Reklama na e-Konkursy.info 17.08.19 15:00:24

Dziś cieszę się z.....

|< << < 341 342 343 344 345 346 347 348 349350 351 >

alaalicja

Cytuj wiadomość#6619003 czwartek, 11 lipiec 2019, 00:35:49
Z zakupów wyprzedażowych emotka  poszalalam 

superloser

Cytuj wiadomość#6619653 piątek, 12 lipiec 2019, 17:50:41
Z banalnie prostego YESTERDAY emotka
Tribute, szum fal, 78 lat

Świat bez Coca-Cola, cigarettes, Oasis i Harry Pottera.

Film lepszy od Spiderman część enta. Moze magia Yesterday tkwi w braku agresji? Moze to muzyka? A moze Lily James? Albo 3w1 emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6619911 sobota, 13 lipiec 2019, 21:07:46
Deszcz  emotka emotka emotka  dużo deszczu emotka  moje malinki odżyją, kwiatki też, pomidorki, ogórki, buraczki, pietruszka, marchewki, cebulka, slonecznik, fasolka szparagowa, ziemniaczki, rzodkiewka, cukinia, dynia... . jejejejej 

rene

Cytuj wiadomość#6619923 sobota, 13 lipiec 2019, 21:55:12
Az Ci zazdroszcze ze tyle masz polskich pyszności w ogrodku!bo w sklepach coraz wiecej "unijnych" warzyw"chemia naszpikowanych!
To i ja Sie Ciesze. TWOICH UPRAW emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6619997 niedziela, 14 lipiec 2019, 11:22:16
bruce napisał(a):

superloser napisał(a):

Film lepszy od Spiderman część enta. Moze magia Yesterday tkwi w braku agresji? Moze to muzyka? A moze Lily James? Albo 3w1 emotka

Też dziś obejrzałam. Dla mnie tylko muzyka jest plusem (uwielbiam! emotka emotka ); scenariusz - nie do przyjęcia, choć ciekawy. emotka

No to widzę, że jest tu nas więcej osób, które w piątek obejrzało "Yesterday" emotka Cieszę się,że od wtorku miałam 4 dni robocze urlopu i oddawałam się swoim małym przyjemnościom, na które normalnie nie mam zbyt wiele czasu emotka

superloser

Cytuj wiadomość#6620007 niedziela, 14 lipiec 2019, 12:07:25
cudaczek121 napisał(a):

bruce napisał(a):

superloser napisał(a):

Też dziś obejrzałam. Dla mnie tylko muzyka jest plusem (uwielbiam! emotka emotka ); scenariusz - nie do przyjęcia, choć ciekawy. emotka

No to widzę, że jest tu nas więcej osób, które w piątek obejrzało "Yesterday" emotka Cieszę się,że od wtorku miałam 4 dni robocze urlopu i oddawałam się swoim małym przyjemnościom, na które normalnie nie mam zbyt wiele czasu emotka

Mi chodzi o to banalne przesłanie - by dotrzeć do młodego pokolenie z uśmiechem Ed Sheeran'a & hej DUDE. 
Scenariusz jest prosty.
Filmowy Jack (Himesh) jest jak Ed .... nie wygląd a talent. A kiedy Ed przyznaje, że muzyka The Beatles jest above all, to chyba kopiak dla fana Sheeran'a by posłuchać tych 4 wspaniałych z Liverpool.

pioge7

Cytuj wiadomość#6620009 niedziela, 14 lipiec 2019, 12:15:28
rene napisał(a):

Az Ci zazdroszcze ze tyle masz polskich pyszności w ogrodku!bo w sklepach coraz wiecej "unijnych" warzyw"chemia naszpikowanych!
To i ja Sie Ciesze. TWOICH UPRAW emotka

