Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6808266 wtorek, 14 wrzesień 2021, 18:32:44
ivanotta napisał(a):

czy tylko ja nie wiem jak zabrać się za pytanie wedla?  emotka   Jaka jest Twoja receptura na przyjemność smaku? Chyba czas na urlop konkursowy   emotka

mi się bardzo podoba to pytanie. gorzej mam z Ewka CH. w Biedronce i z pytaniem "dlaczego to Ty masz lecieć na Malediwy". chyba napiszę: "bo całym sercem popieralam Cie w sporze z Mamaginekolog, ale to raczej z powodu niechęci do tej drugiej".

ivanotta

Cytuj wiadomość#6808267 wtorek, 14 wrzesień 2021, 18:33:07
glena napisał(a):

ivanotta napisał(a):

siewcazamieszania napisał(a):

ivanotta napisał(a):

czy tylko ja nie wiem jak zabrać się za pytanie wedla?  emotka   Jaka jest Twoja receptura na przyjemność smaku? Chyba czas na urlop konkursowy   emotka

Czasami te pytania konkursowe rozwalają mi mózg. Niedawno na konkursie fb było pytanie o "Twój rytuał z kosmetykami X", gdzie X to szampon i odżywka  emotka  jakby była jakaś magia w myciu włosów...

to pytanie, to jeszcze pół biedy bo można jakieś czary mary dodać. Ale tutaj to kompletnie pustka. Muszę jakiegoś mugola zapytać o co kaman to może mi oczy otworzy na ogrom możliwości emotka  

no jak nie wiesz? przeca to się pisze, że receptura to kilo radości, gram szczęscia i tabliczka wedla, czy jakoś tak... 

no no.. ale tak to wszyscy pewnie będą pisać emotka
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6808268 wtorek, 14 wrzesień 2021, 18:35:06
dwaburekoty napisał(a):

ivanotta napisał(a):

mi się bardzo podoba to pytanie. gorzej mam z Ewka CH. w Biedronce i z pytaniem "dlaczego to Ty masz lecieć na Malediwy". chyba napiszę: "bo całym sercem popieralam Cie w sporze z Mamaginekolog, ale to raczej z powodu niechęci do tej drugiej".

emotka  a ja nawet nie wiem kim jest mamaginegolog i na czym polega ten konflikt emotka , ale fakt. Kolejne kreatywne pytanie  emotka
0 0

FBmonika33

Cytuj wiadomość#6808273 wtorek, 14 wrzesień 2021, 18:58:30
dwaburekoty napisał(a):

ivanotta napisał(a):

haha nie przepadam za mg aktualnie, chociaż jak jeszcze nie działała na insta i nie znałam jej z twarzy to w ciąży kilka jej artykułów mi pomogło przetrwać moje rozterki a z kalkulatora dawkowania leków korzystam.

0 0

fineessa

Cytuj wiadomość#6808275 wtorek, 14 wrzesień 2021, 19:16:39
dwaburekoty napisał(a):

ivanotta napisał(a):

A o co chodzi w tym sporze?
0 0

FBmonika33

Cytuj wiadomość#6808276 wtorek, 14 wrzesień 2021, 19:19:29
fineessa napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

ivanotta napisał(a):

wielkie problemy bogaczy na insta emotka

https://www.pudel...ie-6632133253618208a
0 0

fineessa

Cytuj wiadomość#6808283 wtorek, 14 wrzesień 2021, 19:44:28
FBmonika33 napisał(a):

fineessa napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

ivanotta napisał(a):

wielkie problemy bogaczy na insta emotka

https://www.pudel...ie-6632133253618208a

O losie  emotka
0 0

FBmichal14

Cytuj wiadomość#6808292 wtorek, 14 wrzesień 2021, 20:26:44
Czy przychodza Wam potwierdzenia udzialu w konkursie na maila z konkursu puszki Sprandi? 
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6808301 wtorek, 14 wrzesień 2021, 21:49:10
FBmichal14 napisał(a):

Czy przychodza Wam potwierdzenia udzialu w konkursie na maila z konkursu puszki Sprandi? 

Przychodzą
0 0

lucya

Cytuj wiadomość#6808312 wtorek, 14 wrzesień 2021, 23:05:22
FBmichal14 napisał(a):

U mnie wpadło do folderu Oferty
0 0

incendio12

Cytuj wiadomość#6808315 wtorek, 14 wrzesień 2021, 23:48:56
FBmichal14 napisał(a):

Mnie i siostrze nie przyszło potwierdzenie w I etapie, ale siostra dziś dostała info, że coś tam wygrała więc chyba nie ma co się przejmować brakiem potwierdzenia emotka
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6808317 środa, 15 wrzesień 2021, 00:18:02
GoldenSubmarine Sp. z o. o. Sp. k. i PMICombera Sp. z o. o
= jedna agencja?>
0 0

pawlis11

Cytuj wiadomość#6808318 środa, 15 wrzesień 2021, 00:23:29
W konkursach Korpka Bordo podobno wystarczy skan paragonu. A czy agencji ASPE Sp. z o. o. wystarczy skan paragonu w razie wygranej?
0 0

melancholia

Cytuj wiadomość#6808319 środa, 15 wrzesień 2021, 00:40:24
pawlis11 napisał(a):

W konkursach Korpka Bordo podobno wystarczy skan paragonu. A czy agencji ASPE Sp. z o. o. wystarczy skan paragonu w razie wygranej?

W konkursach nie ma "podobno" tylko są regulaminy - warto je czytać, żeby potem nie było zaskoczenia   emotka  Bo np. w konkursie Lechendy kręci muzyka Kropka Bordo chce oryginał paragonu. 

melancholia

Cytuj wiadomość#6808320 środa, 15 wrzesień 2021, 00:54:22
darog napisał(a):

GoldenSubmarine Sp. z o. o. Sp. k. i PMICombera Sp. z o. o
= jedna agencja?>

Raczej nie. Inne miasta. I w rejestrach nie mają żadnych powiązań. 
darog 0

nataliii

Cytuj wiadomość#6808326 środa, 15 wrzesień 2021, 07:39:22
Konkurs Venus Kosmetyki w naszej bazie dodany jest jako Rossmann ale czy tylko ja nie widzę w regulaminie tego, że trzeba to kupić wyłącznie w ROSSMAN ? https://www.venuskosmetyki.pl/konkurs/

lusienka

Cytuj wiadomość#6808347 środa, 15 wrzesień 2021, 09:30:56
Co to może iść  kurierem DHL , nadawca FASTLINE ADVERTISING SP. Z O.O?
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6808352 środa, 15 wrzesień 2021, 09:38:33
lusienka napisał(a):

stock ?
0 0

lusienka

Cytuj wiadomość#6808354 środa, 15 wrzesień 2021, 09:41:10
domika napisał(a):

lusienka napisał(a):

stock ?

To by się zgadzało dziękuję  emotka
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6808358 środa, 15 wrzesień 2021, 09:55:06
nataliii napisał(a):

Konkurs Venus Kosmetyki w naszej bazie dodany jest jako Rossmann ale czy tylko ja nie widzę w regulaminie tego, że trzeba to kupić wyłącznie w ROSSMAN ? https://www.venuskosmetyki.pl/konkurs/

Można kupić w dowolnym miejscu. Ktoś się chyba zasugerował tym, że nagrodami są bony do Rossmanna emotka