szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Dziś cieszę się z.....

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6437587
    cb656

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 148
    Z nami od: 14.06.2015
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 181

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

Ojacie... Miszczuniu pionas odwaliliśta kawał roboty, dzięki wielkie emotka
    Dziś cieszę się, że po wejściu do skrzynki z wiadomością, w której trwa wymiana postów, po wejściu strona ustawia się na ostatniej, a nie na górze, jak dotąd.
    OTAKE Polske chodziło, Miszczu emotka emotka emotka

pionas Miszczuniu... emotka a jakby tak jeszcze zrobić, że nie tylko dla nowych wiadomości skacze do ostatniego wpisu, ale dla już przeczytanych też?
    Tak się tylko zastanawiam głośno... emotka Bo na przykład coś napisałem, wysłałem, ale zanim jeszcze dostałem odpowiedź, przypomniałem sobie, że coś ważnego chcę dorzucić, więc otwieram wiadomość raz jeszcze, ale wtedy ustawia się u góry strony, na pierwszym wpisie i muszę przewijać w dół emotka ja ja mam stare stawy, nadgarstki zmęczone, myszka też nie ma kółka wiecznie żywego... emotka no wiesz, dla wygody emotka byś tak mógł się przynajmniej nad propozycją zastanowić... emotka
    Liczba plusów to: kumulacja, defed Liczba minusów to: 0

Kawa i wuzetka są obowiązkowe dla każdego, bijemy się o Złotą Patelnię emotka Szatnia też jest u nas obowiązkowa emotka

Cytuj wiadomość #6438167
    cb656

Ranga numer 2

Powrót do góry

...dodatkowo dziś cieszę się, że pionas (prawdopodobnie zupełnie nieświadomie) emotka dostarczył mi powodu do uśmiechu i pewnych spostrzeżeń/refleksji natury socjologicznej...
    No, uśmiechnąłem się troszku emotka choć trudno mi jednoznacznie określić dominujący smak tego uśmiechu: czy on radosny, taki bardziej słodki, czy bardziej rozgoryczony. emotka
    Ale to fajne. emotka Dzieje się. I to jest to emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

Kawa i wuzetka są obowiązkowe dla każdego, bijemy się o Złotą Patelnię emotka Szatnia też jest u nas obowiązkowa emotka

Cytuj wiadomość #6438332
    Kobieta dolly

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 7892
    Z nami od: 01.09.2010
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

(...)
    No, uśmiechnąłem się troszku emotka choć trudno mi jednoznacznie określić dominujący smak tego uśmiechu: czy on radosny, taki bardziej słodki, czy bardziej rozgoryczony. emotka
    (...) 

wygląda na ..... morderczy emotka
    Cytuj wiadomość #6438359
    Kobieta Claudia77

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 936
    Z nami od: 19.05.2014
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

cieszę się strasznie, że badanie usg brzuszka synka wyszło super i wszystko jest ok ... emotka
    Liczba plusów to: burza64, akaska, bruce, ita1987, joasiunia [więcej] Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6438375
    cb656

Ranga numer 2

Powrót do góry

dolly napisał(a):

cb656 napisał(a):

Nie od dziś wiadomo w Krainie Kota, że... emotka

Cytuj wiadomość #6438386
    Kobieta dolly

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 7892
    Z nami od: 01.09.2010
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

dolly napisał(a):

cb656 napisał(a):

Nie od dziś wiadomo w Krainie Kota, że... emotka

dokładnie o tym myślałam pisząc swój post emotka   emotka
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6438895
    cb656

Ranga numer 2

Powrót do góry

Dziś ucieszyła mnie pewna kosmitka, będąca w tak bardzo odmiennym stanie (świadomości emotka ), że miotając się bezsilnie w chęci dokopania, obnażyła całą swą beznadziejną małość emotka

Cytuj wiadomość #6439271
    Kobieta dwaburekoty

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 543
    Z nami od: 04.12.2016
    Konkursy dodane: 12

Powrót do góry

W końcu znaleźliśmy psa, którego sprezentujemy sobie i dziecku pod choinkę. Po wypisywaniu długich list za i przeciw padło na owczarka berneńskiego. Jestem przeszczęśliwa, bo w końcu znaleźliśmy odpowiedniego psiaczka, w odpowiednim wieku, z  odpowiednią płcią, z lokalizacją niedaleką od naszego domu i w odpowiedniej cenie... ufffff.... Dom na wsi bez psa to jednak kiepski dom....
    Liczba plusów to: cudaczek121, nariam, Kiciunia21, jokan, maryam, bruce Liczba minusów to: 0

audaces fortuna iuvat

Nikt tak nie uczy cierpliwości jak małe dziecko i oczekiwanie na wyniki konkursów.

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6439365
    cb656

Ranga numer 2

Powrót do góry

Niby tylko jeden dzień w roku, a ile generuje aktywności emotka Hasło: "mikołajkowy". Wynik (na 8 grudnia): 155 sztuk emotka
    Brać, wybierać, nie targować, grać, wygrywać, nie żałować! emotka

Cytuj wiadomość #6439372
    cb656

Ranga numer 2

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

Niby tylko jeden dzień w roku, a ile generuje aktywności emotka Hasło: "mikołajkowy". Wynik (na 8 grudnia): 155 sztuk emotka
    Brać, wybierać, nie targować, grać, wygrywać, nie żałować! emotka

pionas - co znów zrobiło się "nie tak" z linkiem, skoro widziałem wynik zupełnie inny, niż uzyskuję TERAZ po kliknięciu w link w wiadomości? Nastąpiła podmiana polskich liter z ogonkami na te procentowe symbole i wynik jest zupełnie inny emotka

