Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

|< << < 322 323 324 325 326 327328 329 330 331 332 > >> >|

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6518483 niedziela, 12 sierpnia 2018, 16:21:34
Pod koniec urlopu udało mi się przeczytać książkę, która ma 814 stron.Ale tak jakoś zawsze mi żal, gdy czytam jakąś fajną książeczkę, że ona się już skończyła.

moskala22

Cytuj wiadomość#6518841 poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 21:00:06
30 sierpnia świętuję urodziny i 10 rocznicę ślubu - dziś mój mąż zapytał czy nie chciałabym sobie skoczyć znów ze spadochronem emotka  Uwielbiam go!!!!

androm

Cytuj wiadomość#6518848 poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 21:52:32
cb656 napisał(a):

Dziś, po półmetku roku 2018 ciesze się z kilku wygranych, których nigdy w życiu bym sobie nie kupił, a które są cudownie funkcjonalne i dostarczają mi wiele radości w użytkowaniu emotka

I jakie ciekawe programy sobie oglądasz. O dwóch małpach beztrosko skaczących sobie po drzewach:) A na dole po prawej to  jakaś naklejka nieściągnięta czy menu?

edzia21

Cytuj wiadomość#6518865 poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 22:49:56
cb656 napisał(a):

androm napisał(a):

I jakie ciekawe programy sobie oglądasz. A na dole po prawej to  jakaś naklejka nieściągnięta czy menu?

Oglądam sobie wybrane seriale 4K w Netflix. A na dole po prawej to jakaś naklejka, nieściągnięta do zdjęcia, fakt. emotka

Netflix spoko, wszak na zdjęciu reżimówka  emotka

kermit

Cytuj wiadomość#6518867 poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 22:55:09
edzia21 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Oglądam sobie wybrane seriale 4K w Netflix. A na dole po prawej to jakaś naklejka, nieściągnięta do zdjęcia, fakt. emotka

Netflix spoko, wszak na zdjęciu reżimówka  emotka

O to to emotka  Dziwny ten Netflix jakiś emotka

czemuszka

Cytuj wiadomość#6518992 wtorek, 14 sierpnia 2018, 12:54:48
A ja dziś cieszę się z używania nowych, pięknych sztućców Gerlach z konkursu Zottarelli. Miałam je sprzedać, bo po co mi kolejne sztućce, skoro mam pełny komplet jeszcze ze ślubu... Ale gdy je zobaczyłam, oszalałam! emotka Taki piękny design, tak świetnie leżą w dłoniach... Minus jest taki, że kuszą mnie do ciągłego jedzenia emotka  

koper

Cytuj wiadomość#6519229 środa, 15 sierpnia 2018, 10:22:00
Dziś cieszę się z pięknego poranka... piję kawę i jem owsiankę z owocami i jogurtem, którą przygotowałam wczoraj. Świeci słońce i po śniadadaniu wsiadamy na rowery i jedziemy nad jezioro. A na wieczór mamy zarezerwowany stolik w mojej ulubionej restauracji, gdzie będziemy świętować wczorajszą rocznicę ślubu. A najpiękniejsze jest w tym to, że mojego męża kocham chyba  jeszcze bardziej niż  kilka ładnych lat temu...

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6519282 środa, 15 sierpnia 2018, 14:16:05
Wczoraj wyjechała od nas kuzynka mojego męża. Ale wbrew temu co wcześniej pisałam na temat jej niezaradności życiowej, to wcale nie jest powód radości. Jest nim natomiast to, że pod olbrzymim wpływem mojego męża i trochę polskiej mentalności (tak, tak, harujemy jak mrówki i wcale nie jesteśmy takim beznadziejnym narodem, jak często się przedstawiamy - a przynajmniej są narody z mentalnością dużo trudniejszą niż nasza) dziewczę się ogarnęło! Nauczyła się gotować ryż i makaron (!), a na koniec nawet zrobiła nawet sałatkę. Zaczęła wychodzić z inicjatywą np. taką, że ja rano wstawię pranie, a ona wywiesi je w czasie mojej nieobecności (wow!). W dodatku moje 21 miesięczne dziecko umie liczyć do 5 (co prawda w języku mojego męża a nie po polsku emotka , ale zawsze). Dodatkowo stwierdziła, że u niej w kraju nawet jeśli skończyłaby ten swój uniwerek ze złotym medalem, to nic ją dobrego nie spotka, więc pojechała do domu z nastawieniem, że w pół roku ma ogarnąć polski i zrobić prawo jazdy i jeśli mój mąż się zgodzi, to chciałaby znaleźć pracę i u nas zamieszkać póki nie będzie ją stać na wynajem pokoju. Mój mąż trochę jej prał mózg każdego dnia, ale jak widać poskutkowało.

