Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

ziolko

Cytuj wiadomość#6671993 czwartek, 9 styczeń 2020, 18:17:33
ludzka_istota napisał(a):

15 lat na forum! Wczoraj mi stuknelo. O rany...

Popatrz... a mnie 6 stycznia - 14 lat emotka   kiedy to zleciało?  emotka

rogaliczek

Cytuj wiadomość#6672703 sobota, 11 styczeń 2020, 21:27:11

andii

Cytuj wiadomość#6672822 niedziela, 12 styczeń 2020, 12:26:44
W emotka O emotka Ś emotka P     C emotka S  PIĘKNEG emotka     
emotka emotka emotka  Sie ma  Jurek Owsiak emotka

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6676079 środa, 22 styczeń 2020, 12:45:49
Będę Ciocią!  emotka  zaczynam szukać konkursów bejbiowych emotka

nkba

Cytuj wiadomość#6676126 środa, 22 styczeń 2020, 14:59:07
prosiaczek napisał(a):

Będę Ciocią!  emotka  zaczynam szukać konkursów bejbiowych emotka

Przypomniałaś mi jak ja się w ten sposób tu wpisywałam emotka emotka Bycie ciocią jest super emotka I bejbikowe konki nadal ogarniam przede wszystkim emotka

buziolek

Cytuj wiadomość#6676279 środa, 22 styczeń 2020, 21:30:43
Mój Mąż, Superbohater bez peleryny, dziasiaj w pracy uratował kolegę. Chlopak spadł ze schodów, nie dość że stracil przytomność to okazało się ze nie oddycha, ani serce nie bije. Jako jedyny zachował zimną krew, rozpoczął reanimacje, na szczęście udaną. Niestety chłopak jeszcze przytomności nie odzyskal, ale najważniejsze ze funkcje życiowe przywrócone. Mąż w szoku po całej sytuacji, niby każdy wie jak robi się reanimacje, ale w praktyce inaczej to wygląda niż jak naprawdę zdasz sobie sprawę że ludzkie życie w tym momencie zależy tylko od Ciebie, liczy się każda minuta, sekunda jak serce się zatrzyma. Jestem bardzo dumna z Męża bo na 8 osób tylko on podjął się ratowania, wszyscy inni zaczęli panikowac. Mam nadzieję że wszystko skończy sie dobrze, ze upadek nie spowodował uszkodzeń mózgu i szczęśliwie wróci do rodziny i do pracy. Tyle emocji dzisiaj że nie zasnę i wiem ze Mężowi też ciężko po takiej sytuacji, ale jeszcze bardziej zacznie się doceniać to co mamy, bo dzisiaj jesteśmy, a jutro może nas już nie być. Najcenniejsze co mamy to życie.   

pikawka

Cytuj wiadomość#6676296 środa, 22 styczeń 2020, 22:16:40
buziolek napisał(a):

Mój Mąż, Superbohater bez peleryny, dziasiaj w pracy uratował kolegę. Chlopak spadł ze schodów, nie dość że stracil przytomność to okazało się ze nie oddycha, ani serce nie bije. Jako jedyny zachował zimną krew, rozpoczął reanimacje, na szczęście udaną. Niestety chłopak jeszcze przytomności nie odzyskal, ale najważniejsze ze funkcje życiowe przywrócone. Mąż w szoku po całej sytuacji, niby każdy wie jak robi się reanimacje, ale w praktyce inaczej to wygląda niż jak naprawdę zdasz sobie sprawę że ludzkie życie w tym momencie zależy tylko od Ciebie, liczy się każda minuta, sekunda jak serce się zatrzyma. Jestem bardzo dumna z Męża bo na 8 osób tylko on podjął się ratowania, wszyscy inni zaczęli panikowac. Mam nadzieję że wszystko skończy sie dobrze, ze upadek nie spowodował uszkodzeń mózgu i szczęśliwie wróci do rodziny i do pracy. Tyle emocji dzisiaj że nie zasnę i wiem ze Mężowi też ciężko po takiej sytuacji, ale jeszcze bardziej zacznie się doceniać to co mamy, bo dzisiaj jesteśmy, a jutro może nas już nie być. Najcenniejsze co mamy to życie.   

Wielki szacunek dla M emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6677719 wtorek, 28 styczeń 2020, 05:59:19
marzenia się spełniają wyjazd na koncert Pet shop Boys sponsoruje wygrana z tyskiego  emotka Ale się cieszę  emotka

magdalena_g

Cytuj wiadomość#6677942 wtorek, 28 styczeń 2020, 19:17:34
7 lat na forum dziś mija emotka Jak dobrze, że tu trafiłam emotka Zaglądam praktycznie codziennie emotka

aster222

Cytuj wiadomość#6679484 poniedziałek, 3 luty 2020, 12:30:59
8 lat na forum. Kiedy to tak szybko zleciało?

