Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

pinakoladka

Cytuj wiadomość#6626926 niedziela, 4 sierpień 2019, 03:02:19
Cieszę się z pierwszego "domowego" weekendu od nie pamiętam kiedy, bo przez ostatni czas ciągle gdzieś mnie nosiło emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6627000 niedziela, 4 sierpień 2019, 17:03:34
taalvikki napisał(a):

ziolko napisał(a):

A ja cieszę się, że dziś byłam na ślubie sąsiadki emotka  
Ksiądz wygłosił super kazanie, a że to ksiądz zaprzyjaźniony z nimi, to kazanie było "personalizowanie", od serca...
Poza tym młodzi byli (mile) zaskoczeni naszą obecnością, bo poszliśmy na ślub z własnej woli, bez oficjalnego zawiadomienia. 
Kiedyś podczas rozmowy powiedzieli, że biorą ślub itp, więc zapamiętaliśmy tą informację emotka  i dziś z niej skorzystaliśmy emotka  

ooo, bardzo fajne takie przyjście po prostu, z własnej woli i do tego z radością. emotka  

Jeszcze porobiłam trochę zdjęć w kościele emotka  ale nie plątałam się podczas mszy ani nie wchodziłam zatrudnionemu fotografowi pod nogi, tylko robiłam zdjęcia z ławki (siedziałam w bocznej nawie, z przodu). Już wysłałam im te zdjęcia. Na razie nie ma żadnego odzewu, chociaż widzę, że na fb młoda była. 
Jestem ciekawa, czy coś powiedzą - w sensie, czy się podobają albo co.. 

carissma

Cytuj wiadomość#6627144 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 09:47:12
Można oceniać posty używając aplikacji emotka super. Jeszcze jakby była opcja dodawania emotek w aplikacji to byłby szczyt marzeń emotka

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6627152 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 10:02:34
a mi się nie podoba po aktualizacji to logo na tle m.in. jak się wchodzi na wiadomości, powiadomienia czy forum...
bardzo nieczytelne to jest emotka
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6627243 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 13:44:26
Przyszły mi wyniki badań, na które czekałam 2 tygodnie i wszystko jest okej, ale się cieszę  emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6627259 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 14:25:28
donia7 napisał(a):

Przyszły mi wyniki badań, na które czekałam 2 tygodnie i wszystko jest okej, ale się cieszę  emotka

Zdrowie najważniejsze.. a jak jest zdrowie, to reszta też emotka  

joasiunia

Cytuj wiadomość#6627517 wtorek, 6 sierpień 2019, 10:35:03
...że mnie olśniło.

Dzieci mają przerwę w przedszkolu, nudzą się w domu. Zapytały, w co mają się bawić. Powiedziałam, że w ekipę sprzątającą. Efekt?
6-letni syn tak umył wannę i umywalkę, że biel razi po oczach, a 4-letnia córka wypucowała kafelki, że mogę się w nich przeglądać. Eureka! Że też dopiero teraz wpadłam na taką zabawę! emotka emotka emotka No cudo, cudo!!! emotka emotka

donia7

Cytuj wiadomość#6627530 wtorek, 6 sierpień 2019, 10:56:18
joasiunia napisał(a):

...że mnie olśniło.

Dzieci mają przerwę w przedszkolu, nudzą się w domu. Zapytały, w co mają się bawić. Powiedziałam, że w ekipę sprzątającą. Efekt?
6-letni syn tak umył wannę i umywalkę, że biel razi po oczach, a 4-letnia córka wypucowała kafelki, że mogę się w nich przeglądać. Eureka! Że też dopiero teraz wpadłam na taką zabawę! emotka emotka emotka No cudo, cudo!!! emotka emotka

