szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Dziś cieszę się z.....

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6395533
    Kobieta Niebieska_Laguna

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 1066
    Z nami od: 24.02.2016
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

Dzisiaj cieszę się, że jestem tu z Wami na tym forum i portalu! Najlepszym zakątku dla każdego konkursowicza. Dzięki Wam poznałam wiele wspaniałych konkursów. Mam nadzieję, że i ja Wam podsunęłam coś ciekawego i przeze mnie do kogoś trafiła fajna nagroda emotka  To dzięki Wam wiem, kiedy szczególnie pilnować telefonu, bo akurat dzwoni Albedo z milionem młynków, to dzięki Wam wiem, kiedy czatować na kuriera, żeby potem nie jeździć za bonem od TQG po jakichś magazynach  emotka  Nie wyobrażam sobie już grania w konkursach bez tego forum, czyli ludzi, którzy je tworzą. Dziękuję wszystkim konkretnym i uczciwym osobom, z którymi mogę wymieniać paragony i nagrody... Tym wszystkim, którym mogę bez obaw coś wysłać i zaczekać na przelew, bo wiem, że nie zostanę oszukana. Cieszę się z tego tym bardziej, że w dzisiejszym świecie ludzi się od siebie oddalają. A tutaj jest tyle wspaniałych osób, które same z siebie będą cieszyły się z Twoich wygranych. To tutaj ludzie pogratulują Ci szczerze zdobytego samochodu czy wycieczki za 20 tysięcy złotych, podczas gdy niektórzy "przyjaciele", a nawet osoby z rodziny, będą zgrzytać zębami na Twoją wygraną i w duchu życzyć Ci stłuczki. Na tym forum cieszy wygrana każdej osoby, bo jest dla innych inspiracją do spełniania własnych, konkursowych marzeń, i to mnie bardzo cieszy! Jak męczą mnie ludzie na OLX, którzy są nieprofesjonalni, nieuprzejmi, niekonkretni, to z przyjemnością sprzedaję/wymieniam coś tutaj! Gdzie wszystko odbywa się w miłej atmosferze. Jak tylko mogę, to staram się Wam pomagać w konkursowych rozterkach. I Wy też zawsze odpowiadacie na moje wołanie o pomoc  emotka  Aż serce rośnie, że są jeszcze takie miejsca w internecie i na świecie. Czasami nie doceniamy tego, co mamy emotka  Jak bardzo coś ułatwia życie, albo poprawia humor. Ciesze się, że tutaj panuje jeszcze porządek, że są jakieś zasady i że są jeszcze wspaniali ludzie. Że założyciel i osoby nadzorujące tak się angażują i ciągle ulepszają portal i forum. Mam nadzieje, że zawsze tu tak będzie i wciąż będę widywać te same, wspaniałe osoby. Miłego dnia dla Was wszystkich  emotka  Jesteście świetni  emotka
    Liczba plusów to: brenda89, umbrella, kameleon1982, izkak, Agnes [więcej] Liczba minusów to: 0

Panu Bogu nic się nie udało, z wyjątkiem kotów.
    Wisława Szymborska

Cytuj wiadomość #6395535
    Kobieta cherry_coke

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1281
    Z nami od: 16.04.2015
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

A ja cieszę się, że większość ludzi, z którymi spotykam się zarówno tu jak i życiu codziennym to super fajni ludzie, którzy pomogą bezinteresownie i kiedy człowiek odwali głupotę to przynajmniej humor poprawią. 

Swoją drogą znam pewnego Pana w wieku już podeszłym, który sądzi się ze swoja rodzina i znajomymi i wszystkimi świętymi od lat. Z rodziną kolejne sprawy toczą się jedna za drugą od ponad 20 lat. Wciąż o to samo - kto kogo obraził, kto co powiedział, kto na czyim terenie bezprawnie stanął itp. itd. Z ludźmi w pracy sądzi się za popełnione błędy np. w dokumentach. Pracuje w pewnej firmie, gdzie ludzie potrafią przenieść swoje biurko w ciemny kąt żeby obok niego nie siedzieć. Nie rozmawiają z nim. Gość w tej chwili jest poważnie chory. I wiek i choroba pozwalają wnioskować, że niewiele życia przed nim. I wiecie co... ludzie mu nie współczują, jest ludziom obojętny. A on nadal trwa przy swoim. Bardzo to smutne. 
    Liczba plusów to: cudaczek121, ziolko, astronautka, cb656 Liczba minusów to: 0

Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.