taalvikki

Cytuj wiadomość#6519354 czwartek, 16 sierpnia 2018, 00:08:28
superloser napisał(a):

taalvikki napisał(a):

justfine napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

justfine napisał(a):

cudaczek121

Dzięki za wyczerpującą relację! Myślę, że Twoje zadanie było dosyć ambitne, biorąc pod uwagę to, że byłaś "tylko" statystką. My mamy wystąpić z mężem w serialu historycznym "Stulecie Winnych" w pobliskim skansenie. Mnie przypadnie przemarsz w procesji razem z innymi kobietami, a mąż ma być jednym z poborowych z 1917r. Zobaczymy, jak to się będzie różniło od typowego serialu obyczajowego, o którym pisałaś.

Stulecie winnych to zdaje się,że w Wawie kręcą, bo moja koleżanka jest właścicielką agencji statystów w stolicy i często udostępnia na fb zapotrzebowanie na statystów do tego serialu.

My akurat byliśmy w skansenie w Sierpcu. Zgodnie z zapowiedzią zostaliśmy przebrani za chłopskie małżeństwo emotka Razem z innymi chłopami słuchaliśmy odezwy carskiego oficera przed wioskową karczmą, a potem robiliśmy tło do różnych scenek rozgrywających się w majątku. Doświadczenie było pozytywne, mimo niewielkiej stawki (70 zł) i długich godzin (byliśmy tam o 9, a skończyliśmy o 19). Film będą tam kręcić jeszcze jakiś tydzień, ale nie mamy z kim zostawić dzieci, więc dla nas była to jednorazowa przygoda. Niemniej polecam filmy historyczne emotka  

wiesz, jednorazowo to może być zabawa, ale, litości, gdy widzę ludzi, którzy odwalają sporą pracę za taką kwotę, to myślę o tych - bo tacy są - którzy z tego głównie żyją. i przez osoby, które sobie idą ot tak, dla jaj, godząc się na głodowe pensje, potem stawki są, jakie są.

ja pamiętam czasy, kiedy z zwykłe pałętanie się po planie w byle koszulce było 120 złotych, a teraz, z tego, co czytam, za 70 PLN każą się już przebierać. dla mnie to farsa i kpina, a nie przygoda. z powodu takich stawek parę lat temu zrezygnowałam z tej "zabawy" (hehe, a to ci zabawa, sterczeć od rana na planie i czekać do wieczora, aż ktoś cię zechce do sceny), ale ludzie tam chodzą, bo chcą zarobić. weźcie to pod uwagę, zanim kolejny raz pójdziecie się pobawić za 10 złotych. proszę. 

i nie, nie polecam filmów, w trakcie kręcenia których "gwiazdom" płaci się miliony, a epizodystom daje się ochłap. bo to ciężka praca dla jednych i dla drugich. a bez epizodystów i statystów wielu filmów w ogóle by nie było. szkoda, że producenci tego nie dostrzegają.

-------------------------------------------------------------------
a ja dziś cieszę się z tego, że jestem z kimś bardzo fajnym i wiem, że tak już będzie. i z tego, że nawet chrapanie brzmi idealnie. 

Ty tak na poważnie? Przecież tam nie musisz mieć ani matury ani żadnych przygotowań zawodowych.
I kto w Polsce dostaje miliony  emotka   ??? Kto to taki cenny?
Filmy generalnie są słabe. W kinie trwają chwilę. Doceniane są jedynie na arenie międzynarodowej, tak jak kiedyś pani od wyspiewanej nie-Ewy i sama Miss  Ewa...-politycznie.

Pogadaj z pracownikami Empiku jak to filmy się sprzedają. A te kody na Showmax, wciskane w konkursach albo loteriach, to nic innego jak własna reklama do której Showmax dokłada. Czy uważasz, że Lay's zapłacił "nagroda gwarantowana", czy raczej Frito jeszcze zarobiło?

