Dziś cieszę się z.....

|< << < 297 298 299 300 301 302303 304 305 306 307 > >> >|

elmo

Cytuj wiadomość#6443957 wtorek, 19 grudnia 2017, 13:23:09
Dziś cieszę się, że mój syn oczekuje na prawo jazdy emotka  Zdał na maxa teorię i w pięknym stylu jazdę  emotka Żebym ja tak zaliczała konkursy jak on egzaminy  emotka

marysiagwarda8

Cytuj wiadomość#6444125 wtorek, 19 grudnia 2017, 19:45:37
z tego, że w końcu odważyłam się zagrać w konkursie instaxa i liczę na wyjazd do Tokio :d
bruce 0

madzia34

Cytuj wiadomość#6444130 wtorek, 19 grudnia 2017, 19:51:24
ciesze sie ze wyjezdzam na swieta z rodzina(w sumie 9 osób)w góry i omija mnie szał zakupów:)

constantine

Cytuj wiadomość#6444131 wtorek, 19 grudnia 2017, 19:51:53
z ekspresu deLonghi z Intermarche,który dzisiaj kurier przywiózł
mój prezent
zawsze było "dla kogoś..."

joasiunia

Cytuj wiadomość#6444254 środa, 20 grudnia 2017, 08:19:23
Dziś cieszę się z URLOPU. Do pracy dopiero w Nowym Roku emotka emotka emotka

aniajukej

Cytuj wiadomość#6445371 piątek, 22 grudnia 2017, 15:32:50
Dziś cieszę się z tego, że apka e-konkursów śmiga mega za.je.biś.cie! Dziękuję za ciężką pracę pionasowi emotka emotka Niech mu się wiedzie w każdej dziedzinie życia!  emotka

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6445561 sobota, 23 grudnia 2017, 14:19:06
aniajukej napisał(a):

Dziś cieszę się z tego, że apka e-konkursów śmiga mega za.je.biś.cie! Dziękuję za ciężką pracę pionasowi emotka emotka Niech mu się wiedzie w każdej dziedzinie życia!  emotka

o tak, ja również, nowa apka jest super i w końcu widać zdjęcia we wątkach, np w zapowiedziach! emotka
sosna 0

countslove

Cytuj wiadomość#6445583 sobota, 23 grudnia 2017, 18:03:13
madzia1-s napisał(a):

aniajukej napisał(a):

o tak, ja również, nowa apka jest super i w końcu widać zdjęcia we wątkach, np w zapowiedziach! emotka

Tez się cieszę. emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6445589 sobota, 23 grudnia 2017, 20:05:24
Ciesze sie, ze wczoraj niespodziewanie wczesniej przelali mi na konto zasilek pielegnacyjny.Zawsze to 153 zl wiecej na prezenty!

pakowa

Cytuj wiadomość#6445687 niedziela, 24 grudnia 2017, 23:01:24
2 lata na forum!  emotka  Nie mam pojęcia czemu akurat tego dnia mnie tu przywiało, ale jestem i fajnie mi w tej społeczności!  emotka emotka

countslove

Cytuj wiadomość#6445701 poniedziałek, 25 grudnia 2017, 02:17:51
Cieszę się z książki, którą dostałam na święta. I z uszek emotka

kajus18

Cytuj wiadomość#6445717 poniedziałek, 25 grudnia 2017, 11:31:30
Cieszę się z adopcji Filipa emotka emotka Kotek ma prawdziwy dom,  nasz Filemon (pierwszy kot) zyskał towarzysza emotka emotka A my mamy podwójne szczęście  emotka

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6445762 poniedziałek, 25 grudnia 2017, 20:43:42
Chyba każda kobieta by się z tego ucieszyła. Po 10 dniach bez sprawdzania masy ciała, świątecznym obżarstwie i w ciuchach stanęłam dzisiaj na wadze. A tam niespodzianka.... -2kg od ostatniego sprawdzania.  emotka

loteryjki

Cytuj wiadomość#6446411 czwartek, 28 grudnia 2017, 15:11:38
cb656 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Dziś cieszę się, że odpowiedź na pytanie, z którego zadaniem nosiłem się długo w niepewności, brzmiała: TAK! emotka emotka

...a chodzi o to, że dostałem powiadomienie, iż jedzie do mnie jakaś paczka PP. Miałem link do monitorowania, więc śledziłem od wczorajszego popołudnia i widziałem na bieżąco wszystkie poszczególne etapy przekazywania paczki z punktu do punktu. Na koniec pojawił się status "wydana do doręczenia" emotka Ojć, a tu nagle pojawiła się pilna potrzeba wyjścia z domu na drugi koniec osiedla emotka
Mus to mus. Idę ci ja krętymi uliczkami, moknąc w deszczu (ale nie narzekam, dobrze robi na cerę, bo wygrane wcześniej nawilżające kosmetyki już się skończyły, a nowych jakoś nie widać emotka ) tak idę, idę i nagle...
Widzę auto dostawcze PP. Hm... nauczony doświadczeniem minionych dni nie wiedziałem, czy zaczepiać, czy odpuścić i iść dalej? W końcu może być jak poprzednio, tylko kurierem doręczającym przesyłki zagraniczne emotka Hm, a może jednak zapytać? Ale kierowcy nie widać, pewnie wszedł coś doręczyć... Czekać, nie czekać, oto jest pytanie! I tak wiercę się, jak nieczystość w przeręblu, już chciałem odchodzić, ale otworzyły się drzwi jednej z klatek schodowych i wyszedł kierowca. Ech, ryzyk-fizyk! Podszedłem i pytam:
- Dzień dobry, mieszkam tu i tu, czy MOŻE MA PAN PACZKĘ NA TEN ADRES? emotka
Odpowiedź brzmiała: TAK! emotka
Załatwiłem za jednym wyjściem dwie ważne sprawy emotka Jak to dobrze czasem zaryzykancić emotka

