Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

|< << < 331 332 333 334 335 336337 338 339 340 341 > >|

coccinelle

Cytuj wiadomość#6554896 niedziela, 9 grudnia 2018, 10:41:29
...z wolnego dnia! Przyjemnie jest wstać o porze, o której od dawna się marzyło i zjeść normalne śniadanie.  emotka

lola.lola

Cytuj wiadomość#6556519 piątek, 14 grudnia 2018, 11:06:05
Dziś w końcu cieszę się ze zbliżających się świąt.
Ostatnio spotkało mnie kilka przykrych rzeczy i zupełnie nie miałam na nie ochoty.
Dziś odwiedziłam sklep Flying Tiger i kupiłam dużo świątecznych papierów, wstążek, torebek itd - lubię pakować prezenty  emotka

Dodatkowo u nas na wigilijnej kolacji zawsze jest barszcz czerwony z uszkami. Tradycją jest, że gdy lepimy z mamą uszka do jednego wkładamy kawałek orzecha włoskiego i później osoba, która na niego trafi będzie miała szczęście na kolejny rok emotka  Jest przy tym dużo zabawy i emocji bo każdy chce go znaleźć na swoim talerzu emotka  
W tym roku postanowiłyśmy z mamą zrobić żart i włożyć orzecha do każdego uszka, żeby każdy miał szczęśliwy kolejny rok  emotka emotka

joasiunia

Cytuj wiadomość#6556555 piątek, 14 grudnia 2018, 12:15:59
Ha! ...że po raz pierwszy - dzięki wygranej w tym roku parownicy - moje firanki na święta nie będą wyglądały jak psu z gardła wyjęte  emotka  

FBilona

Cytuj wiadomość#6556845 sobota, 15 grudnia 2018, 10:41:57
Cieszę się, że przełamałam swoją niechęć do dodawania konkursów.Przedtem chyba w związku z dziwnymi problemami z moim kontem ale albo się nie dodało albo jak juz się naprodukowałam to sie okazało,że są już w bazie. Taka ze mnie Grażyna internetu. Teraz mam swój mały sukces i będę dodawać następne.

taalvikki

Cytuj wiadomość#6556908 sobota, 15 grudnia 2018, 17:09:15
lola.lola napisał(a):

Ostatnio spotkało mnie kilka przykrych rzeczy i zupełnie nie miałam na nie ochoty.
Dziś odwiedziłam sklep Flying Tiger i kupiłam dużo świątecznych papierów, wstążek, torebek itd - lubię pakować prezenty  emotka

Dodatkowo u nas na wigilijnej kolacji zawsze jest barszcz czerwony z uszkami. Tradycją jest, że gdy lepimy z mamą uszka do jednego wkładamy kawałek orzecha włoskiego i później osoba, która na niego trafi będzie miała szczęście na kolejny rok emotka  Jest przy tym dużo zabawy i emocji bo każdy chce go znaleźć na swoim talerzu emotka  
W tym roku postanowiłyśmy z mamą zrobić żart i włożyć orzecha do każdego uszka, żeby każdy miał szczęśliwy kolejny rok  emotka emotka

jak nie przepadam za świętami, tak ten wpis sprawił, że jakoś przychylniej na nie spojrzałam  emotka  i z tego się cieszę emotka
i ten barszcz z orzechami! emotka  

karolkas

Cytuj wiadomość#6556970 sobota, 15 grudnia 2018, 23:41:00
Że w końcu znalazłam czas i namówiłam mojego męża i poszliśmy do kina na "Bohemian Rhapsody", popłakałam się , delektowałam się piosenkami i w ogóle film tak fajny, że poszłabym jeszcze raz. Mogliby o Michaelu Jacksonie nakręcić jeszcze film.Jejku jak fajnie się poczułam po tym filmie.

karolkas

Cytuj wiadomość#6556971 sobota, 15 grudnia 2018, 23:46:55
A tak w ogóle cieszę się , że  wzięłam udział w zbiórce rzeczy na święta i prezentów dla Domu Dziecka w Szczecinie.Oddałam dużo rzeczy, które powygrywałam w konkursach. Miałam wkład małej cegiełki w szczęście dzieci, których los nie oszczędził.Moje wygrane, a taka radość dla dzieciaków. 
Ostatnio też oddałam koszulkę z Laysów podpisaną przez Błaszczykowskiego na licytację, dla chorej koleżanki  i została wylicytowana za 700zł. emotka W życiu bym nie podejrzewała, że taką cenę osiągnie.A ludzie się o nią zabijali.

estrelitta

Cytuj wiadomość#6556973 niedziela, 16 grudnia 2018, 00:09:25
karolkas napisał(a):

Że w końcu znalazłam czas i namówiłam mojego męża i poszliśmy do kina na "Bohemian Rhapsody", popłakałam się , delektowałam się piosenkami i w ogóle film tak fajny, że poszłabym jeszcze raz. Mogliby o Michaelu Jacksonie nakręcić jeszcze film.Jejku jak fajnie się poczułam po tym filmie.

