szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Dziś cieszę się z.....

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6451281
    Kobieta komixowa

Ranga numer 1

Posty na forum: 32
    Z nami od: 09.11.2009
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 2

Powrót do góry

mietowa napisał(a):

komixowa napisał(a):

Cieszę się, że tu wróciłam. Długo mnie nie było, ale wracam do nałogu konkursowego! Także witam Was i...cieszę się!  emotka  

Witaj emotka . Powroty są super emotka  . Ja także wróciłam po długim czasie i jest zarąbiście - tylko członkowie rodziny jakby rzadziej do mnie dzwonią z pytaniem: "co słychać?"  :P

Najlepsze, że swoją "karierę" zaczynałam tu, kiedy byłam prawie 10 lat młodsza!  emotka  Tak, jak mówisz – ciężko będzie pogodzić tyle obowiązków!  emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6451286
    Kobieta cudaczek121

Ranga numer 5

Posty na forum: 4943
    Z nami od: 28.02.2006
    Punkty karne: 2/5
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

komixowa napisał(a):

mietowa napisał(a):

komixowa napisał(a):

Cieszę się, że tu wróciłam. Długo mnie nie było, ale wracam do nałogu konkursowego! Także witam Was i...cieszę się!   

Witaj . Powroty są super  . Ja także wróciłam po długim czasie i jest zarąbiście - tylko członkowie rodziny jakby rzadziej do mnie dzwonią z pytaniem: "co słychać?"  :P

Najlepsze, że swoją "karierę" zaczynałam tu, kiedy byłam prawie 10 lat młodsza!   Tak, jak mówisz – ciężko będzie pogodzić tyle obowiązków! 

Ja to tak odebrałam wpis mietowej,że rodzina do niej mniej dzwoni wcale nie dlatego, iż ma ona więcej obowiązków,ale dlatego,że gra i wygrywa nagrody,a rodzina jest po prostu zazdrosna emotka

https://www.moneymilioner.pl/30270
    "Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" S.Lem

Cytuj wiadomość #6451287
    Kobieta komixowa

Ranga numer 1

Posty na forum: 32
    Z nami od: 09.11.2009

Powrót do góry

cudaczek121 napisał(a):

komixowa napisał(a):

mietowa napisał(a):

komixowa napisał(a):

Cieszę się, że tu wróciłam. Długo mnie nie było, ale wracam do nałogu konkursowego! Także witam Was i...cieszę się!   

Witaj . Powroty są super  . Ja także wróciłam po długim czasie i jest zarąbiście - tylko członkowie rodziny jakby rzadziej do mnie dzwonią z pytaniem: "co słychać?"  :P

Najlepsze, że swoją "karierę" zaczynałam tu, kiedy byłam prawie 10 lat młodsza!   Tak, jak mówisz – ciężko będzie pogodzić tyle obowiązków! 

Ja to tak odebrałam wpis mietowej,że rodzina do niej mniej dzwoni wcale nie dlatego, iż ma ona więcej obowiązków,ale dlatego,że gra i wygrywa nagrody,a rodzina jest po prostu zazdrosna emotka

Ma to sens. Obie wersje są sensowne. Ale jaka jest prawdziwa?  emotka
    Liczba plusów to: rudawka Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6451289
    Kobieta mietowa

Ranga numer 2

Posty na forum: 249
    Z nami od: 27.09.2017
    Punkty karne: 1/5

Powrót do góry

komixowa napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

komixowa napisał(a):

mietowa napisał(a):

komixowa napisał(a):

Ma to sens. Obie wersje są sensowne. Ale jaka jest prawdziwa?  emotka

No cóż... cudaczek jak widać zna życie emotka . Ostatnio usłyszałam pytanie: "I co, pewnie już sobie odpuściłaś z tymi konkursami, co?". Na co ja, że absolutnie, dostałam kopa, bo wygrałam to, tamto... połowy nie wymieniłam, a między tą osobą i jej mężem powstał (przy mnie) konflikt pt. "no a ty to co, grać nie możesz?! Dlaczego nie grasz?!'. Także ten tego... komixowa, po pierwszych trzech nagrodach możesz przestać się chwalić  emotka
    Liczba plusów to: slonko365, cudaczek121, pablo75, umbrella, joasiunia, rudawka, atyde25 Liczba minusów to: 0

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6451580
    Kobieta igielka

Ranga numer 1

Posty na forum: 1
    Z nami od: 11.01.2018

Powrót do góry

z tygodniowego urlopu!
    Liczba plusów to: joasiunia, viviean Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6451704
    mia

