Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

|< << < 326 327 328 329 330 331332 333 334 335 336 > >|

superloser

Cytuj wiadomość#6535679 niedziela, 7 października 2018, 19:28:21
androm napisał(a):

superloser napisał(a):

androm napisał(a):

cb656 napisał(a):

androm napisał(a):

Wolałabym, jak w średniowieczu, obciąć tym delikwentom narzędzie zbrodni. Co to za zboki, ble.

Nooo... emotka aż się rozmarzyłem... emotka Piękna wizja... emotka Już nie mogę się doczekać zmiany prawa emotka by było po naszemu.
P.S. Mogę się nawet zgłosić do roli kata emotka

Najpierw obcięcie narzędzia, a potem i tak kara śmierci przez odcięcie głowy. A i tak to by nie było adekwatne do przestępstwa. Bo nie ma nic "adekwatnego". Może jeszcze jakieś tortury po drodze rodem z Guantanamo. Jak Ty to widzisz Mr CB?

A mówią, że Polska to taki katolicki kraj. Podobno Bóg miłosierny.... a tu kat, tortury 

No jak Ty uważasz, że pedofilom należy wybaczyć i nadstawić drugi policzek albo obmyć stopy to Twoja sprawa:)

To kto w kościele bedzie pracował? 
Rozpowszechnianie nienawiści nie jest chyba akceptowane?
0 0

lowmacp

Cytuj wiadomość#6535704 niedziela, 7 października 2018, 20:07:31
A ja się cieszę z sympatycznie spędzonego weekendu w Energylandii emotka . Pogoda była genialna na taki wypad z rodzinką.

superloser

Cytuj wiadomość#6535731 niedziela, 7 października 2018, 21:38:40
cb656 napisał(a):

superloser napisał(a):

1) A mówią, że Polska to taki katolicki kraj (...)
2) To kto w kościele bedzie pracował
Rozpowszechnianie nienawiści nie jest chyba akceptowane?

1) Każdy może sobie mówić, co chce, ale nie każdy musi w to wierzyć emotka U nas jak zwykle świat jest pełen sprzeczności, paradoksów i zakłamań rzeczywistości. Na szczęście istnieje zapis prawny, Ustawa z dnia 17 maja 1989 r. o gwarancjach wolności sumienia i wyznania, która każdemu obywatelowi pozwala na wyznawanie (lub nie) religii, która nie jest praktykowana w żadnej, zarejestrowanej bądź nie, wspólnocie religijnej.

2) Czy to jest już przypadek pomylenia pojęć, czy tylko braku orientacji w temacie? WIARA to POWOŁANIE, a nie praca. emotka
No ale właśnie w tym rzecz, że ci, którzy głoszą "mądrości i prawdy objawione", jak ta o bogatym, co nie wnijdzie do Królestwa, we własnym ogródku zapominają o zasadzie ubóstwa i najbardziej zachłannie wyciągają ręce po kasę tu, na padole łez! I to się jakby kłóci z teorią emotka Jakby to była PRACA, to chyba należałoby ją OPODATKOWAĆ, jak każdą inną, czyż nie? A skoro jednak rząd na to się nie zdobył, nie uważa tego, co dzieje się w kościołach za PRACĘ emotka

Jesli WIARA to powołanie, to po co cennik jak w restauracji? Jedyny biznes Tax Free
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6536074 poniedziałek, 8 października 2018, 19:41:57
Moja najmłodsza siostra kilka tygodni temu wyprowadziła się do wynajmowanego z koleżankami mieszkania i ostatnio powiedziała,że niedługo zamierza pojechać do Ikea po jakąś nową kołdrę i poduszki.Na co ja sobie przypomniałam,że mam jeszcze niewykorzystany bon do tego sklepu wygrany w sierpniu ubiegłego roku z loterii Smolara i Aquafresh (tak na marginesie 1 zgłoszeniem) emotka Oczywiście dałam siostrze talon. Dobrze,że on w ogóle był ważny bezterminowo, bo w przeciwnym razie byłaby musztarda po obiedzie emotka A tak to przynajmniej siostra mi podziękowała, że mogła sobie kupić droższą kołdrę, poduszkę i jaśka.Po raz kolejny przekonuję się,że na coś przydaje się to moje hobby emotka

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6536078 poniedziałek, 8 października 2018, 19:47:03
Fajnie mieć takie skarby... i taką Siostrę emotka . ja dzisiaj wygrałam bon do Decathlonu i zdecydowałam, że dam go bratu na gwiazdkę emotka ćwiczy, rowerem jeździć, coś tam sobie kupi emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6536079 poniedziałek, 8 października 2018, 19:49:00
prosiaczek napisał(a):

Fajnie mieć takie skarby... i taką Siostrę emotka . ja dzisiaj wygrałam bon do Decathlonu i zdecydowałam, że dam go bratu na gwiazdkę emotka ćwiczy, rowerem jeździć, coś tam sobie kupi emotka

Widzisz,jakie my jesteśmy fajne emotka emotka

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6536133 poniedziałek, 8 października 2018, 22:07:35
Normalnie aż sama siebie zazdroszczę mojemu bratu, Ty pewnie swojej siostrze też emotka  :D

