Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

|< << < 326 327 328 329 330 331 332 333334 335 336 >

kasiaj110

Cytuj wiadomość#6539224 środa, 17 października 2018, 13:55:24
Zaliczyłam "szlifa" na skuterze - prócz pobrudzonych spodni i przerysowanej bestii - nic mi się niestało z czego ogromnie się cieszę!  A najzabawniejsze że skuter leży ja się zbieram a nikt z "objeżdżających" mnie kierowców nawet nie przystanął - tylko jakiś pan na rowerze się zapytał czy pomóc i czy mi nic nie jest . 

jokan

Cytuj wiadomość#6539228 środa, 17 października 2018, 13:59:50
kasiaj110 napisał(a):

Zaliczyłam "szlifa" na skuterze - prócz pobrudzonych spodni i przerysowanej bestii - nic mi się niestało z czego ogromnie się cieszę!  A najzabawniejsze że skuter leży ja się zbieram a nikt z "objeżdżających" mnie kierowców nawet nie przystanął - tylko jakiś pan na rowerze się zapytał czy pomóc i czy mi nic nie jest . 

obojetnosc ludzka nie jest mi obca...ja kiedys zmienialam kolo na poboczu, wprawdzie bylo to cos na przelomie lutego/marca, ale strasznie sypal snieg i tez nie sie nie zatrzymal..smutne, ale prawdziwe, w dzisiejszych czasach trzeba umiec liczyc wylacznie na siebie

ale skoro to watek Dzis sie ciesze, to juz nie zanudzam:), ciesze sie, ze coraz blizej weekend emotka

cb656

Cytuj wiadomość#6540090 piątek, 19 października 2018, 10:06:15
Ech, wzruszyłem się... emotka Co tu dużo pisać - są ludzie i ludziska. Książę Karol to naprawdę równy gość emotka emotka
alita 0

alita

Cytuj wiadomość#6540092 piątek, 19 października 2018, 10:11:22
cb656 napisał(a):

Ech, wzruszyłem się... emotka Co tu dużo pisać - są ludzie i ludziska. Książę Karol to naprawdę równy gość emotka emotka

Byłam dwa tygodnie temu u pani Jannetty na obiedzie. To ciepła, kochana kobietka, również się ogromnie cieszę emotka emotka emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6540175 piątek, 19 października 2018, 14:27:22
cieszy mnie że w końcu weekend i wyczekany wyjazd do Krakowa  emotka
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6540176 piątek, 19 października 2018, 14:30:37
A ja się cieszę z tego, że zaczynają szalować strop i nasz domek zaczyna nabierać wyglądu  emotka

krzysiek113

Cytuj wiadomość#6540243 piątek, 19 października 2018, 16:48:36
Cieszę się, że od 15 mam weekend i nie muszę myśleć o pracy, zajmować się sprawami na wczoraj, słuchać fochów szefowej. Wreszcie chwila spokoju. Postanowione, że nie myślę i nie zajmuję się pracą dzisiaj i w sobotę i niedzielę.

Ps. Choć siedzę w komisji wyborczej w niedzielę, ale to i tak lepiej niż w pracy. A i 300 zł postanowiłem wydać tylko na siebie i swoje zachcianki emotka

joan

Cytuj wiadomość#6540252 piątek, 19 października 2018, 16:52:31
krzysiek113 napisał(a):

(...) Ps. Choć siedzę w komisji wyborczej w niedzielę, ale to i tak lepiej niż w pracy. A i 300 zł postanowiłem wydać tylko na siebie i swoje zachcianki emotka

Ja również w niedzielę działam w komisji emotka

Pijondze z wyborów wydam na naprawę pieca gazowego, bo już od jakiegoś czasu mamy tylko zimną wodę i lecimy w procedurze garnek + butelki + kubek emotka

delvitto

Cytuj wiadomość#6540492 sobota, 20 października 2018, 19:35:02
znalazłam paragon ferrero, i tak sobie marzę, że coś z tego będzie, a co emotka  

krzysiek113

Cytuj wiadomość#6540500 sobota, 20 października 2018, 20:04:32

delvitto napisał(a): znalazłam paragon ferrero, i tak sobie marzę, że coś z tego będzie, a co emotka  

U mnie też dzisiaj "przejęty" paragon emotka Na zakupach przede mną Pani kupowała Tigera. Przyjąłem pozycję do przejęcie paragonu. Pani przede mną nie wzięła go po zapłaceniu za zakupy. Chwila zawahania, kasjerka zaczęła kasować moje produkty. Paragon leży obok, chwytam go szybko i chowam do kieszeni kurtki i mam za darmo zgłoszenie do Tiger Gamer emotka (nie lubię pić energetyków, bo są super niezdrowe), a tu taka niespodzianka mnie spotkała emotka

delvitto

Cytuj wiadomość#6540533 sobota, 20 października 2018, 23:00:12
krzysiek113 napisał(a):

a tu taka niespodzianka mnie spotkała

w moim przypadku schyliłam się po niego na parkingu, gdy niosłam zakupy do auta emotka  leżał na ziemi taki biedniutki wyrzucony, i pewnie bym się nie schyliła, gdyby nie fakt, że był wyjątkowo długi. Pomyślałam, sobota przed wolną niedzielą, ludzie duże zakupy robią, może coś tam się trafi, no i przeczucie nie zmyliło emotka  może nic nie trafię (tfu, tfu!), ale sam fakt, że mam znalezione, jakoś poprawia humor;)
jokan 0

