Reklama na e-Konkursy.info 24.08.19 06:18:31

Dziś cieszę się z.....

|< << < 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350351 >

alaalicja

Cytuj wiadomość#6626374 piątek, 2 sierpień 2019, 06:50:15
Mam wakacje nad morzem bez upału. Moja pogoda emotka  

rene

Cytuj wiadomość#6626610 piątek, 2 sierpień 2019, 16:32:51
"Radości moja ze w szpitalu już nie musze sie tułac"
Jeszcze tylko dobry wynik i szczęścia bedzie WIELKI okrzyk! emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6626619 piątek, 2 sierpień 2019, 16:56:21
dwaburekoty napisał(a):

moja gmina się streściła i 500 na moja Pierworodną wpadło na konto... Czyli naukę jazdy konnej zacznie jeszcze w sierpniu.

Moja siostra też już dostała na Syna i odkłada na komunię w restauracji w przyszłym roku.

moskala22

Cytuj wiadomość#6626692 piątek, 2 sierpień 2019, 21:34:07

Co prawda nie wygraliśmy z Brazylią i był smuteczek, ale mój syn bardzo cieszył  się gdy udało nam się zrobić zdjęcie z Orzełkiem 

malutka456

Cytuj wiadomość#6626694 piątek, 2 sierpień 2019, 21:37:27
właśnie pada deszcz i oglądam Obcego emotka  w dodatku mam wolny weekend emotka  jest pięknie  emotka
glena 0

sssylwiaaa

Cytuj wiadomość#6626704 piątek, 2 sierpień 2019, 22:06:12
malutka456 napisał(a):

właśnie pada deszcz i oglądam Obcego emotka  w dodatku mam wolny weekend emotka  jest pięknie  emotka

emotka  Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest ...  emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6626892 sobota, 3 sierpień 2019, 21:58:25
A ja cieszę się, że dziś byłam na ślubie sąsiadki emotka  
Ksiądz wygłosił super kazanie, a że to ksiądz zaprzyjaźniony z nimi, to kazanie było "personalizowanie", od serca...
Poza tym młodzi byli (mile) zaskoczeni naszą obecnością, bo poszliśmy na ślub z własnej woli, bez oficjalnego zawiadomienia. 
Kiedyś podczas rozmowy powiedzieli, że biorą ślub itp, więc zapamiętaliśmy tą informację emotka  i dziś z niej skorzystaliśmy emotka  

taalvikki

Cytuj wiadomość#6626923 niedziela, 4 sierpień 2019, 02:31:03
z głośnika zamontowanego w samochodzie ^^ dzięki niemu moja jutrzejsza podróż będzie obfitować w muzykę Gojiry, Tiamat, Agenta Fresco, Laibacha oraz innych zacnych kapel. ^^

uwielbiam podróże przy muzyce! 

taalvikki

Cytuj wiadomość#6626924 niedziela, 4 sierpień 2019, 02:32:24
ziolko napisał(a):

Ksiądz wygłosił super kazanie, a że to ksiądz zaprzyjaźniony z nimi, to kazanie było "personalizowanie", od serca...
Poza tym młodzi byli (mile) zaskoczeni naszą obecnością, bo poszliśmy na ślub z własnej woli, bez oficjalnego zawiadomienia. 
Kiedyś podczas rozmowy powiedzieli, że biorą ślub itp, więc zapamiętaliśmy tą informację emotka  i dziś z niej skorzystaliśmy emotka  

ooo, bardzo fajne takie przyjście po prostu, z własnej woli i do tego z radością. emotka  

pinakoladka

Cytuj wiadomość#6626926 niedziela, 4 sierpień 2019, 03:02:19
Cieszę się z pierwszego "domowego" weekendu od nie pamiętam kiedy, bo przez ostatni czas ciągle gdzieś mnie nosiło emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6627000 niedziela, 4 sierpień 2019, 17:03:34
taalvikki napisał(a):

ziolko napisał(a):

ooo, bardzo fajne takie przyjście po prostu, z własnej woli i do tego z radością. emotka  

Jeszcze porobiłam trochę zdjęć w kościele emotka  ale nie plątałam się podczas mszy ani nie wchodziłam zatrudnionemu fotografowi pod nogi, tylko robiłam zdjęcia z ławki (siedziałam w bocznej nawie, z przodu). Już wysłałam im te zdjęcia. Na razie nie ma żadnego odzewu, chociaż widzę, że na fb młoda była. 
Jestem ciekawa, czy coś powiedzą - w sensie, czy się podobają albo co.. 

