcić, ale nic ostatecznie się nie stało.

ale dzięki, może jeszcze ostatni raz spróbuję
0 0

jofe8484

Cytuj wiadomość#6792158 czwartek, 1 lipiec 2021, 09:40:36
Czy udało Wam się wysłać zgłoszenie na konkurs 15-lecie Pudelka? Po wpisaniu tekstu i kliknięciu "dołącz do konkursu" nic się nie dzieje. Jest jakiś limit znaków? W reg. nic nie znalazłam.
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6792162 czwartek, 1 lipiec 2021, 09:46:13
jofe8484 napisał(a):

Czy udało Wam się wysłać zgłoszenie na konkurs 15-lecie Pudelka? Po wpisaniu tekstu i kliknięciu "dołącz do konkursu" nic się nie dzieje. Jest jakiś limit znaków? W reg. nic nie znalazłam.

U mnie poszło normalnie, miałam ok 300 znaków.

jofe8484

Cytuj wiadomość#6792164 czwartek, 1 lipiec 2021, 09:47:28
magie1982 napisał(a):

jofe8484 napisał(a):

A pojawił się jakiś komunikat typu "dziękujemy za udział" ?
0 0

rencia163

Cytuj wiadomość#6792171 czwartek, 1 lipiec 2021, 10:06:51
Czy w konkursie Vanish podawało się adres w zgłoszeniu? Bo wczoraj w mailu o niego nie prosili tylko pisali że o wysyłce powiadomią w osobnym mailu. 
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6792174 czwartek, 1 lipiec 2021, 10:17:38
[quote=
jofe8484 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

jofe8484 napisał(a):

A pojawił się jakiś komunikat typu "dziękujemy za udział" ?

jofe8484]
magie1982 napisał(a):

jofe8484 napisał(a):

A pojawił się jakiś komunikat typu "dziękujemy za udział" ? U mnie poszło normalnie, miałam ok 300 znaków.

Tak, na górze nad tym co się wypełniało, a te pola wypełniane stały się puste.

magie1982

Cytuj wiadomość#6792175 czwartek, 1 lipiec 2021, 10:18:36
rencia163 napisał(a):

Czy w konkursie Vanish podawało się adres w zgłoszeniu? Bo wczoraj w mailu o niego nie prosili tylko pisali że o wysyłce powiadomią w osobnym mailu. 

Na to wygląda, też nie pamiętam jak to było właśnie. A paragon się wklejało?
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6792176 czwartek, 1 lipiec 2021, 10:20:04
magie1982 napisał(a):

rencia163 napisał(a):

Tak, wszystko mają emotka

magie1982

Cytuj wiadomość#6792180 czwartek, 1 lipiec 2021, 10:33:18
anaesth napisał(a):

magie1982 napisał(a):

rencia163 napisał(a):

W sumie tak jest najlepiej, bo ja mam taki burdel w paragonach, że bałam się, że nie odnajdę.
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6792185 czwartek, 1 lipiec 2021, 10:54:56
magie1982 napisał(a):

anaesth napisał(a):

magie1982 napisał(a):

rencia163 napisał(a):

W sumie tak jest najlepiej, bo ja mam taki burdel w paragonach, że bałam się, że nie odnajdę.

Też sprawdzałam wczoraj w regulaminie, wszystko podawaliśmy.

anaesth

Cytuj wiadomość#6792190 czwartek, 1 lipiec 2021, 11:06:53
misiamarysia napisał(a):

magie1982 napisał(a):

anaesth napisał(a):

magie1982 napisał(a):

rencia163 napisał(a):

Też sprawdzałam wczoraj w regulaminie, wszystko podawaliśmy.

