Reklama na e-Konkursy.info 20.09.19 20:40:11

Dziś cieszę się z.....

|< << < 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351

elizam

Cytuj wiadomość#6634379 czwartek, 29 sierpień 2019, 12:59:21
jokan napisał(a):

elizam napisał(a):

Po miesiącu walki z DPD w końcu osobiście odebrałam przesyłkę z sofą z Prince Polo. 
Przy okazji złożyłam oficjalną skargę na kuriera, poinformowałam ich także ze sprawa podrabiania podpisu na dokumentach zwrotnych została zgłoszona na policję. 
Od nadania przesyłki minęło 32 dni, ale na szczęście mam ją już w domu 

napisz pozniej co tym dalej sie stanie, podrabianie podpisu to nie zabawa

Jasne, dam znać. Na razie dwie złożone reklamacje (28.06 oraz 12.07) jeszcze bez odpowiedzi są, ale im się właśnie przypomniałam pisemnie.
No i zastanawiam się, ile moich przesyłek ten kurier mi ukradł, bo niestety nie wszyscy informują o wysłaniu nagrody, więc ja nie mam możliwości śledzenia przesyłki... 

nitka310

Cytuj wiadomość#6639073 czwartek, 12 wrzesień 2019, 10:56:51
Dziś cieszę się (za mało powiedziane;)) ze zdanego egzaminu na prawo jazdy! Za drugim razem udało się jazdy emotka  do 3 października (29 urodziny) będę już oficjalnie jeździć emotka

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6639074 czwartek, 12 wrzesień 2019, 10:58:10
nitka310 napisał(a):

Dziś cieszę się (za mało powiedziane;)) ze zdanego egzaminu na prawo jazdy! Za drugim razem udało się jazdy emotka  do 3 października (29 urodziny) będę już oficjalnie jeździć emotka

Gratuluję i bezpiecznie przejechanych kilometrów życzę emotka

nitka310

Cytuj wiadomość#6639075 czwartek, 12 wrzesień 2019, 10:59:22
mama-l-k-m napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Gratuluję i bezpiecznie przejechanych kilometrów życzę emotka

Dziekuje emotka
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6639089 czwartek, 12 wrzesień 2019, 11:41:14
A ja dziś muszę się pochwalić wiadomością od przeszczęśliwej sąsiadki. Zadzwoniła do mnie przed chwilką, że jej mama aż popłakała się z radości z prezentu urodzinowego. Ale nie, to żadna wygrana czy też wypasiony prezent. Przyszła do mnie 2 tyg temu Kasia (sąsiadka) z pytaniem co bym jej poradziła na 60te urodziny mamy bo w zasadzie to mamie niczego nie brakuje. Więc poradziłam jej, że największą radość sprawi mamie(wdowie) tylko jej bliskie towarzystwo (nie mają nigdy na nic czasu)- Zostawiła więc Kasia dzieci mężowi i z zaskoczenia wpadła do mieszkania mamy, porwała ją najpierw do kina, potem na pieszą wycieczkę w góry do schroniska, potem wycieczkę"objazdową" śladami jej młodości, etc...  Wróciły wczoraj. Mama zachwycona prezentem, a przytulaniom i wspomnieniom nie było końca. Obie nabrały chęci do życia, odpoczęły, a ja się cieszę, że uszczęśliwiłam dwie kobiety pomysłem zrealizowanym wcześniej przez mojego syna  emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6639332 czwartek, 12 wrzesień 2019, 22:55:25
koniczynka123 napisał(a):

A ja dziś muszę się pochwalić wiadomością od przeszczęśliwej sąsiadki. Zadzwoniła do mnie przed chwilką, że jej mama aż popłakała się z radości z prezentu urodzinowego. Ale nie, to żadna wygrana czy też wypasiony prezent. Przyszła do mnie 2 tyg temu Kasia (sąsiadka) z pytaniem co bym jej poradziła na 60te urodziny mamy bo w zasadzie to mamie niczego nie brakuje. Więc poradziłam jej, że największą radość sprawi mamie(wdowie) tylko jej bliskie towarzystwo (nie mają nigdy na nic czasu)- Zostawiła więc Kasia dzieci mężowi i z zaskoczenia wpadła do mieszkania mamy, porwała ją najpierw do kina, potem na pieszą wycieczkę w góry do schroniska, potem wycieczkę"objazdową" śladami jej młodości, etc...  Wróciły wczoraj. Mama zachwycona prezentem, a przytulaniom i wspomnieniom nie było końca. Obie nabrały chęci do życia, odpoczęły, a ja się cieszę, że uszczęśliwiłam dwie kobiety pomysłem zrealizowanym wcześniej przez mojego syna  emotka

Bo taka jest prawda, że najcenniejszym prezentem, jaki możemy podarować naszym najbliższym jest nasz czas i uwaga.
Dziś cieszę się, że poszłam do teatru na świetny spektakl " Ludzie inteligentni". Bilety na to wydarzenie były prezentem urodzinowym dla siostry ode mnie i dziewczyn z pracy,ale że syn jej się rozchorował, to wydelegowała mnie emotka

rene

Cytuj wiadomość#6639441 piątek, 13 wrzesień 2019, 11:54:16
SŁONECZKO ŚWIECI emotka .... O!!!BOCIAN LECI! emotka JEST PIĄTEK TRZYNASTEGO!BUDZI SIE WE MNIE NADZIEJA ŻE DZIŚ SIE WYDARZY COŚ DLA MNIE CUDOWNEGO I PRZYJEMNEGO
emotka NIECH SIE TAK STANIE!!!!! emotka
bruce 0

lusienka

Cytuj wiadomość#6639459 piątek, 13 wrzesień 2019, 12:08:41
Wieki mnie tu nie było i konkursowy zastój miałam.... I cieszę się że na powrót udało mi się od razu wygrać maskotke gloda i maskotke milki. Oby to był początek dobrej passy. Aż miło że tak małe rzeczy człowiekowi tyle radości sprawiają  emotka

bejca11

Cytuj wiadomość#6639525 piątek, 13 wrzesień 2019, 14:09:18
Z mojej pierwszej wygranej emotka  Nutellą będę się zajadać  emotka
|< << < 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351