Nie możesz oczekiwać wysokich stawek za, cyt. "pałętanie się po planie", skoro ludzie oglądają Netflix i zachodnie produkcje z dubingiem. A polskie to tylko Pitbulle znają.

tak, ja tak na poważnie. bo jakoś byle "gwiazdki" cichopki swoje dostają, a wielkim aktorstwem nie grzeszą. poza tym, ja stwierdzam fakt. kiedyś dawano więcej, ale dzięki takim osobom, jak takie, które nie cenią swojego czasu i wysiłku (nie wiem, czy statystowałeś kiedyś, ale to nie jest zwykłe pałętanie, a nawet jak jest, to uwierz, że to bywa bardziej męczące niż konkretna praca - tak, czy tak, bez statystów żadnego filmu by się nie zrobiło, więc praca jest WAŻNA), robiąc za pół darmo stawki stają się takie, jakie się stają. i niech nikt mi nie mówi, że producenci, sponsorzy czy np jakieś playe kręcące reklamy nie mają na to kasy, no proszę... 

i nie, nie chodzi mi o zarabianie milionów, ale o godne stawki, trochę wyższe niż piątak za godzinę - czy to w słońcu, czy w deszczu, czy oczekiwaniu na to, aż jakaś pseudo gwiazda dopije kawusię. tyle. ale dobra, chcecie robić za darmo, to róbcie, ale beze mnie, ja to zawsze krytykować będę, bo nie lubię, gdy nie szanuje się ludzi. a jeszcze bardziej nie lubię, gdy ludzie sami siebie nie szanują. 

-------------------------

dziś cieszę się z fajnej wycieczki na wygranym niegdyś skuterze. w sumie niewiele zrobiłam, by go wygrać, powinni mi więc dać zabawkowy, nieprawdaż? emotka
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6519355 czwartek, 16 sierpnia 2018, 00:12:01
dwaburekoty napisał(a):

Wczoraj wyjechała od nas kuzynka mojego męża. Ale wbrew temu co wcześniej pisałam na temat jej niezaradności życiowej, to wcale nie jest powód radości. Jest nim natomiast to, że pod olbrzymim wpływem mojego męża i trochę polskiej mentalności (tak, tak, harujemy jak mrówki i wcale nie jesteśmy takim beznadziejnym narodem, jak często się przedstawiamy - a przynajmniej są narody z mentalnością dużo trudniejszą niż nasza) dziewczę się ogarnęło! Nauczyła się gotować ryż i makaron (!), a na koniec nawet zrobiła nawet sałatkę. Zaczęła wychodzić z inicjatywą np. taką, że ja rano wstawię pranie, a ona wywiesi je w czasie mojej nieobecności (wow!). W dodatku moje 21 miesięczne dziecko umie liczyć do 5 (co prawda w języku mojego męża a nie po polsku emotka , ale zawsze). Dodatkowo stwierdziła, że u niej w kraju nawet jeśli skończyłaby ten swój uniwerek ze złotym medalem, to nic ją dobrego nie spotka, więc pojechała do domu z nastawieniem, że w pół roku ma ogarnąć polski i zrobić prawo jazdy i jeśli mój mąż się zgodzi, to chciałaby znaleźć pracę i u nas zamieszkać póki nie będzie ją stać na wynajem pokoju. Mój mąż trochę jej prał mózg każdego dnia, ale jak widać poskutkowało.

nie znam tematu, ale, litości, czy naprawdę trzeba tak jednoznacznie obgadywać i oceniać ludzi na forum konkursowym? czy to nie jest trochę słabe? 

ps. harowanie jak mrówki za małą kasę nie jest, dla mnie, żadnym powodem do dumy ani nie jest żadną zaradnościa. a umiejętność robienia sałatek jeszcze nie jest u nas obowiązkowa. 
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6519364 czwartek, 16 sierpnia 2018, 07:16:50
taalvikki napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

nie znam tematu, ale, litości, czy naprawdę trzeba tak jednoznacznie obgadywać i oceniać ludzi na forum konkursowym? czy to nie jest trochę słabe? 

ps. harowanie jak mrówki za małą kasę nie jest, dla mnie, żadnym powodem do dumy ani nie jest żadną zaradnościa. a umiejętność robienia sałatek jeszcze nie jest u nas obowiązkowa. 

oj tam gdzieś trzeba się wygadać, ktoś gdzieś pisał że obcej osobie najlepiej.
cieszy mnie że w końcu ogarnęłam pakowanie jeszcze dwa dni i wyjazd
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6519492 czwartek, 16 sierpnia 2018, 13:41:27
Strasznie się cieszę, że spełniłam ( spełniliśmy) marzenie mojego syna i że jest zadowolony z pobytu na tym obozie, bo to jest jego pierwszy samodzielny wyjazd.))) strasznie się cieszę, że on jest szczęśliwy.)))