carissma

Cytuj wiadomość#6627144 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 09:47:12
Można oceniać posty używając aplikacji emotka super. Jeszcze jakby była opcja dodawania emotek w aplikacji to byłby szczyt marzeń emotka

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6627152 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 10:02:34
a mi się nie podoba po aktualizacji to logo na tle m.in. jak się wchodzi na wiadomości, powiadomienia czy forum...
bardzo nieczytelne to jest emotka
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6627243 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 13:44:26
Przyszły mi wyniki badań, na które czekałam 2 tygodnie i wszystko jest okej, ale się cieszę  emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6627259 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 14:25:28
donia7 napisał(a):

Przyszły mi wyniki badań, na które czekałam 2 tygodnie i wszystko jest okej, ale się cieszę  emotka

Zdrowie najważniejsze.. a jak jest zdrowie, to reszta też emotka  

joasiunia

Cytuj wiadomość#6627517 wtorek, 6 sierpień 2019, 10:35:03
...że mnie olśniło.

Dzieci mają przerwę w przedszkolu, nudzą się w domu. Zapytały, w co mają się bawić. Powiedziałam, że w ekipę sprzątającą. Efekt?
6-letni syn tak umył wannę i umywalkę, że biel razi po oczach, a 4-letnia córka wypucowała kafelki, że mogę się w nich przeglądać. Eureka! Że też dopiero teraz wpadłam na taką zabawę! emotka emotka emotka No cudo, cudo!!! emotka emotka

donia7

Cytuj wiadomość#6627530 wtorek, 6 sierpień 2019, 10:56:18
joasiunia napisał(a):

...że mnie olśniło.

Dzieci mają przerwę w przedszkolu, nudzą się w domu. Zapytały, w co mają się bawić. Powiedziałam, że w ekipę sprzątającą. Efekt?
6-letni syn tak umył wannę i umywalkę, że biel razi po oczach, a 4-letnia córka wypucowała kafelki, że mogę się w nich przeglądać. Eureka! Że też dopiero teraz wpadłam na taką zabawę! emotka emotka emotka No cudo, cudo!!! emotka emotka

Super pomysł :D moje są już za duże i gdyby rzuciła im takie hasło, to dopiero po ustaleniu stawki pewnie moglibyśmy zaczął zabawę  emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6627579 wtorek, 6 sierpień 2019, 12:40:24
Dziś cieszę się,że wczoraj spędziłam sympatyczny dzień z synem swojej siostry.Najpierw poszliśmy do GoJump, potem zabrałam Młodego na obiad do El Greco, a na koniec na pyszne lody do Przełam Lody. Przy okazji pojeździliśmy trochę tramwajami i autobusami wrocławskimi i młody miał radochę, bo zazwyczaj jeździ z rodzicami autem emotka

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6627583 wtorek, 6 sierpień 2019, 12:50:30
joasiunia napisał(a):

...że mnie olśniło.

moich chłopaków wysyłam aby tacie porobili porządki w piwnicy emotka  tam śrubek, deseczek, stara waga więc też uwielbiają taką zabawę - ale tylko jak córka ma drzemkę bo tą agentkę to strach do nich wpuścić bo od razu do piły lub wiertarki swoje kroki kieruje emotka

joasiunia

Cytuj wiadomość#6627594 wtorek, 6 sierpień 2019, 13:06:40
mama-l-k-m napisał(a):

joasiunia napisał(a):

...że mnie olśniło.

moich chłopaków wysyłam aby tacie porobili porządki w piwnicy emotka  tam śrubek, deseczek, stara waga więc też uwielbiają taką zabawę - ale tylko jak córka ma drzemkę bo tą agentkę to strach do nich wpuścić bo od razu do piły lub wiertarki swoje kroki kieruje emotka

Odważnie emotka U nas Junior próbował niweczyć sprzątanie rodzeństwa, ale jak trzy osoby sprzątają, a jedna bałagani, to i tak robota posuwa się do przodu emotka
Po sprzątaniu jeszcze mi pokroili paprykę do gulaszu, indyka, poobcinali końcówki fasolek do gotowania emotka Na sam koniec córka powiedziała - jakkolwiek to brzmi - "Mamusiu, my będziemy Twoimi służącymi, dobrze?"  emotka   Zawstydzili mnie tą dobrocią dzisiaj...  emotka emotka
|< << < 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350351 >