Ranga numer 5

Posty na forum: 13565
    Z nami od: 04.05.2010
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

Z tego, że moja nagroda konkursowa, o którą za 180 zł* pies z kulawą nogą na OLX nie pytał, wystawiona przeze mnie w aukcji Allegro na rzecz WOŚP, osiągnęła już ponad 400 zł! emotka A jeszcze 6 dni do końca... emotka
    W życiu tyle na WOŚP nie dałam, co teraz! emotka

* - powiedziałam sobie, że niżej 150zł nie sprzedam, wolę dać komuś w prezencie (no to idzie w prezencie dla WOŚP emotka )
    Liczba plusów to: Agnes, slonko365, staszek, delfinka101, joasiunia [więcej] Liczba minusów to: 0

Nie lubię poniedziałków bez nagród.

Cytuj wiadomość #6452119
    Kobieta golocia

Ranga numer 2

Posty na forum: 222
    Z nami od: 18.10.2015

Powrót do góry

ze studniówki mojej córki, emotka cudownego poloneza emotka  i fantastycznego przeżycia wśród kilkuset rodziców oglądających z niesamowitą dumą jak pięknie nasze dzieciaczki się prezentowały emotka
    Liczba plusów to: slonko365, joasiunia, benasia, silvia8, cudaczek121 [więcej] Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6452172
    Kobieta budryska

Ranga numer 3

Posty na forum: 634
    Z nami od: 08.09.2011
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

Z ferii! I z tego, że dziadek zgodził się przyjść po południu do dzieci, a my z mężem idziemy do kina!! emotka
    Liczba plusów to: lubie-konkursy, donia7, joasiunia, misiamarysia, olunka [więcej] Liczba minusów to: 0

Lubię konkursy - szkoda, że tak rzadko spotykam się z wzajemnością emotka

Cytuj wiadomość #6452417
    Mężczyzna pawlisko

Ranga numer 3

Posty na forum: 738
    Z nami od: 13.11.2007
    Konkursy dodane: 10

Powrót do góry

A ja się cieszę z tego, że udało mi się zdobyć bilety na koncert IRY w pierwszym rzędzie, na samiuśkim środku emotka Tylko jak ja powiem swojej sympatii, że koncert 14 lutego, czyli w Popielca emotka
    Liczba plusów to: budryska, klamkorozec, agakaz2, andii Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6452425
    Kobieta Mysia

Ranga numer 3

Posty na forum: 937
    Z nami od: 23.05.2014

Powrót do góry

https://www.siepomaga.pl/ocalic-lenke 100%  emotka czyli Lenka jedzie na leczenie, teraz 3mać kciuki! Cieszę się, że ludzie tak sobie pomagają emotka
    Liczba plusów to: cotomabyc, viviean, budryska, benasia, abka, mia, calliope Liczba minusów to: 0

"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie"

Cytuj wiadomość #6452477
    Kobieta zaczytana-pola

Ranga numer 5

Posty na forum: 9369
    Z nami od: 24.03.2009
    Konkursy dodane: 11

Powrót do góry

Dziś cieszę się z tego, że WOŚP znów idzie po rekord emotka
    Liczba plusów to: golocia, Mysia, kumulacja, budryska, zdolnabestia [więcej] Liczba minusów to: 0

Jeszcze będzie czas, zobaczysz odwróci się karta,
    Każdy dobry człowiek w życiu w końcu musi mieć farta...

Cytuj wiadomość #6452481
    Kobieta bezaczek7

Ranga numer 4

Posty na forum: 1407
    Z nami od: 17.07.2011
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

Z pierwszej od dawna kąpieli, podczas której nie usłyszałam prawie wcale płaczu. Jest postęp  emotka  Tylko godzina w łazience, z czego w wannie może 20 minut... Ale już idzie ku lepszemu, mam gorącą nadzieję!
    Liczba plusów to: lubie-konkursy, budryska, slonko365, calliope Liczba minusów to: 0

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=13898213
    http://olx.pl/oferty/uzytkownik/3xiR/
    wymiana:zestawy lego(nowe oraz bardzo stare,używane-dla kolekcjonera),książki fantastyczne,coś dla syna 3lata,telefon dualSim,końcówki PhilipsSonicareSensitive,rozważę wszystko.
    ZAKUPY:Ross,Lidl,małeTesco,Biedronka,ABC,Koliber,Spar,Natura,Żabka,DC,Orlen,Odido; okazjonalnie:Kauf,ITM,Statoil,Lotos.