buziolek

Cytuj wiadomość#6519494 czwartek, 16 sierpnia 2018, 13:44:43
taalvikki napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

a Czy jednoznaczne obgadywanie i ocenianie  na forum matki której trójka dzieci się utopiły nie jest trochę słabe??  Przygarniał kocioł garnkowi

sssylwiaaa

Cytuj wiadomość#6520551 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 19:32:48
Paweł Domagała Weź nie pytaj
...  emotka

faworek

Cytuj wiadomość#6520804 wtorek, 21 sierpnia 2018, 14:11:50
Dziś cieszę się z tego, że moje konkursy zostały dodane do bazy i mogę mieć wreszcie swoją STOPKĘ!!! emotka   emotka
bruce 0

trebor1

Cytuj wiadomość#6520978 wtorek, 21 sierpnia 2018, 23:00:30
cb656 napisał(a):

kermit napisał(a):

O to to emotka Dziwny ten Netflix jakiś emotka

emotka Bo to przecież to nie jest NETFLIX! Naprawdę nie widzisz? emotka emotka

tak naprawdę to znowu - czepiają się... MAŁPY W CZERWONYM  (zdaje się pnia)  emotka
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6520983 wtorek, 21 sierpnia 2018, 23:20:44
trebor1 napisał(a):

cb656 napisał(a):

kermit napisał(a):

O to to emotka Dziwny ten Netflix jakiś emotka

emotka Bo to przecież to nie jest NETFLIX! Naprawdę nie widzisz? emotka emotka

tak naprawdę to znowu - czepiają się... MAŁPY W CZERWONYM  (zdaje się pnia)  emotka

Ja myślę, że to jest tak: skoro to TVP to te małpy pewnie uosabiają posłów z PO. A PO, wiadomo, są tacy, którzy nazywają ich lewakami, skoro lewaki to komuna, a jej kolor to czerwień.
Możliwe, że dla CB znowuż te małpy są uosobieniem kogoś z forum, na przykład ja mogę być jedną małpą. emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6520988 wtorek, 21 sierpnia 2018, 23:28:43
W zasadzie to nie wiem czy bardziej nadaje się do tego topu czy też raczej do zgoła przeciwnego czyli Wkurza mnie.Mam konto w ING Bank Śląski. Ostatnio wyczytałam gdzieś w sieci, że ów bank zwraca ludziom pieniądze za nienależne pobranie 7 zł za to,że nie wykonywali oni transakcji bodajże na kwotę 300 zł i dlatego naliczono im opłatę.W artykule było napisane,że sprawa dotyczy transakcji od 1 lutego 2017 do marca 2018 roku.Jako że mogę sprawdzić wykaz transakcji na stronie banku do pół roku wstecz, poszłam do oddziału banku z zapytaniem czy mogę złożyć wniosek,aby się upewnić,że jakaś kasa za okres, którego nie mogę sprawdzić mi nie przepadnie.Na to pani w oddziale ING poprosiła o mój dowód osobisty, coś tam niby sprawdzała, po czym stwierdziła,że ta kwestia mnie nie dotyczy, "bo wie pani, coś się pani pomyliło i to dotyczy okresu przejściowego pomiędzy lutym a marcem bieżącego roku.A jak widzę, to pani w tym roku robiła transakcje kartą powyżej 200 zł".No dobra, myślę sobie,że faktycznie coś pomieszałam.Ale potem weszłam w wiadomości w profilu swoim w ING i uzmysłowiłam sobie,że tam jednak jest faktycznie okres od 1 lutego 2017, od kiedy można ubiegać się o zwrot kasy.Niewiele myśląc napisałam w odpowiedzi na tą wiadomość systemową grzeczną prośbę o sprawdzenie czy aby mi się coś nie należy od banku.Wprawdzie  nie otrzymałam odpowiedzi na maila,ale dziś miłe zaskoczenie i zwrot 28 zł na konto ING, w tytule przelewu uznanie reklamacji za usługi bankowe czy coś w ten deseń.Czyli wynika z tego,że za 4 miesiące mi zwrócili nienależnie pobraną opłatę.Nie rozumiem tylko dlaczego pani w banku mniej lub bardziej świadomie wprowadziła mnie w błąd twierdząc,że to kwestia lutego-marca tego roku.Ktoś pomyśli: Ech, cudaczkowa czego się czepiasz, to tylko głupie 28 zł, o co w ogóle kaman.No jasne,ale jak ktoś jest niedoinformowany albo wprowadzony w błąd i np. nie zrobił przez dajmy na to cały rok transakcji kartą na te 200-300 zł, to jakby nie było 144 zł (7x12) idzie sobie na spacer,a bank zaciera ręce i sobie zarabia.Takie nienależne opłaty to według mnie bank powinien zwracać niejako "z automatu", a nie,że Klient musi jeszcze do jaśnie państwa pisać o zwrot.Ja to jestem taka,że jak mi się coś należy, to zawsze po to wyciągam łapy emotka A za 28 zł to jednak można już sobie coś kupić emotka

