Dziś cieszę się z..... (Strona 324) :: Rozmowy :: Forum e-Konkursy.info - o krok od wygranej...

Dziś cieszę się z.....

|< << < 318 319 320 321 322 323 324325 326 327 328 >

agakaz2

Cytuj wiadomość#6508183 środa, 11 lipca 2018, 04:57:39
Cieszy mnie bezinteresowna pomoc niektórych osób z forum. Sama dużo pomagam (może nie tu) ale prywatnie więc to jest mile emotka
0 0

myla

Cytuj wiadomość#6509300 piątek, 13 lipca 2018, 22:50:21
Cieszę się, że zrobiłam przyjemność kuzynce i jej synowi i go wzięłam na wakacje. Mam nadzieję, że o tym nie zapomni i za jakieś 10 lat uszczęśliwi mnie i weźmie mojego syna do siebie  emotka

malutka456

Cytuj wiadomość#6509386 sobota, 14 lipca 2018, 14:22:06
własne zbiory, 23 duże słoiki emotka  sezon ogórkowy uważam za rozpoczęty emotka

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6509422 sobota, 14 lipca 2018, 17:38:07
Cieszę się, że są jeszcze ludzie z powołaniem na tym świecie. Jestem osobą wierzącą praktykującą. Spowiedź ma wymiar dla mnie nie tylko psychologicznego oczyszczenia, ale i duchowego uspokojenia. Trafiłam dzisiaj na księdza, który przeprowadził spowiedź w formie bardzo oczyszczającej rozmowy (aż się popłakałam), a nie w formie pokuty, jak to mieli w zwyczaju księża, na których często trafiłam do tej pory. 
A i jutro mam pierwszą rocznicę ślubu. Cieszę się, że trafiłam na mężczyznę, z którym cały rok to jakby najlepszy dzień w moim życiu emotka

delfinka101

Cytuj wiadomość#6509425 sobota, 14 lipca 2018, 17:50:36
cb656 napisał(a):

Dziś cieszy mnie deszcz, który pada od kilku dni i jeszcze ma zamiar jutro padać, roślinki odżyją; cieszę się, można kasować swoje wypowiedzi i cieszy mnie jeszcze to, że włączył mi się tryb "wena konkursowa" zamiast znanego wszystkim trybu "marudzenia", przez co nie omijają mnie nagrody (co cieszy w sposób oczywisty) i jeszcze mnie cieszy, że mnóstwo paragonów leży i czeka na wysłanie...
emotka emotka emotka :

Cieszy mnie twoja radość..może wreszcie przestaniesz byc stałym bywalcem wątku "wkurza mnie"
0 0

synk

Cytuj wiadomość#6509428 sobota, 14 lipca 2018, 17:59:05
cb656 napisał(a):

Dziś cieszy mnie deszcz, który pada od kilku dni i jeszcze ma zamiar jutro padać, roślinki odżyją; cieszę się, można kasować swoje wypowiedzi i cieszy mnie jeszcze to, że włączył mi się tryb "wena konkursowa" zamiast znanego wszystkim trybu "marudzenia", przez co nie omijają mnie nagrody (co cieszy w sposób oczywisty) i jeszcze mnie cieszy, że mnóstwo paragonów leży i czeka na wysłanie...
emotka emotka emotka emotka

Ciesz mnie że przestałeś być "Starym zgryźliwym tetrykiem"

delfinka101

Cytuj wiadomość#6509433 sobota, 14 lipca 2018, 18:02:46
cb656 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Cieszy mnie twoja radość... może wreszcie przestaniesz byc stałym bywalcem wątku "wkurza mnie"

Wkurza mnie ... Nie, w zasadzie... emotka Ale nie lubię emotka gdy ktoś usiłuje dyrygować innymi  emotka
Będę się pojawiać tam, gdzie zechcę emotka i to tak często, jak będę mieć do tego powód i przyjdzie mi ochota. I nikomu nic do tego. A żale z powodu mojej obecności/nieobecności gdziekolwiek naprawdę mam w poważaniu ... Nieważne emotka No w każdym razie gdzieś tam mam emotka

Pomyliłeś wątki..tu jest wątki..Dziś cieszę się
  emotka   Ps i cieszy mnie iż deszcz jednak postanowił padać w innym miejscu a nad morzem jest piękna pogoda i można wygrzewać się na słoneczku. 
cb656 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6509446 sobota, 14 lipca 2018, 18:37:35
Cieszę się, że  z pomocą siostrzena udało  mi się zsynchronizowac swój telefon i tablet w ten sposób,że  telefon sluzy mi jako Reuter i mogę przeglądać internet na wygranym tablecie mam tylko nadzieję,  że Plus nie naliczy mi za takie działanie dodatkowych kosztów. 

taalvikki

Cytuj wiadomość#6509461 sobota, 14 lipca 2018, 20:28:36
dwaburekoty napisał(a):

