Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

cudaczek121

Cytuj wiadomość#5711841 piątek, 2 sierpień 2013, 12:23:26
Dziś cieszę się,że wczoraj na przyjęciu urodzinowym siostry poznałam naszego forumowicza misiek30 oraz jego żonę emotka
Okazało się,że są sąsiadami emotka Cieszę się,że w końcu dotarł rower Zaskocz emotka
0 0

barszcz

Cytuj wiadomość#5712143 piątek, 2 sierpień 2013, 18:43:25
Dziś cieszę się ,źe gram ,bo wlaśnie calą Rodzinką odpoczywamy,korzystając z wygranego wyjazdu emotka
Jest Super,choć prawie zeszłam na zawał ,siedząc w balonie, 180 m nad ziemia emotka
0 0

picola

Cytuj wiadomość#5712168 piątek, 2 sierpień 2013, 19:36:31
cieszę się, że miałam mega fajny wyjazd wakacyjny, ale najbardziej cieszy mnie, że przez dwa tygodnie udało mi się nie zaglądać do netu emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#5715223 środa, 7 sierpień 2013, 22:33:29
I tak oto zostałam sama w saunie zwanej domem; Mój polazł na nocny bieg i myślałam, że będę samotnie segregować paragony. Aż tu nagle odwiedził mnie ON. Zagaił "Cześć mała, ale dziś ciepło, co nie, pozwolisz, że zliżę lodowatą mgiełkę z Twojej Pepsi?" I ocierał się o nią, jak rasowy czipendejl. Cóż mogłam zrobić, pozwoliłam na to, a później poczęstowałam go napojem z bąbelkami. Sączył go bez pośpiechu (bo i cóż za stworzenie chciałoby się spieszyć w taki ukrop?!) Przełknął, rzucił mi zawadiackie spojrzenie i zniknął w ciemnościach nocy...
Atmosfera stała się bardzo gorąca, flirtujemy od kilkunastu minut, mrugając do siebie zalotnie. Nie sądziłam, że uwiodę go kanapką z tuńczykiem: no litości, to chyba najbardziej nie-randkowy przysmak! Tymczasem zajada z gracją dżentelmena, przewraca oczkami i wywija pupką. Cieszę się, że Pan Pasikonik dotrzymuje mi dziś towarzystwa, mam wielką słabość do tych żyjątek emotka
0 0

radosna

Cytuj wiadomość#5715228 środa, 7 sierpień 2013, 22:38:39
joan napisał(a):

I tak oto zostałam sama w saunie zwanej domem; Mój polazł na nocny bieg i myślałam, że będę samotnie segregować paragony. Aż tu nagle odwiedził mnie ON. Zagaił "Cześć mała, ale dziś ciepło, co nie, pozwolisz, że zliżę lodowatą mgiełkę z Twojej Pepsi?" I ocierał się o nią, jak rasowy czipendejl. Cóż mogłam zrobić, pozwoliłam na to, a później poczęstowałam go napojem z bąbelkami. Sączył go bez pośpiechu (bo i cóż za stworzenie chciałoby się spieszyć w taki ukrop?!) Przełknął, rzucił mi zawadiackie spojrzenie i zniknął w ciemnościach nocy...
Atmosfera stała się bardzo gorąca, flirtujemy od kilkunastu minut, mrugając do siebie zalotnie. Nie sądziłam, że uwiodę go kanapką z tuńczykiem: no litości, to chyba najbardziej nie-randkowy przysmak! Tymczasem zajada z gracją dżentelmena, przewraca oczkami i wywija pupką. Cieszę się, że Pan Pasikonik dotrzymuje mi dziś towarzystwa, mam wielką słabość do tych żyjątek emotka

Tak pięknie się zaczęło ... Już myślałam, że jesteś wśród tych 50% (czy iluś tam) kobiet, które zdradzają mężów. A tu szok ... Pan Pasikonik! Nie zatruj go, bo romanse nie mogą skończyć się nagłą śmiercią partnera.
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#5715230 środa, 7 sierpień 2013, 22:46:09
Joan, już myślałam, że przeprowadzę się do Twojego miasta... Takich romantyków masz... a tu pasikonik emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#5715231 środa, 7 sierpień 2013, 22:46:54
radosna napisał(a):

Tak pięknie się zaczęło ... Już myślałam, że jesteś wśród tych 50% (czy iluś tam) kobiet, które zdradzają mężów. A tu szok ... Pan Pasikonik! Nie zatruj go, bo romanse nie mogą skończyć się nagłą śmiercią partnera.

