Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

|< << < 335 336 337 338 339 340 341342 343 344 345 >

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6572496 poniedziałek, 18 lutego 2019, 11:39:53
Od soboty cieszy mnie piękna pogoda i nasze długie spacery emotka
a najbardziej cieszy mnie że syn wczoraj odkrył że mamy nowe piosenki wgrane w samochodzie. Męża auto było w serwisie 2 tygodnie temu a dopiero teraz odkryliśmy że wgrali sami od siebie piosenki dla dzieci a dla mnie przeboje Davida Garetta emotka . Nigdy nie mam czasu usiąść i to zrobić, mieliśmy z 10 piosenek tylko a teraz mamy ze 100. Cudowni serwisanci.. szkoda że w moim nie można takich czarów zrobić emotka  trzeba będzie mężowi częściej zabierać emotka

malgosia74

Cytuj wiadomość#6572554 poniedziałek, 18 lutego 2019, 13:35:14
Dziś cieszę się z pierwszej mojej 2godzinnej jazdy po mieście  emotka  informuję że wszyscy żyją, autko też, a ja ... mogę już miarowo oddychać emotka emotka  
Bendem kiedyś kierowcom emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6572666 poniedziałek, 18 lutego 2019, 16:50:24
malgosia74 napisał(a):

Dziś cieszę się z pierwszej mojej 2godzinnej jazdy po mieście  emotka  informuję że wszyscy żyją, autko też, a ja ... mogę już miarowo oddychać emotka emotka  
Bendem kiedyś kierowcom emotka

matko pamiętam swoje pierwsze jazdy po mieście. W aucie tylko było Z DROGI. UWAGA. UCIEKAĆ... dobrze ze trafiłem na lato że zadawaniem bo były otwarte szyby i czesto ludzie słyszeli. A jak przyjechałem do domu to 30 minut siedziałem na kanapie i się trząsłem... Hahaha
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6573330 środa, 20 lutego 2019, 13:35:08
Niecały rok temu pisałam w tym wątku, że bardzo się cieszę bo po raz pierwszy zostałam prawdziwą ciocią u siostry, a dziś zostałam nią ponownie u brata   emotka Będą dzieciaczki do cioci na wakacje przyjeżdżać  emotka

glena

Cytuj wiadomość#6573516 środa, 20 lutego 2019, 21:45:13
w piątek rozliczyłam PIT, dziś zwrot na koncie  emotka
podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale autorem tego powiedzenia na bank nie był ktoś, kto co miesiąc zastanawiał się jak spiąć budżet emotka

kolorowekredki

Cytuj wiadomość#6573524 środa, 20 lutego 2019, 22:24:57
obejrzenia filmu pt. "Największy dar".  Filmu o przebaczaniu.
Bardzo polecam go obejrzeć,  bo zmienia spojrzenie na życie. Film będzie grany w kinach od 8 marca, byłam na przedpremierze.
Oglądałam z zapartym tchem, seans minął w momencie. Ten film daje do myślenia.
andii 0

nikusia88

Cytuj wiadomość#6573655 czwartek, 21 lutego 2019, 13:37:59
Odkąd zobaczyłam w internecie filmik jak dziewczyna plecie sobie koc z takiej mega grubej wełny, po prostu marzyłam o nim.
Mina mi zrzedła gdy zobaczyłam cenę tej wełny emotka  ale to już inna sprawa. Za to dzisiaj wypatrzyłam konkursik Fantasia, w którym jest do wygrania i chyba nigdy się jeszcze tak nie zajarałam do konkursu. W końcu coś co bardzo bym chciała emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6573657 czwartek, 21 lutego 2019, 13:39:18
nikusia88 napisał(a):

Odkąd zobaczyłam w internecie filmik jak dziewczyna plecie sobie koc z takiej mega grubej wełny, po prostu marzyłam o nim.
Mina mi zrzedła gdy zobaczyłam cenę tej wełny emotka  ale to już inna sprawa. Za to dzisiaj wypatrzyłam konkursik Fantasia, w którym jest do wygrania i chyba nigdy się jeszcze tak nie zajarałam do konkursu. W końcu coś co bardzo bym chciała emotka

Mozesz podac link do konkursu? Nie widze go w bazie...

nikusia88

Cytuj wiadomość#6573659 czwartek, 21 lutego 2019, 13:40:40
edzia21 napisał(a):

nikusia88 napisał(a):

Mozesz podac link do konkursu? Nie widze go w bazie...

