Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

defed

Cytuj wiadomość#6682777 piątek, 14 luty 2020, 13:54:04
Hurra! emotka 8 lat bez papierosa  emotka 8 - taka ładna cyfra - oby zamieniła się w nieskończoność  emotka

wiesia30

Cytuj wiadomość#6682781 piątek, 14 luty 2020, 13:58:35
defed napisał(a):

Hurra! emotka 8 lat bez papierosa  emotka 8 - taka ładna cyfra - oby zamieniła się w nieskończoność  emotka

tak trzymaj emotka  U mnie styczniu minęło 24 emotka

defed

Cytuj wiadomość#6682784 piątek, 14 luty 2020, 13:59:29
wiesia30 napisał(a):

defed napisał(a):

tak trzymaj emotka  U mnie styczniu minęło 24 emotka

WOW!  emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6682900 piątek, 14 luty 2020, 18:08:19
defed napisał(a):

GRATULUJĘ i trzymam kciuki abyś nigdy nie wróciła do tego paskudnego, nic nie dającego nałogu.

magy2020

Cytuj wiadomość#6684032 wtorek, 18 luty 2020, 17:05:58
Cieszę się, że kontrolne usg piersi rok po usunięciu guza jest czyste, nie ma żadnych zmian. Wolę taką wygraną niż pralki i bransoletki emotka

Masza86

Cytuj wiadomość#6685068 sobota, 22 luty 2020, 23:12:18
emotka emotka emotka mamy to! Marcin Maciejczak wygrał  Voice Kids!!! Cieszę się ogromnie,bo to nasz miejscowy chłopak  z małej miejscowości emotka emotka emotka ze łzami szczęścia mogę iść spać emotka

wincentykocurek

Cytuj wiadomość#6685930 dzisiaj o 14:33:38
Dzień dobry Od dłuższego czasu czytam wasze forum, a teraz postanowiłem podzielić się moją radością! Moja córka urodziła się =) Piękne, zdrowe absolutne szczęście. I od czasu do czasu lubię grać w slot maszyny online, a wczoraj wygrałem bardzo dużą kwotę. Życie staje się lepsze, jestem niesamowicie szczęśliwy. Być szczęśliwym!
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6685932 dzisiaj o 14:46:23
wincentykocurek napisał(a):

Dzień dobry Od dłuższego czasu czytam wasze forum, a teraz postanowiłem podzielić się moją radością! Moja córka urodziła się =) Piękne, zdrowe absolutne szczęście. I od czasu do czasu lubię grać w slot maszyny online, a wczoraj wygrałem bardzo dużą kwotę. Życie staje się lepsze, jestem niesamowicie szczęśliwy. Być szczęśliwym!

Gratulacje. emotka emotka

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6685933 dzisiaj o 14:49:26
bruce jesteś jedną z najm
bruce napisał(a):

Dzień dobry Od dłuższego czasu czytam wasze forum, a teraz postanowiłem podzielić się moją radością! Moja córka urodziła się =) Piękne, zdrowe absolutne szczęście. I od czasu do czasu lubię grać w **********, a wczoraj wygrałem bardzo dużą kwotę. Życie staje się lepsze, jestem niesamowicie szczęśliwy. Być szczęśliwym!

Bruce, jesteś jedną z najmilszych osób na tym forum emotka  Rozczuliły mnie Twoje gratulacje i mam nadzieję, że nie złamię Ci serca jak napiszę, że pan wincentykocurek to spamer i żadna córka mu się wczoraj nie urodziła a i on żadnej kasy nie wygrał  emotka emotka  róża dla Ciebie Bruce  emotka

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6685954 dzisiaj o 16:04:43
zielonaszpilka napisał(a):

bruce napisał(a):

Dzień dobry Od dłuższego czasu czytam wasze forum, a teraz postanowiłem podzielić się moją radością! Moja córka urodziła się =) Piękne, zdrowe absolutne szczęście. I od czasu do czasu lubię grać w **********, a wczoraj wygrałem bardzo dużą kwotę. Życie staje się lepsze, jestem niesamowicie szczęśliwy. Być szczęśliwym!

Bruce, jesteś jedną z najmilszych osób na tym forum emotka  Rozczuliły mnie Twoje gratulacje i mam nadzieję, że nie złamię Ci serca jak napiszę, że pan wincentykocurek to spamer i żadna córka mu się wczoraj nie urodziła a i on żadnej kasy nie wygrał  emotka emotka  róża dla Ciebie Bruce  emotka

Pan wincentykocurek stosuje taką zasadą, że im bardziej w coś wierzy tym bardzie staje się to realne. To proste. Wystarczy napisać coś o czym się marzy, zobrazować to sobie w głowie i po jakimś czasie to coś dzieje się naprawdę. Dostajemy od losu to czego pragniemy. Słyszałam kiedyś o jednej Pani, która szukała faceta i dopiero jak zrobiła miejsce w szafie na jego ubrania , to faceta znalazła emotka  A ja np. kupiłam już sobie garaż, choć nie mam samochodu. I teraz czekam na tego Jeepa z Hochlanda emotka  p.s. możecie już zacząć gratulować 

bruce

Cytuj wiadomość#6685959 dzisiaj o 16:07:54
zielonaszpilka napisał(a):

bruce napisał(a):

No masz, a ja mu już prezent wysyłałam...  emotka