Cytuj wiadomość #6395537
    Kobieta agakaz2

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 672
    Z nami od: 07.05.2017
    Punkty karne: 1/5
    Konkursy dodane: 15

Powrót do góry

powiem wam że jak tu trafiłam i chciałam coś kupić zdziwiłam się że ludzie mimo iż nie dostali od razu przelewu odemnie wysyłają mi paragon lub kod. nikt nie chce potwierdzenia że przelew poszedł. mile to i dziwne w dzisiejszych czasach
    Liczba plusów to: sosna, asiam, andii, cudaczek121, bibeck [więcej] Liczba minusów to: 0

Poklikam w konkursach
    Gram by spełniać marzenia.

Cytuj wiadomość #6395550
    Kobieta poprostuanette

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2515
    Z nami od: 15.06.2006
    Konkursy dodane: 16

Powrót do góry

CIESZE sie bo wreszcie zaczynamy sezon urlopowy i wakacyjny w naszej branzy. Kiedy wszyscy wracaja z wakacji my dopiero my dopiero zaczynamy pakowac walizki
    Liczba plusów to: astronautka Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6395974
    Kobieta bezaczek7

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1338
    Z nami od: 17.07.2011
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

Cieszy mnie ten wygrany tablet z Biedronki. Tak malo sztuk na tydzien, loteria, do tego kilka miesiecy temu "zepsul" sie moj, bo autko spadlo na wyswietlacz i z kropeczki zrobila sie krecha przez caly ekran jak ta lala. Na naprawe sobie nie pozwole, zazartowalam z kolezanka, ze predzej sobie wygram nastepny. I jutro jej napisze, ze sie wlasnie udalo  emotka
    Liczba plusów to: kameleon1982, ludzka_istota, 1mariusz, bruce, agata6, donia7, bibeck Liczba minusów to: 0

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=13898213
    http://olx.pl/oferty/uzytkownik/3xiR/
    wymiana:zestawy lego(nowe oraz bardzo stare,używane-dla kolekcjonera),książki fantastyczne,coś dla syna 3lata,telefon dualSim,końcówki PhilipsSonicareSensitive,rozważę wszystko.
    ZAKUPY:Ross,Lidl,małeTesco,Biedronka,ABC,Koliber,Spar,Natura,Żabka,DC,Orlen,Odido; okazjonalnie:Kauf,ITM,Statoil,Lotos.

Cytuj wiadomość #6396097
    Kobieta asie90

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 53
    Z nami od: 27.02.2017

Powrót do góry

kupiłam sobie starterek z nju na kartę, chciałam wysłać zgłoszenie na konkurs, ale miałam zablokowane sms premium emotka  a dziś dostałam informację, że zostały odblokowane mimo, że nie były zablokowane, a w ramach rekompensaty dostałam doładowanie 10zł emotka  jak miło z ich strony
    Liczba plusów to: cb656, agakaz2 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6396117
    Kobieta asie90

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 53
    Z nami od: 27.02.2017

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

asie90 napisał(a):

kupiłam sobie starterek z nju na kartę, chciałam wysłać zgłoszenie na konkurs, ale miałam zablokowane sms premiumdziś dostałam informację, że zostały odblokowane mimo, że nie były zablokowane

emotka To miałaś, czy nie miałaś, bo nie rozumiem?

haha taką dostałam odpowiedź. emotka  fakt jest taki, że nie mogłam wysyłać, mimo że podobno wcale nie były zablokowane. A teraz jest już ok emotka  
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6396312
    Kobieta agakaz2

Ranga numer 3

Powrót do góry

Z wyjścia po pracy z dziewczynami na pogawetki od razu człowiek czuje się lepiej a i  buzia się uśmiecha
    Liczba plusów to: bruce Liczba minusów to: 0

Poklikam w konkursach

Cytuj wiadomość #6396741
    Kobieta cherry_coke

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1281
    Z nami od: 16.04.2015

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

Dziś cieszę się z udanego spacerku po lesie (mimo licznych deszczowych dni ostatnio, w lesie sucho, jakby miesiąc kropla nie spadła - ja już nie wiem, gdzie to wsiąka i ginie)

Więcej jest grzybów czy grzybiarzy? I w jakiej okolicy byłeś? Oczywiście tam gdzie byłeś nie pójdę, bo już wszystkie zebrałeś emotka  
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.