androm

Cytuj wiadomość#6520990 wtorek, 21 sierpnia 2018, 23:37:15
cudaczek121 napisał(a):

W zasadzie to nie wiem czy bardziej nadaje się do tego topu czy też raczej do zgoła przeciwnego czyli Wkurza mnie.Mam konto w ING Bank Śląski. Ostatnio wyczytałam gdzieś w sieci, że ów bank zwraca ludziom pieniądze za nienależne pobranie 7 zł za to,że nie wykonywali oni transakcji bodajże na kwotę 300 zł i dlatego naliczono im opłatę.W artykule było napisane,że sprawa dotyczy transakcji od 1 lutego 2017 do marca 2018 roku.Jako że mogę sprawdzić wykaz transakcji na stronie banku do pół roku wstecz, poszłam do oddziału banku z zapytaniem czy mogę złożyć wniosek,aby się upewnić,że jakaś kasa za okres, którego nie mogę sprawdzić mi nie przepadnie.Na to pani w oddziale ING poprosiła o mój dowód osobisty, coś tam niby sprawdzała, po czym stwierdziła,że ta kwestia mnie nie dotyczy, "bo wie pani, coś się pani pomyliło i to dotyczy okresu przejściowego pomiędzy lutym a marcem bieżącego roku.A jak widzę, to pani w tym roku robiła transakcje kartą powyżej 200 zł".No dobra, myślę sobie,że faktycznie coś pomieszałam.Ale potem weszłam w wiadomości w profilu swoim w ING i uzmysłowiłam sobie,że tam jednak jest faktycznie okres od 1 lutego 2017, od kiedy można ubiegać się o zwrot kasy.Niewiele myśląc napisałam w odpowiedzi na tą wiadomość systemową grzeczną prośbę o sprawdzenie czy aby mi się coś nie należy od banku.Wprawdzie  nie otrzymałam odpowiedzi na maila,ale dziś miłe zaskoczenie i zwrot 28 zł na konto ING, w tytule przelewu uznanie reklamacji za usługi bankowe czy coś w ten deseń.Czyli wynika z tego,że za 4 miesiące mi zwrócili nienależnie pobraną opłatę.Nie rozumiem tylko dlaczego pani w banku mniej lub bardziej świadomie wprowadziła mnie w błąd twierdząc,że to kwestia lutego-marca tego roku.Ktoś pomyśli: Ech, cudaczkowa czego się czepiasz, to tylko głupie 28 zł, o co w ogóle kaman.No jasne,ale jak ktoś jest niedoinformowany albo wprowadzony w błąd i np. nie zrobił przez dajmy na to cały rok transakcji kartą na te 200-300 zł, to jakby nie było 144 zł (7x12) idzie sobie na spacer,a bank zaciera ręce i sobie zarabia.Takie nienależne opłaty to według mnie bank powinien zwracać niejako "z automatu", a nie,że Klient musi jeszcze do jaśnie państwa pisać o zwrot.Ja to jestem taka,że jak mi się coś należy, to zawsze po to wyciągam łapy emotka A za 28 zł to jednak można już sobie coś kupić emotka

Również uważam, że to bank powinien być zobligowany do zwrotu z własnej już inicjatywy.
Cudaczku, zainwestuj w 28 zdrapek:)

bruce

Cytuj wiadomość#6521205 środa, 22 sierpnia 2018, 14:47:17
Bardzo mnie cieszy, że każdy związek można zakończyć. Uff! Bye, bye, baby... emotka emotka  

|< << < 322 323 324 325 326 327328 329 330 331 332 > >> >|