Super pomysł :D moje są już za duże i gdyby rzuciła im takie hasło, to dopiero po ustaleniu stawki pewnie moglibyśmy zaczął zabawę  emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6627579 wtorek, 6 sierpień 2019, 12:40:24
Dziś cieszę się,że wczoraj spędziłam sympatyczny dzień z synem swojej siostry.Najpierw poszliśmy do GoJump, potem zabrałam Młodego na obiad do El Greco, a na koniec na pyszne lody do Przełam Lody. Przy okazji pojeździliśmy trochę tramwajami i autobusami wrocławskimi i młody miał radochę, bo zazwyczaj jeździ z rodzicami autem emotka

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6627583 wtorek, 6 sierpień 2019, 12:50:30
joasiunia napisał(a):

...że mnie olśniło.

moich chłopaków wysyłam aby tacie porobili porządki w piwnicy emotka  tam śrubek, deseczek, stara waga więc też uwielbiają taką zabawę - ale tylko jak córka ma drzemkę bo tą agentkę to strach do nich wpuścić bo od razu do piły lub wiertarki swoje kroki kieruje emotka

joasiunia

Cytuj wiadomość#6627594 wtorek, 6 sierpień 2019, 13:06:40
mama-l-k-m napisał(a):

joasiunia napisał(a):

...że mnie olśniło.

moich chłopaków wysyłam aby tacie porobili porządki w piwnicy emotka  tam śrubek, deseczek, stara waga więc też uwielbiają taką zabawę - ale tylko jak córka ma drzemkę bo tą agentkę to strach do nich wpuścić bo od razu do piły lub wiertarki swoje kroki kieruje emotka

Odważnie emotka U nas Junior próbował niweczyć sprzątanie rodzeństwa, ale jak trzy osoby sprzątają, a jedna bałagani, to i tak robota posuwa się do przodu emotka
Po sprzątaniu jeszcze mi pokroili paprykę do gulaszu, indyka, poobcinali końcówki fasolek do gotowania emotka Na sam koniec córka powiedziała - jakkolwiek to brzmi - "Mamusiu, my będziemy Twoimi służącymi, dobrze?"  emotka   Zawstydzili mnie tą dobrocią dzisiaj...  emotka emotka

alita

Cytuj wiadomość#6628545 piątek, 9 sierpień 2019, 10:29:06
Cieszę się, że nie ma mnie w Krajowym Rejestrze Dłużników, co oznacza, że nikt nie zaciągnął na mnie pożyczki używając moich danych. W końcu zarejestrowałam się i sprawdziłam, że nie ma mnie tej liście, pomimo 8-letniej zabawy w konkursy.

A to wszystko dlatego, że wczoraj mój kolega miał taką historie: Zgubił portfel, a że wśród dokumentów znajdowała się karta płatnicza oraz dowód osobisty to znalazca zaniósł dokumenty do banku i kolegę odnaleziono po numerze PESEL w systemie bankowym, tylko, że.... do numeru PESEL przypisane były dwie osoby Można byłoby uznać, że to błąd pracownika banku przy przepisywaniu danych do systemu (ale skan dowodu osobistego potwierdził ten sam numer PESEL) lub błąd przy wystawianiu dowodu osobistego, ale ta druga osoba z tym samym numerem PESEL zaciągnęła pożyczkę i nie spłacała jej od dwóch lat, czyli wychodzi na to, że ktoś mógł wydrukować sobie dowód używając fikcyjnych danych oraz numeru PESEL mojego kolegi. 
bruce 0

elizam

Cytuj wiadomość#6634371 czwartek, 29 sierpień 2019, 12:53:20
Po miesiącu walki z DPD w końcu osobiście odebrałam przesyłkę z sofą z Prince Polo. 
Przy okazji złożyłam oficjalną skargę na kuriera, poinformowałam ich także ze sprawa podrabiania podpisu na dokumentach zwrotnych została zgłoszona na policję. 
Od nadania przesyłki minęło 32 dni, ale na szczęście mam ją już w domu 

jokan

Cytuj wiadomość#6634373 czwartek, 29 sierpień 2019, 12:55:24
elizam napisał(a):

Po miesiącu walki z DPD w końcu osobiście odebrałam przesyłkę z sofą z Prince Polo. 
Przy okazji złożyłam oficjalną skargę na kuriera, poinformowałam ich także ze sprawa podrabiania podpisu na dokumentach zwrotnych została zgłoszona na policję. 