Weszłam do tego wątku aby napisać o tym samym emotka  Wspaniały film a łzy w oczach mam do tej pory!

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6556974 niedziela, 16 grudnia 2018, 00:45:58
Ciesze sie, ze kupilam sobie nowy telefon. Zadne ajfony, cena nie przekroczyla 700zl, ale na moje potrzeby absolutnie wystarczy, wreszcie bede mogla na nowo korzystac z blika, moec jednoczesnie kilkanascie aplikacji. Moj pierwszy nowy telefon powyzej stowki kupiony w sklepie, tak to zawsze uzywane albo w spadku po kims. Tak po prostu mnie to cieszy emotka
I jeszcze cieszy, ze zdecydowalam sie obciac wlosy na krotko, dobrze sie czuje w tej fryzurze, eksperymentuje z kolorami, mialam juz pasma czerwone, aktualnie mam niebieskie na grzywce, podoba mi sie to.
Jutro przyjedzie kuzynka z rodzina, mieszkaja za granica, potem pojedziemy wszyscy do mojej mamy. Kupimy tez choinke. To ide juz spac, bo czeka mnie mily dzien emotka

ameryka

Cytuj wiadomość#6557030 niedziela, 16 grudnia 2018, 13:55:46
Udana promocja na kino (jak zawsze korzysta się z voucherów zdobytych w konkursach lub za punkty).
Multikino 12 zł + 1 zł opłata x 2 = 26 zł 
po chwili @ z 2 kolejnymi biletami gratis emotka
Promocja na bilety do dzisiaj, a przy płatności Google Pay jeszcze trwa

malg

Cytuj wiadomość#6557094 niedziela, 16 grudnia 2018, 19:26:52
Zła byłam cały dzień na śnieg, który bez przerwy pada od 3 nad ranem. Sto razy omiatalam dziś samochód, przemoczone buty itp. Wieczorem mąż, po raz kolejny, wyszedł odnieżyć podworko. Wyszlysmy z córką do pomocy. Wytoczył się również nas pies. Dziecko bawiło się... powiedzmy w normie, ale pies totalnie zwariował! Biegał, taczał się, znów biegał jak szalony! Bałam się, że na zawał zejdzie! Więc chciałam powiedzieć, że cieszę się, że spadł śnieg! 

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6557219 poniedziałek, 17 grudnia 2018, 11:19:26
lola.lola napisał(a):

U mnie w domu wkłada się migdała do jednego z uszek tudzież pieroga emotka
0 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6557229 poniedziałek, 17 grudnia 2018, 11:42:40
cudaczek121 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

U mnie w domu wkłada się migdała do jednego z uszek tudzież pieroga emotka

U nas też był na początku migdał ale starsze pokolenie miało problem z gryzieniem więc zmieniliśmy na kawałek orzecha emotka

assal

Cytuj wiadomość#6557448 poniedziałek, 17 grudnia 2018, 19:17:14
Mam wszystkie prezenty na tydzień przed świętami.
Pierwszy raz 100% prezentów to wygrane. Żadna zbieranina - wszystkie prezenty według listy życzeń  emotka
Co ciekawe, nawet udało mi się wygrać te książki i gry, o jakich ktoś sobie w rodzinie zamarzył  emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6557883 środa, 19 grudnia 2018, 07:17:46
https://www.youtu...fA&feature=share

pojawił się w sieci teledysk w którym pojawiłam się z dzieciakami. fajna sprawa dla mnie i dzieci (szczęśliwe że je widać ) hihi

bubba

Cytuj wiadomość#6558005 środa, 19 grudnia 2018, 13:52:06
https://www.youtu...PcQCxeyJQOPS6s94FiUE

...i my w tym teledysku równiez się pojawiliśmy...
tańczyliśmy, śpiewaliśmy.

agakaz2

Cytuj wiadomość#6558011 środa, 19 grudnia 2018, 14:01:33
bubba napisał(a):

super bardzo sympatyczna kolęda i fajna pamiątka

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6558023 środa, 19 grudnia 2018, 15:05:46
agakaz2 napisał(a):

bubba napisał(a):

super bardzo sympatyczna kolęda i fajna pamiątka

piękna kolęda i pamiątka - Gratulacje dziewczyny  emotka

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6558249 czwartek, 20 grudnia 2018, 12:45:53
Dziś cieszę się z... dzisiejszych wygranych emotka  
0 0

leilani1

Cytuj wiadomość#6558638 piątek, 21 grudnia 2018, 19:01:10
Dzis cieszę się z tego, ze wlaśnie moja moj pierwszy rok na forum pod tym nickiem emotka No i oczywiscie cieszę sie z ostatnich wygranych; w tym miesiacu wygrałam chyba 7 rzeczy emotka

|< << < 331 332 333 334 335 336337 338 339 340 341 > >|