trochę tego jest emotka ale wiesz, działka nie jest duża, więc każdego po trochu,
ziemniaczków jedna linia, buraków też
cebulka połowa lini
fasolka szparagowa 2 krzaczki, dynia 2 krzaczki, cukinia też
słonecznik to posiany obok, agrest 4 krzaczki też obok, porzeczki też, ale już zebrane,
reszta też tak posiana po 1 linii albo połowie, tak żeby wystrarczyło dla rodziny.
Zapomniałem, że jeszcze jest PORA emotka jeszcze cieniutka, ale ją super podlało, to może będzie szybciej rosła.
Ale za to wiśni nie mamy emotka ja taki dobroduszny, budki lęgowe powiesiłem w ogródku, poidełko dałem, to teraz szpaki przylatują i jedzą nam nasze wiśnie emotka ale cóż. Za rok kup się siatkę na drzewko i może będzie lepiej emotka
dziś też leje emotka beczki na deszczówkę już prawie pełne, więc będzie jak znalazł, malinki widzę że już o wiele wiele lepsze niż dwa dni temu emotka
a kwiatki to jak nie te, emotka dwa dni temu jeszcze to takie omdlałe wszystko, a dziś tak wyprostowane, widać że chce się im żyć emotka
jeszcze muszę poszukać domku dla owadów, żeby pszczółki miały miejsce dla siebie i zapylały za rok jeszcze lepiej emotka
ale się rozpisałem emotka
ale ten deszcz mnie tak cieszy, jak nigdy emotka

superloser

Cytuj wiadomość#6620021 niedziela, 14 lipiec 2019, 12:36:18
bruce napisał(a):

superloser napisał(a):

Mi chodzi o to banalne przesłanie - by dotrzeć do młodego pokolenie z uśmiechem Ed Sheeran'a & hej DUDE. 
Scenariusz jest prosty.
Filmowy Jack (Himesh) jest jak Ed .... nie wygląd a talent. A kiedy Ed przyznaje, że muzyka The Beatles jest above all, to chyba kopiak dla fana Sheeran'a by posłuchać tych 4 wspaniałych z Liverpool.

Co do przesłania - zgadzam się, oczywiście. emotka  Niestety, ja od początku "wejścia w nowy czas" miałam nieodparte wrażenie, że oglądam świadomego złodzieja/oszusta i do końca filmu to nie uległo zmianie.  emotka

Wiesz, on od samego początku zaznaczył, ze to NIE JEGO, ale kumple go wyśmiali. Miał wmawiać, ze wymyślony kolega mu te utwory napisał?

Ostatecznie nie mógł być ani oszustem ani złodziejem, bo nic nie zarobił a muza poszła za free do ludzi. I on nawet nie stara sie tworzyć "swojej wersji", tylko proponuje "the white album", "the abby road" - ale w obecnych czasach białe jest zbyt białe... 
bruce 0

superloser

Cytuj wiadomość#6620043 niedziela, 14 lipiec 2019, 14:40:34
bruce napisał(a):

superloser napisał(a):

bruce napisał(a):

superloser napisał(a):

Scenariusz jest prosty.

Co do przesłania - zgadzam się, oczywiście. emotka  Niestety, ja od początku "wejścia w nowy czas" miałam nieodparte wrażenie, że oglądam świadomego złodzieja/oszusta i do końca filmu to nie uległo zmianie.  emotka

Wiesz, on od samego początku zaznaczył, ze to NIE JEGO, ale kumple go wyśmiali. Miał wmawiać, ze wymyślony kolega mu te utwory napisał?

Ostatecznie nie mógł być ani oszustem ani złodziejem, bo nic nie zarobił a muza poszła za free do ludzi. I on nawet nie stara sie tworzyć "swojej wersji", tylko proponuje "the white album", "the abby road" - ale w obecnych czasach białe jest zbyt białe... 

Wiem, wiem, jasne. Mimo tego - wrażenie pozostało. Mocno mi tym obrzydzili takie piękne utwory.  emotka

Ale dali świat bez "coke" i fajek emotka  I gdyby on nie pamietał utworów, to by nie mógł się nimi dzielić...
Mi Smolar bardziej obrzydził CinemaCity tymi taniochami. 

agakaz2

Cytuj wiadomość#6620536 wtorek, 16 lipiec 2019, 09:08:24
syn dostał się do wybranej szkoły emotka
przy podwójnym roczniku martwiłam się bardzo

vanillasky-2017

Cytuj wiadomość#6620733 wtorek, 16 lipiec 2019, 12:17:41
agakaz2 napisał(a):

syn dostał się do wybranej szkoły emotka
przy podwójnym roczniku martwiłam się bardzo