napisz pozniej co tym dalej sie stanie, podrabianie podpisu to nie zabawa

elizam

Cytuj wiadomość#6634379 czwartek, 29 sierpień 2019, 12:59:21
jokan napisał(a):

elizam napisał(a):

napisz pozniej co tym dalej sie stanie, podrabianie podpisu to nie zabawa

Jasne, dam znać. Na razie dwie złożone reklamacje (28.06 oraz 12.07) jeszcze bez odpowiedzi są, ale im się właśnie przypomniałam pisemnie.
No i zastanawiam się, ile moich przesyłek ten kurier mi ukradł, bo niestety nie wszyscy informują o wysłaniu nagrody, więc ja nie mam możliwości śledzenia przesyłki... 

nitka310

Cytuj wiadomość#6639073 czwartek, 12 wrzesień 2019, 10:56:51
Dziś cieszę się (za mało powiedziane;)) ze zdanego egzaminu na prawo jazdy! Za drugim razem udało się jazdy emotka  do 3 października (29 urodziny) będę już oficjalnie jeździć emotka

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6639074 czwartek, 12 wrzesień 2019, 10:58:10
nitka310 napisał(a):

Dziś cieszę się (za mało powiedziane;)) ze zdanego egzaminu na prawo jazdy! Za drugim razem udało się jazdy emotka  do 3 października (29 urodziny) będę już oficjalnie jeździć emotka

Gratuluję i bezpiecznie przejechanych kilometrów życzę emotka

nitka310

Cytuj wiadomość#6639075 czwartek, 12 wrzesień 2019, 10:59:22
mama-l-k-m napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Gratuluję i bezpiecznie przejechanych kilometrów życzę emotka

Dziekuje emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6639332 czwartek, 12 wrzesień 2019, 22:55:25
koniczynka123 napisał(a):

A ja dziś muszę się pochwalić wiadomością od przeszczęśliwej sąsiadki. Zadzwoniła do mnie przed chwilką, że jej mama aż popłakała się z radości z prezentu urodzinowego. Ale nie, to żadna wygrana czy też wypasiony prezent. Przyszła do mnie 2 tyg temu Kasia (sąsiadka) z pytaniem co bym jej poradziła na 60te urodziny mamy bo w zasadzie to mamie niczego nie brakuje. Więc poradziłam jej, że największą radość sprawi mamie(wdowie) tylko jej bliskie towarzystwo (nie mają nigdy na nic czasu)- Zostawiła więc Kasia dzieci mężowi i z zaskoczenia wpadła do mieszkania mamy, porwała ją najpierw do kina, potem na pieszą wycieczkę w góry do schroniska, potem wycieczkę"objazdową" śladami jej młodości, etc...  Wróciły wczoraj. Mama zachwycona prezentem, a przytulaniom i wspomnieniom nie było końca. Obie nabrały chęci do życia, odpoczęły, a ja się cieszę, że uszczęśliwiłam dwie kobiety pomysłem zrealizowanym wcześniej przez mojego syna  emotka

Bo taka jest prawda, że najcenniejszym prezentem, jaki możemy podarować naszym najbliższym jest nasz czas i uwaga.
Dziś cieszę się, że poszłam do teatru na świetny spektakl " Ludzie inteligentni". Bilety na to wydarzenie były prezentem urodzinowym dla siostry ode mnie i dziewczyn z pracy,ale że syn jej się rozchorował, to wydelegowała mnie emotka

rene

Cytuj wiadomość#6639441 piątek, 13 wrzesień 2019, 11:54:16
SŁONECZKO ŚWIECI emotka .... O!!!BOCIAN LECI! emotka JEST PIĄTEK TRZYNASTEGO!BUDZI SIE WE MNIE NADZIEJA ŻE DZIŚ SIE WYDARZY COŚ DLA MNIE CUDOWNEGO I PRZYJEMNEGO
emotka NIECH SIE TAK STANIE!!!!! emotka