Porównaj sobie:
    wyniki?item1=mikołajkowy

wyniki?item1=miko%25C5%2582ajkowy
    Liczba plusów to: pionas Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość #6439514
    Kobieta bruce

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 583
    Z nami od: 11.01.2014
    Konkursy dodane: 13

Powrót do góry

Cieszy mnie niezmiernie, że nie miałam jednak racji z moim wrodzonym pesymizmem emotka (Zaczytana Polu, zwracam honor emotka emotka ), po przebrzydłym śniegu oraz gołoledzi ani śladu, jest super pogoda, słonko, ciepło, prawie bezwietrznie, nocami księżyc na bezchmurnym niebie jest rewelacyjnie widoczny wraz ze wszystkimi gwiazdozbiorami emotka , nawet na magnolii dojrzałam teraz pąki emotka - ewidentnie wiosnę wyczuwam już w powietrzu. emotka  Uwielbiam, kiedy zimą nie ma zimy i przypominają o sobie sąsiednie pory roku. emotka emotka
    Liczba plusów to: 29renata, cb656 Liczba minusów to: 0

Pecunia non olet.

Cytuj wiadomość #6439515
    cb656

Ranga numer 2

Powrót do góry

bruce napisał(a):

po przebrzydłym śniegu oraz gołoledzi ani śladu, jest super pogoda, słonko, ciepło, prawie bezwietrznie, nocami księżyc na bezchmurnym niebie jest rewelacyjnie widoczny wraz ze wszystkimi gwiazdozbiorami 

Krzyż Południa też widzisz? emotka emotka
    Liczba plusów to: synk, bruce Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość #6439560
    Kobieta abka

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 41
    Z nami od: 07.07.2007
    Konkursy dodane: 1

Powrót do góry

Na chodniku znalazłam telefon LG, okazało się, że zgubił go jakiś dzieciak. Oddałam go w ręce mamy chłopca, a w podziękowaniu dostałam pudełko Ferrero Rocher. emotka Jak powiedział mój mąż, karma wraca. emotka
    Liczba plusów to: slonko365, srebrna-agrafka, madllen, ziolko, cudaczek121 [więcej] Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6439574
    Kobieta 79magda

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4719
    Z nami od: 05.02.2009
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

Śnieg, śnieg, śnieg pada emotka niech nie przestaje!
    Liczba plusów to: joasiunia, cb656, agakaz2, edzia21 Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość #6439577
    Kobieta agakaz2

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 884
    Z nami od: 07.05.2017
    Konkursy dodane: 10

Powrót do góry

79magda napisał(a):

Śnieg, śnieg, śnieg pada emotka niech nie przestaje!

też mnie to cieszy a zaczął akurat padać gdy syn na scenie grał kolędy eh jak miło

Poklikam w konkursach
    Gram by spełniać marzenia.

Cytuj wiadomość #6439612
    Kobieta dzasmina

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2250
    Z nami od: 10.01.2009
    Konkursy dodane: 1

Powrót do góry

a ja cieszę się, może nie dziś, bo już od miesiąca z nowego aparatu. początkowo użytkowanie było męczące, ale zaczyna mi się coraz bardziej podobać. cieszę się, że wreszcie mogłam sobie na niego pozwolić.
    Liczba plusów to: koper Liczba minusów to: 0

Zdradliwa wena, raz jest raz jej nie ma...

Cytuj wiadomość #6439635
    Kobieta cudaczek121

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4892
    Z nami od: 28.02.2006
    Punkty karne: 2/5
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

Cieszę się,że dałam się przekonać fryzjerce na zrobienie wczoraj sombre na moich włosach. Co prawda zmiana nie jest zbyt drastyczna, gdyż nigdy wcześniej nie farbowałam włosów, więc pani fryzjerka nie chciała na początku przeszarżować,ale ja tak sobie myślę,że na wiosnę zdecyduję się na bardziej intensywny kolor- teraz mam taki jasny brąz z widocznym rozjaśnieniem przy twarzy.Najmłodsza siostra pochwaliła ,że mi pasuje,więc widocznie nie jest źle  emotka
    Liczba plusów to: slonko365, srebrna-agrafka, andii, calliope, cb656 [więcej] Liczba minusów to: 0

https://www.moneymilioner.pl/30270
    "Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" S.Lem

Cytuj wiadomość #6439680
    cb656

Ranga numer 2

Powrót do góry

cudaczek121 napisał(a):

Cieszę się,że dałam się przekonać fryzjerce na zrobienie wczoraj sombre na moich włosach...

To teraz weź udział w konkursie, masz podstawy emotka https://www.e-kon...s-delia-cameleo.html

Cytuj wiadomość #6439695
    Kobieta edith

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2162
    Z nami od: 10.04.2010
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

Cieszę się ze wspaniale rozpoczętego wczoraj sezonu narciarskiego  emotka Piękna sceneria,dużo śniegu,wspaniałe warunki narciarskie i do tego wygrany voucher z noclegiem w świetnych apartamentach,kocham takie nagrody,podróże to moja pasja i cel na przyszły rok emotka emotka
    Liczba plusów to: agakaz2, calliope, sylzab2294 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6439698
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7869
    Z nami od: 06.01.2006
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

abka napisał(a):

Na chodniku znalazłam telefon LG, okazało się, że zgubił go jakiś dzieciak. Oddałam go w ręce mamy chłopca, a w podziękowaniu dostałam pudełko Ferrero Rocher. emotka Jak powiedział mój mąż, karma wraca. emotka

Dzięki Tobie ktoś uwierzył w uczciwość ludzką emotka  
    Liczba plusów to: cudaczek121, srebrna-agrafka, buziolek, abka, bruce, nkba Liczba minusów to: 0

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.