Mój też! Do wymarzonej szkoły na wymarzony kierunek emotka emotka emotka

ivanotta

Cytuj wiadomość#6621985 piątek, 19 lipiec 2019, 21:43:41
Dziś cieszę się z..... tego że jutro wbijam na koncert życia! Vipowska loża na koncertcie Pink! Ktoś się jeszcze wybiera?
Dreams come true  emotka

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6622202 niedziela, 21 lipiec 2019, 00:02:54
Bardzo bardzo się cieszę że za pieniądze z wygranego telewizora remontuję synkowi pokój. Dziś od świtu skręcanie nowych mebli, jutro układanie i segregowaniem, a wieczorem Piglet wraca od babci i zobaczy niespodziankę emotka
Kurde jak ja się cieszę! W życiu mi się tak sprzątać nie chciało emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6622211 niedziela, 21 lipiec 2019, 07:07:45
prosiaczek napisał(a):

Bardzo bardzo się cieszę że za pieniądze z wygranego telewizora remontuję synkowi pokój. Dziś od świtu skręcanie nowych mebli, jutro układanie i segregowaniem, a wieczorem Piglet wraca od babci i zobaczy niespodziankę emotka
Kurde jak ja się cieszę! W życiu mi się tak sprzątać nie chciało emotka

Czekam na fotki pokoju  emotka

ewelcia753

Cytuj wiadomość#6622498 poniedziałek, 22 lipiec 2019, 13:22:12
Cieszę się z dzisiejszej wygranej, bez wyrzutów będzie można zaszaleć na urlopie emotka
Cieszę się również, że wczoraj pogoda potraktowała nasz rejon łagodnie emotka

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6624938 poniedziałek, 29 lipiec 2019, 19:31:24
jestem w gorącej wodzie kąpana, szybko się nudzę i nie mogę zagrzac nigdzie miejsca na dłużej, niemniej kocham lato za to, że to idealny czas na przetwory. Dzisiaj przetworzylam chyba pół tony ogórków i cukinii, pokrywając tym samym roczne zapotrzebowanie najbliższej rodziny (w tym brata i sióstr).... Chyba rozpisze konkurs, w którym do wygrania będą sloikowane sałatki z ogórków, bo ich w ogródku końca nie widać, a ja się ewidentnie relaksuje przy słoikach emotka .

jokan

Cytuj wiadomość#6624947 poniedziałek, 29 lipiec 2019, 19:53:05
cieszę się, że u mnie nieco popadało...spadła pompa, ale krótko....

pikawka

Cytuj wiadomość#6624960 poniedziałek, 29 lipiec 2019, 20:29:51
dwaburekoty napisał(a):

jestem w gorącej wodzie kąpana, szybko się nudzę i nie mogę zagrzac nigdzie miejsca na dłużej, niemniej kocham lato za to, że to idealny czas na przetwory. Dzisiaj przetworzylam chyba pół tony ogórków i cukinii, pokrywając tym samym roczne zapotrzebowanie najbliższej rodziny (w tym brata i sióstr).... Chyba rozpisze konkurs, w którym do wygrania będą sloikowane sałatki z ogórków, bo ich w ogródku końca nie widać, a ja się ewidentnie relaksuje przy słoikach emotka .

Nie lubię robić weków...ale warzywniak pełen i wczoraj kolejne kiszone zrobilam. emotka W sumie juz 40 sloikow. Kto to zje emotka
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6625829 środa, 31 lipiec 2019, 20:36:31
moja gmina się streściła i 500 na moja Pierworodną wpadło na konto... Czyli naukę jazdy konnej zacznie jeszcze w sierpniu.

jackk76

Cytuj wiadomość#6626329 piątek, 2 sierpień 2019, 00:01:53
Jadę wkrótce odpocząć od upałów - nasze wspaniałe morze emotka
Prognozy - 17 stopni + deszczyk, wichurki, trąbki powietrzne, sinice itp. -  ALE, MAM WOLNE!!!
Ale się cieszę emotka  !!!
|< << < 341 342 343 344 345 346 347 348 349350 351 >