Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

samuraj

Cytuj wiadomość#6799386 środa, 4 sierpień 2021, 20:26:08
gizoon napisał(a):

Cześć, jaki nr paragonu podajecie w konkursie  KROPLI BESKIDU ? Jest to Fortis, oni często wymagają nr transakcji, a nie nr wydruku u góry jak większość agencji.

Standardowy po prawej,jeśli chcą inny to podkreślają

vivi

Cytuj wiadomość#6799388 środa, 4 sierpień 2021, 20:31:01
koniczynka123 napisał(a):

Podałam ze strony https://oplacasie.pl - listę zwycięzców jednak jest ich za dużo (88-powinno być 33)- czy kogoś poinformowali?
https://www.e-kon...-1.html#.YQrZ9UAwjYA
Niby mają czas do 8 września (60 dni roboczych) na rozstrzygnięcie + 10 dni roboczych na info ale kto ich tam wie emotka  
Jakiś "niedorobiony" ten Brainstorm. Nie wiem czy zauważyliście ten fragment regulaminu: par.4 pkt 14 "Żadne oświadczenia składane przez Organizatora podczas procesu Weryfikacji
Uczestników, do dnia opublikowania Listy Zwycięzców, nie powinny być traktowane przez
Uczestnika jako przyrzeczenie przyznania określonej nagrody na rzecz określonego
Uczestnika" emotka

U każdego z Partnerów do wygrania są 33 Voucher on-line, a partnerów było 5 czyli razem 165 osoby. Regulamin -  W Konkursie nagrodzone zostaną 165 osoby (słownie: sto sześćdziesiąt pięć osób), którychOdpowiedzi zostaną uznane przez Komisję Konkursową za najciekawsze.

termitek99

Cytuj wiadomość#6799389 środa, 4 sierpień 2021, 20:42:10
vivi napisał(a):

Podałam ze strony https://oplacasie.pl - listę zwycięzców jednak jest ich za dużo (88-powinno być 33)- czy kogoś poinformowali?
Niby mają czas do 8 września (60 dni roboczych) na rozstrzygnięcie + 10 dni roboczych na info ale kto ich tam wie emotka  
Jakiś "niedorobiony" ten Brainstorm. Nie wiem czy zauważyliście ten fragment regulaminu: par.4 pkt 14 "Żadne oświadczenia składane przez Organizatora podczas procesu Weryfikacji
Uczestników, do dnia opublikowania Listy Zwycięzców, nie powinny być traktowane przez
Uczestnika jako przyrzeczenie przyznania określonej nagrody na rzecz określonego
Uczestnika" emotka

U każdego z Partnerów do wygrania są 33 Voucher on-line, a partnerów było 5 czyli razem 165 osoby. Regulamin -  W Konkursie nagrodzone zostaną 165 osoby (słownie: sto sześćdziesiąt pięć osób), którychOdpowiedzi zostaną uznane przez Komisję Konkursową za najciekawsze.

A czy wysyłali już maile?
mia 0

soulfly

Cytuj wiadomość#6799392 środa, 4 sierpień 2021, 21:29:37
banka-manka napisał(a):

akarolcia napisał(a):

akarolcia napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Czy w konkursie Durex przychodzi zwrotka?

W regulaminie nic nie ma napisane o zwrotce wiec chyba nie

Tak, tak czytałam.
Tylko zastanawiam się, czy mimo braku zapisu jest takie info, bo zazwyczaj w konkursach SMS zwrotka jest.
I wolałabym się upewnić czy inni uczestnicy mają tak samo, czy to błąd po mojej stronie emotka  

Brak zwrotki.

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6799405 środa, 4 sierpień 2021, 22:25:10
termitek99 napisał(a):

vivi napisał(a):

Uczestnika" emotka

A czy wysyłali już maile?