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6536156 wtorek, 9 października 2018, 00:02:27
prosiaczek napisał(a):

Normalnie aż sama siebie zazdroszczę mojemu bratu, Ty pewnie swojej siostrze też emotka  :D

Fajnie mieć rodzeństwo i móc dzielić się z najbliższymi tym, co ma się najlepszego emotka

karolkas

Cytuj wiadomość#6536177 wtorek, 9 października 2018, 07:53:11
Oddałam na aukcję dla poważnie chorej znajomej koszulkę  z Lays z podpisem Błaszczykowskiego i została wylicytowana za 700zł. Cieszy mnie to.

cudaczek121

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6536726 środa, 10 października 2018, 15:06:10
Dziś cieszę się jutro i pojutrze mam wolne, bo szefostwo jedzie na konferencję i dzięki temu mogę jutro uczestniczyć jako statystka- pacjentka w zakładzie psychiatrycznym.Prosili,aby wziąć ze sobą na plan szlafrok i klapki albo dres.Może być ciekawie emotka emotka

joan

Cytuj wiadomość#6536727 środa, 10 października 2018, 15:13:12
cudaczek121 napisał(a):

Dziś cieszę się jutro i pojutrze mam wolne, bo szefostwo jedzie na konferencję i dzięki temu mogę jutro uczestniczyć jako statystka- pacjentka w zakładzie psychiatrycznym.Prosili,aby wziąć ze sobą na plan szlafrok i klapki albo dres.Może być ciekawie emotka emotka

Czekam na relację z planu emotka
0 0

dzasmina

Cytuj wiadomość#6536732 środa, 10 października 2018, 15:18:07
Pobieglam dzis w las troche dalej niz ostatnio i co znalazłam? Żadne tam grzyby tylko promocyjny kubek neski! Byłam przekonana,że do takiego daru losu musi być załączona nagroda, no ale jak zwykle nie tym razem. Cieszę się jednak, że miałam okazję spróbować.

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6536757 środa, 10 października 2018, 16:28:16
emotka bardzo ładnie, nie wyrzucaj, bo może coś wylosujesz. ja dzisiaj też kupiłam sobie taką neskę i kompletnie, artystycznie się nią oblałam oraz wózek dziecka. wszystko do prania
0 0

dzasmina

Cytuj wiadomość#6536803 środa, 10 października 2018, 18:26:01
prosiaczek napisał(a):

emotka bardzo ładnie, nie wyrzucaj, bo może coś wylosujesz. ja dzisiaj też kupiłam sobie taką neskę i kompletnie, artystycznie się nią oblałam oraz wózek dziecka. wszystko do prania

To na szczęście  emotka
Z moim fartem prędzej bym wyciągnęła z tego kubka zmije niz nagrode, no ale skoro juz go mam to jeszcze troche przetrzymam.

jokan

Cytuj wiadomość#6536870 środa, 10 października 2018, 21:01:57
ze w koncu mam ksiazke, ktora kupilam 22 wrzesnia na olx (to raczej ostatnie moje zakupy tam...nigdy mi sie taki nielot nie trafil) emotka
0 0

trebor1

Cytuj wiadomość#6536896 środa, 10 października 2018, 22:16:45
cb656 napisał(a):

dzasmina napisał(a):

Pobieglam dzis w las troche dalej niz ostatnio i co znalazłam? Żadne tam grzyby tylko promocyjny kubek neski! Byłam przekonana, że do takiego daru losu musi być załączona nagroda, no ale jak zwykle nie tym razem...

Bo to był DAR LASU emotka

pewnie wchodząc do lasu powiedziałaś sobie: DARZ BóR! i darzył...

trebor1

Cytuj wiadomość#6536898 środa, 10 października 2018, 22:20:31
cb656 napisał(a):

dzasmina napisał(a):

Pobieglam dzis w las troche dalej niz ostatnio i co znalazłam? Żadne tam grzyby tylko promocyjny kubek neski! Byłam przekonana, że do takiego daru losu musi być załączona nagroda, no ale jak zwykle nie tym razem...

od razu przypomniała mi się ta brawurowa interpretacja
https://www.youtu.../watch?v=zkw9AmRogY8

agakaz2

Cytuj wiadomość#6536927 czwartek, 11 października 2018, 04:49:56
cudaczek121 napisał(a):

O jak fajnie. byle długo nie trwało bo akcje w szpitalach potrafią . cieszę się razem z Tobą  emotka
0 0

dzasmina

Cytuj wiadomość#6537136 czwartek, 11 października 2018, 14:42:16
trebor1 napisał(a):

cb656 napisał(a):

dzasmina napisał(a):

pewnie wchodząc do lasu powiedziałaś sobie: DARZ BóR! i darzył...

Dokładnie tak było  emotka
Jutro znów biegnę w las z nadzieja, że może tym razem czeka tam na mnie złote runo.
0 0

|< << < 326 327 328 329 330 331332 333 334 335 336 > >|