Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

|< << < 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340341 >

bruce

Cytuj wiadomość#6570836 środa, 13 lutego 2019, 06:56:58
dwaburekoty napisał(a):

siedzę sobie drugi tydzień w centrum Ukrainy...

emotka emotka emotka  To mnie jedynie cieszy fakt braku opadu kolejnego polskiego śniegu, bo odśnieżać nareszcie nie muszę.  emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6571016 środa, 13 lutego 2019, 17:02:55
W związku z tym,że przyznano mi stopień niepełnosprawności znaczny ze względu na wzrok, postanowiłam napisać jakiś czas temu reklamację do operatora sieci Plus z prośbą czy wobec tego nie przysługuje mi zniżka na abonament 50%. Dzisiaj miła Pani zadzwoniła,aby mnie poinformować,że i owszem, do czasu obowiązującego orzeczenia o niepełnosprawności, które mam do 31 grudnia 2021 roku, jak najbardziej przysługuje mi taki rabat.Bardzo się cieszę, to zawsze parę złotych do przodu emotka

kasiaj110

Cytuj wiadomość#6571059 środa, 13 lutego 2019, 20:09:22
cudaczek121 napisał(a):

W związku z tym,że przyznano mi stopień niepełnosprawności znaczny ze względu na wzrok, postanowiłam napisać jakiś czas temu reklamację do operatora sieci Plus z prośbą czy wobec tego nie przysługuje mi zniżka na abonament 50%. Dzisiaj miła Pani zadzwoniła,aby mnie poinformować,że i owszem, do czasu obowiązującego orzeczenia o niepełnosprawności, które mam do 31 grudnia 2021 roku, jak najbardziej przysługuje mi taki rabat.Bardzo się cieszę, to zawsze parę złotych do przodu emotka

Wczoraj dane mi było oglądać produkcję filmową " Koszmar z doliny trzech spawów " - dla nie wtajemniczonych Pal Hajs emotka - i cała akcja tego filmu toczy się w miejscowości Cudaczek emotka  
Film oczywiście polecam (nie na trzeźwo) - obsada "fenomenalna"- Bonus BGC emotka i inni

UlCiAh

Cytuj wiadomość#6571091 środa, 13 lutego 2019, 23:36:56
Mąż zrobił mi szafę - jest piękna, ogromna i ze wszystkimi gadżetami jakie chciałam  emotka emotka emotka

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6571105 czwartek, 14 lutego 2019, 09:16:55
Cieszy mnie że mam zdrowe dziecko które urodziłam 6 lat temu i mimo trudnego charakteru wydaje mi się że na dobrego chłopaka go wychowuję i będzie kiedyś wartościowym mężczyzną emotka . Jak to minęło.. 6 lat temu czekałam kiedy wezmą mnie na cesarskie cięcie.. a dziś w domu impreza na 15 dzieciaków  emotka

defed

Cytuj wiadomość#6571108 czwartek, 14 lutego 2019, 09:19:08
Dziś mam moje własne wielkie małe święto: 7 lat bez papierosa  emotka emotka emotka
Mogłoby wydawać się, że po takim czasie dawny nałóg przestaje być groźny - nic bardziej mylnego! W ubiegłym roku, jeszcze przed podjęciem decyzji o super odchudzaniu, przechodziły mi przez głowę szatańskie pomysły, żeby wrócić do fajek, aby mniej jeść. Na szczęście powalczyłam ze zgubnymi myślami oraz zbędnymi kilogramami (-18kg emotka ) w zdrowszy sposób... i oto mogę świętować ze szczęśliwą siódemką na koncie  emotka

donia7

Cytuj wiadomość#6571114 czwartek, 14 lutego 2019, 09:30:22
Ja się cieszę, że jutro podpisujemy umowę kredytową na wykończenie naszego domku i teraz poleci z górki emotka  i mam nadzieję, że na wakacjach już będziemy się powoli wprowadzać. 

buziolek

Cytuj wiadomość#6571131 czwartek, 14 lutego 2019, 10:22:19
donia7 napisał(a):

Ja się cieszę, że jutro podpisujemy umowę kredytową na wykończenie naszego domku i teraz poleci z górki emotka  i mam nadzieję, że na wakacjach już będziemy się powoli wprowadzać. 

no to niedługo będziemy sasiadkami, też planujemy wprowadzić się do nowego domu końcem wakacji emotka  

donia7

Cytuj wiadomość#6571133 czwartek, 14 lutego 2019, 10:28:56
buziolek napisał(a):

donia7 napisał(a):

no to niedługo będziemy sasiadkami, też planujemy wprowadzić się do nowego domu końcem wakacji emotka  

Wow super emotka
kate86 0

kate86

Cytuj wiadomość#6571139 czwartek, 14 lutego 2019, 11:01:19
donia7 napisał(a):

buziolek napisał(a):

donia7 napisał(a):

Wow super emotka

Dziewczyny u mnie też przeprowadzka w lipcu emotka
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6571140 czwartek, 14 lutego 2019, 11:08:04
kate86 napisał(a):

donia7 napisał(a):

buziolek napisał(a):

donia7 napisał(a):

Wow super emotka

Super :D mnie czeka teraz aranżacja wnętrz i boję się, że porobię cepelie emotka oglądam kuchnie, łazienki, meble... Dziewczyny bierzecie jakiegoś architekta czy zdajecie się na własną intuicję? 
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6571141 czwartek, 14 lutego 2019, 11:09:05
defed napisał(a):