No właśnie jestem ciekawa, e-mail podobny do mojego jest na stronie ale nie dostałam informacji o wygranej ani nie dzwonili.
mia też kupiłam w ostatniej chwili tylko w 1 sklepie, sugerowałam się wpisem na forum że tylko 33 nagrody emotka
mia 0

pawlis11

Cytuj wiadomość#6799422 środa, 4 sierpień 2021, 23:48:01
Strona konkursu Henkela w Biedronce nie chodzi. Wysłałem im dwa teksty. Nic nie wygrałem. Zapewniano mnie mailowo, żebym śmiało używał polskich znaków. Licząc ten prefiks smsie, który wlicza się do tego limitu 160 znaków. Trochę wiem, co to znaczy "polski sms". Ale, sugerując się mailem zwrotnym od Albedo, wysłałem sms z polskimi znakami, mimo obaw. Teraz zastanawiam się, czy źle zrobiłem. Osoba, która mi odpisała na maila wydawała się kompetentna i dała mi do zrozumienia, że będzie wszystko ok, kiedy ja zasugerowałem, że użycie polskich znaków przekroczy określony limit i moja wiadomość, będzie podzielona lub po prostu część tylko dojdzie. Sam już nie wiem. Aż tak beznadziejna była ta moja odpowiedź, że nie wygrałem...  A nie lepiej było zaryzykować i napisać wiadomość bez polskich znaków? Czemu więc 160 znaków było ustalone jako limit, a nie na przykład 100, 200?
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6799423 środa, 4 sierpień 2021, 23:51:06
pawlis11 napisał(a):

Strona konkursu Henkela w Biedronce nie chodzi. Wysłałem im dwa teksty. Nic nie wygrałem. Zapewniano mnie mailowo, żebym śmiało używał polskich znaków. Licząc ten prefiks smsie mogę maksymalnie użyć 160 znaków. Trochę wiem, co to znaczy "polski sms". Ale, sugerując się mailem zwrotnym od Albedo, wysłałem sms z polskimi znakami, mimo obaw. Teraz zastanawiam się, czy źle zrobiłem. Osoba, która mi odpisała na maila wydawała się kompetentna i dała mi do zrozumienia, że będzie wszystko ok, kiedy ja zasugerowałem, że użycie polskich znaków przekroczy określony limit i moja wiadomość, będzie podzielona lub po prostu część tylko dojdzie. Sam już nie wiem. Aż tak beznadziejna była ta moja odpowiedź, że nie wygrałem...  A nie lepiej było zaryzykować i napisać wiadomość bez polskich znaków? Czemu więc 160 znaków było ustalone jako limit, a nie na przykład 100, 200?

Nie czaję po co były Ci te polskie znaki w wiadomości? Serio. 

pawlis11

Cytuj wiadomość#6799425 czwartek, 5 sierpień 2021, 00:02:17

W odpowiedzi na każdy otrzymany prawidłowy SMS konkursowy Organizator będzie odsyłał SMS zwrotny potwierdzający zgłoszenie udziału w Konkursie. SMS zwrotny odsyłany będzie automatycznie po zarejestrowaniu prawidłowego SMS-a konkursowego w systemie, nie później jednak niż w ciągu 24 godzin od tego momentu. W przypadku, gdyby Uczestnik nie otrzymał takiego zwrotnego SMS-a, wówczas zobowiązany jest niezwłocznie skontaktować się z Organizatorem pod adresem info@albedomarketing.pl, gdyż może to oznaczać,że wystąpił błąd techniczny i zgłoszenie nie zostało zarejestrowane przez serwer teleinformatyczny wykorzystywany przez Organizatora do zbierania zgłoszeń.

Niby za każdym razem otrzymywałem tego smsa, że dziękują za zgłoszenie. W konkursie Andante też tak było. Jakie jest prawdopodobieństwo, że otrzymali tylko część mojego tekstu?
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6799429 czwartek, 5 sierpień 2021, 01:47:10
pawlis11 napisał(a):

W odpowiedzi na każdy otrzymany prawidłowy SMS konkursowy Organizator będzie odsyłał SMS zwrotny potwierdzający zgłoszenie udziału w Konkursie. SMS zwrotny odsyłany będzie automatycznie po zarejestrowaniu prawidłowego SMS-a konkursowego w systemie, nie później jednak niż w ciągu 24 godzin od tego momentu. W przypadku, gdyby Uczestnik nie otrzymał takiego zwrotnego SMS-a, wówczas zobowiązany jest niezwłocznie skontaktować się z Organizatorem pod adresem info@albedomarketing.pl, gdyż może to oznaczać,że wystąpił błąd techniczny i zgłoszenie nie zostało zarejestrowane przez serwer teleinformatyczny wykorzystywany przez Organizatora do zbierania zgłoszeń.

