Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

|< << < 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338

zielonooka85

Cytuj wiadomość#6553925 środa, 5 grudnia 2018, 23:19:22
Cieszę się, że się cieszycie!

agakaz2

Cytuj wiadomość#6553933 czwartek, 6 grudnia 2018, 05:47:01
cieszy mnie że zrobiłam prezent dla przyjaciółki, miało być z Heineken nie wyszło to chociaż w radiu się udało
jej radość i wzruszenie to dla mnie najlepszy prezent  emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6554361 piątek, 7 grudnia 2018, 06:22:15
dziś kolejna rzecz mnie cieszy
w końcu mogłam pomyśleć o sobie i dla siebie coś kupić  emotka
fakt uszczęśliwiłam też męża przy okazji bo poszliśmy na zakupy dla siebie z kartą ferrero

joasiunia

Cytuj wiadomość#6554845 sobota, 8 grudnia 2018, 20:47:29
...że puścili w tv "Niemożliwe" (tvn, właśnie trwa). Dzięki takim jednocześnie strasznym i wzruszającym filmom - gdy czasem się zapomnę i myślę sobie: chciałabym mieć to, tamto, pojechać tam i jeszcze gdzieś - uzmysławiam sobie, że przecież mam w życiu wszystko: RODZINĘ. Wspaniałego męża i ukochane dzieci. I że tak naprawdę do szczęścia niczego więcej mi nie potrzeba emotka emotka

aniajukej

Cytuj wiadomość#6554847 sobota, 8 grudnia 2018, 21:25:08
rudawka napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

rudawka napisał(a):

Cieszę się, że po długiej przerwie zajrzałam na forum i przypomniałam sobie dzięki temu o loterii nestle, po paru minutach grzebania w koszu znalazłam paragon, no tak... tylko zgłoszenia były do 2.12 emotka emotka Nie wiem czemu ale bawi mnie to emotka

pogadaj ze mną, wczoraj zasiadłam do wklepywania 10ciu kodów Almette emotka

hahah a ja miałam dopiero kupić emotka

Usiadłam właśnie do wklepania zdjęcia świątecznej dekoracji z motywem Ferrero Rocher   emotka  Dzisiaj wydałam na nie prawie 10f   emotka

coccinelle

Cytuj wiadomość#6554896 niedziela, 9 grudnia 2018, 10:41:29
...z wolnego dnia! Przyjemnie jest wstać o porze, o której od dawna się marzyło i zjeść normalne śniadanie.  emotka

lola.lola

Cytuj wiadomość#6556519 piątek, 14 grudnia 2018, 11:06:05
Dziś w końcu cieszę się ze zbliżających się świąt.
Ostatnio spotkało mnie kilka przykrych rzeczy i zupełnie nie miałam na nie ochoty.
Dziś odwiedziłam sklep Flying Tiger i kupiłam dużo świątecznych papierów, wstążek, torebek itd - lubię pakować prezenty  emotka

Dodatkowo u nas na wigilijnej kolacji zawsze jest barszcz czerwony z uszkami. Tradycją jest, że gdy lepimy z mamą uszka do jednego wkładamy kawałek orzecha włoskiego i później osoba, która na niego trafi będzie miała szczęście na kolejny rok emotka  Jest przy tym dużo zabawy i emocji bo każdy chce go znaleźć na swoim talerzu emotka  
W tym roku postanowiłyśmy z mamą zrobić żart i włożyć orzecha do każdego uszka, żeby każdy miał szczęśliwy kolejny rok  emotka emotka

joasiunia

Cytuj wiadomość#6556555 piątek, 14 grudnia 2018, 12:15:59
Ha! ...że po raz pierwszy - dzięki wygranej w tym roku parownicy - moje firanki na święta nie będą wyglądały jak psu z gardła wyjęte  emotka  

bruce

Cytuj wiadomość#6556596 piątek, 14 grudnia 2018, 14:16:09
Cieszę się bardzo (i raz jeszcze dziękuję!  emotka emotka emotka ) z uczciwości wielu Osób na tym forum.  emotka
jokan 0

FBilona

Cytuj wiadomość#6556845 sobota, 15 grudnia 2018, 10:41:57
Cieszę się, że przełamałam swoją niechęć do dodawania konkursów.Przedtem chyba w związku z dziwnymi problemami z moim kontem ale albo się nie dodało albo jak juz się naprodukowałam to sie okazało,że są już w bazie. Taka ze mnie Grażyna internetu. Teraz mam swój mały sukces i będę dodawać następne.

cb656

Cytuj wiadomość#6556885 sobota, 15 grudnia 2018, 15:15:39
FBilona napisał(a):

Cieszę się, że przełamałam swoją niechęć do dodawania konkursów (...) Teraz mam swój mały sukces i będę dodawać następne.

NO BRAWO TY! emotka
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6556908 sobota, 15 grudnia 2018, 17:09:15
lola.lola napisał(a):

Dziś w końcu cieszę się ze zbliżających się świąt.
Ostatnio spotkało mnie kilka przykrych rzeczy i zupełnie nie miałam na nie ochoty.
Dziś odwiedziłam sklep Flying Tiger i kupiłam dużo świątecznych papierów, wstążek, torebek itd - lubię pakować prezenty  emotka