Cytuj wiadomość #6396796
    kameleon1982

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 76
    Z nami od: 01.07.2017
    Konkursy dodane: 10

Powrót do góry

Cieszę się z pięknej pogody, którą mamy w ostatnim tygodniu wakacji. Trzeba korzystać, bo to już ostatnie w tym roku tak upalne i słoneczne dni.
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6396813
    Kobieta nkba

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1137
    Z nami od: 22.12.2015

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

*) ludzie to bydło emotka Zwierzę leśne ma więcej rozumu, bo jak czegoś nie potrzebuje, to nie niszczy. A człowiek potrafi wyrwać grzyba z połową grzybni, którą później odrzuca, jak śmieć. Potrafi także rozkopać mrowisko (sic!) na drodze. emotka
    Powinny być jakieś selekcje przed wpuszczeniem takiego draństwa do lasu. Wrzaski, beznadzieja i totalne pijaństwo emotka

Ja waliłabym kary ile wlezie, bo jak patrzę na to co było kiedyś ściółką to krew mnie zalewa emotka Do gołej ziemi wydrapane place całe emotka
    A tak nawiasem u mnie na działce, po fali maślaków,  pojawiają się już pierwsze podgrzybki emotka Czekam na pomarańczowe rydze - ukochane grzyby mojej mamy choć nie wiem czemu ją tak jarają emotka Dziesiątki ich wyskakuje jesienią emotka Piękny widok i radość emotka Jak zrobię fotkę to wstawię Ci dwugodzinny zbiór mojej mamy - nie wiem jak ona je znajduje - ja zawsze mam o polowę mniej emotka Ale ślepa trochę jestem to może dlatego emotka
    Liczba plusów to: bruce Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6397295
    Kobieta agakaz2

Ranga numer 3

Powrót do góry

dziś cieszę się że sponsorem wizyty w pizzerii z rodzinką jest lays Max  emotka
    Liczba plusów to: 1mariusz, lola.lola, pokrzywa30, pingu4, andii, defed, maverick Liczba minusów to: 0

Poklikam w konkursach

Cytuj wiadomość #6397563
    Kobieta katarynka-199

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 74
    Z nami od: 26.04.2017

Powrót do góry

Że to już Wrzesień..  emotka  mam tym samym samo zachwyt, że będzie szczęśliwy i pełen pozytywnych niespodzianek  emotka
    Liczba plusów to: agakaz2 Liczba minusów to: 0

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6397745
    Kobieta dwaburekoty

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 464
    Z nami od: 04.12.2016
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

Po podliczeniu rynkowych wartości nagród zgarniętych przeze mnie w sierpniu, bardzo cieszę się, że w końcu odbiłam się od konkursowego dna (na szczęście było skaliste, a nie pełne mułu), na którym znalazłam się w czerwcu i w lipcu. Wciąż nie są to kwoty, które chciałabym zgarniać co miesiąc, ale ważne, że tendencja jest rosnąca.
    Cieszę się, że w końcu moje zgłoszenie zostało zauważone przez Auchan, który za każdym razem zachowywał się tak, jakby mnie nie dostrzegał. A nawet jeśli Skarbobranie to loteria, to cieszę się jeszcze bardziej, że pierwszy raz dane mi było być tym szczęśliwcem.
    Cieszę się, że w końcu zmotywowałam się do wszystkiego. Moja Mama wyjechała w podróż dookoła świata ( z czego również bardzo się cieszę - niech i Ona coś w życiu zobaczy!) i zostawiła mi cały dom na głowie. Przypuszczała, że nie dam sobie rady, tymczasem stało się odwrotnie. Godzina 13: ja mam posprzątane, poprane, poprasowane, obiad na stole, ciasto (wow!) w piekarniku, a dziecko wymęczone wspólną zabawą na placu zabaw żąda codziennie spania o 19. Stąd też pętla do początku mojej wypowiedzi: pod koniec sierpnia grałam jak szalona, więc liczę na udany wrzesień.

