Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

|< << < 339 340 341 342 343 344345 346 347 348 349 > >|

agakaz2

Cytuj wiadomość#6584935 piątek, 29 marzec 2019, 09:10:31
andziulka21 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

dziś cieszę się że pokonałam swój strach i nieśmiałość i zgłosiłam się do metamorfozy (stylista, makijaż,fryzura) aż jestem ciekawa efektów emotka

A gdzie takie cuda? emotka   bo też zbieram się w sobie na takie coś emotka  

poluj na galerie w swoim mieście.
ja zgłaszam się do każdej w której coś takiego było. ta jest 5 i w końcu się udało

zwyciezczyni

Cytuj wiadomość#6584997 piątek, 29 marzec 2019, 10:56:37
podoba mi się, że mail od tymbarka zaczyna się słowami: "Drogi Konkursowiczu"
soł słit emotka

trasza

Cytuj wiadomość#6585093 piątek, 29 marzec 2019, 13:22:10
Cieszę się że po kilku dniach myślenia wymyśliłam i wysłałam swoje hasło w konkursie Colgate Biedronka  emotka  mam nadzieję że ten fakt ucieszy również organizatora  emotka

nelunia

Cytuj wiadomość#6585193 piątek, 29 marzec 2019, 18:33:55
Jestem przeszczęśliwa, bo vouchery z Tic Taca odciążyły mój portfel w zakupie biletów na koncert Deep Purple emotka

as32572

Cytuj wiadomość#6586195 wtorek, 2 kwiecień 2019, 12:54:08
Wypłaty odszkodowania za upadek w drodze do pracy (nie obyło się bez składania odwołania i komisji lekarskiej emotka ), będzie za co grać emotka

taalvikki

Cytuj wiadomość#6586210 wtorek, 2 kwiecień 2019, 13:17:10
wreszcie koniec tych żenujących pierwszokwietniowych śmieszków heheszków. uf.

zwyciezczyni

Cytuj wiadomość#6586212 wtorek, 2 kwiecień 2019, 13:22:35
taalvikki napisał(a):

ktoś tu tryska wyniosłością  emotka emotka

gryfnobabka

Cytuj wiadomość#6586445 wtorek, 2 kwiecień 2019, 21:28:46
zwyciezczyni napisał(a):

taalvikki napisał(a):

ktoś tu tryska wyniosłością  emotka emotka

i powinien wyjąć kij z d...
kermit 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6586603 środa, 3 kwiecień 2019, 12:06:39
Cieszy mnie zmiana czasu.. jakoś lepiej funkcjonuję w letnim i widzę że dzieciom też ta zmiana na lepsze wyszła emotka  mimo że tak mało śpię od 3 dni mniej zmęczona wieczorem jestem emotka

Również raduje mnie że po 5 latach magnolia pierwszy raz zakwitła - szok emotka a już w planach miałam że ją wykopię i nową kupię.

moskala22

Cytuj wiadomość#6586754 środa, 3 kwiecień 2019, 16:27:20
cieszę się z tej pięknej pogody za oknem, cieszę się z szaleństw z dzieciakami na hulajnogach (nogi mi już do dupska włażą, ale miło usłyszeć że jestem fajną mamą bo szaleję razem z nimi), cieszę się, że u nas we wsi mnóstwo dzieciaków spędza czas na polu i ogólnie jakoś mi tak fajnie emotka

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6586941 środa, 3 kwiecień 2019, 23:30:23
rewelacyjnej teorii dotyczącej Azora Ahai. Książka książką, serial serialem, ale to szalone teorie dodają smaczku Grze o Tron. Takie zakończenie (a raczej jego połowa, choć dużo mniej mnie interesuje kto zasiądzie na żelaznym tronie) zdecydowanie mi odpowiada. Ehhhh, chyba dzisiaj nie zasnę...
0 0

joasiunia

Cytuj wiadomość#6587288 piątek, 5 kwiecień 2019, 09:03:41
Cieszę się, że dziś piąteczek, a na horyzoncie: weekend emotka Yeah! emotka
...i że znalazłam w końcu muzyczny hit, który uspokaja Juniora nawet w najgorszym marudzeniu. I nic tam, że hit ruski i że o traktorze. Ważne, że Junior tańcuje i zadowolony! emotka