Dziś mam moje własne wielkie małe święto: 7 lat bez papierosa  emotka emotka emotka
Mogłoby wydawać się, że po takim czasie dawny nałóg przestaje być groźny - nic bardziej mylnego! W ubiegłym roku, jeszcze przed podjęciem decyzji o super odchudzaniu, przechodziły mi przez głowę szatańskie pomysły, żeby wrócić do fajek, aby mniej jeść. Na szczęście powalczyłam ze zgubnymi myślami oraz zbędnymi kilogramami (-18kg emotka ) w zdrowszy sposób... i oto mogę świętować ze szczęśliwą siódemką na koncie  emotka

no to BRAVO i oby jak najdłużej bez emotka Jesteś przykładem że jak się chce to się da a nie że "a bo to się nie da". Tak trzymać!
defed 0

buziolek

Cytuj wiadomość#6571147 czwartek, 14 lutego 2019, 11:28:31
donia7 napisał(a):

kate86 napisał(a):

donia7 napisał(a):

buziolek napisał(a):

donia7 napisał(a):

Wow super emotka

Super :D mnie czeka teraz aranżacja wnętrz i boję się, że porobię cepelie emotka oglądam kuchnie, łazienki, meble... Dziewczyny bierzecie jakiegoś architekta czy zdajecie się na własną intuicję? 

My sami będziemy urządzać dom, nie mogłam sie powstrzymać i już zamówiłam piekne, czerwone meble na górę do łazienki emotka  
donia7 0

kate86

Cytuj wiadomość#6571153 czwartek, 14 lutego 2019, 11:40:15
buziolek napisał(a):

donia7 napisał(a):

kate86 napisał(a):

donia7 napisał(a):

buziolek napisał(a):

donia7 napisał(a):

Wow super emotka

My sami będziemy urządzać dom, nie mogłam sie powstrzymać i już zamówiłam piekne, czerwone meble na górę do łazienki emotka  

Ja dużo insipruję się Homebookiem, teraz jest taki wachlarz możliwosci  emotka
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6571155 czwartek, 14 lutego 2019, 11:43:55
kate86 napisał(a):

buziolek napisał(a):

donia7 napisał(a):

kate86 napisał(a):

donia7 napisał(a):

buziolek napisał(a):

donia7 napisał(a):

Wow super emotka

Ja dużo insipruję się Homebookiem, teraz jest taki wachlarz możliwosci  emotka

Niby tak, ale teraz trzeba to wszystko do siebie dobrać, żeby każde pomieszczenie i elementy wyposażenia nie wyglądały jak z innej parafii emotka
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#6571158 czwartek, 14 lutego 2019, 12:08:53
Cieszę się, że tyle dzisiaj fajnych wpisów w tym wątku, aż miło się czyta emotka

buziolek

Cytuj wiadomość#6571161 czwartek, 14 lutego 2019, 12:17:49
donia7 napisał(a):

buziolek napisał(a):

donia7 napisał(a):

Wow super emotka

Troche przeraża mnie to że przeprowadzamy się daleko, inne województwo, całkiem obce miejsce, obcy ludzie, obce sklepy konkursowe emotka Zostawię tutaj rodzinę, przyjaciół, znajomych. Obawiam się jak dzieci odnajdą się w nowym przedszkolu i szkole, wszystkich muszą poznać. Ale najważniejsze, że spełni się nasze marzenie o nowym domku emotka  

donia7

Cytuj wiadomość#6571164 czwartek, 14 lutego 2019, 12:21:51
buziolek napisał(a):

donia7 napisał(a):

buziolek napisał(a):

donia7 napisał(a):

Wow super emotka

Troche przeraża mnie to że przeprowadzamy się daleko, inne województwo, całkiem obce miejsce, obcy ludzie, obce sklepy konkursowe emotka Zostawię tutaj rodzinę, przyjaciół, znajomych. Obawiam się jak dzieci odnajdą się w nowym przedszkolu i szkole, wszystkich muszą poznać. Ale najważniejsze, że spełni się nasze marzenie o nowym domku emotka  

Gwarantuję, że będziesz szczęśliwa emotka  

silvia8

Cytuj wiadomość#6571165 czwartek, 14 lutego 2019, 12:22:23
buziolek napisał(a):

donia7 napisał(a):

buziolek napisał(a):

donia7 napisał(a):

Wow super emotka

Cieszę się, że spełniają się Wasze marzenia. My wprowadziliśmy się do swojego domu 5 lat temu- wspaniałe uczucie i nowy etap życia:) 

nkba

Cytuj wiadomość#6571172 czwartek, 14 lutego 2019, 12:51:07
silvia8 napisał(a):

Cieszę się, że spełniają się Wasze marzenia. My wprowadziliśmy się do swojego domu 5 lat temu- wspaniałe uczucie i nowy etap życia:) 

ja od 2013 jestem przeszczęśliwą mieszkanką wymarzonego domu emotka W budowę włożyłam całe serce i kocham każdego pustaka emotka I każdą garstkę ziemi, która jest wokół niego i jest moja emotka To naprawdę wspaniałe mieć swój własny dom, swoje miejsce na Ziemi emotka
|< << < 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340341 >