Przepraszam, dekorujiwygrywaj.pl
Dodałam do bazy ale jeszcze chyba nie został zaakceptowany.

joasiunia

Cytuj wiadomość#6574998 wtorek, 26 lutego 2019, 08:14:11
Cieszę się, że:
- zapowiada się ładny dzień
- mogę spokojnie pić kawę, bo Junior śpi
- że niecały miesiąc do wiosny
- że dziś zaczyna się nowy sezon "Diagnozy" i będzie wieczorem co oglądać
emotka emotka (i w momencie gdy to napisałam, Junior się obudził. A co tam! Posiedzimy przy tej kawie razem... emotka )

FBilona

Cytuj wiadomość#6575001 wtorek, 26 lutego 2019, 08:31:28
Cieszę się, że pójdę 4 km pieszo i poczuję wiosnę , wczoraj taką bandę wróbli napotkałam,że aż się ucieszyłam bo coś za dużo ich nie widzę. Z powrotem też pieszo, oj chyba nogi będę ciągnąc emotka

FBilona

Cytuj wiadomość#6575299 wtorek, 26 lutego 2019, 21:16:46
Cieszę się, że nawet nóg nie ciągłam i dziarsko dotarłam do celu. Postanowiłam,że jutro też pójdę z plecaczkiem bo zapowiadają piękną pogodę.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6575705 czwartek, 28 lutego 2019, 11:01:40
Cieszy mnie wiosenny rozkwit konkursów / loterii. Nawet, jeśli nie wezmę w nich udziału, czuję się otoczona kolorową łąką nagród emotka
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6575717 czwartek, 28 lutego 2019, 11:30:37
joan napisał(a):

Cieszy mnie wiosenny rozkwit konkursów / loterii. Nawet, jeśli nie wezmę w nich udziału, czuję się otoczona kolorową łąką nagród emotka

zwłaszcza tych chwastów- loterii emotka

joan

Cytuj wiadomość#6575722 czwartek, 28 lutego 2019, 11:33:22
donia7 napisał(a):

joan napisał(a):

Niektórzy z nas właśnie loterie preferują - niech mają! emotka W wątku "zapowiedzi" zrobiło się kolorowo, tak lubię emotka
0 0

nikusia88

Cytuj wiadomość#6575727 czwartek, 28 lutego 2019, 11:38:59
joan napisał(a):

donia7 napisał(a):

joan napisał(a):

Niektórzy z nas właśnie loterie preferują - niech mają! emotka W wątku "zapowiedzi" zrobiło się kolorowo, tak lubię emotka

Właśnie weszłam napisać, że się cieszę na ten wysyp konkursów ale mnie ubiegłyście emotka
Fajnie, że są inni maniacy konkursowi i nie jestem osamotniona emotka

Frama

Cytuj wiadomość#6575953 czwartek, 28 lutego 2019, 16:02:48
Tłusty czwartek - takie normalne, niewymuszone, nasze święto emotka   Obrazki z dzisiaj:
- poranne kolejki pod "normalnymi" piekarniami (dobrze, że stawiamy na jakość, a niekoniecznie na cenę),
- chłopak z dziewczyną na przystanku, ona trzymała torebkę z pączkami i karmiła jednym chłopaka emotka ,
- dwie kobietki przechodzące przez przejście dla pieszych i zajadające się pączkami emotka