Niby za każdym razem otrzymywałem tego smsa, że dziękują za zgłoszenie. W konkursie Andante też tak było. Jakie jest prawdopodobieństwo, że otrzymali tylko część mojego tekstu?

Zwrotki przychodzą na podstawie użytego prefiksu, a nie długości wiadomości. 
0 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6799436 czwartek, 5 sierpień 2021, 08:18:50
ile razy mozna wygrac 10zł w Halls na tą samą osobę?
0 0

grzybekmalutki

Cytuj wiadomość#6799442 czwartek, 5 sierpień 2021, 08:32:10
Agnes napisał(a):

ile razy mozna wygrac 10zł w Halls na tą samą osobę?

§ 4.  5.

king-kon

Cytuj wiadomość#6799449 czwartek, 5 sierpień 2021, 09:36:08
Takie tam, drobne spostrzeżenie w temacie polskich znaków w SMS-ach konkursowych: z lektury regulaminów (np. HENKEL - Bedronka, Menpromo) wynika, że można pisać zgodnie z regułami poprawnej polszczyzny (z ogonkami), wysnułem taki wniosek na podstawie tych fragmentów regulaminów gdzie podają przykładowe teksty i w tych przykładach używają "ą" i "ę".

kalmia86

Cytuj wiadomość#6799454 czwartek, 5 sierpień 2021, 09:42:14
Działa Wam strona z loterią DPD?
0 0

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6799455 czwartek, 5 sierpień 2021, 09:52:06
kalmia86 napisał(a):

Działa Wam strona z loterią DPD?

Nie działa, właśnie chciałem wysłać zgłoszenie.
0 0

soulfly

Cytuj wiadomość#6799471 czwartek, 5 sierpień 2021, 10:55:30
Czy są gdzieś Halls po 1 zl?
0 0

ktosiek1

Cytuj wiadomość#6799472 czwartek, 5 sierpień 2021, 11:01:45
Co w przypadku gdy organizator konkursu prosi o numer dowodu osobistego tak jak teraz w Tarczyn? Podajecie?

dany-duszek

Cytuj wiadomość#6799473 czwartek, 5 sierpień 2021, 11:07:14
soulfly napisał(a):

Czy są gdzieś Halls po 1 zl?

na stacji benzynowej dają za darmo.

A jak chcesz kupić to sprawdź w osiedlowych u mnie najtaniej 1,29zł. A w biedronce 1,49zł

pawlis11

Cytuj wiadomość#6799484 czwartek, 5 sierpień 2021, 12:05:53
king-kon napisał(a):

Takie tam, drobne spostrzeżenie w temacie polskich znaków w SMS-ach konkursowych: z lektury regulaminów (np. HENKEL - Bedronka, Menpromo) wynika, że można pisać zgodnie z regułami poprawnej polszczyzny (z ogonkami), wysnułem taki wniosek na podstawie tych fragmentów regulaminów gdzie podają przykładowe teksty i w tych przykładach używają "ą" i "ę".

Też to zauważyłem, mimo to grzecznie się ich zapytałem i Was na forum, bo miałem obawy. Ale regulamin regulaminem, a często rzeczywistość rządzi się swoimi prawami.
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6799495 czwartek, 5 sierpień 2021, 12:44:10
Brakuje mi jednego potwierdzenia z weryfikacją od Fortis , czeka ktoś jeszcze ?Pokaż emocje EURO z Coca-Cola” 

honcia4

Cytuj wiadomość#6799497 czwartek, 5 sierpień 2021, 12:53:40
Ja też czekam na weryfikację coca cola