Ehhh, życie takie piękne...  emotka
    Liczba plusów to: czemuszka, 1mariusz, 29renata, panda, bezaczek7 [więcej] Liczba minusów to: 0

audaces fortuna iuvat

Nikt tak nie uczy cierpliwości jak małe dziecko i oczekiwanie na wyniki konkursów.

Cytuj wiadomość #6397748
    Kobieta Niebieska_Laguna

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 1066
    Z nami od: 24.02.2016

Powrót do góry

dwaburekoty napisał(a):

Godzina 13: ja mam posprzątane, poprane, poprasowane, obiad na stole, ciasto (wow!) w piekarniku, a dziecko wymęczone wspólną zabawą na placu zabaw żąda codziennie spania o 19. 

Ehhh, życie takie piękne...  emotka

Kurde, ja do godziny 13 mam zaledwie naczynia pomyte  emotka  Ale za to naoglądałam się "Z pamiętnika położnej", "Dzień, który zmienił moje życie" i nawet "Małolaty"  emotka
    Liczba plusów to: bruce, ilonaxx5, aurorcia, dwaburekoty, @gnieszk@ Liczba minusów to: 0

Panu Bogu nic się nie udało, z wyjątkiem kotów.
    Wisława Szymborska

Cytuj wiadomość #6398137
    kameleon1982

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 76
    Z nami od: 01.07.2017
    Konkursy dodane: 10

Powrót do góry

cieszę się z czekolady, którą dostałam od sąsiadki w podziękowaniu za zwrot znalezionych kluczy od jej mieszkania
    Liczba plusów to: calliope, 1mariusz, 29renata, bruce Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6398182
    Kobieta bezaczek7

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1338
    Z nami od: 17.07.2011

Powrót do góry

Z udanego pierwszego dnia dziecka w przedszkolu. Matka zestresowana, dziecko chyba wybawione, przykrych rzeczy nie opowiadalo, choc gdyby nie pytania, to by nic nie powiedzialo emotka  Teraz trzymam kciuki, by nastepne dni byly rownie udane, babcia odetchnie, ja tez spokojniejsza o to co sie w domu dzieje, same plusy. I tylko troche sie wkurzylam, ze nawet sobie zapisalam, a nie zglosilam w tm pierwszym dniu swojego almette. Trudno, juz to nadrabiam emotka
    Liczba plusów to: mika0103, @gnieszk@, bruce Liczba minusów to: 0

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=13898213
    http://olx.pl/oferty/uzytkownik/3xiR/
    wymiana:zestawy lego(nowe oraz bardzo stare,używane-dla kolekcjonera),książki fantastyczne,coś dla syna 3lata,telefon dualSim,końcówki PhilipsSonicareSensitive,rozważę wszystko.
    ZAKUPY:Ross,Lidl,małeTesco,Biedronka,ABC,Koliber,Spar,Natura,Żabka,DC,Orlen,Odido; okazjonalnie:Kauf,ITM,Statoil,Lotos.

Cytuj wiadomość #6399890
    Kobieta kaka72

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 285
    Z nami od: 06.09.2016

Powrót do góry

dziś kończę 1 roczek na konkursowym forum przez ten czas udało mi się wygrać 37 razy począwszy od drobnych gadżetów przez testowania ,bony.zestaw garnków ,tablet rower, bilety-wejściówki a te większe nagrody to chyba jeszcze mam przed sobą emotka
    Liczba plusów to: 29renata, pini, zdolnabestia, kumulacja, defed Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6400083
    Kobieta bzowapani

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 241
    Z nami od: 05.12.2009
    Punkty karne: 3/5

Powrót do góry

Dziś cieszę się z tego że wczoraj udało urodzić mi się zdrowego synka przed którym mam nadzieję wiele sukcesów  życiowych emotka  
    Liczba plusów to: ala0302, malutka456, agata6, ita1987, 1mariusz [więcej] Liczba minusów to: 0

"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz"

Cytuj wiadomość #6400123
    Kobieta malutka456

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2661
    Z nami od: 03.08.2006

Powrót do góry

ciesze się, że córka z chęcią chodzi do przedszkola i jest grzeczna, o ile słowa "Córka poradzi sobie w życiu" można wziąć za dobrą monetę  emotka    emotka
    Liczba plusów to: nataszka, mia Liczba minusów to: 0

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.