Miłego dnia dla wszystkich czytających! emotka

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6587289 piątek, 5 kwiecień 2019, 09:07:46
traktor, który jedzie i wozi zwierzaki i trzrba zgadnąć jakie to zwierzę? Moje dziecko rosyjskojezyczne było w stanie to zaśpiewać i śpiewało cały dzień, zaczepiając wszystkich i mówiąc "no powiedz co to za rzątko! no powiedz!".....

malgosia74

Cytuj wiadomość#6587364 piątek, 5 kwiecień 2019, 12:12:35
Hurra!!! Są powody do świętowania emotka Teoria na prawko za 1 razem zdana  emotka   emotka  To weekend na luzie emotka

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6587377 piątek, 5 kwiecień 2019, 12:47:28
dwaburekoty napisał(a):

traktor, który jedzie i wozi zwierzaki i trzrba zgadnąć jakie to zwierzę? Moje dziecko rosyjskojezyczne było w stanie to zaśpiewać i śpiewało cały dzień, zaczepiając wszystkich i mówiąc "no powiedz co to za rzątko! no powiedz!".....

u nas było tak samo emotka

A matkę cieszy wizyta u fryzjera - mimo że rano tempo - dzieci do przedszkola, córę na dwór wystawić z babcią aby nie płakała że ze mną nie jedzie - ale efekt końcowy jest - mąż mnie nie pozna emotka  bo żona mu wróciła do swojego naturalnego koloru włosów  emotka
0 0

e-e

Cytuj wiadomość#6587649 sobota, 6 kwiecień 2019, 14:51:39
mama-l-k-m napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

A matkę cieszy wizyta u fryzjera - mimo że rano tempo - dzieci do przedszkola, córę na dwór wystawić z babcią aby nie płakała że ze mną nie jedzie - ale efekt końcowy jest - mąż mnie nie pozna emotka  bo żona mu wróciła do swojego naturalnego koloru włosów  emotka

Czy ja mogę prosić namiary na ten hit ?:D 
W temacie cieszę się że Pan Adrian tak szybko rozwiązuje problemy związane z aplikacją emotka emotka
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6587715 sobota, 6 kwiecień 2019, 21:55:06
e-e napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

W temacie cieszę się że Pan Adrian tak szybko rozwiązuje problemy związane z aplikacją emotka emotka

proszę 
https://www.youtu...amp;index=2&t=0s

e-e

Cytuj wiadomość#6587717 sobota, 6 kwiecień 2019, 22:38:55
mama-l-k-m napisał(a):

e-e napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

proszę 
https://www.youtu...amp;index=2&t=0s

Dziękuję  emotka

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6589332 czwartek, 11 kwiecień 2019, 19:47:55
Cieszę się, że wreszcie po wielu, wielu latach bez niczyjej pomocy spłaciliśmy frankowy kredyt na budowę emotka Jeszcze tylko pół roku, aż księgi wieczyste uaktualnią dane i domek (choć mały) wreszcie będzie naszą własnością emotka a raczej naszej najmłodszej córeczki emotka

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6591258 czwartek, 18 kwiecień 2019, 11:35:23
Cieszy mnie bardzo życzliwość otaczających nas osób.. w piekarni dzisiaj córeczka dostała dużego babkowego baranka z karteczką dla M i dwa mniejsze baranki również z karteczkami dla K i dla Ł emotka  aby każdy miał do swojej święconki. Wracam do domu a w skrzynce przed domem znajduję swojską kiełbasę wędzoną i na kawałku kartonu napisane "Wesołych Świąt - jakby było za mało to możecie wpaść w święta"  emotka
A koleżanka wczoraj się pytała o której wyjeżdżamy w sobotę bo nam przyniesie udekorowane jajka do święconki emotka - a jej jajka to dzieła sztuki i jak kiedyś dostawaliśmy 2, potem 3, następnie 4 to teraz robi dla nas 5 mając swoje obowiązki i małe dziecko emotka
|< << < 339 340 341 342 343 344345 346 347 348 349 > >|