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6679926 wtorek, 4 luty 2020, 23:04:17
Cieszę się, że w internecie, poza przepychankami, awanturami i hejtem, można jeszcze trafić na takie osoby ja Tao. 101 lat a czuje się na 20, wciąż aktywna, uczy jogi i nie wybiera się na emeryturę. Codziennie na instagramie jej uśmiech poprawia mi humor. Wspaniała inspiracja jak można cieszyć się życiem i korzystać z każdej chwili. No i wykorzystać w końcu matę do jogi, która się kurzy.

joan

Cytuj wiadomość#6679929 wtorek, 4 luty 2020, 23:09:04
Niebieska_Laguna napisał(a):

Cieszę się, że w internecie, poza przepychankami, awanturami i hejtem, można jeszcze trafić na takie osoby ja Tao. 101 lat a czuje się na 20, wciąż aktywna, uczy jogi i nie wybiera się na emeryturę. Codziennie na instagramie jej uśmiech poprawia mi humor. Wspaniała inspiracja jak można cieszyć się życiem i korzystać z każdej chwili. No i wykorzystać w końcu matę do jogi, która się kurzy. (...)

Jako narzeczona jogina popieram w całej rozzzciągłości emotka

PS: Czy ta pani posiada profil na FB?

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6679936 środa, 5 luty 2020, 00:04:50
joan napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Cieszę się, że w internecie, poza przepychankami, awanturami i hejtem, można jeszcze trafić na takie osoby ja Tao. 101 lat a czuje się na 20, wciąż aktywna, uczy jogi i nie wybiera się na emeryturę. Codziennie na instagramie jej uśmiech poprawia mi humor. Wspaniała inspiracja jak można cieszyć się życiem i korzystać z każdej chwili. No i wykorzystać w końcu matę do jogi, która się kurzy. (...)

Jako narzeczona jogina popieram w całej rozzzciągłości emotka

PS: Czy ta pani posiada profil na FB?

Tak, TUTAJ ma prywatny i TUTAJ fan page, ale rzadko aktualizowany, jest aktywna na instagramie emotka  
joan 0

defed

Cytuj wiadomość#6682777 piątek, 14 luty 2020, 13:54:04
Hurra! emotka 8 lat bez papierosa  emotka 8 - taka ładna cyfra - oby zamieniła się w nieskończoność  emotka

wiesia30

Cytuj wiadomość#6682781 piątek, 14 luty 2020, 13:58:35
defed napisał(a):

Hurra! emotka 8 lat bez papierosa  emotka 8 - taka ładna cyfra - oby zamieniła się w nieskończoność  emotka

tak trzymaj emotka  U mnie styczniu minęło 24 emotka

defed

Cytuj wiadomość#6682784 piątek, 14 luty 2020, 13:59:29
wiesia30 napisał(a):

defed napisał(a):

tak trzymaj emotka  U mnie styczniu minęło 24 emotka

WOW!  emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6682900 piątek, 14 luty 2020, 18:08:19
defed napisał(a):

GRATULUJĘ i trzymam kciuki abyś nigdy nie wróciła do tego paskudnego, nic nie dającego nałogu.

magy2020

Cytuj wiadomość#6684032 wtorek, 18 luty 2020, 17:05:58
Cieszę się, że kontrolne usg piersi rok po usunięciu guza jest czyste, nie ma żadnych zmian. Wolę taką wygraną niż pralki i bransoletki emotka

Masza86

Cytuj wiadomość#6685068 sobota, 22 luty 2020, 23:12:18
emotka emotka emotka mamy to! Marcin Maciejczak wygrał  Voice Kids!!! Cieszę się ogromnie,bo to nasz miejscowy chłopak  z małej miejscowości emotka emotka emotka ze łzami szczęścia mogę iść spać emotka

wincentykocurek

Cytuj wiadomość#6685930 środa, 26 luty 2020, 14:33:38
Dzień dobry Od dłuższego czasu czytam wasze forum, a teraz postanowiłem podzielić się moją radością! Moja córka urodziła się =) Piękne, zdrowe absolutne szczęście. I od czasu do czasu lubię grać w slot maszyny online, a wczoraj wygrałem bardzo dużą kwotę. Życie staje się lepsze, jestem niesamowicie szczęśliwy. Być szczęśliwym!