Cytuj wiadomość #6452614
    Kobieta dwaburekoty

Ranga numer 3

Posty na forum: 612
    Z nami od: 04.12.2016
    Konkursy dodane: 13

Powrót do góry

Jadę sobie dzisiaj na rozmowę rekrutacyjną do miejsca oddalonego od mojego domu o jakieś 38 km. Daleko, ale biorąc pod uwagę, że dojazd spoczko (niekorkowa okolica), obowiązki super, a i firma z działki, która mi odpowiada. Do celu zostało mi jakieś 2 km, a co ja tam widzę: Intermarche, obok Tesco, obok Biedronka, obok Carrefour, a za rogiem Lidl. Po drugiej stronie drogi Castorama i Leroy Merlin. Nie mogłam chwycić oddechu bo tyle konkursowego dobra na jednym hektarze, zwłaszcza, że z konkursowych sklepów mam u siebie tylko biedronkę i to jeszcze trzy kilometry oddaloną od mojego miejsca zamieszkania. Jakoś jeszcze bardziej chcę tam pracować. Cieszę się, że fajne firmy są ulokowane w fajnej okolicy. 
    Liczba plusów to: golocia, @gnieszk@, paula9891, szesnaście, staszek [więcej] Liczba minusów to: 0

audaces fortuna iuvat

Nikt tak nie uczy cierpliwości jak małe dziecko i oczekiwanie na wyniki konkursów.

Cytuj wiadomość #6452745
    Kobieta freyja88

Ranga numer 4

Posty na forum: 1936
    Z nami od: 20.07.2013

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

Dziś cieszę się, że jeszcze nie wszyscy normalni ludzie wyginęli emotka
    Zaczęło się od tego, że do oferty na olx była jedna osoba chętna, która co prawda nie miała założonego tam konta, ale bardzo zależało jej na wystawionej książce, więc o pośrednictwo poprosiła swoją koleżankę z kontem, ta do mnie napisała, no droga okrężna tak, że bardziej zakręcona nie może być emotka To wszystko dlatego, że od czasu, jak różne czubki dzwoniły do mnie po pijaku w środku nocy, w ogłoszeniach nie zamieszczam telefonu, podaję tylko tym, z którymi już wstępnie się dogadam przez kanał tekstowy na olx. No ale do brzegu. Ustaliliśmy, że wyślę pani książkę zabezpieczoną w kopercie bąbelkowej, jak mi zrobi wcześniej przedpłatę, bo nie wysyłam za pobraniem. Ustaliliśmy w zaokrągleniu, że za przesyłkę dopłaci 5 zł do ceny książki (wystawionej za 2/3 wartości rynkowej). Wpłata wpłynęła, zapakowałem i poszedłem na Pocztę nadać, a tam okazało się, że waga i gabaryty kwalifikują do gabarytów "B" droższej wysyłki dwukrotnie. Trudno, zazgrzytałem zębami, moje niedoszacowanie, moja strata, mówi się trudno. Wysłałem pani esemesem numer paczki do śledzenia w necie i na tym w zasadzie się skończyło. Pańcia nie jest jakąś blondynką, na stronie monitorowania widocznie zorientowała się, że to nie standard, na jaki się umawialiśmy i dziś, gdy paczkę odebrała zadzwoniła z podziękowaniem i że ona się czuje zobowiązana dopłacić tę różnicę, bo dlaczego mam być stratny. Normalnie mnie zamurowało emotka
    Baaardzo miły gest, którego wcale nie oczekiwałem emotka dlatego się cieszę. Nie z tych pięciu złotych, tylko z rzetelnego podejścia do drugiego człowieka. No ujęło mnie to niesamowicie. emotka
    P.S. Najśmieszniejsze jest to, że na stronie monitorowania tej paczki, ma ona NADAL status "w doręczeniu", choć już wieczór, a dostarczona została rano! emotka To jest nasza niepojęta Poczta Polska emotka

Miałam kiedyś taki przypadek, że kupiłam na allegro takie podkładki plastikowe na buty. Napisałam do sprzedającego, że należność przeleję za 3dni, bo czekam na wypłatę. Pan sprzedający do mnie zadzwonił i powiedział, że on już paczkę do mnie wysłał, żeby mi nikt błota po domu nie roznosił, bo pogoda straszna a na zapłatę poczeka. Jednak jest jeszcze jakieś światełko w tunelu dla zdrowych, ludzkich zachowań.
    Liczba plusów to: golocia, slonko365, pablo75, lubie-konkursy, mia [więcej] Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6452765
    Kobieta mietowa