ameryka

Cytuj wiadomość#6540643 niedziela, 21 października 2018, 15:52:50
pyszny obiad podczas Restaurant Week za 49 zł osoba emotka

kinzao

Cytuj wiadomość#6540823 poniedziałek, 22 października 2018, 10:42:28
Cieszę się z udanego drugiego już wyjazdu do Gruzji, który sami zaplanowaliśmy i mimo tego, że spodziewaliśmy się, że coś nie wypali, zagrało wszystko jak w zegarku emotka W tym roku w końcu wyszliśmy z klosza wyjazdów z biurami podróży (w większości przypadków) i w końcu zdecydowaliśmy się na podróżowanie na własną rękę, co zdecydowanie polecam! emotka
A druga rzecz z której się cieszę, że moja drugie poza konkursami hobby czyli nagrywanie filmów wychodzi chyba coraz lepiej emotka Jakby ktoś chciał na 3,5 minuty przenieść się do Gruzji to zapraszam! emotka
https://www.youtu...v=EirtjqVdUj0&t=

olunka

Cytuj wiadomość#6540825 poniedziałek, 22 października 2018, 10:47:27
kinzao napisał(a):

Cieszę się z udanego drugiego już wyjazdu do Gruzji, który sami zaplanowaliśmy i mimo tego, że spodziewaliśmy się, że coś nie wypali, zagrało wszystko jak w zegarku emotka W tym roku w końcu wyszliśmy z klosza wyjazdów z biurami podróży (w większości przypadków) i w końcu zdecydowaliśmy się na podróżowanie na własną rękę, co zdecydowanie polecam! emotka
A druga rzecz z której się cieszę, że moja drugie poza konkursami hobby czyli nagrywanie filmów wychodzi chyba coraz lepiej emotka Jakby ktoś chciał na 3,5 minuty przenieść się do Gruzji to zapraszam! emotka

też lubię sama planować wyjazdy, a jaka frajda jak wszystko sie uda emotka
kinzao 0

cb656

Cytuj wiadomość#6540829 poniedziałek, 22 października 2018, 11:02:34
kinzao napisał(a):

druga rzecz z której się cieszę, że moja drugie poza konkursami hobby czyli nagrywanie filmów wychodzi chyba coraz lepiej

emotka Mniam. To się ogląda! emotka
kinzao 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6540835 poniedziałek, 22 października 2018, 11:19:29
Dziś cieszę się,że rano odzyskałam w Rossmannie zgubioną tam w sobotę kartę do bankomatu.Na szczęście trafiłam na uczciwą kasjerkę tudzież klienta sklepu i z karty nie zniknęła ani złotówka emotka

jokan

Cytuj wiadomość#6540836 poniedziałek, 22 października 2018, 11:21:22
że po burzy zawsze wychodzi słońce emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6540857 poniedziałek, 22 października 2018, 12:04:35
cudaczek121 napisał(a):

Dziś cieszę się,że rano odzyskałam w Rossmannie zgubioną tam w sobotę kartę do bankomatu.Na szczęście trafiłam na uczciwą kasjerkę tudzież klienta sklepu i z karty nie zniknęła ani złotówka emotka

emotka  Brawa za szczęście (szczególnie - co do ludzi).  emotka emotka

joan

Cytuj wiadomość#6540862 poniedziałek, 22 października 2018, 12:13:18
cudaczek121 napisał(a):

Jeśli Twoją kartą można płacić przez internet: natychmiast ją dezaktywuj i wyrób nową. Ktoś mógł ją z obu stron sfotografować telefonem i za kilka miesięcy znikną z niej pieniądze albo pojawi się obciążenie kredytowe. Gdybym ja była złodziejem, to bym Ci zrobiła manko 10. grudnia wieczorem, czyli tuż po wypłacie  emotka

kinzao napisał(a):

Bardzo mi się podoba Twój film - dziś pokażę mojemu facetowi, żeby zrozumiał, dlaczego ja w konkursach filmowych nie biorę udziału  emotka  Gdybyś nakręcił coś dłuższego, mógłbyś to zaprezentować na imprezie podróżniczej; jest dron, jest koncepcja, jest potencjał  emotka

kinzao

Cytuj wiadomość#6540885 poniedziałek, 22 października 2018, 12:53:02
joan napisał(a):

Bardzo mi się podoba Twój film - dziś pokażę mojemu facetowi, żeby zrozumiał, dlaczego ja w konkursach filmowych nie biorę udziału   Gdybyś nakręcił coś dłuższego, mógłbyś to zaprezentować na imprezie podróżniczej; jest dron, jest koncepcja, jest potencjał 

Dziękuję za miłe słowa emotka Jasne, marzenie, żeby komuś kiedyś o takiej wycieczce opowiedzieć i może zainspirować do ruszenia 4 liter z kanapy, jednak szczerze to środowisko 'podróżnicze' jest na takim poziomie, że ciężko jest ludziom zaimponować. Jak nie wchodzisz na 8 tysięczniki, nie poświęcasz pół roku na przejście pieszo pustyni czy z jedną uciętą nogą nie przepłyniesz oceanu to mało kogo interesuje, że zorganizowałeś fajny wyjazd i jesteś w stanie o nim fajnie opowiedzieć i jeszcze to pokazać na w miarę ładnym filmie emotka
cb656 0
|< << < 326 327 328 329 330 331 332 333334 335 336 >