Cieszę się, że są jeszcze ludzie z powołaniem na tym świecie. Jestem osobą wierzącą praktykującą. Spowiedź ma wymiar dla mnie nie tylko psychologicznego oczyszczenia, ale i duchowego uspokojenia. Trafiłam dzisiaj na księdza, który przeprowadził spowiedź w formie bardzo oczyszczającej rozmowy (aż się popłakałam), a nie w formie pokuty, jak to mieli w zwyczaju księża, na których często trafiłam do tej pory. 
A i jutro mam pierwszą rocznicę ślubu. Cieszę się, że trafiłam na mężczyznę, z którym cały rok to jakby najlepszy dzień w moim życiu emotka

o. to ja się cieszę, że są jeszcze prawdziwie wierzący ludzie, którzy takich księży doceniają. i cieszy mnie to nawet mimo tego, że sama jestem niewierząca. po prostu doceniam ludzką szczerość i głębię przekonań.  emotka

dodatkowo gratuluję radości ze związku, zwłaszcza w czasach, gdy większość ludzi potrafi tylko na siebie wzajemnie narzekać. emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6510712 środa, 18 lipca 2018, 12:43:18
cb656 napisał(a):

Dziś cieszę się, że choć "liście z drzew spadają masłem na dół", to jednak zawsze znajdzie się powód do uśmiechu emotka emotka

agakaz2 napisał(a):

Bezdomny przyszedł poleżeć sobie u nas bo na dworze nie ma jak bo leje. Grzecznie poinformowano go że tu się nie leży, więc wziął i napisał na nas skargę no cudowny dzień 

No jest powód do uciechy  emotka
Zapraszam można poleżeć bardzo mnie to cieszy
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6510742 środa, 18 lipca 2018, 13:32:16
Cieszę się z moich wygranych wakacji od dwóch tygodni odpoczywam sobie z rodzinką na afrykańskiej wyspie Sal należącej do Wysp Zielonego Przylądka Ocean Atlantycki jest cudowny️tutaj jest raj na ziemi

myla

Cytuj wiadomość#6510970 środa, 18 lipca 2018, 22:05:11
myla napisał(a):

Cieszę się, że zrobiłam przyjemność kuzynce i jej synowi i go wzięłam na wakacje. Mam nadzieję, że o tym nie zapomni i za jakieś 10 lat uszczęśliwi mnie i weźmie mojego syna do siebie  emotka

Po tygodniu z synem kuzynki dziś bardzo się cieszę, że on jutro wraca do domu  emotka

stamp2

Cytuj wiadomość#6510984 środa, 18 lipca 2018, 22:34:28
myla napisał(a):

myla napisał(a):

Po tygodniu z synem kuzynki dziś bardzo się cieszę, że on jutro wraca do domu  emotka

emotka emotka

Mysia

Cytuj wiadomość#6511200 czwartek, 19 lipca 2018, 14:30:02
Dziś cieszę się, że w ocenie komisji konkursowej zasłużyłam na nagrodę główną, pokonując kilku konkursowych wymiataczy emotka

taalvikki

Cytuj wiadomość#6511384 piątek, 20 lipca 2018, 00:24:23
myla napisał(a):

myla napisał(a):

no to radość na całego. emotka
to ja się cieszę, że nie bawię się w takie podchody, tylko zabieram na wakacje tylko tych, których naprawdę chcę wziąć. 
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6511385 piątek, 20 lipca 2018, 00:26:57
taalvikki napisał(a):

myla napisał(a):

myla napisał(a):

to ja się cieszę, że nie bawię się w takie podchody, tylko zabieram na wakacje tylko tych, których naprawdę chcę wziąć. 

myla chciała pewnie dobrze, ale dzieciak dał popalić emotka

myla

Cytuj wiadomość#6511398 piątek, 20 lipca 2018, 08:19:32

donia7 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

myla napisał(a):

myla napisał(a):

Dokładnie tak było jak pisze Donia7. Chłopak w kontaktach "okazjonalnych" jest bardzo sympatyczny jednak przy dłuższym przebywaniu z nim miałam go dosyć. Po prostutu coś mnie w nim drażniło.
A w temacie to dziś cieszę się, że wczoraj pojechał do domu.

calliope

Cytuj wiadomość#6511399 piątek, 20 lipca 2018, 08:37:17
Ja się cieszę, że jeszcze jako tako się trzymam i nie wyglądam na swój wiek. emotka Wczoraj jedna pani na przystanku oceniła mnie na 20-letnią dziewczyneczkę z warkoczykiem emotka oraz to, że udało mi się jeszcze dorwać tanio truskawki w C4.
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6511400 piątek, 20 lipca 2018, 08:41:01
myla napisał(a):

donia7 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

myla napisał(a):

myla napisał(a):

Dokładnie tak było jak pisze Donia7. Chłopak w kontaktach "okazjonalnych" jest bardzo sympatyczny jednak przy dłuższym przebywaniu z nim miałam go dosyć. Po prostutu coś mnie w nim drażniło.
A w temacie to dziś cieszę się, że wczoraj pojechał do domu.

emotka emotka
0 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6511705 sobota, 21 lipca 2018, 08:17:07
Dziś mam wielką radość bo cieszę się to za małe słowo.Wygrywając kilka lat temu patelnię na kuchnię indukcyjną nie myślałam,że kiedyś się przyda.Schowałam i tak sobie czekała i czekała.Dzięki temu ,że jej nie sprzedałam za jakieś marne grosze dziś mogłam ją wyjąć i usmażyć jajecznicę.Czuję,że wygrałam życie:)Co nie znaczy ,że chomikowanie wielu rzeczy w małym mieszkaniu w bloku bez piwnicy jest dobre hahahhah:)Ale jednak to mojej radości nie pomniejsza.Pozdrawiam innych "uzależnionych".
|< << < 318 319 320 321 322 323 324325 326 327 328 >