Dodatkowo u nas na wigilijnej kolacji zawsze jest barszcz czerwony z uszkami. Tradycją jest, że gdy lepimy z mamą uszka do jednego wkładamy kawałek orzecha włoskiego i później osoba, która na niego trafi będzie miała szczęście na kolejny rok emotka  Jest przy tym dużo zabawy i emocji bo każdy chce go znaleźć na swoim talerzu emotka  
W tym roku postanowiłyśmy z mamą zrobić żart i włożyć orzecha do każdego uszka, żeby każdy miał szczęśliwy kolejny rok  emotka emotka

jak nie przepadam za świętami, tak ten wpis sprawił, że jakoś przychylniej na nie spojrzałam  emotka  i z tego się cieszę emotka
i ten barszcz z orzechami! emotka  

cb656

Cytuj wiadomość#6556917 sobota, 15 grudnia 2018, 17:49:58
lola.lola napisał(a):

...Tradycją jest, że gdy lepimy z mamą uszka do jednego wkładamy kawałek orzecha włoskiego i później osoba, która na niego trafi będzie miała szczęście na kolejny rok (...) W tym roku postanowiłyśmy z mamą zrobić żart i włożyć orzecha do każdego uszka, żeby każdy miał szczęśliwy kolejny rok  emotka emotka

emotka Fajne. Podoba mi się ten kierunek myślenia emotka

karolkas

Cytuj wiadomość#6556970 sobota, 15 grudnia 2018, 23:41:00
Że w końcu znalazłam czas i namówiłam mojego męża i poszliśmy do kina na "Bohemian Rhapsody", popłakałam się , delektowałam się piosenkami i w ogóle film tak fajny, że poszłabym jeszcze raz. Mogliby o Michaelu Jacksonie nakręcić jeszcze film.Jejku jak fajnie się poczułam po tym filmie.

karolkas

Cytuj wiadomość#6556971 sobota, 15 grudnia 2018, 23:46:55
A tak w ogóle cieszę się , że  wzięłam udział w zbiórce rzeczy na święta i prezentów dla Domu Dziecka w Szczecinie.Oddałam dużo rzeczy, które powygrywałam w konkursach. Miałam wkład małej cegiełki w szczęście dzieci, których los nie oszczędził.Moje wygrane, a taka radość dla dzieciaków. 
Ostatnio też oddałam koszulkę z Laysów podpisaną przez Błaszczykowskiego na licytację, dla chorej koleżanki  i została wylicytowana za 700zł. emotka W życiu bym nie podejrzewała, że taką cenę osiągnie.A ludzie się o nią zabijali.

estrelitta

Cytuj wiadomość#6556973 niedziela, 16 grudnia 2018, 00:09:25
karolkas napisał(a):

Że w końcu znalazłam czas i namówiłam mojego męża i poszliśmy do kina na "Bohemian Rhapsody", popłakałam się , delektowałam się piosenkami i w ogóle film tak fajny, że poszłabym jeszcze raz. Mogliby o Michaelu Jacksonie nakręcić jeszcze film.Jejku jak fajnie się poczułam po tym filmie.

Weszłam do tego wątku aby napisać o tym samym emotka  Wspaniały film a łzy w oczach mam do tej pory!
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6556974 niedziela, 16 grudnia 2018, 00:45:58
Ciesze sie, ze kupilam sobie nowy telefon. Zadne ajfony, cena nie przekroczyla 700zl, ale na moje potrzeby absolutnie wystarczy, wreszcie bede mogla na nowo korzystac z blika, moec jednoczesnie kilkanascie aplikacji. Moj pierwszy nowy telefon powyzej stowki kupiony w sklepie, tak to zawsze uzywane albo w spadku po kims. Tak po prostu mnie to cieszy emotka
I jeszcze cieszy, ze zdecydowalam sie obciac wlosy na krotko, dobrze sie czuje w tej fryzurze, eksperymentuje z kolorami, mialam juz pasma czerwone, aktualnie mam niebieskie na grzywce, podoba mi sie to.
Jutro przyjedzie kuzynka z rodzina, mieszkaja za granica, potem pojedziemy wszyscy do mojej mamy. Kupimy tez choinke. To ide juz spac, bo czeka mnie mily dzien emotka

ameryka

Cytuj wiadomość#6557030 niedziela, 16 grudnia 2018, 13:55:46
Udana promocja na kino (jak zawsze korzysta się z voucherów zdobytych w konkursach lub za punkty).
Multikino 12 zł + 1 zł opłata x 2 = 26 zł 
po chwili @ z 2 kolejnymi biletami gratis emotka
Promocja na bilety do dzisiaj, a przy płatności Google Pay jeszcze trwa

malg

Cytuj wiadomość#6557094 niedziela, 16 grudnia 2018, 19:26:52
Zła byłam cały dzień na śnieg, który bez przerwy pada od 3 nad ranem. Sto razy omiatalam dziś samochód, przemoczone buty itp. Wieczorem mąż, po raz kolejny, wyszedł odnieżyć podworko. Wyszlysmy z córką do pomocy. Wytoczył się również nas pies. Dziecko bawiło się... powiedzmy w normie, ale pies totalnie zwariował! Biegał, taczał się, znów biegał jak szalony! Bałam się, że na zawał zejdzie! Więc chciałam powiedzieć, że cieszę się, że spadł śnieg! 

cb656

Cytuj wiadomość#6557130 niedziela, 16 grudnia 2018, 21:59:50
Dziś szalenie mnie ucieszyła szybkość działania Wujcia-Pionasa emotka , bo ledwo po obiedzie zaproponowałem zmiany, to zaraz była reakcja i akcja, która te zmiany wdrożyła emotka Cieszy tym bardziej, że uważam to nieskromnie za ważne usprawnienie, które może spodobać się innym emotka Teraz wybieranie kropek do oznaczania konkursów na stronie przeglądanej w smartfonach jest o niebo wygodniejsze, dzięki pionas emotka
0 0
|< << < 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338