Ranga numer 2

Posty na forum: 249
    Z nami od: 27.09.2017

Powrót do góry

freyja88 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Zaczęło się od tego, że do oferty na olx była jedna osoba chętna, która co prawda nie miała założonego tam konta, ale bardzo zależało jej na wystawionej książce, więc o pośrednictwo poprosiła swoją koleżankę z kontem, ta do mnie napisała, no droga okrężna tak, że bardziej zakręcona nie może być emotka To wszystko dlatego, że od czasu, jak różne czubki dzwoniły do mnie po pijaku w środku nocy, w ogłoszeniach nie zamieszczam telefonu, podaję tylko tym, z którymi już wstępnie się dogadam przez kanał tekstowy na olx. No ale do brzegu. Ustaliliśmy, że wyślę pani książkę zabezpieczoną w kopercie bąbelkowej, jak mi zrobi wcześniej przedpłatę, bo nie wysyłam za pobraniem. Ustaliliśmy w zaokrągleniu, że za przesyłkę dopłaci 5 zł do ceny książki (wystawionej za 2/3 wartości rynkowej). Wpłata wpłynęła, zapakowałem i poszedłem na Pocztę nadać, a tam okazało się, że waga i gabaryty kwalifikują do gabarytów "B" droższej wysyłki dwukrotnie. Trudno, zazgrzytałem zębami, moje niedoszacowanie, moja strata, mówi się trudno. Wysłałem pani esemesem numer paczki do śledzenia w necie i na tym w zasadzie się skończyło. Pańcia nie jest jakąś blondynką, na stronie monitorowania widocznie zorientowała się, że to nie standard, na jaki się umawialiśmy i dziś, gdy paczkę odebrała zadzwoniła z podziękowaniem i że ona się czuje zobowiązana dopłacić tę różnicę, bo dlaczego mam być stratny. Normalnie mnie zamurowało emotka
    Baaardzo miły gest, którego wcale nie oczekiwałem emotka dlatego się cieszę. Nie z tych pięciu złotych, tylko z rzetelnego podejścia do drugiego człowieka. No ujęło mnie to niesamowicie. emotka
    P.S. Najśmieszniejsze jest to, że na stronie monitorowania tej paczki, ma ona NADAL status "w doręczeniu", choć już wieczór, a dostarczona została rano! emotka To jest nasza niepojęta Poczta Polska emotka

Miałam kiedyś taki przypadek, że kupiłam na allegro takie podkładki plastikowe pod buty. Napisałam do sprzedającego, że należność przeleję za 3dni, bo czekam na wypłatę. Pan sprzedający do mnie zadzwonił i powiedział, że on już paczkę do mnie wysłał, żeby mi nikt błota po domu nie roznosił, bo pogoda straszna a na zapłatę poczeka. Jednak jest jeszcze jakieś światełko w tunelu dla zdrowych, ludzkich zachowań.

Ale przyjemnie się Was czyta. Raz, że miło, bo normalne, fajne zachowania innych ludzi, dwa - miło technicznie. Właśnie zdałam sobie sprawę, że na tym forum ludzie najczęściej piszą zgrabnie, używają znaków interpunkcyjnych, nic nie razi i nie odwraca uwagi od sensu wypowiedzi. Nie, żebym miała ochotę rzucać kamieniami w tych, którzy robią błędy (chociażby mój Mąż - mistrzem z polskiego nie jest, za to technicznie umysł taki, że mogę mu tylko buty czyścić), ale po prostu... fajnie emotka .
    Liczba plusów to: koniczynka123, paula9891, slonko365, cudaczek121, cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6452778
    cb656

Ranga numer 2

Posty na forum: 13
    Z nami od: 14.06.2015
    Konkursy dodane: 161

Powrót do góry

mietowa napisał(a):

Właśnie zdałam sobie sprawę, że na tym forum ludzie najczęściej piszą zgrabnie, używają znaków interpunkcyjnych, nic nie razi i nie odwraca uwagi od sensu wypowiedzi. Nie, żebym miała ochotę rzucać kamieniami w tych, którzy robią błędy...