Może to nadgorliwość, ale teraz robię zrzuty ekranu wysyłanym zgłoszeniom i już nie mam wątpliwości co się podawało i który paragon poszedł na mnie, a który na męża (a także która odpowiedz wygrała) emotka  

joan

Cytuj wiadomość#6792191 czwartek, 1 lipiec 2021, 11:10:09
anaesth napisał(a):

Może to nadgorliwość, ale teraz robię zrzuty ekranu wysyłanym zgłoszeniom i już nie mam wątpliwości co się podawało i który paragon poszedł na mnie, a który na męża (a także która odpowiedz wygrała) emotka  

Każdy sposób jest dobry, minimum organizacji to chyba po prostu pisanie po paragonach kto / kiedy / na co emotka Właśnie robię porządek w segregatorach, bo pada deszcz - idealnie mi taki klimat sentymentalny pasuje do tegoż zajęcia emotka

basiag

Cytuj wiadomość#6792192 czwartek, 1 lipiec 2021, 11:15:58
joan napisał(a):

anaesth napisał(a):

Każdy sposób jest dobry, minimum organizacji to chyba po prostu pisanie po paragonach kto / kiedy / na co emotka Właśnie robię porządek w segregatorach, bo pada deszcz - idealnie mi taki klimat sentymentalny pasuje do tegoż zajęcia emotka

gdzie taką nagrodę w postaci deszczu dają, też bym chciała emotka u mnie susza na maxa od wielu tygodni, o grzybach (kurkach) można zapomnieć emotka
0 0

FBmonika33

Cytuj wiadomość#6792194 czwartek, 1 lipiec 2021, 11:17:18
basiag napisał(a):

joan napisał(a):

anaesth napisał(a):

gdzie taką nagrodę w postaci deszczu dają, też bym chciała emotka u mnie susza na maxa od wielu tygodni, o grzybach (kurkach) można zapomnieć emotka

W Rzeszowie w końcu zaczęło padać wręcz lać po długim okresie suszy. U nas kurki dość późno się pojawiają

0 0

joan

Cytuj wiadomość#6792196 czwartek, 1 lipiec 2021, 11:22:53
basiag napisał(a):

Na Śląsku leje; niecierpliwie oczekuję prognoz weekendowych, bo planowane są konkursy & pokazy lotów balonami nad Parkiem Śląskim, a to niestety impreza całkowicie zależna od pogody emotka
0 0

nikos

Cytuj wiadomość#6792197 czwartek, 1 lipiec 2021, 11:26:02
anaesth napisał(a):

Też tak robię, a do mnie przemawia również to, że nikt mi nie zarzuci, że pomyliłam NIP, nr paragonu, adresu sklepu w rozwijanym menu, mam też dowód, co zaznaczałam.

magie1982

Cytuj wiadomość#6792199 czwartek, 1 lipiec 2021, 11:29:38
nikos napisał(a):

anaesth napisał(a):

Też tak robię, a do mnie przemawia również to, że nikt mi nie zarzuci, że pomyliłam NIP, nr paragonu, adresu sklepu w rozwijanym menu, mam też dowód, co zaznaczałam.

Ja też tak robię, jeśli mam więcej niż zgłoszenie na siebie. Ale tu akurat nie zrobiłam, bo miałam jedno jedyne emotka
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6792234 czwartek, 1 lipiec 2021, 12:39:00
W Smakowitej nie ma limitu znaków, dobrze myślę ?

Skończyłam pisać o wodzie ( Cechini) , pasztecie (Profi) , daniach (Lubella) to teraz o chlebie emotka
Czekam na kolejne wyzwania emotka

anaesth

Cytuj wiadomość#6792236 czwartek, 1 lipiec 2021, 12:41:17
domika napisał(a):

Skończyłam pisać o wodzie ( Cechini) , pasztecie (Profi) , daniach (Lubella) to teraz o chlebie emotka

To na koniec, po jedzeniu, napisz o myciu zębów - na pewno znajdzie się jakiś pasujący konkurs emotka

domika

Cytuj wiadomość#6792239 czwartek, 1 lipiec 2021, 12:45:10
anaesth napisał(a):

domika napisał(a):

To na koniec, po jedzeniu, napisz o myciu zębów - na pewno znajdzie się jakiś pasujący konkurs emotka

Colgate Lidl czeka w kolejce emotka