Hihi, nie podchodzę pod statystyki, bo nie mam męża emotka

Nic mnie tak nie rozczula, jak te zielone stworki, one się nic a nic ludzi nie boją. Wpadają na drinka albo przekąskę i zwykle nie chcą opuścić domówki. Obchodzimy się z nimi bardzo delikatnie. Kilka chwil w towarzystwie tych istotek i można zapomnieć o całym świecie.
PS: Że się chłodził mgiełką na butelce z lodówki - rozumiem. Że się napił z minikałuży, którą dla niego zrobiłam - rozumiem. Ale że jadł okruszki chleba z tuniokiem - to jest insza inszość, abstrakcja i kosmos. Szkoda, że Mój zabrała aparat foto, na lustrzance nie potrafiłam dobrać idealnej ostrości przy makro. Byłoby pamiątkowe zdjęcie emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#5715233 środa, 7 sierpień 2013, 22:50:02
zaczytana-pola - moje miasto chyba wymiera i przejmuje je Matka Natura emotka Dwa dni temu świerszcze dały taki koncert, że nie słyszałam telewizora emotka
0 0

79magda

Cytuj wiadomość#5715234 środa, 7 sierpień 2013, 22:51:41
Ciekawe, czy Valbony lubi?! Ziołowe... emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5715248 środa, 7 sierpień 2013, 23:25:43
joan, a nuż widelec kosmita emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#5715251 środa, 7 sierpień 2013, 23:30:49
Hehe, no nie ma to, jak spotkanie z małym zielonym (a'la kosmitą).

Ser pleśniowy na randce? Ooo, to już hard core, na który mogą sobie pozwolić nieliczni emotka
0 0

79magda

Cytuj wiadomość#5715257 środa, 7 sierpień 2013, 23:47:13
joan napisał(a):

Ser pleśniowy na randce? Ooo, to już hard core, na który mogą sobie pozwolić nieliczni emotka

No wiesz, skoro rozsmakował się w tuńczyku, to jeszcze tylko cebulki brakuje emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#5715258 środa, 7 sierpień 2013, 23:50:54
79magda napisał(a):

joan napisał(a):

No wiesz, skoro rozsmakował się w tuńczyku, to jeszcze tylko cebulki brakuje emotka

I czosnku emotka Tego akurat zjadam dużo i zawsze kogoś na konsumpcję we dwoje mogę zaprosić emotka
0 0

ktosiu

Cytuj wiadomość#5715755 czwartek, 8 sierpień 2013, 19:37:27
Lato trwaj bo jesteś dla mnie takie cudne emotka A od jutra zasłużony czy nie, ale URLOP emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5716831 sobota, 10 sierpień 2013, 18:00:33
Właśnie wróciłam z extra wakacji w Chorwacji, a w domu już czekał na mnie voucher Tui do Grecji z Nivea czyli następne lato zapowiada się równie ekscytująco emotka
0 0

slonecznik1309

Cytuj wiadomość#5716890 sobota, 10 sierpień 2013, 20:20:35
z udanych zakupów emotka super duże przeceny w Deichmanie emotka kupiłam w przecenie 3 pary super butów za 150 zł (w tym kozaki na zimę ) emotka
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#5717289 niedziela, 11 sierpień 2013, 23:32:01
joan napisał(a):

emotka czytałam to dopiero wczoraj jadąc w aucie, myślałam że wszystkich pobudzę tak chichrałam, bo oczywiście ani przez moment nie pomyślałam, że chodzi o mężczyznę z gatunku Homo sapiens. emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#5717303 poniedziałek, 12 sierpień 2013, 00:11:57
dolly - w temacie: cieszę się, że namalowałam uśmiech na Twojej twarzy emotka A mój kochanek uciekł oknem emotka
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#5717314 poniedziałek, 12 sierpień 2013, 01:01:53
joan napisał(a):

dolly - w temacie: cieszę się, że namalowałam uśmiech na Twojej twarzy emotka A mój kochanek uciekł oknem emotka

tak to zazwyczaj bywa... z kochankami emotka

emotka
0 0

koper

Cytuj wiadomość#5722351 wtorek, 20 sierpień 2013, 14:00:46
Cieszę się, że wróciłam wypoczęta i opalona z bardzo udanego urlopu.
W prawdzie wydaliśmy "troszkę" więcej niż było w planach, bo zepsuł nam się samochód 2 tyś. km od domu, ale i tak wyjazd był bardzo udany, a najbardziej cieszę się z tego, że szczęśliwie dojechaliśmy cali i zdrowi emotka i przywieźliśmy ze sobą masę optymistycznych wspomnień emotka
0 0