emotka emotka Dziękuję za dobre słowo.
    Niestety, ja w przeciwieństwie do Ciebie, mam ochotę tych wszystkich, piszących NIEDBALE, po prostu roznieść na kopach emotka
    Wiem, jestem złym człowiekiem emotka Nie znoszę bylejakości i tumiwisizmu, wrrr

"to tylko wpis na jakimś tam forum, co ty siem chopie czepiasz, rzyłka pierdzonca ci penknie! emotka
    Liczba plusów to: viviean Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość #6452780
    Kobieta staszek

Ranga numer 5

Posty na forum: 3433
    Z nami od: 07.02.2011

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

Tak z ciekawości, dlaczego nie wysyłasz za pobraniem? Pytam, bo często ludzie do mnie piszą z pytaniem, czy wyślę za pobraniem. Dla mnie to bezpieczne rozwiązanie dla obu stron, dlatego pytam czemu niektórzy nie wysyłają w ten sposób.
    Cytuj wiadomość #6452783
    Kobieta taalvikki

Ranga numer 3

Posty na forum: 984
    Z nami od: 31.08.2012

Powrót do góry

staszek napisał(a):

cb656 napisał(a):

Tak z ciekawości, dlaczego nie wysyłasz za pobraniem? Pytam, bo często ludzie do mnie piszą z pytaniem, czy wyślę za pobraniem. Dla mnie to bezpieczne rozwiązanie dla obu stron, dlatego pytam czemu niektórzy nie wysyłają w ten sposób.

bo trzeba czekać na pieniądz. emotka ja tam wysyłam za pobraniem, ale zależy jakie rzeczy. na pewno jednak nigdy nie wyślę tak żadnych biletów, bo miałam już tak, że ktoś nie odebrał, a tym samym przepadły bilety i pieniądze. 
    Liczba plusów to: freyja88, staszek Liczba minusów to: 0

we must suffer to free our pain

Cytuj wiadomość #6452784
    Kobieta staszek

Ranga numer 5

Posty na forum: 3433
    Z nami od: 07.02.2011

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

staszek napisał(a):

Wyjaśnienie jest bardzo proste: z powodu przykrych doświadczeń. emotka
    Zaufasz człowiekowi, wyślesz "za pobraniem", bo obiecuje, że ach! na pewno odbierze, bardzo mu zależy i w ogóle.
    A jak paczka przychodzi, to nagle rezygnuje z odbioru i przesyłka wraca do nadawcy. Za przesyłkę zwrotną muszę zapłacić, bo inaczej mi listonosz nie wyda. Jestem stratny na dwie wysyłki oraz pozostaję z towarem, którego wartość czasami jest porównywalna. Jak zadzwonisz/napiszesz do takiego, WHY?! to ci jeszcze nakłamie, że on spodziewał się JUŻ, a to przecież szło TRZY DNI, więc to stanowczo za późno, kupił gdzie indziej, bo mu się spieszyło. emotka
    Taki lajf.
    Ja nie jestem pazerny. Wystawiam towar naprawdę zacny w dobrej cenie. Wszystko ze mną można obgadać, jestem skłonny pójść na ustępstwa, tylko nie toleruję CWANIAKOWANIA i OSZUSTÓW. emotka Jak ktoś normalny, uczciwy i mu naprawdę zależy, to zrobi przelew.
    Ja nie muszę czegoś sprzedać już, natychmiast. Ja chcę sprzedać NORMALNIE i oczekuję przestrzegania zawartych umów. Choćby były zawarte tylko na gębę, a nie u notariusza. To takie proste przecież emotka

Dzięki za odpowiedź. Na szczęście nigdy mi się nie zdarzyło, żeby ktoś nie odebrał stąd było pytanie emotka
    Cytuj wiadomość #6452785
    cb656

Ranga numer 2

Posty na forum: 13
    Z nami od: 14.06.2015
    Konkursy dodane: 161

Powrót do góry

staszek napisał(a):

Dzięki za odpowiedź. Na szczęście nigdy mi się nie zdarzyło, żeby ktoś nie odebrał stąd było pytanie emotka

Spoko. Każdy ma swoje doświadczenia, swoje powody. emotka
    Miałem trzy procedury Allegro w sprawie zwrotu prowizji za transakcje, które de facto nie doszły do skutku z powodu nieodebrania paczki przez Kupującego. Wiele chandryczenia, tłumaczenia, udowadniania, że nie jestem wielbłądem. Ile można?! W końcu powiedziałem DOŚĆ!
    Liczba plusów to: staszek Liczba minusów to: 0

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.