Głupol dać mu jeszcze jeden karniak za wkręcanie emotka
0 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6446414 czwartek, 28 grudnia 2017, 15:15:50
cb656 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Dziś cieszę się, że odpowiedź na pytanie, z którego zadaniem nosiłem się długo w niepewności, brzmiała: TAK! emotka emotka

...a chodzi o to, że dostałem powiadomienie, iż jedzie do mnie jakaś paczka PP. Miałem link do monitorowania, więc śledziłem od wczorajszego popołudnia i widziałem na bieżąco wszystkie poszczególne etapy przekazywania paczki z punktu do punktu. Na koniec pojawił się status "wydana do doręczenia" emotka Ojć, a tu nagle pojawiła się pilna potrzeba wyjścia z domu na drugi koniec osiedla emotka
Mus to mus. Idę ci ja krętymi uliczkami, moknąc w deszczu (ale nie narzekam, dobrze robi na cerę, bo wygrane wcześniej nawilżające kosmetyki już się skończyły, a nowych jakoś nie widać emotka ) tak idę, idę i nagle...
Widzę auto dostawcze PP. Hm... nauczony doświadczeniem minionych dni nie wiedziałem, czy zaczepiać, czy odpuścić i iść dalej? W końcu może być jak poprzednio, tylko kurierem doręczającym przesyłki zagraniczne emotka Hm, a może jednak zapytać? Ale kierowcy nie widać, pewnie wszedł coś doręczyć... Czekać, nie czekać, oto jest pytanie! I tak wiercę się, jak nieczystość w przeręblu, już chciałem odchodzić, ale otworzyły się drzwi jednej z klatek schodowych i wyszedł kierowca. Ech, ryzyk-fizyk! Podszedłem i pytam:
Załatwiłem za jednym wyjściem dwie ważne sprawy emotka Jak to dobrze czasem zaryzykancić emotka

Czyli jak na razie się nie ustatkujesz ?  emotka  
Cieszę się, że nie ma korków  emotka
cb656 0

loteryjki

Cytuj wiadomość#6446419 czwartek, 28 grudnia 2017, 15:21:48
cb656 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Czyli jak na razie się nie ustatkujesz ?  emotka  

Na wszelki wypadek napiszę, że się cieszę... emotka żeby nie było, że popełniam zbrodnię, czyli "wpis nie na temat" emotka
Cieszę się z tego, że nie ma (jeszcze) przymusu statkowania się emotka bo tak jak jest, jest dobrze emotka

Cieszę się ale podobno nowa ustawa ma to zmienić wtedy trzeba będzie zmienić wątek
0 0

trebor1

Cytuj wiadomość#6446583 czwartek, 28 grudnia 2017, 21:50:21
dwaburekoty napisał(a):

Chyba każda kobieta by się z tego ucieszyła. Po 10 dniach bez sprawdzania masy ciała, świątecznym obżarstwie i w ciuchach stanęłam dzisiaj na wadze. A tam niespodzianka.... -2kg od ostatniego sprawdzania.  emotka

... że się odważyłaś!

marcinek1985

Cytuj wiadomość#6446585 czwartek, 28 grudnia 2017, 21:51:09
Dziś cieszę się, że sylwester mi się zaraz zaczyna  emotka  biorę plecak i udaję się w kierunku Mołdawii  emotka  Więc już dzisiaj wam życzenia składam  emotka  Niech Nowy Rok zabłyśnie dla Was tęczy kolorami 
I rozsypie się nad głowami szczęście i uśmiechów moc 
I niech zostanie na 12 miesięcy z Wami 
Nie tylko w tę Sylwestrową noc. 

dolly

Cytuj wiadomość#6446588 czwartek, 28 grudnia 2017, 22:01:36
cb656 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Buahahahah, wiedziałam, że to "zasadzka" emotka
Stereotypowe myślenie, to nie w stylu Cebe emotka

FBilona

Cytuj wiadomość#6447454 niedziela, 31 grudnia 2017, 23:43:53
Największa wygrana- Wasze towarzystwo, pomoc i gratulacje jak się poszczęści. Szczęśliwego Nowego Roku, miłości, żelaznego zdrowia, obrzydliwego bogactwa i WYGRANYCH !
|< << < 297 298 299 300 301 302303 304 305 306 307 > >> >|