FBilona

Cytuj wiadomość#6576033 czwartek, 28 lutego 2019, 20:02:38
Cieszę się..... wracam z 4 kilometrowego spaceru /w jedną strone/. Wchodzę na działkę patrzę...i ciśnienie w górę. Ostatnio zginęły mi 2 kury. Ponieważ uwielbiam swojskie jajeczka to jak zauważyłam brak ostatnich 5 kur to się prawie rozpłakałam. Gwiżdżę naszym sygnałem, furtka zamknięta-kury znikły. Na 100% byłam pewna ,że pozamiatane.W nerwach nie zamknęłam furtki,patrzę przez okno i co widzę.....Najpierw biała, po niej reszta. Myślałam,że w dzióbki ucałuję,a w nagrodę im mięsko,a sobie jajeczko. To ten wiatr otworzył furtkę, a potem dla zmylenia przeciwnika zamknął.

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6576063 czwartek, 28 lutego 2019, 21:54:01
Wiem,że będę dziś bardzo monotematyczna, ale cieszę się z tych trzynastu lat na e-konkursach emotka Dziękuję Lepsonowi i Pionasowi za stworzenie miejsca w Sieci, do którego chce się wchodzić.Sama już nie wygrywam jakichś tam oszałamiających nagród- najczęściej to bony empik i drobnicę z lotto, a największą moją wygraną w tym roku jest 200 zł od Leszka z Biedry trzema zgłoszeniami, ale z  przyjemnością czytam o Waszych sukcesach i po cichu zdrowo zazdroszczę emotka Niech nam się wiedzie w tych konkursach i loteriach. Konkursów jest od groma, z pewnością każdy z Nas trafi prędzej czy później "nagrodę życia". Przez te wszystkie lata miałam przyjemność podczas różnych okazji poznać "na żywo" wielu z Was i za każdym razem są to bardzo miłe spotkania.E-konkursy to taki mój nałóg, z którego nie zamierzam się leczyć i jest dla mnie bardzo ważne, że mogę być częścią tej konkursowej społeczności, bo dzięki temu mam poczucie przynależności.Nie wiem, co mogę dodać więcej, chyba tylko to,że wzruszyłam się podczas pisania tego posta.W listopadzie skończę 35 lat, na Forum siedzę 13, to może ktoś podpowie, jaki procent swojego życia spędziłam na Forum emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6576072 czwartek, 28 lutego 2019, 22:30:47
cudaczek121 napisał(a):

Wiem,że będę dziś bardzo monotematyczna, ale cieszę się z tych trzynastu lat na e-konkursach emotka Dziękuję Lepsonowi i Pionasowi za stworzenie miejsca w Sieci, do którego chce się wchodzić.Sama już nie wygrywam jakichś tam oszałamiających nagród- najczęściej to bony empik i drobnicę z lotto, a największą moją wygraną w tym roku jest 200 zł od Leszka z Biedry trzema zgłoszeniami, ale z  przyjemnością czytam o Waszych sukcesach i po cichu zdrowo zazdroszczę emotka Niech nam się wiedzie w tych konkursach i loteriach. Konkursów jest od groma, z pewnością każdy z Nas trafi prędzej czy później "nagrodę życia". Przez te wszystkie lata miałam przyjemność podczas różnych okazji poznać "na żywo" wielu z Was i za każdym razem są to bardzo miłe spotkania.E-konkursy to taki mój nałóg, z którego nie zamierzam się leczyć i jest dla mnie bardzo ważne, że mogę być częścią tej konkursowej społeczności, bo dzięki temu mam poczucie przynależności.Nie wiem, co mogę dodać więcej, chyba tylko to,że wzruszyłam się podczas pisania tego posta.W listopadzie skończę 35 lat, na Forum siedzę 13, to może ktoś podpowie, jaki procent swojego życia spędziłam na Forum emotka

Gratuluję Ci serdecznie takiego statusu i tak sobie myślę, że nasze Forum na pewno nie byłoby takie, gdyby nie Ty, Kasiu.  emotka emotka

|< << < 335 336 337 338 339 340 341342 343 344 345 >